Отиди на
Форум "Наука"

Помогнете ми за приятелите !


Recommended Posts

  • Мнения 138
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

жена му трябва на човека, ти за зен-дзен си се загрижил:)))

Е кво тая от снимката тряа да свърши работа, мяза даже на Таря Турунен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Искаш да кажеш приятелка. :post-20645-1121105496: :post-20645-1121105496: :post-20645-1121105496:

Жена, приятелка ... едва ли ще издребнява за думата. Най-много да тури някое условие да е млада и хубавка. :tooth:

Като препоръчах кръжоци, не ставаше дума обаче за секти. Че със сектите ситуацията е малко като с надписа дето го е имало на времето на вратата на халите: "Не бъркайте изхода с входа". Много са милички и дружелюбни в началото, но проблемът идва на по-късен етап, когато човек осъзнае, че те на са това, за което ги е мислел, а останалите го отбягват като сектант. Там вместо приятели каквито искаш, може да намерищ такива, дето въобще не искаш да има около теб. Лошото е, че професионално са се спациализирали да се възползват максимално от проблемите на хората.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А в състава на истинските приятели влизат ли и истинските приятелки?

В каква компания се чувстваш по-комфортно?

В изцяло мъжка, в изцяло женска (в която ти си единственият мъж) или пък - в смесена?

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Искам първо да си намеря истински приятели :happy:

Те истинските приятели не се намират, а се създават.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Защо не харесват статусите ми повече хора , както на другите като Глишев ? Аз качвам хубави неща .

к'во ти пука за някакви статуси у тъпия фейс:) Там сички сме позьори.

ЗАБЕЛЕЖКА КЪМ ГЛИШЕВ - намали качването на харесвани неща. Качвай само нехаресващи се! :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
А в състава на истинските приятеи влизат ли и истинските приятелки?

В каква компания се чувстваш по-комфортно?

В изцяло мъжка, в изцяло женска (в която ти си единственият мъж) или пък - в смесена?

Да , влизат .Искам да имам и момичета приятели . Ами чувствам се добре в женска или смесена компания .
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да, искам да имам и момичета за приятели. Чувствам се добре и в женска, и в смесена компания.

Ами, чудесно.

Потърси хора с интереси, подобни на твоите... После се свържи с тях и правете разни неща заедно...

Например, можеш да започнеш да се занимаваш с някакъв спорт, с бойно изкуство, с йога, с фитнес, или със шахмат.

Може да играеш уличен (street) или плажен волейбол или футбол, тенис на корт или на маса...

Ходи на места, където ще срещнеш млади хора - паркове и градини, библиотеки и читалища, фитнес зали, стадиони, гребната база (там има и стадион)...

Вземи си кученце и го разхождай заедно с други хора, води го на специални места за игра на кучетата (в Пловдив има няколко такива - в кв. Тракия, в кв. Хр. Смирненски, например.

Регистрирай се в повечко форуми и ходи на срещи на форумните потребители. Ходи на срещи на класа със съучениците си...

Започни работа и се сприятели с колегите и колежките си там...

Вместо да влизаш в интернет от дома си, влизай от големи интернет зали с мин. 10 компютъра, по възможност - с по 30+. Може да се сприятелиш с други клиенти или с администраторите на интернет залите.

Владо е прав, че истинското приятелство се създава с времето.

Когато с някого "изядете няколко торби със сол" (разбира се - посолявайки храната си!), може би ще имаш истински приятел, а - и той също - в твое лице.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз в библиотеката на ПУ и тази в Смолян не срещам млади хора . Трудно ми е да играя футбол . Едно време ме игнорираха затова .

Редактирано от Петър Петров
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ама ти защо си решил, че по-възрастни от трб не могат да ти бъдат приятели?!

Аз, например, като съм на 739 г., какво ми има?

Не ям хора и не се къпя в бебешка кръв... (А ти?)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ама ти защо си решил, че по-възрастни от трб не могат да ти бъдат приятели?!

Аз, например, като съм на 739 г., какво ми има?

Не ям хора и не се къпя в бебешка кръв... (А ти?)

А аз като съм на 1600, какво да кажа? :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Защо не харесват статусите ми повече хора , .

Май няма да е лошо да кажеш какво точно разбиращ под истински приятели.

Що се отнася до фейсбук - ако просто искаш повече пръстчета, хората са го измислили - мултиакаунтинг. Правиш си няколко акаунта и те редовно ще харесват всичко, което качваш. Това при реални хора няма как да се случи. Е, ако имаш много пари примерно (или си голям шеф), докато притежаваш тези качества ще имаш много фалшиви приятели, които да харесват всичко което правиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А не се ли интересуваш прекалено много от себе си?

Ти самият грижиш ли се за накого/и и интресуваш ли се от него/тях? (Като имаш предвид, че тези неща не обещават взаимност!)

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Защо не харесват статусите ми повече хора , както на другите като Глишев ? Аз качвам хубави неща .

както на другите като Глишев…Доста завистливо ми звучи това изказване.

Искрено се надявам, че бъркам и не си вложил подобни чувства пишейки този пост, но ако демонстрираш подобно отношение към познатите си.. хм.. едва ли отношенията ви биха се развили и довели до искрено приятелство.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А аз като съм на 1600, какво да кажа? :smokeing:

А питате ли го Южняка дето е на 50 000 ?!? :)

А Глишев се котира доста, както тук така и във фейсбук, хората които имат дар слово винаги са с едни гърди напред (включително и женски понякога ;) така че това е даденост, която не може да се промени. А и според мен не трябва и да се опитваш да изглеждаш по друг начин във интернет и фейсбук за да те харесват повече хора, те трябва да те харесват такъв какъвто си иначе няма смисъл.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не съм завистлив , просто искам да се оправят нещата и да ме харесват такъв , какъвто съм . ;)

Супер!

Ще си позволя да ти дам един съвет ... не пиши неща, които да звучат по този начин.. от типа "защо харесват Глишев, а мен не?"

Не звучи особенно приемливо.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не съм завистлив , просто искам да се оправят нещата и да ме харесват такъв , какъвто съм . ;)

това вече зависи от теб дали ще се харесаш на някого. Демек всеки човек първо гледа себе си. За да си харесван, трябва да си атрактивен, демек да се продаваш добре /образно казано/. Т. е. да знаеш какво харесва аудиторията и да се впишеш в този стереотипен образ, който е най-приемлив за тебе. Това е положението. Ако мислиш, че с оплакване из форумите някой ще тръгне да ти се радва - в голяма грешка си. Даже обратното.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Вестник "Лична драма" ряпа да яде пред цялата излята тук сълзливост.

мани партиецо, подгизна ми тогата направо. Ще мухляса.

:help:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...