Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

😀

Путин сънува как Сталин му дава напътствия как да направи "реформата" по-успешна:

Сталин: Избий Опозицията и боядисай Кремъл в синьо
Путин: Защо в синьо?
Сталин: Знаех си, че си разбрано момче и ще ме питаш само за второто ....


 

Link to comment
Share on other sites

😀

ДОСТОЙНО !

 

<<<   Не е мое. Краднах го от ... някъде.

"2074 година. Семейство седи пред камината. Дядото разказва приказки на внучетата.
-Дядо,а вярно ли е, че в Китай имало милиард и половина население?
-Ееех, това беше мнооого отдавна. Да вярно е.
-Но как е възможно,в училище ни казаха, че населението на планетата е петстотин милиона.
-Да, но това беше преди ваксинациите. Даваха им награди и ги...
-Достатъчно!!! Искаш да ни... Това не е истина, деца.Дядо ви си фантазира.
С тези думи бащата на децата прекрати приказките на дядото.
-Дядо, а защо имаш две очи. Всички хора имат само по едно на челото.
-Защото не съм се вак....
-Достатъчно, моля те спри тате. Искаш да дойдат ли? Деца,не казвайте на никого че дядо ви има две очи и не е свързан към Интернет на телата.
Време е да изпеем химна за СЗО и да лягате. Утре сме на ваксинация и трябва да станем рано. Лека нощ тате. Ти ще се включиш ли в пеенето на химна?
-Никога. Никога няма да им простя за майка ти.
Беше топла и тиха юлска нощ. Дроновете на министерството на любовта тихо жужаха из въздуха,пазейки спокойствието на трансхуманоидите.
Всички пееха химна за СЗО. Само един старец с две очи се молеше и пееше някакви архаични псалми за Бог на хората в мазето,където го криеха близките му .По телевизора започнаха новини.
ББ инспектираше новоизградена станция за Интернет на телата. Един грозен старец с две очи се приближи и разтвори шлифера си. На гърдите му имаше кръст и на пояса някакъв колан.
-Биотерорииист....
След взрива настъпи оглушителна тишина....."

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Добре дошли отново в палеолита (след 3 мандата на Герб):

https://petel.bg/Pleme-ubiva-bizoni-s-kopiya-kray-Razgrad--V-kashhata-im-otkriha-14-boyni-kucheta-__400922

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дефиниция за интелектуален великденски следобед - гледам турнира "Блондинки срещу брюнетки" и между партиите леко дискутирам старогерманска лингвистика с Тантин :D Само дето лоча бира като свинкя :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Modern age blitzkrieg

166693214_291185995939373_8158336797846314997_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

Ей това е пълен смях и забава.................пуканките са готови , ще ви гледам ............ цивилизационното израстване!, хахах:D

<<<.

Тройна мутация на новия коронавирус, предизвикана от обединение на три различни щама на Covid-19, е регистрирана в три района на Индия, съобщи ТАСС, като се позовава на изявление на експерти пред индийския тв канал Ен Ди Ти Ви.

 

Те заявиха, че новият вариант на вируса вече се разпространява в щатите Махаращра и Западна Бенгалия, както и в националната територия Делхи, където е разположена и столицата.

"Това е най-заразният вариант. Той бързо води до заболяване при много хора", каза професорът по епидемиология Мадхукара Паи. Неотдавна в Индия бе установена двойна мутация на новия коронавирус.

Според експертите ръстът в заболеваемостта в страната, както и в света, е предизвикан от новите варианти на коронавируса. Но в Индия сега секвениране на генома се извършва на по-малко от един процент от случаите, каза проф.Паи.

Доколко опасна и смъртоносна е новата тройна мутация ще стане известно единствено след допълнителни изследвания. В момента всичките 10 лаборатории на територията на Индия се занимават с изследвания на генома на коронавируса, отбеляза Ен Ди Ти Ви.

Повече от 15,6 милиона души в Индия са се разболели от Ковид-19 от началото на пандемията.

  
 
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Като стана въпрос за Цезар.....

Александър Велики, Юлий Цезар и Наполеон наблюдават(като призраци) парада на Червения площад през 1940-те.

Александър: Ако имах съветските танкове, щях да съм непобедим!

Цезар: Ако имах съветските самолети, щях да завладея целия свят!

Наполеон: Ако имах "Правда" светът никога нямаше да разбере за Ватерло!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • 5 месеца по късно...
  • Потребител

🤔Съобщение на пресцентъра на МВР:

"Неуравновесен гражданин поръсил със силна отрова купчина пари и ги дарил на домове за сираци. В резултат са загинали 10 депутата, 3 кмета и 5 служителя в държавната администрация. Пострадали деца няма."

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Първият Черен Петък е бил в нощта на 25-ти срещу 26-ти юли, 811 г., когато Крум прави намаление 90% на византийската армия.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Събуждам се и гледам, че в телевизора група мъже с носии пият ракия, а за разредител щедро се лее червено вино.  Часът е 7 сутринта, а предаването е “на живо”. Мъжагите джапат в реката и крещят “Българи юнаци”, докато един от тях обяснява пред камерата, че поркал от толкова рано, щото бил истински родолюбец и уважавал хайдутите и историята.

Малко по-късно пък следва репортаж за това, как десетина хлапетии от Лагера пребили друго момче от квартала. Белокос експерт от Агенцията за защита на детето мрънкащо обяснява, как и двете страни били жертви, но в Агенцията имали психолог, който бил наличен 24 часа. Мисля си, че ако бях на мястото на журналиста, който взима интервюто от експерта, щях да пробвам иновативен подход – щях да му изшибан един шамар и да се разплача в ефир. Щото и аз съм жертва. На безбрежната телевизионна тъпота.

По някое време, напълно закономерно, в ефир се появяват и двамата професори – Кантарджиев и Рачев. Приличат на клонинги. С пренабити номера. Влади Горанов знае за какво говоря. Кантарджиев е толкова сладък, че дори и на мен ми се допива. Чудя се, дали да тресна едно вино, а след това да си взема един студен душ? Не за друго, а от патриотизъм. След това пък може да пребия Милена и да ида на психолог. В Агенцията за защита на олигофрените.

Не знам. Ще помисля малко. Засега ви желая спорен ден. И наздраве, разбира се!

Васил Петев

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Глобален Модератор

Докъде го докарахме... пак 😅

276088758_10226460844964667_4864941065980113011_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...

😀😀

 

Гледам я Лена и си я представям в лъскав черен кожен костюм с маска на главата, а до нея Кирчо с топче в устата, докато развява с дясната си ръка Плана за възстановяване.

Не ме питайте, защо си представям подобни неща! И без това ми е неудобно да ги пиша…

В краката им пък лежи малко джудже с базедова болест, а очите му се въртят като на ротативка. Джуджето говори флуент инглиш, ама нищо не му се разбира, щото това все пак е картина, а не СРС.

В дъното пък на тъмен фон бегло се вижда силуета на нервния Слави. Държи гъдулка и некви дребни по 500 евро. Корнелия от своя страна също е там. Застанала е на колене, а върху голия й гръб са поставени туба с бензин, Калашников и малко бело. На земята пък е паднала карта от VTB…

Ренесансова картина, ще каже некой познавач от отбора на “здравейте, аз съм Наско”. И ще бъде прав! След тъмните векове на Бацево робство, сега логично следва оргия. Оргия, която да покаже мощта на българския либерален дух!

Абе, секси са тея новите! От предходните само Тома Биков и Ал Йо изглеждаха толкова добре. В кожен костюм. И с топка в устата…

Васил Петев

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ако се почувствате безполезни си спомнете, че в момента в Русия има хора, които учат Международни икономически отношения.

Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, Warlord said:

Ако се почувствате безполезни си спомнете, че в момента в Русия има хора, които учат Международни икономически отношения.

Смешно........
Верно за кво саим , като ще правят сделки само с мини държави като Китай, Индия , Бразилия, Индонезия, и пр. лилипути в световното пространство............

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-скоро ще трябва да се съсредоточат към техническите предизвикателства, като например: как да прокараме газопровод до Индонезия, как да летим до Бразилия без прекачвания във Франкфурт или Маями или пък как да накараме Китай да купува повече газ отколкото му трябва  ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 7.04.2022 г. at 14:19, Warlord said:

Ако се почувствате безполезни си спомнете, че в момента в Русия има хора, които учат Международни икономически отношения.

А за Комисия за наука, култура и образование на Людмила Живкова?🤪

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Глобален Модератор
Стево Пендаровски събрал македонскиот народа и рекол:
– Македонци! Ние велик народ ли сме бре?
– Даааааааа!
– Е тогава, оти немаме атомна бомба?
– Ми да си направим!!
Взели и отсекли най-високото дърво в Шар планина. По стара сръбска рецепта направили план и скица. Сърцевината на дървото я изчоплили с брадви. Изчопкали барута на един тон клечки от кибрит и осигурили барут. Натъпкали яко ракетата . Пуснали един дълъг фитил от гайтаните на незнаен комита и таман да го запалят и се сещат:
– Къде ке я стреляме бре??
– Как къде,то се знае- по София!!
– Оти па по София бре?
– Оти,оти.....,оти са гнасни татари, окупатори,не си я дават историята да я ползваме и ние…
Така и направили – написали „По София“ на ракетата и палнали фитила, събрали се наоколо, гледат… Чува се БУУУМ… Дим, пушек, всички се търкалят по земята…
Пендаровски, без ръка, без крак се надига, гледа и казва:
– Баси мамата, представяте ли си сега в София какво е!!..…
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...