Отиди на
Форум "Наука"

Азис


SSlava

Recommended Posts

  • Потребител

Как вам данный певец?

ВЕсьма теперь известен в русском интернете, как Мразиш, или "белый властелин"

http://www.youtube.com/watch?v=1hYFAZ0CcLA&feature=related

Редактирано от SSlava
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Это не болгарский певец, это цыганский трансвестит, к сожалению, родился в катуне на территории Болгарии. ;)

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

мдам, весьма известен и в Болгарии /уже 10 лет/, но вот и тематичный ответ Азиса /песенка Хоп/ на русские притязания:

http://www.youtube.com/watch?v=1hYFAZ0CcLA&feature=related

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Это не болгарский певец, это цыганский трансвестит, к сожалению, родился в катуне на территории Болгарии. ;)

айде, Радо, не гледай толкоз черногледо /демек металски/ на нещата.:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Въпреки все още върлуващата чалгарщина рейтингът му в България се срина и изникнаха нови "черни перли", които заемат освободения вакуум ;) затова и сега се опитва отчаяно да пробие в Русия с хапливи провокации, но и там се радва само на омраза от страна на нормалните хора. В съвременният български речник думата "Азис" просто остана като нарицателно за "противно квичащ циганин педераст" и нищо повече :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Это не болгарский певец, это цыганский трансвестит, к сожалению, родился в катуне на территории Болгарии. ;)

ага, знаю. у нас тоже есть свои 'болгары' петухи, или другими словами, педерасты, например тот же самый филлип киркоров. я даже не удивился, что азис его своим другом называет. ну он такой же лже болгарин, как и азис. если не ошибаюсь, смесь еврея и армянина, тоже педераст, но в отличии от мразиша правда скрытый. но все равно думаю такие люди не сильно хорошую репутацию создают болгарам.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ага, знаю. у нас тоже есть свои 'болгары' петухи, или другими словами, педерасты, например тот же самый филлип киркоров. я даже не удивился, что азис его своим другом называет. ну он такой же лже болгарин, как и азис. если не ошибаюсь, смесь еврея и армянина, тоже педераст, но в отличии от мразиша правда скрытый. но все равно думаю такие люди не сильно хорошую репутацию создают болгарам.

Это просто имидж. Как и ТАТУ. Азис такой же 'пидорас' как и те две девчонки - лесбиянки. Просто в эстраде можно стать популярным только со скандалом /к стати русская передача о Азисе пошла ему только на руку/. Вот клип /конца 90-годов/, где Азис был совсем нормальным. Но так как только с хорошим голосом певцы популярными не становятся, приходится подаваться к гомосексуалам:)

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

русия ако обича да не дава оценки на ляво и дясно, а да си гледа собствените човешки прав. Присмял се хърбел на щърбел това не знам дали може да се преведе по рускому.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Это просто имидж. Как и ТАТУ. Азис такой же 'пидорас' как и те две девчонки - лесбиянки. Просто в эстраде можно стать популярным только со скандалом /к стати русская передача о Азисе пошла ему только на руку/. Вот клип /конца 90-годов/, где Азис был совсем нормальным. Но так как только с хорошим голосом певцы популярными не становятся, приходится подаваться к гомосексуалам:)

ну не знаю, тату такие уж клипы не снимали, да как то не смотрелись они лесбиянками если честно. ну это вообще ужас, пидор всех пидоров, главпидор. хотя конечно такое может в самом деле имидж, но то что он нормальный это сомнительно. хотя конечно добился известности, такого если честно я ещё не видел. Хотя без смеха такие клипы смотреть сложно

Редактирано от SSlava
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

русия ако обича да не дава оценки на ляво и дясно, а да си гледа собствените човешки прав. Присмял се хърбел на щърбел това не знам дали може да се преведе по рускому.

ну своих петухов на эстраде, к сожалению, у нас тоже хватает. правда часто они скрывают свою ориентацию, хотя есть на вид как пидоры, тот же самый зверев, моисеев, но окончательно признаться, что они пидоры смелости до сих пор не хватает. хотя моисеев делал какие то заявления, потом опять свои слова обратно забирал, потом опять делал заявление.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Слава, брось етого .... тфу! В отдном рускком шоу его уже пригласили на Челябинском заводе к металургам в гостях... они там показали бы ему как дела обстоят.

Не стоит заниматься етого отстоя, также как с веркой сердючкой или там прочие дрень и отморозок.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Это просто имидж. Как и ТАТУ. Азис такой же 'пидорас' как и те две девчонки - лесбиянки. Просто в эстраде можно стать популярным только со скандалом /к стати русская передача о Азисе пошла ему только на руку/. Вот клип /конца 90-годов/, где Азис был совсем нормальным. Но так как только с хорошим голосом певцы популярными не становятся, приходится подаваться к гомосексуалам:)

И така да е, това не го извинява. Ийгълс и ДДТ могат да пеят без да се правят на такива, а тия боклуци не могат!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не стоит заниматься етого отстоя, также как с веркой сердючкой или там прочие дрень и отморозок.

Че какво й е на Сердючка-та. Сериозно ли я мислиш за травестит?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Че какво й е на Сердючка-та. Сериозно ли я мислиш за травестит?

Бе де да знам, но да не съм ги видел тия всичките музикално-сценически прояви. Ефектът от тях е твърде вредоносен.

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Бе де да знам, но да не съм ги видел тия всичките музикално-сценически прояви. Ефектът от тях е твърде вредоносен.

значи мнението ти е необективно. Човекът просто пародира.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз предпочитам това:

а героите на темата да отидат "знаешь куда?" :tooth:

нах... да отидат. Иначе гледам че новата песен на дядя Шевчук бая ти се е усладила:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
В съвременният български речник думата "Азис" просто остана като нарицателно за "противно квичащ циганин педераст" и нищо повече

В русских интернетах теперь за ним закрепилось прозвище Мразиш. А там мразить еще - в значении "заниматься всякой педерастией" наверное. Ну это в клипах нашел комментарии.

Хе-хе.

Редактирано от SSlava
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

SSlava,

это песня мне очень нравится.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=cm_HZyHZsAE

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...