Отиди на
Форум "Наука"

Помогнете ми за приятелите !


Recommended Posts

  • Мнения 138
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Има много простаци . :(

O, миличък!... Не си видял в казармата какви простаци и идиоти има!

Ами ще страниш от тях, бе! Не си затворен във военното поделение с тия простаци и идиоти, нали?!

Припомни си какво казва Христо Ботев: "У нас свестните ги считат за луди."!

Това го е казал още Ботев, а то си важи и до днес.

Ти си гледай образованието, ходи на лекции и си води записки, учи, завърши си каквото там учиш (право ли беше?), иди по програма "Еразмус" в чужбина, чети книги...

А глупаците и простаците ще си останат такива през целия свой живот. Игнорирай ги!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Не правя драми . Но вас не са ви закачали и не са ви викали , че сте луди или извънземни .Има много простаци . :(

Напротив, друже :) Има места в нета, където "Глишев" е мръсна дума :) Но да не ти пука! Един ден жените ще са твои, пиенето ще е без пари и ще ти е през... левия крачол. Тъй че да си жив и здрав, Господ здраве да ти дава и да не ти пука.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А защо не помислиш върху идеята да напишеш някоя тема относно античното или средновековното право?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Напротив, друже :) Има места в нета, където "Глишев" е мръсна дума :) Но да не ти пука! Един ден жените ще са твои, пиенето ще е без пари и ще ти е през... левия крачол. Тъй че да си жив и здрав, Господ здраве да ти дава и да не ти пука.

Глишев, що му разкриваш крачолите на Рая на тоз пореден форумен грешник? Знаеш ли ние, правоверните модери, колко сме драпали за тях??? Beware, some day vengeance'll be ours:)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Романяскъ се натряскъ biggrin.gif Ние тука пак го ударихме на простотевина в щабквартирата, алкохолизЪмА е се вихри. Тъй че ми е през десния за крачолите на клубарите...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

От десния у левия крачол /хемисфер/ и обратно. Важното е ревербериращи кръгове да има:)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не правя драми . Но вас не са ви закачали и не са ви викали , че сте луди или извънземни .Има много простаци . :(

Това не се е случило тук... Не трябва да се вързваш на всичко, което говорят хората. Познавам много, на които устата им е по-бърза от мисълта. И са способни да кажат нещо, което дори не си и мислят и то съответно е забравено от тях малко след като са го казали. Не очаквай одобрение за това което правиш от много хора. Малко са тези, които се радват на постиженията на другите. На повечето хора им става криво, че някой друг е направил или има нещо, което те нямат. И най-лесно им е да го наранят с думи... Поне това нищо не им струва. Така че, take it easy. Не гледай кой какво казва, а по-скоро гледай на теб да ти е добре. Оглеждай се наоколо и забелязвай нещата, които ще ти харесат. А тези които не ти харесват ги игнорирай (след като ги регистрираш естествено).

И по-напред в темата имаше предложения да започнеш да се знаимаваш с някакъв спорт - помисли за това, ако вече не си го сторил. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

До преди няколко месеца работих в частна занималня във Варна. Имах една ученика, която вече е трети клас. Когато се опитвахме да и обесним нещо, тя често отвръщаше кво ми пука. Като се позамисля май излиза, че е права.

Моят съвет е да не ти пука. Не плащай данък обществено мнение. На хората устата не можеш затвори. Все ще има такива, които да отправят злобни нападки спрямо теб. Но ти не им обръщай внимание.

Що се отнася до обидите. Всеки е бил обиждан в един или друг период от живота си. Аз също съм била обиждана. Но тези, които са ме обиждали ги игнорирах. Просто не им обръщам внимание. Дори имената им не помня вече. Те и това си заслужават. Истинските приятели наистина са голямо богатство. Но на теб не ти трябват няколко дузини, а двама най-много трима, както пее в една своя песен Георги Христов.

Като пристигнах във Варна преди 10 години познавах 1-2 човека. А сега там имам повече приятели и познати, отколкото в Елена.

Пловдив е голям град. Постепенно и ти ще намериш приятели и познати там. Но и ти трябва да положиш усилия.

Успех!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-напред в темата имаше предложения да започнеш да се знаимаваш с някакъв спорт - помисли за това, ако вече не си го сторил.

Препоръчвам занимания с японско бойно изкуство - карате, джудо, айкидо, кендо... Нещо такова.

http://daobg.com/forum/index.php?showforum=69

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Явно по някакъв начин не се вписваш в общите среди и нагласи и изглеждаш странен. Предполагам, че по някое време ще се светнеш, че това всъщност не е недостатък. Дето вика Дорис, ако случиш на някоя приятелка, друго не ти трябва :)

послеслов: Еееееееееех, как забравих! Ела на някое от събиранията на Бг Наука :)

Събиранията на бгнаука са опасни - линчуват :)тези събирания всъщност са олигархични кръгове с алкохолен пълнеж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Събиранията на бгнаука са опасни...

Да, може да попаднеш под въздействието на мистичния кръг "Глишев".

На този кръг радиусът и диаметърът му са неизвестни и затова той не се поддава на научно обяснение.

tooth.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да, може да попаднеш под въздействието на мистичния кръг "Глишев".

На този кръг радиусът и диаметърът му са неизвестни и затова той не се поддава на научно обяснение.

tooth.gif

А без радиус немож са намери квадратурата на кръга.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Събиранията на бгнаука са опасни - линчуват :)тези събирания всъщност са олигархични кръгове с алкохолен пълнеж.

Не са опасни, даже са кротки , но се събират все модератори и техните приятели. Обикновени потребители са рядкост.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Проблемът не е ситуиран в полето на битността на модераторите.

Параметрите на ситуацията са съвсем други и трябва да се търсят другаде; извън лимесите на модераторския произвол.

Това е грешка на потребителския интерфейс. Потребителите трябва да си сменят чипа.

w00t.gif

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не разбрах какво искаш да кажеш, но мисля, че няма проблем, тоест задача за решаване, така че няма нужда от смяна на потребителския интерфейс и чипове.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Говорех за слабото представяне или липсата на редови потребители на срещите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Защо много малко хора коментират темите ми ? :hmmm:

Не е баш така. Наскоро погледнах блога на един бивш потребител. Човека още на половината на тази бройка прегледи вече беше получил остър пристъп на мания за величие. Тъй че въпрос на гледна точка.

Помогнете ми за приятелите ! 1234

Молба за помощ Лични Петър Петров

68 отговора

910 прегледа

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Говорех за слабото представяне или липсата на редови потребители на срещите.

А аз говорех, че няма опасност Алвасарейро да бъде линчуван. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако изобщо реша да дойда на среща ще бъда придружен - лично Тойнби и Тофлър ще са мои другари. Да ви видят сеира ракиджии такива.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да вземеш със себе си и Фелипе Фернандес-Арместо (автор на книгата "Цивилизациите")!

Тъкмо ще бъде още по-забавно.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да вземеш със себе си и Фелипе Фернандес-Арместо (автор на книгата "Цивилизациите")!

Тъкмо ще бъде още по-забавно.

Всъщност най-добре е да дойдат само Алвата и Бай Фелипе. Останалите не са толкова интересни. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...