Отиди на
Форум "Наука"

Историята учи, че никой не се учи от Историята


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 17 минути, др-бр said:

А защо някой е трябвало да защитава гърците? Това би било проява на много крайна позиция и в крайна сметка проява на ограничен мироглед.
Мисля, че същзническите окупационни войски са се проявили като изключително интелигентни и широко скроени, като не са помогнали на турците, но не са и ги спрели. Ако ги бяха подкрепили или защитили бягащите гърци, щеше да толкова грешно и ограничено. По същия начин и българската държава. И всъщност избиването им нещо лошо ли е? Турците лоши ли са били?

Избиването на руснаци с лопата нещо лошо ли е? Аз в момента си избирам едно  100-те възможности между да и не. 

Браво! Правилно! Айде сега се опитай и кажи, защо трябва да защитавате украинците, но без да изпадаш в крайностите на ограничения си мироглед!:)

Преди 18 минути, Gravity said:

От какво точно те е страх! Просто заяви ясно позицията си.

Не ме е страх, но смятам че е безсмислено, ако преди това не са ти ясни принципите.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 365
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 18 минути, cucumerario said:

Браво! Правилно! Айде сега се опитай и кажи, защо трябва да защитавате украинците, но без да изпадаш в крайностите на ограничения си мироглед!:)

Не ме е страх, но смятам че е безсмислено, ако преди това не са ти ясни принципите.

Първо да уточним. Приемаш, че турците не са направили нищо лошо? А как да квалифицираме извършеното от тях, защото следвайки твоите идеи не е нито лошо нито добро. И в тази връзка, значи ли, че в Гърция възпитават цялото общество да има огрничен мироглед, защото там това е еднозначно лошо. Както и изобщо загубата в Гръцко-турската война.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, др-бр said:

Първо да уточним. Приемаш, че турците не са направили нищо лошо? А как да квалифицираме извършеното от тях, защото следвайки твоите идеи не е нито лошо нито добро. И в тази връзка, значи ли, че в Гърция възпитават цялото общество да има огрничен мироглед, защото там това е еднозначно лошо. Както и изобщо загубата в Гръцко-турската война.

Добре това го разбрахме и не е нужно повече уточнение. Сега кажи защо ще избивате руснаците - "орките" с лопати!? За "бесните кучета" става въпрос!

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, др-бр said:
Преди 2 часа, kipen2 said:

Точно за това е "тоталитаризъм" - заради силовото налагане. Разликата с "комунизъм" е, че преминаването на собствеността от "частна" в "обща" е доброволно, а не силово. Още не сме дорасли за "комунизъм" като цяло, човешката ни раса. Общественото съзнание е на ниво пубертет.

И кога точно ще дораснем? Чисто еволюционно, обща е собствеността в най-бедните и първобитни общества, ограничени демографски и териториално. Където условията са такива, че цялото племе трябва да работи заедно, за да оцелее и липсват предпоставки за трупане на материални блага, защото такива просто няма откъде да се появят. Общества живеещи в основана на пирамидата на Маслоу. 

Когато се осъзнаем като цяло, че не "лъжата"/мимикрията е "еволюционното предимство"(както се изразиха някой съфорумници), с което сме постигнали доминиращата роля като вид, а е "споделянето".  ...ако те интересува - виж развитието на изследванията за разхода на енергия в тази статия - Парадоксът на физическите упражнения.

С финансовия капитализъм и глобализацията, искаме или не, ще се стигне до еднотипност в културата. С развитието на ИИ технологията, вероятно, и до неадекватността на трупането, НО и ПРИТЕЖАВАНЕТО на голяма част от материалните блага от отделни личности. На мен поне, на там ми се чини да върви светът, но може и само да ми се чини.

Въпросът е, че в този контекст, обсъждането на различните хипотези, при различен изход от военния конфликт в Украйна, със сигурност придобиват други изражения. За това се включих.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Добре това го разбрахме и не е нужно повече уточнение. Сега кажи защо ще избивате руснаците с лопати!?

Кое сме разбрали? Да разбирам, че  си съгласен, че Гърция възпитава първобитни граждани  с ограничен манталитет. Благодаря, че се съгласи.

Но така и не разбрахме какво са извършили турците. Съгласни сме, че това в никакъв случай не е геноцид и престъпление срещу човечеството. Тогава какво е? Както разбираме от теб има безброй варианти между добро и зло. Между укор и одобрение. Та кое е в случая?

НИЕ не сме тръгнали да убиваме руснаци с лопати. Така, че въпросът е неправилно зададен. И не мога да ти отговоря. Второ, нелогичен. Има много по-ефективни начини да се избиват руснаци. С лопати трудно ще с епостигнат значителни резултати. Затова питай руската армия, която обстрелва Харков с оръдия, и зенитни ракети, които не се отличават с особена точност. Освен ако случайно не са създали специално устройство, което да различава руснаци от украинци( по дефиниция бандеровци, евреи и нацисти) то те избиват руснаци. Но всъщност какви украинци там. Ккакто всички знаем в Източна Украйна са 90% руснаци. Отвъд Днепър са само 80. 
Тук се появява и един друг въпрос-защо Путин избива и прогонва руснаци, които уж иска да освободи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 часа, Втори след княза said:

Чудна работа, славяни няма, а славянски езици има. (!?)
Няма нищо чудно по форуми да се ценят различни мнения. Ето, някои смятат, че българите са иранци, а иранците изобщо не смятат така. По форуми смятат, че българите сме велики, а в чужбина ни смятат за нищожни. 

Обединението е връх на дипломатичността. Не зная с какви средства дошлите от отвъд Дунава българи са обединили славяните. Зная, че български царе са обединявали славяните като са отвоювали от Византия земи със славянско население или са завземали съществуващи славянски страни. Примерно Сърбия. 

В съвремието, славяните не можахме да се обединим в Балканска федерация, а Югославия бе раздробена. За обединение с Македония ... забрави.

За Шойгувци и Кадировци вж. обединението на България от "дошляците" Аспарух или Асеневци. 

След присъединяването към ЕС, не се обединяваме с поляци и чехи, а сме поданици на държава на германци и французи, приобщила унгарци, гърци, португалци и между другото поляци и чехи. Все едно, че в Рим са били обединени елини и готи.

Има едно непопулярно стихче за обединението

"Долари и лири обединяват траки и илири."

Друго пък гласи

"Защото ги били, ги били обединили".

Разбирам, Путю се опитва да се обедини с украйнците, после наред са поляците чехите, словаците итн. А при нас няма нужда от обединение понеже Копейките и князчетата са готови да ни продадат за жълти стинки.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 16 минути, др-бр said:

Кое сме разбрали? Да разбирам, че  си съгласен, че Гърция възпитава първобитни граждани  с ограничен манталитет. Благодаря, че се съгласи.

Но така и не разбрахме какво са извършили турците. Съгласни сме, че това в никакъв случай не е геноцид и престъпление срещу човечеството. Тогава какво е? Както разбираме от теб има безброй варианти между добро и зло. Между укор и одобрение. Та кое е в случая?

НИЕ не сме тръгнали да убиваме руснаци с лопати. Така, че въпросът е неправилно зададен. И не мога да ти отговоря. Второ, нелогичен. Има много по-ефективни начини да се избиват руснаци. С лопати трудно ще с епостигнат значителни резултати. Затова питай руската армия, която обстрелва Харков с оръдия, и зенитни ракети, които не се отличават с особена точност. Освен ако случайно не са създали специално устройство, което да различава руснаци от украинци( по дефиниция бандеровци, евреи и нацисти) то те избиват руснаци. Но всъщност какви украинци там. Ккакто всички знаем в Източна Украйна са 90% руснаци. Отвъд Днепър са само 80. 
Тук се появява и един друг въпрос-защо Путин избива и прогонва руснаци, които уж иска да освободи.

Ами разбрахме, че гърците са с ограничен мироглед. :) Избиването на нечии майки, бащи, деца, хилядите удавени в морето и изгорените живи, са предпоставки за ограничаване на мирогледа и изпадането в крайности.

Тук оставам с впечатлението обаче, че руснаците са ви нападнали вас, а не Украйна, иначе нямат обяснение, крайностите в които изпадате и граничения мироглед който демонстрирате. Впрочем обяснението може да бъде единствено лицемерие, ако има поне някакви останали тук, които са що-годе адекватни!

А ако имаш въпроси към Путин, едва ли съм аз този който мога да ти отговоря..

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, cucumerario said:

Ами разбрахме, че гърците са с ограничен мироглед. :) Избиването на нечии майки, бащи, деца, хилядите удавени в морето и изгорените живи, са предпоставки за ограничаване на мирогледа и изпадането в крайности.

Тук оставам с впечатлението обаче, че руснаците са ви нападнали вас, а не Украйна, иначе нямат обяснение, крайностите в които изпадате.

А ако имаш въпроси към Путин, едва ли съм аз този който мога да ти отговоря..

Мисля, че грешиш с това, кое е причина кое е следствие. Крайно ограниченият мироглед на гърците е причина да приемат едно съвсем обикновено събитие толкова крайно.  Ако не бяха толкова крайни, всичко щеше да е наред. Както знаем, интелигентните и широки скроени хора са далеч от това. А мъдреците като теб знаят, че не е нито добро, нито зло. И отново ще попитам какво е?
Впечателнията са плод на субективните възприятия, а те по презумция са крайни. Носителите на чистия разум като теб сте над нещата. Върни се към него, защото забелязвам вече втора грешка на личните ти възприятия. Първо обвини НАС, че искаме да избиваме руснаците с лопати.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 50 минути, др-бр said:

Мисля, че грешиш с това, кое е причина кое е следствие. Крайно ограниченият мироглед на гърците е причина да приемат едно съвсем обикновено събитие толкова крайно.  Ако не бяха толкова крайни, всичко щеше да е наред. Както знаем, интелигентните и широки скроени хора са далеч от това. А мъдреците като теб знаят, че не е нито добро, нито зло. И отново ще попитам какво е?
Впечателнията са плод на субективните възприятия, а те по презумция са крайни. Носителите на чистия разум като теб сте над нещата. Върни се към него, защото забелязвам вече втора грешка на личните ти възприятия. Първо обвини НАС, че искаме да избиваме руснаците с лопати.

Нужно ли е да убеждаваш някого, когото вече си убедил? :) Повтори го няколко пъти, пък аз се в отговор, се съгласих също няколко пъти... :) Казахме че гърците в случая са крайни и с ограничен мироглед и нямаме повече противоречия! Повече не е нужно да го повтаряш, а да се съсредоточиш в темата и въпросите които ти се задават! :)

Сега кажи, какво ограничава вашия мироглед и обуславя вашите крайности? Руснаците вас ли нападнаха или Украйна? Пряко засегнати ли сте, както е в аналогията с гърците, която даваш? ? Кои са условията и причините, предизвикали у вас този екстремизъм и радикализъм в случая? Презумпцията ти каква е, за нея питам? Какво предизвика емоциите и субективните възприятия? :) Да не прикриваш тук някакво лицемерие или просто някой по-умен се възползва от свойствената ви лабилност? :)

"Избиването на руснаци с лопата", "бесните кучета" е нещо което съвсен свободно и необезпокояемо циркулира във форума. Вероятно не ти е направило впечатление, както и на повечето тук, но то е само защото го смятате за нещо нормално и обичайно..

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 31 минути, cucumerario said:

Нужно ли е да убеждаваш някого, когото вече си убедил? :) Повтори го няколко пъти, пък аз се в отговор, се съгласих също няколко пъти... :) Казахме че гърците в случая са крайни и с ограничен мироглед и нямаме повече противоречия! Повече не е нужно да го повтаряш, а да се съсредоточиш в темата и въпросите които ти се задават! :)

Сега кажи, какво ограничава вашия мироглед и обуславя вашите крайности? Руснаците вас ли нападнаха или Украйна? Кои са условията и причините, предизвикали у вас този екстремизъм и радикализъм в случая? Презумпцията ти каква е, за нея питам? Какво предизвика емоциите и субективните възприятия? :) Да не прикриваш тук някакво лицемерие или просто някой по-умен се възползва от свойствената ви лабилност? :)

"Избиването на руснаци с лопата", "бесните кучета" е нещо което съвсен свободно и необезпокояемо циркулира във форума. Вероятно не ти е направило впечатление, както и на повечето тук, но то е само защото го смятате за нещо нормално и обичайно..

Oтзад напред. Май започна да се поддаваш на емоции и този ти дълъг пост( оценявам го, знам, че ти е било доста трудно) е изпълнен с доста предположения, които ти задаваш като факти. Да започнем от там, че  такива призиви не съм видял и то е защото НЕ СЪМ ГИ ВИДЯЛ. 
Въпросите отправени  към НАС(неясна  група от хора) отново  са формулирани и адресирани неправилно. Няма как да отговоря от името на неопределена група от хора, които всъщнност не познавам. Още повече на база вменени(измислени от теб твърдения). Емоциите ми ги предизвиква красив залеза, роза, чисто физически емоции(свързани с пълнене на част от тялото с кръв) предизвиква у мен да гледам Соловьов и особено, когато със 70 + годишни старци гледат мултики с ракета, която унищожава Вашингтон. А сърцето ми се изпълва на Ставай страна агромная. Но не знам какво общо има с темата.
Да ти кажа, вече разбирам защо пишеше по едно изречение докато седеше на своя интелектуален Парнас, преди видимо да се поддадеш на океана на емоциите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, др-бр said:

Oтзад напред. Май започна да се поддаваш на емоции и този ти дълъг пост( оценявам го, знам, че ти е било доста трудно) е изпълнен с доста предположения, които ти задаваш като факти. Да започнем от там, че  такива призиви не съм видял и то е защото НЕ СЪМ ГИ ВИДЯЛ. 
Въпросите отправени  към НАС(неясна  група от хора) отново  са формулирани и адресирани неправилно. Няма как да отговоря от името на неопределена група от хора, които всъщнност не познавам. Още повече на база вменени(измислени от теб твърдения). Емоциите ми ги предизвиква красив залеза, роза, чисто физически емоции(свързани с пълнене на част от тялото с кръв) предизвиква у мен да гледам Соловьов и особено, когато със 70 + годишни старци гледат мултики с ракета, която унищожава Вашингтон. А сърцето ми се изпълва на Ставай страна агромная. Но не знам какво общо има с темата.
Да ти кажа, вече разбирам защо пишеше по едно изречение докато седеше на своя интелектуален Парнас, преди видимо да се поддадеш на океана на емоциите.

Ама ти си бил просто поредния неинформиран, описващ емоциите от гледната точка на пенис.. :) 

Еми виж ги тогава и като се издигнеш до Мусала, ела пак и си изпразни мнението! :)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Ама ти си бил просто поредния неинформиран.. :) 

Еми виж ги тогава и като се издигнеш до Мусала, ела пак и си кажи мнението!

СЪжалявам. Няма как да съм информиран за чувствата и мислите, на хора, които познавам само от форум. Като всъщност ти дори не каза кои са тези хора. Ти ако знаеш какво мислят и чувстват тзи хора-защо ми задаваш тези въпроси? Кажи да се информираме. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, cucumerario said:

Ама ти си бил просто поредния неинформиран.. :) 

Еми виж ги тогава и като се издигнеш до Мусала, ела пак и си кажи мнението!

А на нивото на Мусала съм се "издигал" три пъти. Един път и на нивото на Митикас(знам, че за теб това е важно).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 47 минути, cucumerario said:

"Избиването на руснаци с лопата", "бесните кучета" е нещо което съвсен свободно и необезпокояемо циркулира във форума.

Вадиш реплики от контекст. Ето аз лично какво казах в предишен постинг:

  • Надяваме се, че Руспия ще си научи урока и няма да повтаря грешката си за в бъдеще. Иначе
    рано или късно тя ще трябва да бъде озаптявана. Бясната мастия голямата лопата я чака.

Ако случайне не разбираш, тук аз пиша, че Русия не трябва да разпалва нови войни (след сегашната
война с Украйна). Ако Русия все пак тръгне на нови войни, "рано или късно тя ще трябва да бъде
озаптявана" ... след което правя аналогията между Русия и бясно куче.

Аналогията с кучето очевидно се отнася до това, че ако продължава да хапе като бясно куче (тоест,
да отваря нови войни), тя ще си намери майстора.

Ако Русия нападне Гърция, ти не смяташ ли, че Русия трябва да бъде озаптена (както се озаптява
бясно куче)?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, др-бр said:

СЪжалявам. Няма как да съм информиран за чувствата и мислите, на хора, които познавам само от форум. Като всъщност ти дори не каза кои са тези хора. Ти ако знаеш какво мислят и чувстват тзи хора-защо ми задаваш тези въпроси? Кажи да се информираме. 

Тези хора са всички, които толерират, позволяват и търпят това което се случва тук! Всички вие които не реагирате, пък се имате за уж разумни...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Тези хора са всички, които толерират, позволяват и търпят това което се случва тук! Всички вие които не реагирате, пък се имате за уж разумни...

Това трябва да го приема като определяне на бройката хора ли? Демек Втори след княза е от тези хора или кипърския капитан? Но пак, няма как да знам какво си мислят и чувстват тези хора. Знам, че ти е изключително важно да ти кажа, но съжалявам, нямам свръхестествени способности.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, др-бр said:

А на нивото на Мусала съм се "издигал" три пъти. Един път и на нивото на Митикас(знам, че за теб това е важно).

Всъщност не е важно, но предполагам, пак ще е свързано с някакво "пълнене на кръв", за да придобие смисъл.. Незнам... Съвета ми е да поискаш чуждо мнение или най малко да сравниш, преди да се изхвърляш така без никакви представи..

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, др-бр said:

Това трябва да го приема като определяне на бройката хора ли? Демек Втори след княза е от тези хора или кипърския капитан? Но пак, няма как да знам какво си мислят и чувстват тези хора. Знам, че ти е изключително важно да ти кажа, но съжалявам, нямам свръхестествени способности.

Не се притеснявай, напълно оценявам, напъните ти да помагаш на хората, когато за тях е нещо толкова много важно... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, cucumerario said:

Всъщност не е важно, но предполагам, пак ще е свързано с някакво "пълнене на кръв", за да придобие смисъл.. Незнам... Съвета ми е да поискаш чуждо мнение или най малко да сравниш, преди да се изхвърляш така без никакви представи..

Aма що сега  така! Нали каза, че ще пишеш с мен само ако се издигна на нивто на Мусала. И аз ти отговорих. Предполагам и затова ми пишеш. Не е за друго. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Не се притеснявай, напълно оценявам, напъните ти да помагаш на хората, когато за тях е нещо толкова много важно... :)

Благодаря, че го оценяваш. Ето виждам, че последва съвета ми и мина пак на  кратката форма. Дългите писания изискват все пак някава консистентност и вътрешна логика и просто не ти се получават.

Редактирано от др-бр
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, др-бр said:

Aма що сега  така! Нали каза, че ще пишеш с мен само ако се издигна на нивто на Мусала. И аз ти отговорих. Предполагам и затова ми пишеш. Не е за друго. 

Ами, глупости, предложих ти алтернатива, само защото предположих, че не си се качвал на Парнас..

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, др-бр said:

Благодаря, че го оценяваш. Ето виждам, че последва съвета ми и мина пак на  кратката форма. Дългите писания изискват все пак някава консистентност и вътрешна логика и просто не ти се получават.

И аз благодаря, че ме върна в изходното ми положение, така получих отново шанса, някога да ми се получи...

Но ти никога няма да можеш да отговориш на горните въпроси, без да признаеш лицемерието си...:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Ами, глупости, предложих ти алтернатива, само защото предположих, че не си се качвал на Парнас..

Ех, че си ми буквален де. Но трябваше да се сетя, че не си чел Славейков. Парнас като символ на извисеността на духа, където ти обикновено обитаваш, с редки изключения. За останали остава просто да се качим физически там.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, др-бр said:

Ех, че си ми буквален де. Но трябваше да се сетя, че не си чел Славейков. Парнас като символ на извисеността на духа, където ти обикновено обитаваш, с редки изключения. За останали остава просто да се качим физически там.

Разбира се и моята препоръка, бе символична..

А това за някакъв орган дето се пълни с кръв, бе само твоя интерпретация. Но няма лошо и това пак е нещо и при всички случаи е по-добре от нищо..:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, Туленков said:

 

Ако допуснем, че Русия победи, за някои българи това ще донесе ползи, за други загуби.

 

Предполагам, че под тотална победа на Русия включваш и връщане на НАТО в границите преди 1997?

 

Предполагам, че следва излизане на България от ЕС, и преминаване под руско влияние с някакво проруско управление подобно на Беларус.

 

За някои българи това ще е сбъднат сън, за доста ще е кошмар.

 

Доколкото те разбирам, според теб, ако сега си траем и не заемаме проукраинска позиция, има шанс при победа на Русия това да ни се размине и да си останем в ЕС и НАТО?

 

 

 

Не, не толкоз много:  Русия постига обявените си цели и се оттегля в границите си.  А те са "дебандеризация" и демилитаризация на Украйна. Сигурно ще има контингент за съблюдаване на устойчвостта на горните цели и толкоз.

Нататък следва завръщане в нормалност, т.е. икономически връзки, но ще има особености:  Враждебността на важната за Русия Германия ще бъде забравена, но дребните риби-врагини, като нас, трябва да понесат някакъв тормоз, при сгоден случай.  Например "на сърбите ще даваме, на вас - няма. пукнете се от завист!".  С нас или никакви или абсолютно неизгодни икономически връзки. Ако щете...

Това, да кажем, е бял кахър. Интересното е, че евросъюза загуби конкурентоспособност и много от участнниците ще искат да си върнат повече суверенитет.  Вредниченето на марионетната евро-върхушка ще засили процеса.

  Т.е. ние се натискаме да влезем, а големите се натискат да излязат. Ще влезем в едно опоскано място  :)

Глобалните последствия ще са много и всички не можем ги описа.  Възможно е доларът да загуби статута си.  Тогава мале мила..

Американците ще почнат да си броят стотинките.  Техен проблем, ама нашта айти индустрия ще изчезне за един ден. 

Честно да си кажем тя не произвежда това, което консумира. Американските счетоводители я помпат от перото "растеж и развитие" , което значи, че в момента не се гледа дали тя има принос или не.  Сигурен съм, че догодина американците няма да го раздават ларж, с война или без война. Тогава ще видим безработен умно-красивитет да се щура из София и да прави протести  :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...