Отиди на
Форум "Наука"

С какъв спорт се занимавате най-често?


ПетърИлиев

С какъв спорт се занимавате най-често?  

52 потребители са гласували

  1. 1. С какъв спорт се занимавате най-често? Кой спорт харесвате най-много да практикувате?

    • Плуване
      4
    • Футбол
      8
    • Баскетбол
      1
    • Волейбол
      4
    • Кибер игри
      1
    • Хандбал
      1
    • Екстремни спортове - скейтинг, блейдинг, бейс джъмпинг и други
      1
    • Лека атлетика
      3
    • Бокс
      2
    • Бойни изкуства
      13
    • Други
      14


Recommended Posts

  • Потребител

Тамън. След няколко години можеш да ги заведеш да се гмуркат ей тука :biggrin:

Страхотна морска находка и хубавото е, че не само професионалисти ходят да се гмуркат из тези води.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Футболът трябва да се забрани - безполезен спорт, безполезно е да тичаш след някаква топка и да си мислиш че е голямо постижение. Постижение е науката и познанието, не спортът. Затова пълна забрана на организирания спорт, и тия дето се опъват да бъдат съдени от специализирания съд.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Футболът трябва да се забрани - безполезен спорт, безполезно е да тичаш след някаква топка и да си мислиш че е голямо постижение. Постижение е науката и познанието, не спортът. Затова пълна забрана на организирания спорт, и тия дето се опъват да бъдат съдени от специализирания съд.

Странно, но този път имаш известно право! Едно от нещата, които адски ме дразнят във футбола са методите на футболните менажери, треньори и изобщо екипите обгрижващи двадесетина метросексуални футболярчета. Трансферните суми също са излишно завишени.

Резултатите са - двадесетина глезльовци се влачат по терена под насърчителните и обидните викове на публиката.

:cardY:

* * *

Back to BG.

:cardR:

По родните терени нивото на игра е напълно сравнимо с неделната среща на отборите на Коньовица и Банашора на училищното игрище. А и често пъти, по-сериозна драма се наблюдава в срещите на махленските отбори, особено когато е заложена цялааа каса студена бира.

Да са ни живи и здрави нашите състезателите! Да ни радват и през новото хилядолетие!

Наздраве за бг футбола!

:drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

Пълна забрана на футбола и баскетбола, както и всички други форми на спорт. Напълно безполезни дейности, аман от топчици, кенгли, кнедли и въженца. Тука требва наука и култура, не разни игрички загуба на време.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Добре го дават в Унгария!

Така е друже. Румънците, Унгарците и ние сме последни в Европа....Но затова пък не се отчайваме.

:punk: :punk: :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребители
С какъв спорт се занимавате най-често?

С гребане и/или плуване, както всички (без изключения, мисля) българи (граждани на БГ)..

Къде?

В българската "река" от л...а (реката с плуващи л....а)

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спортът трябва незабавно да се забрани, това е вредно, безполезно и опасно явление, което осакатява, губи време, често води до затъпяване, да се закрие също срамотното министерство на спорта, а всеки, който панира да се занимава с организиран спорт да бъде съден от специализирания съд!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спортът трябва незабавно да се забрани, това е вредно, безполезно и опасно явление, което осакатява, губи време, често води до затъпяване, да се закрие също срамотното министерство на спорта, а всеки, който панира да се занимава с организиран спорт да бъде съден от специализирания съд!

Настояваш да се забранят маса неща. Няма ли да е по-лесно да ни кажеш какво смяташ, че трябва да остане разрешено, а всичко останало да бъде забранено. По-кратък ще е списъка.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Плуването е най-най, но си иска условията.

От малък-преди казармата още, съм почнал да тренирам, понеже нямам кой-знае какви физически дадености. Та това ме е амбицирало да се занимавам постоянно с джогинг и гимнастика, цял живот съм съм гледал да съм над средното ниво на връстниците ми.

Днес, когато наближавам 50-тте съм много по-добре от много съученици-атлети от ония години.

Но от друга страна усилията са си оказали отрицателния ефект върху мен - стави, хрущяли и прочее болежки.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Плуването е най-най, но си иска условията.

От малък-преди казармата още, съм почнал да тренирам, понеже нямам кой-знае какви физически дадености. Та това ме е амбицирало да се занимавам постоянно с джогинг и гимнастика, цял живот съм съм гледал да съм над средното ниво на връстниците ми.

Днес, когато наближавам 50-тте съм много по-добре от много съученици-атлети от ония години.

Но от друга страна усилията са си оказали отрицателния ефект върху мен - стави, хрущяли и прочее болежки.

Така е така....

Едно време имаше 4 гъвкави и 1 твърд крайник....

А сега е обратно 4 вдървени и един гъвкав....

:w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

Аз най-често практикувам кръчминг. :drinks_drunk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ми да, ако това може да мине за спорт - отивам с колело на бачкане. Иначе тия дни поплувах добре, пък и доста ходя пеш. От дъжд на вятър - фехтовка и ходене на планина. Всичко това може и да ме поддържа да се чувствам добре, но явно не пречи на шкембенцето ми лека-полека да наедрява :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Защото, сър, ние сме спортсмени :duel:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Трябва да се направи и една тема за най-малоумният и безмислен спорт. Аз гласувам с две ръце на вдигане на щанги/тежести или там каквото му викат.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

по-тъп спорт според мен е ръгбито.

Това където се пребиват от бой, гонейки една малка, продълговата, кафява топка ли?

Да и това е много малоумен спорт.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...