Отиди на
Форум "Наука"

Какво бихте могли да споделите за себе си?


Recommended Posts

  • Потребител

Не бива да се обиждате, защото котенцето е много мило и добро. А се казва Бианка, защото е бяло. Всъщност, аз исках да се казва Бранка или Бланка, но надделя италианската версия.

Споко, не се обиждам :bigwink:

Хубаво име за хубави хора (и животинки) :biggrin: А аз котки много обичам, особено беличките са ми много сладки.

Да ти е жива и здравичка и да не съсипва тапицерията в хола.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Не се ли вижда?)

2. Истинско име: Георги

3. Възраст в години: 45

4. Пол: М

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Пловдив

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 4000?

7. Височина в метри или в сантименти: 1% от стадия:)

8. Тегло в килограми: Между 3 и 4 таланта, ама от по-леките:) (Забравил съм вече, кои бяха с по-малко тегло - атинския или коринтския)

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: Имам, даже има още цвят - тук-там:)

10. Очи: Две

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): Свободен човек

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): Всичко съм си завършил, и не съм повтарял:)

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): ?

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): Свободен човек

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): ефрейтор от ВВС

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): православен

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): метис - тракиец, родопчанин и малко македонец:)

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): друго някакво...

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Ако питате за зодия - Овен, а Гесер вече не пише тук, щях да го питам за китайския ми знак

20. Езици, които владеете: уча български

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): никога нищо - уморително е:) Иначе на стари години започнах да ходя пак на мачове на Ботев Пд - може би защото сега са във В група.

22. Пушене (да, не): Още да

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): Да, редовно. Червено вино. Рядко бира или някакъв спирт.

24. Наркотици (да, не): Не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): не

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): Деца нямам, имам 4 щерки (това си е македонски лаф, не случайно са най-интелигетните от българите:)))

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): След 4 щерки?????

29. Домашни животни (колко, какви): Отговорих вече, вижте предните два отговора:)

30. Любими музикални стилове: Джаз, фюжън, малко от рока и хеви-метъла, напоследък май най ми допада тишината...

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): История

32. Последни новини за вас: Не съм проверявал...

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: Не съм чул нищо... Явно ги е страх:)

34. Любими цитати: Тежка травма е живота

35. Личен уеб сайт: не

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): Е,чак любими...

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Пак ли ти?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: Това пък какво е?

39. Последната книга, която прочетохте: Чета по няколко, рядко ги дочитам...

40. Откъде научихте за нашия сайт: Не помня

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За бащите само на дъщери има две теории. И двете са оптимистични. :)

1. Големи любовници, най-добрите!(Казанова и той е имал щерка)

2. Големи женкари.

Теориите леко се препокриват. Първата я прочетох в едно интервю на големия футболист от близкото минало-Аугенталер, който има три дъщери. Питат го несъжалява ли, че си няма син, а той отвръща-няма проблем, който има само дъщери е страхотен любовник. :biggrin:

Братилов, ти сега женкар ли си или суперлюбовник? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Добре, хайде и аз в кюпа. :) Ще поорежа малко въпросите.

Никнейм/Прякор: Куна /кой ме би по главата да го измисля, не знам. Нямах определено намерение да пиша редовно/.

Възраст в години: 38

Пол: Ж

Местонахождение в момента (град/село, област, държава): БГ

Височина в метри или в сантименти: 161 - по лична карта

Тегло в килограми: 59

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: обикновено естествена много тъмна брюнетка, често всякакви цветове. Обикновено къса или много къса.

Очи: черни

Социално положение: доста омъжена

Ниво на завършено образование: бакалавър политология. Дали бих избрала друго? Да, твърдо. Доста други неща.

Професия: Някъде бях срещнала лафа, че човек има три професии през живота си, не помня чий беше. Работила съм много и различни и повечето са ми харесвали много.

Религиозна принадлежност: арелигиозна. Кефя се на някои неща от източните философии.

Етнически произход: Бг

Политическа ориентация: аполитична

Астрологически знак (европейски, китайски): Бивш ревностен астролог. Настоящ астроскептик.

Езици, които владеете: англ., ползвам и руски и френски.

Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): редовно кростренажор. Винаги, когато мога, спортувам и друго - плуване, спортно ходене в парка.

Пушене (да, не): Не

Алкохол (да, рядко - по малко, не): да, харесвам различни видове алкохол. С мярка /смея ли да не допълня това :)/

Наркотици (да, не): не

Татуировки (къде, какво): да, една.

Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): мда. Това е една от радостите от живота.

Деца: 2, на 4 и на 2 г. Искам още, или поне така си мисля.

Домашни животни (колко, какви): Голям сладководен аквариум.

Любими музикални стилове: Рок, хардрок, симфонична, руска и др. Мразя попа.

Вашите интереси и хобита: о, сменям ги. Когато не ме мързи, обожавам да готвя, гледам растения.

Последни новини за вас: сон шонжмон

Любими цитати: доста са.

Въпросът, който най - често околните ви задават: то не е въпрос, а констатация: "Ти си мазохистка" :laugh:

Последната книга, която прочетохте: от известно време все довършвам "Шогун."

Откъде научихте за нашия сайт: търсех нещо за произхода на българите и така. Хареса ми форумът.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За бащите само на дъщери има две теории. И двете са оптимистични. :)

1. Големи любовници, най-добрите!(Казанова и той е имал щерка)

2. Големи женкари.

Теориите леко се препокриват. Първата я прочетох в едно интервю на големия футболист от близкото минало-Аугенталер, който има три дъщери. Питат го несъжалява ли, че си няма син, а той отвръща-няма проблем, който има само дъщери е страхотен любовник. :biggrin:

Братилов, ти сега женкар ли си или суперлюбовник? ;)

Както казаше един мой приятел, когато му се оплаквах, че пак се е родила дъщеря - Сам човек толкова може:))) Като не си наел помагачи - само дъщери ще имаш! :Oo:

Иначе, имах такъв случай в градската градина - най-малката беше на 4 - караше си колелцето по алеята. Останалите се въртяха около мен. Минаваме покрай една пейка - няколко пенсионери обсъждаха политиката. Малката мина съвсем наблизо покрай тях - те я загледаха, после погледнаха към мен. Очаквах, че ще кажат нещо на детето - Какво, правиш, мъниче? Браво, караме колело! Или нещо друго... Един от дядовците само процеди през зъби - Ега ти и курвара! :head_hurts_kr:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

1. Никнейм/Прякор: винаги lilava.

2. Възраст в години: палеоценски реликт :biggrin:

3. Пол: ж

4. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Поморие.

5. Височина в метри или в сантименти: последно 168 см...

6. Тегло в килограми: над 50.

7. Коса (цвят, дължина) и прическа: брюнетка без прическа.

8. Очи: кафяви.

9. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): магистър.

10. Религиозна принадлежност: не.

12. Политическа ориентация: тъмносиня.

13. Езици, които владеете: английски, малко руски.

14. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): тенис на корт, но чак пък редовно...

15. Пушене (да, не): не.

16. Алкохол (да, рядко - по малко, не): рядко

17. Татуировки (къде, какво): не.

18. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): рядко.

19. Домашни животни (колко, какви): котка.

20. Любими музикални стилове: кънтри, скандинавски метъл, класически рок...

21. Вашите интереси и хобита: палеонтология и по-конкретно палеоантропология, орнитология, астрономия...

22. Последни верни (или неверни) слухове за вас: не ме вълнуват.

23. Любими цитати: менят се според настроението..., но ето: "That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.", Hitchens

24. Личен уеб сайт: http://theprivatecorner.blogspot.com/

25. Въпросът, който най - често околните ви задават: Как си? :mad:

26. Последната книга, която прочетохте: "Handbook of Paleoanthropology".

27. Откъде научихте за нашия сайт: от приятел.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Никнейм/Прякор: syrmaepon

Истинско име: Ася

Възраст в години: 46г

Пол: ж

Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Стара Загора

Височина в метри или в сантименти: 170

Тегло в килограми: предполагам около 73

Коса (цвят, дължина) и прическа: брюнетка

Очи: кафяви.

Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше,бакалавър

Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): нямам

Професия/Активност: икономист

Религиозна принадлежност: християнска с много езически остатъци или пък обратното :hmmm:

Политическа ориентация: като попълвам разни тестове все излиза,че съм либерал :)

Астрологически знак (европейски, китайски): Риба,Дракон /вярвам,че има значение /

Езици, които владеете: малко руски.

Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): активен пешеходец

Пушене (да, не): не.

Алкохол (да, рядко - по малко, не): рядко,когато има повод

Наркотици (да, не): не.

Татуировки (къде, какво): не.

Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): понякога

Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): дъщеря и син на 19 и 16г

Домашни животни (колко, какви): не

Любими музикални стилове: рок,етно

Вашите интереси и хобита: история,литература

Любими цитати: много са

Последната книга, която прочетохте: Май "Хазарски речник"

Откъде научихте за нашия сайт: случайно :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Помислих си - защо не? Такъв въпросник не съм попълвала от гимназията!!! А то беше отдавна :biggrin:

1. Никнейм/Прякор: adara

2. Истинско име:Aделина Ручка

3. Възраст в години:45

4. Пол:жена

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): затънтено българско село,но затова пък красиво

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:5095, 06151

7. Височина в метри или в сантименти: 165

8. Тегло в килограми: 50

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: естествено черна, много къса

10. Очи: зелени

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): омъжена, макар че не фигурира като опция в отговорите

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): преминала съм през всички нива

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): на кого му пука за моята титла?

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): началничка на селската пощенска станция, преводачка, председател на селското читалище, зам-председател на църковното настоятелство.....Но ако питате доходите ми са от преводи(български-полски).

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): Слава Богу, че не трябва да отговарям на този въпрос!

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго):православна християнка по кръщене, но отдавна не изповядвам тази религия, по-скоро пантеизъм

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): българка по рождение, космополитка по душа. Всъщност отскоро живея в България.

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): ляво, колкото и мръсно звучи това на този форум.

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Козирог и Бивол

20. Езици, които владеете: полски, английски и руски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): не, това е мръсна дума за мен

22. Пушене (да, не): да, но се старая да ги откажа. Отвратителен навик!!! Даже се срамувам от себе си

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): не кусвам, за щастие

24. Наркотици (да, не): никога, но бих опитала, поне марихуана.

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): Да, всякакви.Обожавам скъпоценните камъни, имам си много

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): нямам

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): не не искам

29. Домашни животни (колко, какви): аляски маламут, котарак и аквариум с рибки

30. Любими музикални стилове: не понасям фолк, народна музика и подобни. Алергична съм към всякакви такива творения

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): градинарство, откакто живея на село. Оказа се, че това е призванието ми, за сега.

32. Последни новини за вас: Стартирах с кандидатстване по европейска програма за ремонт на селската църква!

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: Че съм щяла да спечеля от това....Голям смях!!!

34. Любими цитати: Сменям ги постоянно.

35. Личен уеб сайт: не съм дораснала дотам.Не смятам, че имам да кажа нещо ново на останалите.

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):Сменям ги, също като цитатите

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Защо...?Вярно ли е...?Отговарям на всякакви невероятни въпроси свързани с новините по ТВ.

38. В кои чат канали на mIRC влизате: не влизам

39. Последната книга, която прочетохте:Фойхтвангер Еврейката от Толедо(предполагам, че така е превода на български)

40. Откъде научихте за нашия сайт: нямам представа, как съм стигнала до вас, но ми харесва, за сега

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Забравих, относно името на котето - Бианка. Смятам, че не е толкова зле да кръстят коте на твое име. Някакви познати на родителите ми се похвалили, че кръстили КОЗАТА си Аделина, защото много ги уважавали. Или може би беше крава?! Вече не си спомням...Тогава много плаках, а сега се смея. Наистина е смешно.

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор:

mitaca, ако съществува такъв ник просто не се регвам

2. Истинско име:

Димитър (кръстен съм Димитър-Емил, когато е умало такава традиция в Чехия презз далечната 1965-та, но баба ми дошла след няколко месеца и сложила нещата в ред, за което съм благодарен ;))

3. Възраст в години:

Вече 9 (4+5) ;).

4. Пол:

М.

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава):

София, България. Иска ми се да живея в малко градче (но в БГ), но скоро няма да стане.

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:

Аааа кода не го знам (знам предишния), иначе 0898....

7. Височина в метри или в сантименти:

178см.

8. Тегло в килограми:

Между 80-85кг.

9. Коса (цвят, дължина) и прическа:

Черна, вече доста прошарена. Сравнително къса (не ми дават да пусна по-дълга да си направя прическа мъжки Помпадур ;))

10. Очи:

Тъмно-кафяви.

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка):

Женен.

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше):

Всичко без първото, последното и полувисшето.

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик):

Нямам. По мое време нямаше таквиз неща. Но курса се припокрива с магистър по Химия, а и незавършено (без изпит или дипломна) педагогическо (беше модерно да караш две в едно).

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик):

Пенкилер (от хамалин и инкасо, през финансов управител (ковчежник, както казваше един шеф) с оборот и отговорност - огромни пари, до управител в голяма частна фирма (все по-заприличваща на държавна за съжаление)).

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):

ВОС-а не си го спомням, стар варшавски капрал (само капрал и генерал се става по-заслуги), оператор на РПК.

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго):

Несторианец с големи забивки по дуализма напоследък.

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго):

12,5% румънец (не мокър, а от Карпатите), 50% шоп, 12,5% северна България, останалите проценти пак от северна България, но преселници от Македония (стари преселници от преди Освобождението).

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300):

Заклет либерал, но малко, много малко по в дясно.

19. Астрологически знак (европейски, китайски):

Типичен Скорпион и типична Змия (така казват де, аз много много не вярвам).

20. Езици, които владеете:

Освен родния и другото му наречие (модовете в Кайгана питаха откъде пиша на исто македонски ;))., чета и разбирам руски (но не говоря), оправям се (все по-малко :() с френски и английски (както казват мога да си изкарам и хляба и боя).

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв):

Тенис, ски (но не толкова често, колкото ми се иска) и бридж, за съжаление не на маса (т.е. по турнири де).

22. Пушене (да, не):

Като строшен комин.

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не):

Да. Без бира не може, вино много рядко иначе умерено концентрат ракия и коняк.

24. Наркотици (да, не):

Никога, все пак съм химик ;).

25. Татуировки (къде, какво):

Абсурд.

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.):

Ми допреди година халката, ма си я поръчах стегната преди години (нарочно) и се скъса. Така че и нея не нося.

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат):

Цвета 15 год.

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил):

Всеки мъж желае деца (ама както казва кумата ми: Който иска деца да си ги ражда ;)).

29. Домашни животни (колко, какви):

Клепоух заек, той е на щерката ма май аз го гледам повече. Иначе много обичам, но имам алергия към котки, а кучето изисква време и пространство което за съжаление нямам.

30. Любими музикални стилове:

Хард рок, Майк Олдфилд, но слушам всичко....хубаво, особено обичам оперети (но не и опери).

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!):

Първата ми любов е Историята, после дойде Химията, освен това спорт от футбол до снукър и фигурно пързаляне. Бриджа и тениса също са стара любов. Интересувам се и от политика (вече умерено). Но хоби нямам, само интереси.

32. Последни новини за вас:

Станах по дърт ;).

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас:

Чак пък слухове? Аз лично нищо не съм чул ;).

34. Любими цитати:

А много са (имам 3 тефтера с тях).

35. Личен уеб сайт:

Не.

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):

Освен този, БС (чета го все още), Гонг и няколко за стратегически он-лайн игри.

37. Въпросът, който най - често околните ви задават:

Как си? Е стандартното.

38. В кои чат канали на mIRC влизате:

мИРКа не ползвам и никога не съм ползвал.

39. Последната книга, която прочетохте:

Ми препрочетох трилогията на Симонов (нея и „Децата на Арбат” ги препрочитам всяка година).

40. Откъде научихте за нашия сайт:

БС.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Забравих, относно името на котето - Бианка. Смятам, че не е толкова зле да кръстят коте на твое име. Някакви познати на родителите ми се похвалили, че кръстили КОЗАТА си Аделина, защото много ги уважавали. Или може би беше крава?! Вече не си спомням...Тогава много плаках, а сега се смея. Наистина е смешно.

Поздрави

Разбира се, че няма нищо лошо - аз просто се шегувах :bigwink: Мисля, че след като живях в държава, в която името ми е широко използвано за имена на кобили, вече нищо не може да ме изуми по отношение на адашките от животинските видове. :biggrin:

Аз забравих да си кажа имената и на моите добичИта :laugh: - дивата и луда голдън ретривърка се казва Айра, а новият котак, който акустира вкъщи - Локи (да, да, от скандинавската митология).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Моя позната твърди, че в Берн всички й се смяли като се представила - момичето носи звучното българско име Милка.

:laugh:

......

Забравих да кажа..

Котаракът ми се казва Инти Розмърр. Инти - Богът Слънце

Редактирано от Б.Богданов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А моята котка се казва Бианка, защото е беличка. Аз настоявах за нещо по-традиционно като Мария-Ифижения душ Сантуш Тавареш и Силва, но надделя Бианка :)

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Ще помоля повече да не се пишат офтопици в темата. Вече съм скрил към двайсетина коментара, които нямат нищо общо с темата...

Моля или пишете по темата или създайте нова, в която да обсъждате това, което искате... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

шефе, вместо да пробваш здравината на гумичката си, няма ли да споделиш и ти нещо? :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребители

1. Никнейм/Прякор: Tyroglyphos (взет назаем от литературен герой)

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): поне три от изброените; не бягам от работа, особено ако не се заплаща

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): атеист

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): ...ист (каквото и да добавите, все ще е вярно)

20. Езици, които владеете: донякъде родния

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): а, само това оставаше

32. Последни новини за вас: нищо ново под слънцето

34. Любими цитати: "каквото е постигнал един човек, може да бъде постигнато и от друг"

35. Личен уеб сайт: грижа се за няколко, но нямам личен

38. В кои чат канали на mIRC влизате: това съкращение ми е непознато, т. е. вероятно не влизам

40. Откъде научихте за нашия сайт: попаднах в сайта, докато търсех откъде е преписан някакъв текст

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хайде и аз да се пусна!

1. Никнейм/Прякор: тук - Михов

2. Истинско име: Георги Михов

3. Възраст в години: 35

4. Пол: Мъжки

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Русе, но пътувам много, може да се каже, че съм на много места

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: На Русе е 7000, но на моя квартал е 7018

7. Височина в метри или в сантименти: На военните комисии упорито ме изкарваха ту 180, ту 181 см; така и не разбрах всъщност колко точно съм

8. Тегло в килограми: От 74-5 лятото като по-релефен - до 80 зимата

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: Кестенява коса, в момента доста къса

10. Очи: Кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): Сериозна връзка

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): Имам от всичките без полувисше, а второто си висше така и не го завърших

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): Магистър

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): Сам съм си шеф, което е кофти понякога, защото съм лишен от изконното човешко право да псувам шефа си

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): Редник! Както са казали хората: чист пагон - чиста съвест

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): Формално православен (отдавам нужното уважение и значение на религията, но аз самия не съм вярващ)

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): Български (само не знам защо са дадени расови и континентални определения?)

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): Десен!

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Дева и Заек по китайски. Но не вярвам на такива работи.

20. Езици, които владеете: Английски и руски на сносно писмено и говоримо ниво

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Пробвах едно време, но ми липсва търпение и постоянство. Не е за мене това.

22. Пушене (да, не): Не, ако не броим от време на време по някоя пура

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): Поркам си, определено. Биричка редовно, няколко пъти в седмицата, концентрати рядко. Алкохолът е едно от нещата, за които съм много взискателен, дори капризен

24. Наркотици (да, не): Я, сега пък! Марихуаната броим ли я? Така или иначе отдавна дори не съм пушил.

25. Татуировки (къде, какво): Не. Няколко пъти се навивах, но се разубеждавах. Сега съм доволен, че не съм го направил

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): Имам дупки за обеци, но от 10 години не ги нося.

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): Засега не.

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): Да

29. Домашни животни (колко, какви): Заек

30. Любими музикални стилове: О, много са! Като почна от реге и фънк, мина през ска-пънк и пънк, стигна до ню и дарк уейв, намина при саутърн рок, блус рок и джаз рок и накрая завърша с хард рок, спийд и траш метъл, а даже и дет метъл. Харесвам и класическа музика, но тя е нещо различно. В зависимост от нагласите и насторението си се обръщам към някой от изброените по-горе стилове. Едни ми дават енергия, други агресия, трети меланхолия и носталгия, четвърти ме развеселяват, различно е.

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): Много са, мързи ме да описвам. Може би по-нататък.

32. Последната книга, която прочетохте: На Петко Бочаров: Картини от три Българии

33. Откъде научихте за нашия сайт: Случайно, търсих нещо и така...

Абе накрая посъкратих нещата, че нещо ме домързя, но те не бяха и някакви важни въпроси - сайтове, слухове и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

шефе, вместо да пробваш здравината на гумичката си, няма ли да споделиш и ти нещо? :bigwink:

Айде :)

1. Никнейм/Прякор: в началото се изредиха много, но излизането от анонимността бе най-доброто решение :)

2. Истинско име: Росен

3. Възраст в години: 22

4. Пол: мъжки

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 1000

7. Височина в метри или в сантименти: около 173

8. Тегло в килограми: към 70

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява

10. Очи: кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние: самотник

12. Ниво на завършено образование: в момента си карам висшето образование в СУ, културология :vertag:

13. Научна титла: Администратор :whistling:

14. Професия/Активност: с 1000 неща се занимавам..., но на кратко студент :biggrin:

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): ех...така ми се ходише... :dwarf:

16. Религиозна принадлежност: православен християнин

17. Етнически произход/Етничност: Българин с гагаузки корен

18. Политическа ориентация дясно ориентиран

19. Астрологически знак (европейски, китайски): стрелец, дракон (нещо не ги тача тея астрологии...) :sneaky2:

20. Езици, които владеете: едно време се занимавах с PHP, C# и HTML, a сега уж български и английски...руския, китайския и японския...чакат ;)

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): народни танци и джогинк, но в момента няма време за нищо...

22. Пушене (да, не): Не! Твърдо съм против!

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): видичка..., а бирата си е много полезна!!! Сега идва сезона на ракията и съм обещал да събера една екипна среща с една радомирска :D

24. Наркотици (да, не): Не!

25. Татуировки (къде, какво): Не...

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): имам часовник и един наследствен пръстен...

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): Не...

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): О разбира се...така 3-4, че да няма спокойствие в къщата...

29. Домашни животни (колко, какви): своенравна котка

30. Любими музикални стилове: като започнем с истинските класици...Бах, Моцард...и след това завие много надясно и се ориентираме от лекият до твърдият Рок! Харесвам си и народната музика...(чалгата не мога я да гледам дори...)

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): едно време събирах марки, монети...от време на време си свиря на тропета...и през всяко свободно време гледам да пътувам (на стоп :wavetowel2: )

32. Последни новини за вас: другя петък съм в Габрово, ако има някой от там може да се видим :)

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: че работя в телевизия :shades:

34. Любими цитати: сложил съм си ги в подписа, но когато ме гледат странно винаги се сещам за този: "Ако се занимавате с наука достатъчно дълго и достатъчно сериозно и навлезете в дълбините на познанието и ако след това не изглеждате странен в очите на хората значи нищо не сте разбрали."

35. Личен уеб сайт: nauka.bg :bg-science2:

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): аз предимно влизам тук :P и следващото посещавано нещо е Google и Gmai :fish:

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: ще дойдеш ли...?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: това никога не съм го използвал...винаги ми е било някак много антипатично...дори и думата - чат

39. Последната книга, която прочетохте: "История на византия" - рядко чета цели книги...

40. Откъде научихте за нашия сайт: Предполагам, че тук трябва да кажа нещо повече за идеята :)

Идеята се роди през 2005 година...да създадем един сайт за история, география и още нещо, но когато омувахме решихме да създадем един общ сайт съчетаващ всички отрасли на науката..., защото реално такова нещо няма в българският интернет...и все още няма.

В момента работим по осъществяване на няколко проекта към БГ Наука - за самото разпространение на информацията...

Аз искам тук да благодаря на всички, които през годините ни помагаха и ни подкрепяха!

:bg-science:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: v.pavlov

2. Истинско име: Вълкан Павлов

3. Възраст в години: 27

4. Пол: мъж

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Бургас

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 8000

7. Височина в метри или в сантименти: 173

8. Тегло в килограми: 105

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява

10. Очи: кафеви

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): женен

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше):

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): бакалавър /март е защитата/

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): свободна професия - Занимавам се изработването на 3д изображения. Но в последно време работя усилено, да сменя професията.

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): Не хванах такава.

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): Православен се водя/кръстен съм/, иначе не се смятам за принадлежен, към която и да е вяра.

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): уж европеец, дефакто какъв ли не :)

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): знам ли...

19. Астрологически знак (европейски, китайски): везни

20. Езици, които владеете: английски, руски, български и малко древно-египетски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Гребане... в добрите стари времена.

22. Пушене (да, не): да

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): По малко.

24. Наркотици (да, не): не

25. Татуировки (къде, какво): имам си една

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): не, ако не броим халката.

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): естествено

29. Домашни животни (колко, какви): Имах десетина рибки, сега ми остана една котка. :)

30. Любими музикални стилове: всякакви, българската музика, като че ли най-си ми харесва.

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): Египет, 3d, военна авиация, военна история

32. Последни новини за вас: Бях в Преслав на разкопки.

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: Не съм особено интересен за обществото, или аз не проявявам достатъчно интерес, към него. Така или иначе, слухове за мен рядко достигат до ушите ми.

34. Любими цитати: Най-лесното нещо е да откажеш цигарите, аз самия съм го правил хиляди пъти.

35. Личен уеб сайт:http://xn--80ak3bk.net/ или http://www.ахет.net/

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): ако не броим моя, бг наука посещавам най-често.

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: "С какво се занимаваш?"

38. В кои чат канали на mIRC влизате: ползвам само скайп

39. Последната книга, която прочетохте: В момента разглеждам, отделни части от доста книги. Осново диря справочна информация за дипломата. Последната, която прочетох изцяло е "war in ancient Egypt" - Antony j. Spalinger

40. Откъде научихте за нашия сайт: Колега ми го показа.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребител

Никнейм/Прякор: Амбър

Възраст в години: 24

Пол: жена

Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Варна

Височина в метри или в сантименти: Нямам представа :laugh:

Тегло в килограми: 59

Очи: синьо-зелени

Научна титла: Професионален бакалавър

Астрологически знак: Близнаци

Езици, които владеете: Английски

Пушене : Не, дори не съм опитвала.

Алкохол : Сравнително рядко

Наркотици : Не

Татуировки : Не

Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): Обици, гривни, пръстени, гердани...

Деца : Не

Домашни животни (колко, какви): Котка- бяла ангорска

Последната книга, която прочетохте: "Шоколад"

Откъде научихте за нашия сайт: Случайно попаднах на него.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: fantom4e

2. Истинско име: Тома

3. Възраст в години: 33

4. Пол: Мъжки

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София

7. Височина в метри или в сантименти: 170 и няколко

8. Тегло в килограми: 82 с идея да паднат до 75-78

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: ултра къса, прошарено-кестенява като порасне

10. Очи: пъстри

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): единак

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): магистър

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): изследовател

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): редник

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): нещо с "а" беше, ама агностик ли, атеист ли..

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): всички са маскари :)

20. Езици, които владеете: български, полски, руски, немски, английски на различно ниво

22. Пушене (да, не): с тенденция към отказване

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): с мярка

24. Наркотици (да, не): и тях с мярка :)) но прекалявам с захарта и кафето

25. Татуировки (къде, какво): все още не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): само една ми остана

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): хъмм

29. Домашни животни (колко, какви):2 кучета и котка

30. Любими музикални стилове: според настроението

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): толкова много...

32. Последни новини за вас: тежка година се очертава

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): калдата, грийн кар конгрес..

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: как си?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: без

39. Последната книга, която прочетохте: на Тери Пратчет

40. Откъде научихте за нашия сайт: не помня вече

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Bolyarski

2. Истинско име: Боян Маринов

3. Възраст в години: 43

4. Пол: мачо

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Велико Търново

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 062

7. Височина в метри или в сантименти: 182

8. Тегло в килограми: 85

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: пепелява, леко чуплива

10. Очи: сивозелени светли

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): женен на кантар

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше)

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик) дървен философ

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): художник

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): не

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): православен

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): атлант:)

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): Никаква

19. Астрологически знак (европейски, китайски): водолей

20. Езици, които владеете: български, малко руски и инглиш

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): фитнес

22. Пушене (да, не): не

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): рядко

24. Наркотици (да, не): не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): една сребърна гривна и три пломби

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): дъщеря Бетина на 15

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): да, още поне 2

29. Домашни животни (колко, какви): 2 котки на "квартира" при бабата

30. Любими музикални стилове: поп, рок, народна музика (не чалга)

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): интересите ми са фантастика, история, география, астрономия, футбол, шахмат, хумористични писания и филми. Хобито ми сега се свежда до колекциониране на красиви образи от нета, а преди това бяха монети, но ми изчезнаха най-ценните и ги изоставих

32. Последни новини за вас: че съм един от братята Мангасариян

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: не съм обаче

34. Любими цитати: "Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса"

35. Личен уеб сайт: засега блога - http://paintingheart.blogspot.com/

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): на блога си ги има в списък

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: "Мене кога ще ме рисуваш?"

38. В кои чат канали на mIRC влизате: Много са архаични тези. Иначе Скайп и ICQ

39. Последната книга, която прочетохте: "Финансови ли са финансовите пазари"

40. Откъде научихте за нашия сайт: от чичко Гугъл

.:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Farfa

2. Истинско име: Мария

3. Възраст в години: 20

4. Пол: Женско

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Пловдив

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:

7. Височина в метри или в сантименти: 170

8. Тегло в килограми: 54

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: рошава, кестенява

10. Очи: пъстри

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): двойка без сключен брак

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): уча висше

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): след няколко годинки инж.

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): студент

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): православен

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): не се интересувам особено от политика

19. Астрологически знак (европейски, китайски): скорпион

20. Езици, които владеете: италиански, английски, малко руски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): не

22. Пушене (да, не): да

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): радко

24. Наркотици (да, не): не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): даа

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): не съм решила

29. Домашни животни (колко, какви): 0

30. Любими музикални стилове: рок

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): падам си книжно плъхче, чета си по цял ден някакви статийки, книжки, киноман съм, оригами

32. Последни новини за вас: доста ми е скучно

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: доста ми е скучно

34. Любими цитати: "Няма вечен паразит"

35. Личен уеб сайт: -

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):в момента подвизавам в http://www.criticker.com/ , www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html

37. Въпросът, който най - често околните ви задават:

38. В кои чат канали на mIRC влизате:

39. Последната книга, която прочетохте: "Времетръс" на Вонегът

40. Откъде научихте за нашия сайт: google

Ta, здрасти от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...