Отиди на
Форум "Наука"

С какъв спорт се занимавате най-често?


ПетърИлиев

С какъв спорт се занимавате най-често?  

52 потребители са гласували

  1. 1. С какъв спорт се занимавате най-често? Кой спорт харесвате най-много да практикувате?

    • Плуване
      4
    • Футбол
      8
    • Баскетбол
      1
    • Волейбол
      4
    • Кибер игри
      1
    • Хандбал
      1
    • Екстремни спортове - скейтинг, блейдинг, бейс джъмпинг и други
      1
    • Лека атлетика
      3
    • Бокс
      2
    • Бойни изкуства
      13
    • Други
      14


Recommended Posts

  • Потребител
Футбол

Естествено. Не вярвам да съществува момче, което да не тренира футбол :biggrin: . Аз лично освен футбол тренирам волейбол и от време на време баскетбол! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Не вярвам да съществува момче, което да не тренира футбол.

E, повярвай! Аз ненавиждам футбола. Това, според мен, е най-тъпата игра. 22-ма тичат след или около една топка. Когато някой я догони, я ритва и пак я гонят. Не мога да разбера как един футболист взима заплата по-висока от тази на лекаря, хирурга, учителя, професора, шахматиста и др. - накуп. Това са пари, които се перат, няма друго обяснение.

От игрите с топка харесвам - само заради зрелището - волейбола, игран с крака. Не знам как се казва играта, но има състезания по нея.

От спортовете харесвам бойните изкуства (които са повече изкуства, отколкото спортове) и шахмата.

post-471-1190031586_thumb.jpg

post-471-1190031751_thumb.jpg

post-471-1190031841_thumb.jpg

post-471-1190031872_thumb.jpg

post-471-1190031879_thumb.jpg

post-471-1190032505_thumb.jpg

post-471-1190032513_thumb.jpg

post-471-1190032521_thumb.jpg

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Бягам сутрин...няма време за друг спорт, а и малко ме привличат..., но бих искал да се занимавам с някой бойно изкуство :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Бягам сутрин...няма време за друг спорт, а и малко ме привличат..., но бих искал да се занимавам с някой бойно изкуство :)

Имаш предвид джогинг ли? Да наистина това е много полезно и според мен си е напълно достатъчно. А аз за това нямам време, тъй като сутрин ставам малко по-късно :) И на мен много ми се иска да тренирам бойни изкуства!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Малко лошо е формулирана анкетата ама нищо де ;) ,аз играя волейбол,футбол,баскетбол най-вече и по някое време мисля да тръгна на айкидо.Преди баща ми ме водеше с него ходехме (доста малък като бях) ,но тогава не знаех за какво става дума и колко е ценно и не ми беше толкова интересно , сега като се навия да тръгна се надявам да се задържа повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Харесвам баскетбола и ако си имам дружка не отказвам да похвърляме, но за жалост това се случва рядко. За сметка на това на последната ми работа толкова много поспортувах, че доста отслабнах. Иронията в случая е, че отслабнах от бира... Нали обикновено се пълнее от нея, но когато вдигаш каси с бира и я нареждаш на щандове... превръща се в спорт :weights: (вдигане на каси с бира :laughing1: ) :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Тренирам Таекуондо редовно.Иначе играя баскетбол от време на време и сутрин тичам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

На мен напоследък ми стана любим спорт билярда. Повече ми харесва сникъра, но в нашия град няма маси за снукър и се задоволявам с билярда. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 месеца по късно...
  • Потребител

Преди с бодибилдинг /5год/ ... но го спрях и сега съм само на лицеви опори. Иначе най редовно съм на велосипеда/мноо ми харесва/.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Футбол, разбира се. Много ме бива, ха ха! Сериозно, луд съм по този спорт, но за щастие не съм го тренирал професионално. Казвам за щастие, защото имам чуството, че от тренировките нещо им става на тия момчета- футболистите :biggrin: Хващат мазоли на мозъка. Колега, историк не опростявайте философията на играта. Много повече е от тичане след топка. Все едно за секса да кажем, че е тъп- поредица от смешни движения, яко потене и животинско пръхтене.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Последнага година най-вече волейбол - в училище. Преди игрех всяка седмица футбол, но все по-рядко се събираме, а и останахме само трима. Също така и тенис на маса много ми харесва, но и това няма ского да играя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Глобален Модератор

Поради вроден мързел, всякакви спортни прояви са ми противопоказни. Но на компютърни игри си играя. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По едно време бях силно увлечен по шахмата и достигнах някакво ниво. Но доста вода изтече оттогава. Сега се задоволявам само с новините от по-силните турнири. Иначе, когато имам възможност, играя тенис на маса.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

занимавал съм се с футбол и баскетбол.вече не играя,компанията са повечето в чужбина,пък и не остава време,въпреки,че имам огромно желание.за това ми остава само с интерес да следя спортните канали където дават любимите ми спортове.а именно-тенис на корт(роже федерер),баскетбол(нба)футбол(английско и испанско първенство)снукър(о'съливан)К-1(това си е кървав спорт)бокса в тежка категория,и всички видове олимпияди и световни първенства.даже и кънки!надявам се когато се постопли времето,да поритаме с момчетата.много е хубаво,пък и се освобождаваш от отрицателната енергия.дето се вика можеш да се навикаш на воля:)днес пак ще съм пред ТВ.пък и нали ще пускам еврофутбол...:)трябва да ги следя! :post-70473-1124971712:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

Бойни изкуства! Винг Чун Карате и тнт. всички видове бойни изкуства ме влекат(тренирам Киокушин и ВЧ, преди съм тренирал др БИ). А що се отнаса за футбол и разните тем подобни, играя ги когато има топка около мен.

Между другото бокса също си е бойно изкуство. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

.Завършил съм ССОУ.Г.Бенкобски гр.Плевен.профил бокс.Състезател на Спартак Плевен до 1992г.Имам лоша контузия в дясният лакът.Маи пак ще ме оперират, така че не практикувам никакви боини спортове .Живея миролюбиво .Плувам когато имам възможност владея добре всички стилове .Фудбол не ме интересува предпочитам мъшки спортове кръв и суполи .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Е ти па се увлече :P Бъзикам се.

Като гледам най много бойци има тука у форума :D

Между другото аз и шахче на пц-то някой път играя.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...