Отиди на
Форум "Наука"

Какво бихте могли да споделите за себе си?


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

***

Ta, здрасти от мен :)

Здрасти,

Добре дошла във форума!:bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: ~Tina

2. Истинско име: - Тина

3. Възраст в години: - 19 години

4. Пол: - женски

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): - "в момента" е много относително... да кажем - между България и Великобритания, нон-стоп

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:

7. Височина в метри или в сантиментри: - 177 санта

8. Тегло в килограми: - към 70тина

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: - средна дължина, кестенява

10. Очи: - тъмнокафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): - обвързана

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): - в момента съм студентка - есента вече съм 2ра година

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): - титла: студент :laugh:

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): - студент

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): - православна християнка

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): - европейка

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): - не съм конкретно ориентирана

19. Астрологически знак (европейски, китайски): - овен, маймуна

20. Езици, които владеете: - английски, руски, френски, испански, гръцки, турски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): - тенис на корт, волейбол, футбол

22. Пушене (да, не): - принципно, не - мноооого рядко да запаля

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): - рядко - по малко

24. Наркотици (да, не): - не

25. Татуировки (къде, какво): - твърдо не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): - от всичко, в големи количества

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възраст): - засега не, но, дай Боже, един ден да имам

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): - както казах - да, много искам

29. Домашни животни (колко, какви): - нямам

30. Любими музикални стилове: - поп, R&B, регетон, гръцко, турско, рок, понякога и поп-фолк

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): - да пиша (и проза, и поезия), да чета (по много), да се ровя из дела и казуси (следвам право), да изучавам чужди езици, да слушам (и изпълнявам) музика, да пътувам, да гледам (и спортувам) гореизброените три спорта

32. Последни новини за вас: - какви "новини"? Чакам с нетърпение почивката в края на месеца, че да ходя на море.

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: - ай, не знам - не съм rumours-тип

34. Любими цитати: - доста са - давам произволен: "I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles." ~Audrey Hepburn

35. Личен уеб сайт: - нямам такъв

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): - повечето са форуми, които нарочно не споменавам

37. Въпросът, който най-често околните ви задават: - "Добре, и какво точно искаш да работиш?" :laugh:

38. В кои чат канали на mIRC влизате: - изобщо не влизам там

39. Последната книга, която прочетохте: - Agatha Christie - The Clocks

40. Откъде научихте за нашия сайт: - ровичкане из чичо Гошо - съвсем случайно

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хубава тема!

1. Никнейм/Прякор: Zilzak

3. Възраст в години: 19

4. Пол: мъжки

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Варна

7. Височина в метри или в сантименти: 175

8. Тегло в килограми: 65

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява

10. Очи: пъстри

11. Социално положение/Гражданско състояние: с мама и тати + брат

14. Професия/Активност: областта на науката - биология

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): още като малък мама ми каза, че няма да ходя :D

16. Религиозна принадлежност: за да отговоря трябва да опозная всяка религия на този свят, за да съм сигурен коя е моята...

17. Етнически произход/Етничност: Българин

18. Политическа ориентация: мммммм от всичката мърша, да се избере по-малко разложелата се....

19. Астрологически знак (европейски, китайски): скорпион... китайския не го знам

20. Езици, които владеете: български, английски, руски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): редовно изминавам около 7-8 километра на ден, понякога и по 20 :D

22. Пушене (да, не): в никакъв случай

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): бира понякога, червено вино, бялото не ми допада

24. Наркотици (да, не): абсурдно

25. Татуировки (къде, какво): Не!

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): гривна, пръстен, верижка, медальон

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): за сега още съм на етапа с правенето на борчове :D

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): разбира се, най-чистият дар..

29. Домашни животни (колко, какви): дълга тема...

30. Любими музикални стилове: чиста класика, модерна класика,джаз, поп, традиционни стилове...

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): ами основно изследване, наблюдение и описване на диви видове, висене по дървета, в язовири, философия, психология...

32. Последни новини за вас: ами утре ще ми се пие тоник след обяд ако има съфорумци с удоволствие бих го споделил

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: ммм че съм психически стабилен :D

39. Последната книга, която прочетохте: "Четирите споразумения"

40. Откъде научихте за нашия сайт: ами изрових си го, пишеше ми се за наука и.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

Никнейм/Прякор: credigroup

Възраст в години: 27

Пол: жена

Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Варна

Тегло в килограми: 60

Очи: синьо-зелени

Езици, които владеете: Английски,Руски

Пушене : ДА

Алкохол : Рядко

Наркотици : Не

Татуировки : Не

Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): Обици, гривни, пръстени, гердани...

Деца : Не

Откъде научихте за нашия сайт: Случайно попаднах на него.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Gravity

2. Истинско име: Мартин

3. Възраст в години: Хм, не съм жена, но за възраста съм суетен и няма да кажа.

4. Пол: M

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Сменя се често и съм по скоро номад.

6.

7. Височина в метри или в сантименти: ~175

8. Тегло в килограми: ~75

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: Къса тъмна.

10. Очи: Кафяви.

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): женен

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше. Имам и някои от предходните, но май нямам тапия за никое от тях.

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): доктор

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): Лентяй.

15.

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): атеист. Но това не е религиозна принадлежност.

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): Както беше казал някой, политиката е за настоящето, уравненията за вечноста. (Знам, кой го е казал, моля не отговаряйте за да ми кажете.)

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Не знам.

20. Езици, които владеете: Освен майчения, владея и български и английски, и на примитивно ниво още няколко, но нивото е толкова елементарно, че не си заслужават споменаването.

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): да

22. Пушене (да, не): не

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не):да

24. Наркотици (да, не): Те май влиаят негативно на мисленето, така че са за хора, които могат да си го позволят. Следователно, аз не употребявам.

...

едва ли някой би се интересувал от отговорите на другите въпроси.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Виждам че отдавна никой не се е представял в този раздел.През последните 15 години не съм се занимавал с нумизматика,но сега имам повече свободно време.Скоро научих че имам много известен адаш Иван Върбанов.Който между другото е издал няколко каталога за монети.Това не го знаех като се регистрирах във форума.Не искам да се възползвам от авторитета на господин Върбанов.За това ако има такава възможност моля модераторите да ми съдействат да си сменя ника във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

пиши си спокойно и се чувствай както ти е кеф. Иван Върбанов не пише в този форум или поне не ползва сходен ник;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: diotio

2. Истинско име: Живко Жечев
3. Възраст в години: 23/ след няколко месеца ги навършвам/
4. Пол: М
5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): в момента завършвам следването си във Велико Търново
6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 062/ ( не съм сигурен дали не го обърках)
7. Височина в метри или в сантименти: 175 километра
8. Тегло в килограми: 72 тона
9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява, оредяваща т.е. много къса
10. Очи: кафеви
11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): оглеждащ се/ерген на лов/знам ли и аз вече/
12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): имам от всичко. но ако се пита за ниво на интектуално развитие определено щях да отговоря ДЕТСКА ГРАДИНА
13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): до месец ще съм бакалавър, а живот и здраве и още много успешно взети изпити ще съм и магистър
14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): МОТАЩ СЕ/ надявам се, че това скоро ще се промени/
15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): Казармата пропусна един интересен кадър!
16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): неверник
17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец
18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): определено център - дясно, но ще видим и там какви ще ги надробят още....
19. Астрологически знак (европейски, китайски): лъв; плъх
20. Езици, които владеете: български, телешки, свински и разни други подправки
21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): ако говоренето на глупости и висенето пред компа е спорт тогава ме бройте
22. Пушене (да, не): не
23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): ами слъчва се и при най-перфектните хора
24. Наркотици (да, не): не

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
  • Потребител

Еех, не знаех, че имало сводническа тема. Айде да е хаирлия. Дано се роди някое бебе :) 

Окуражавам ви и стискам палци.

На мен Бгдате-то много ми помогна. Заприказвах се с една дама. И от дума на дума взе, че ми се роди син.

Тях вече ги няма. Исках да им изразя благодарност. Ако ги познавате, предайте им.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...