Отиди на
Форум "Наука"

Помогнете ми за приятелите !


Recommended Posts

  • Потребител

Аааааааааааааааааах, мръсник. biggrin.gif

Абе, не съм. По-засуканите са чалгарчета, а аз се обривам от чалгата. Сиреч, имам непреодолим комплекс в това общуване, за което ти мечтаеш, защото минава през... онази музика. :biggrin:

ПП - Ако говорим сериозно, официално си поканен за презантация. Но, после да няма - ама аз съм обвързан, семеен или полу, малко женен и прочие. Каките са бъдещи юристки и ще те сложат на мястото ти с всички следващи от закона последици от неморалното ти сексуално щтение. Предупреден си. ;):biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 138
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Ще бъде забавно...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ела лично в Бургас и ще те запозная на място с по-засуканите студентки от последните три випуска (трети, четвърти и пети курс, на които преподавам или съм преподавал). :biggrin:

Виж ти какво съвпадение. Тъкмо мислех утре по обед в градинката пред БСУ да се порадвам на последните топли дни от годината.

s10745.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Виж ти какво съвпадение. Тъкмо мислех утре по обед в градинката пред БСУ да се порадвам на последните топли дни от годината.

s10745.gif

Е, ако е истина - потвърди. Ще ти дам координати (на лична) да се видим. И без това до обяд имам лекции с едни засукани каки. А, ако си послушен - ще те запозная с каките. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Този условен момент буди у мен тревога. Редовно ми се жалят, че по облигационно падало голямо късане.

s9851.gif

Ако не е истина, не е и лъжа. Касапница си е (в някои случаи битката при Кана бледнее с миролюбивия си дух), но напълно заслужена и обективна. Както казва хаджи Генчо в Чичовци - много чело, много знае. Който си мисли, че може да без тези две неща по Облигация - да ходи да учи Маркетинг или Връзки с обществеността или подобни ала-бала или да става плеймейтка. :punk::biggrin:

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
:hmmm: Абе може и да се наредя пред залата. Ако се окаже, че съм от непослушните, току-виж някоя милозлива студентка се вързала, че съм тъжен защото са ме скъсали на поправка само защото съм разделил неимуществените вреди на пропуснати радости и претърпени скърби... и да ме утеши както може :tooth: Редактирано от Galahad
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:hmmm: Абе може и да се наредя пред залата. Ако се окаже, че съм от непослушните, току-виж някоя милозлива студентка се вързала, че са ме скъсали на поправка само защото съм разделил неимуществените вреди на пропуснати радости и претърпени скърби... и да ме утеши както може :tooth:

Ако тя (стига да не е фундаментална феминистка) е милозлива, ще те утеши дори и да омешиш деликтни с договорни вреди, които според практиката на нашия велик Върховен съд (сега ВКС) не могат да се кумулират. :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

момчето си излива душата в темата, а вие сводничете /гадове такива/. Историк, не се скатавай като мишка, а хвани разведи Петър из филибейските аули /или кръчми/ и му намери компания от каки. Поне в Пловдив съм се убедил, че красиви и отзивчиви девойки - бол. Затова го обичам този град и толкова често се отбивам там /е и заради възстановките, разбира се/. :smokeing:

Иначе сериозно към Петров: не се шашкай от различността си, щото така само се затваряш в себе си и се депресираш. Търси си хора с общи интереси. Те форумите са за това. Хубавото на нета е, че може да контактуваш с хора, които никога не би срещнал в реалния живот. Разбира се не бива да се прекалява с виртуала, а да се съчетава и с реалния свят.

Редактирано от Last roman
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Абе Спандю, а ти кога ше ме запознаеш с твоите студентки от СУ, сега се сетих, че и аз си търся нови приятели :biggrin:

Божието - богу, кесаревото - кесарю.mf_oct__01.gif

Пък и ти ако вземеш да ги водиш студентките на ТВОИТЕ кафета, все пияни ще ходят милите. laugh.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Лорде, ти имаш достатъчно познати студентки от БФ, така че не ми се жалвай:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Не сводничим, а обмисляме как да се подготви подходяща лабораторна среда в определен ВУЗ за емпирични изследвания с достатъчно голям изследователски материал, за да се формулират правилни теоретични съвети. :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не сводничим, а обмисляме как да се подготви подходяща лабораторна среда в определен ВУЗ за емпирични изследвания с достатъчно голям изследователски материал, за да се формулират правилни теоретични съвети. :tooth:

Ясна работата:)))

Айде поздрав за инициатора и елонгаторите на темата:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

...това не е истинското ми име .

Сигурни сме в това.

И аз не се казвам Историк, ама все повече хора използват моя прякор, вместо името ми. Офлайн познати и приятели от компютърната зала, в която ходех години наред, онлайн познати и приятели от интернет форумите и чатовете...

А пък докато бях в казармата, не се казвах Ефрейтор, ама всички ме наричаха така по време на военната ми служба.

Колкото до акаунта ми в скайпа или в айсикюто няма смисъл да ти ги давам, понеже тия програми (пък и чатът - като такъв) вече не са ми толкоз интересни. Отвикнах от тях, свикнах с форумите.

Улавям се, че и във фейсбуука не влизам толкоз често напоследък. И той взе да ми омръзва вече. И особено - игрите в него, и рекламите... Не чета много-много и споделеното от хората, само следя поканите за някакви събития, както - и рождените дни на приятелите и познатите си - за да ги поздравявам. Понякога изскача някаква интересност, споделена от някого, ама - все по-рядко.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Така е. Ето, аз например се казвам Глиша Манойлович, Аспандиат - Бодрос Гюлистанян, Ласт Роман - Биберио Мерони, Историкът се подвизава под честното име Съботинчо Цапачев и т. н. Имената са една условност, важното е душите да общуват (и телата - със студентките на Дендро).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Добре , може ли да ми дадете скайп или фейсбук в ЛС и аз също ще ви дам моите ? Не се сърдете , но това не е истинското ми име . :117:

Опасявам се, че така трудно ще се получи. По-добре е да си регистрираш още един профил във фейсбук като Петър Петров и евентуално такъв скайп и да си ги сложиш в профила, като си посочиш и местонахождението. Така при добро желание някой може да се свърже с теб, без да се налага още за здрасти да ти научава истинското име. Предполагам се сещаш, че някои не само са далече от Пловдив, ами даже и не се стъпвали в Смолян, пък същевременно и не са от най-големите запалянковци на фейсбук или скайп. Въобще писането в някой форум трудно се съчетава с висока активност в скайп и фейсбук, защото трудно може да се пише нещо ако постоянно ти святкат и изкачат прозорци. То в интерес на истината понякога и само в скайпа или фейсбук е трудно да се работи с няколко святкащи прозореца, но някой като обърка прозорците поне става весело (разбира се още по-забавно е, ако вместо в скайпа го пусне попогрешка в някоя много активна тема). И разбира се трябва и малко търпение. Ей на - понякога излиза наблизо само един човек, ама той пък има под ръка цели три випуска студентки. :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Напротив, интересуваме се.

Виж колко неща искаме да узнаем за теб:

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=3750&st=0

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А ти как мислиш? Когато няма коментари в темите на Спандю, Глишев, Лорда, Историк, Сър Galahad, КГ, Митака, Фиксюзерс и други многоуважаеми от мен колеги / не желая да изреждам всички, защото не желая да поема риска да пропусна някой/, това прави ли темите им по-малко качествени от други теми, теми раздути над 200 страници, но пълни с безсмислици?

Мога да ти гарантирам, че поне в раздел физика имаше огромни мастодонти-теми състоящи се от стотици страници коментари, които даже не си струва да заемат място на сървърите.

Казвам имаше, защото те бяха преместени в паранауки.:tooth:

. .

Та, ти как мислиш?

Редактирано от Б.Богданов
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ненапразно се говори за поколението "Лична драма".

Има такъв вестник:

http://lichna-drama.com/

Има и такова списание:

http://spisanie.lichna-drama.com/

Между другото, чувал съм, че всички разкази във вестника и списанието са измислени. А дали е така, кой знае?!

crying.gifconsole.gif

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...