Отиди на
Форум "Наука"

Много повече ли са били някога психопатите и социопатите?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 47 минути, dora said:

Какъв въпрос да е аналогичен? Това дали мое дете би било или не би било хомосексуално, не зависи от мен. Въпросът ви е безпредметен.

За всички деца е добре да ходят на училище. За всички деца е добре да имат колкото се може повече възможности да опознават света такъв, какъвто е, да пътуват, да се развиват, да създават връзки, да общуват с всякакви хора, да опитват нови неща, докато намерят това, което ще ги направи относително щастливи хора. Относително, защото щастието не е задължително, а възможно. Всички деца на света имат  еднакво право на подкрепяща среда и обичащи ги родители, но ако по стечение на обстоятелствата ги нямат, животът продължава. Е и?

Или не ме четете внимателно, или не разбирате какво пиша, или просто въртите една и съща плоча с надеждата, че ще получите реакция. Ами ето, получавате я, но толкова, най-малкото защото за целите на форума няма никакъв смисъл да пиша неща, които се подразбират.

Наистина е жестоко, когато намесваме децата, предполагам особено за една майка! Съжалявам! Когато обаче хиляди и милиони деца са подложени на отвратителни манипулации и внушение, може би най-добре го разбираме с нашите деца. Защото ако не зависи от вас дали вашето дете ще бъде или няма да бъде хомосексуално, то тогава може, да зависи от някой чичко!

Нека сменим темата.. Какво ви е мнението за ексхибиционизма? Одобрявате ли някой да ви показва половите си органи или части от тялото си? Нормално ли е или е аномалия? Ексхибиционистите трябва ли да получат същото такова обществено внимание, реабилитация и одобрение, както е при хомосексуалистите? 

Редактирано от cucumerario
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 649
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 47 минути, ramus said:

няма как, няма и защо - при когнитивен дисонанс веднага се задействат типичните защитни сработвания от повторения на своето, с различни украсявания от лични хрумки и свободни аналогии...

Няма как да се получи диалог, защото няма двупосочен обмен.

Това е съдба! Ако се бяхме срещнали по-рано, можеше да ми повлияеш положително...

Можеше и аз сега да бъда специалист по вродена хомосексуалност и кредитите ми да свършват също така бързо...

Редактирано от cucumerario
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 часа, cucumerario said:

Наистина е жестоко, когато намесваме децата, предполагам особено за една майка! Съжалявам! Когато обаче хиляди и милиони деца са подложени на отвратителни манипулации и внушение, може би най-добре го разбираме с нашите деца. Защото ако не зависи от вас дали вашето дете ще бъде или няма да бъде хомосексуално, то тогава може, да зависи от някой чичко!

Нека сменим темата.. Какво ви е мнението за ексхибиционизма? Одобрявате ли някой да ви показва половите си органи или части от тялото си? Нормално ли е или е аномалия? Ексхибиционистите трябва ли да получат същото такова обществено внимание, реабилитация и одобрение, както е при хомосексуалистите? 

Вижте, просто ме занимавате не по същество. Което е ОК, но няма смисъл да продължавам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, dora said:

Вижте, просто ме занимавате не по същество. Което е ОК, но няма смисъл да продължавам.

Оказва се, че съществото което криете е лицемерието.

А когато лъсне лицемерието, кредитите свършват..:)

М/у другото, когато казахте, че не зависи от вас, като майка, дали децата ви ще бъдат хомосексуални или не, настръхнах... Както вече знаете рядко се впечатлявам, но вие успяхте...

Не знам дали разбирате, какво точно казвате и какво точно се случва, но линковете и библиографията, които давате, определено не ви влияят добре и мисля, че е време да потърсите помощ...

 

Редактирано от cucumerario
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 часа, deaf said:

Здрав човек да се самоубие понеже е подложен на жестоки социални условия е едно,а самоубийство на хомосексуалист понеже не може да избяга от генетично вложената му хомосексуалност е друго...

Едно и също е, самоубийство. Загуба на човек и потенциал. Повечето хомосексуалисти имат нормален или наднормалния потенциал. 

Здравия човек, поставен в тежки условия и депресия - не е здрав човек!, Той е психично болен! и това е нещо сериозно, лечимо , но трудно и изисква време.

 Повечето хомосеркс. и содомити не са генетично предопределени, те са развили това психично разстройство поради разните му причини.

Повален от депресия човек и хомосексуалист в депресия е Еднакво като степен на щета и права на пациента, няма специални права за никой, всички са равни и няма по-равни от други.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, tekotaka said:

Едно и също е, самоубийство.

Не е едно и също. За втори път се налага да обяснявам. Хомосексуалистът има хормонален дисбаланс,тоест генетично е увреден. Той не знае мъж ли е или жена. Това му причинява психически тормоз и по-често – самоубийство.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, makebulgar said:

Тезата е грешна. 

Посочете научни доказателства, защото реално оспорвате решение, основано на научен консенсус - хомосексуализмът да не бъде считан за заболяване и да бъде изваден от диагностичния стандарт по психиатрия още преди петдесет години.

Това, че в тази тема от няколко участника се повтарят ли, повтарят еднк и същи неверни неща, не значи, че това ще промени нещо. Освен че вашето упорство да ги повтаряте е смайващо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, deaf said:

Хомосексуалистът има хормонален дисбаланс

Няма хормонален дисбаланс.

Стига бе, хора. Колко кръвни теста за проверка на хормоналното ниво у хора сте провеждали? А колко от тях са били хомосексуални? Откъде ги вадите тези съждения?

Ето, хващаме един хормон, тестостеронът, той намалява средно на година с 1,6% у ВСИЧКИ мъже. Това се нарича стареене.

Жени - менопауза. Нейдете така, несериозно е.

Редактирано от dora
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, deaf said:

Той не знае мъж ли е или жена.

И това не е вярно.

Бъркате хората с влечение към собствения пол и хората с gender dysphoria, това са съвсем различни неща.

Но и това написах многократно.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 часа, Димитър Йорданов said:

Човек... Отчайваш ме. Ти искаш ли да избягаш от своята хетеросексуалност - това, което чувстваш за естествено за теб? 

Защо мислиш, че хомосексуалните искат да бягат от своите сексуални и емоционални увлечения? За тях те са Точно толкова естествени, колкото за теб да харесваш жени. 

Никога ли не си обшувал реално и на живо с открити бисексуални и хомосексуални мъже и жени? Никога ли не си се интересувал за нещата, които пишеш от самите източници - от тях? 

Жестокия стрес от жестоките социални условия и отношения към човека ако доведе до самоубийство какво значение има сексуалната ориентация? Просто тези с различна от хетеросексуалните са подложени на повече критика, стрес, обиди, отлъчване от разни вярващи, тормоз - психически, емоционален, физически, по-често за тях има десетки предразсъдъци с каквито си изпълнен и ти.. Явно без реално да познаваш дори една лесбийка или един гей. 

 

 

Познавам хомосексуални , които всъщност биха предпочели да са нормални, но за тях е късно, просто е невъзможно, направо смъртоноснодеструктивно, защото те никога не биха изградили истински <образ> на мъж или жена.

 Признавам си имал съм сексуални контакти с хомосексуалисти и бисексуални. При мен е друго, аз съм си гадно покварено коп-ле и истински содомит , правя го от оттегчение и нужда да играя с крайностите.От там и близки контакти с такива образи. За тях това е живот, така живеят, за мен е като да отида на лов, но без да стрелям, а само да Играя.😀

  Естественно докато има Нормата и Традицията от миналия век, винаги ще  бъдат в <специално отношение> в обществото, те са различни и са заплаха за познатото и приетото, подсъзнателно се предизвиква реактивно отношение, неизбежно. Това е санитарния механизъм на Нормата- да отделя, маркира , а понякога и да неутрализира.Колкото повече се натрапва и експонира, парадира с хомосексуализъм и нестандартна секс. ориентация и изобщо с новите социални <полове. и пр. инжинерна идеология - толкова повече потенциала за реакцията на мнозинството от Нормата ще бъде по-напрегната- създава се омраза и гняв, която е желана, явно от световните Елити. Страхувам се , че при вастовио разиграване, някой ще отвори кутията на Пандора и хиляди души ше си заминат преждевременно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, cucumerario said:

Оказва се, че съществото което криете е лицемерието.

А когато лъсне лицемерието, кредитите свършват..:)

М/у другото, когато казахте, че не зависи от вас, като майка, дали децата ви ще бъдат хомосексуални или не, настръхнах... Както вече знаете рядко се впечатлявам, но вие успяхте...

Не знам дали разбирате, какво точно казвате и какво точно се случва, но линковете и библиографията, които давате, определено не ви влияят добре и мисля, че е време да потърсите помощ...

 

Така. Това вече е за докладване до модератор, но няма да ме впечатлите. Лошо възпитани хора онлайн има достатъчно, също и агресивни.

От никой родител не зависи каква ше бъде сексуалната ориентация на децата му, защото това не се определя от родителите. Нито от неговите гени, нито от неговото поведение. Каквото и да направи родителят, той не може да промени сексуалната ориентация на детето си, в която и да било посока.

Ако не можете да приведете научни доказателства за твърденията си, поне можете да престанете да пишете простотии ad hominem. Aко искате. Ако не искайте, излагайте се сам.

Редактирано от dora
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, dora said:

хората с влечение към собствения пол

А де,кои хора?! Мъжете или жените? Само че те нямат влечение към собствения пол. Геят е привлечен от гей,понеже женското начало у него е несъразмерно увеличено и именно то е привлечено от геят-"мъж"... Съответното е и при лесбийките...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, deaf said:

Не е едно и също. За втори път се налага да обяснявам. Хомосексуалистът има хормонален дисбаланс,тоест генетично е увреден. Той не знае мъж ли е или жена. Това му причинява психически тормоз и по-често – самоубийство.

Казах, при повечето няма генетинчна предопределеност, освен това не   винаги при развиване на психичния проблем -хомосексуаизъм има наличие на хормонален дисбаланс-поне не в  пубертета, не бива да опростяваме. Друго- има доказана наследственност за склонност към депресии - тука може повече да говорим за  <генетична увреда> . Не случайно ако искаш да си в <службите> е проучва родословието за депресивни предци, ако има такива доказани в повечето случаи не те допускат в разузнаване контрараз. и в някои армейски служби.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, cucumerario said:

Болеста е относително понятие!  Аз не определям кое е болест или не! Хомосексуалистите са хора и страдат от напълно и единствено от човешки заболявания. Естествено, че няма болест специфична само за хомосексуалисти, такива глупави доводи може да дава само Скенер...:) 

Това което казвам е, че поради начина си на живот, страдат от определени заболявания по-често от другите хора, които не са хомосексуалисти. Точно както пушачите или миньорите, страдат от характерни за тях заболявания, които съответно не са толкова чести, при непушачи или неминьори... Говорим само за повишен риск от заболяване!

Не ми е много ясно, как така определи моята логика...

Това което казах е, че на практика, реално хомосексуализма е твърде рядко генетично обусловен. В действителност той е социален феномен и е свързан с психическа лабилност и която разбира се е възможно, според условията, да се изрази и по други най-различни начини и причини различни от хомосексуализъм отклонения..

Същото пробвах да изкажа, но заради новите стериотипи , пропагандаторите не искат да помислят за казаното, не го приемат дори като вероятност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, gmladenov said:

Не е така, разбира се.

Хората така са се родили: вместо да имат сексуално привличане към другия пол, те се привличат
от същия пол. Дай сега да ги направим на сапун, защото не са като нас.

Не са се родили така, не и повечето. Никой няма да прави на сапун други хора, помним оня мустакат крипточовек с нестандартна сексуал.ориентация различна от биологичната, какво направи летото на 1943:D

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tekotaka said:

оня мустакат крипточовек с нестандартна сексуал.ориентация различна от биологичната,

Няма доказателства за ориентацията му...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

От макебулгар  <И проблема не е, че групата и средата им е дискриминирана от нормалните, а че живота в тази среда с има особености. >>

 

Защо да не е проблем че хомосексуалист са дискриминирани по един или друг начин, несъзнателно, полу-такова, или съвсем мотивирано и преднамерено.Проблем е. Това е реакцията на Нормата и ако мнозинството желае здраво традиционно общество , то Нормата трябва да бъде хранена, ресана и поена, тя е Пазителя.  Който иска да промена Нормата ще му се наложи да промени трайно и устойчиво  Мнозинството- а това е сериозно Социал-култур-цивилизационно Инжинерство на което са способни да плануват и приложат само Обединени Световни Елити, т.е днешните Властодръжци, които са  положили отпреде т.н Глобалистки Елит, който като нищо може да изгори ако се наложи или ще влезе в планировката за <меко> поемане на вината.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 48 минути, dora said:

Посочете научни доказателства, защото реално оспорвате решение, основано на научен консенсус - хомосексуализмът да не бъде считан за заболяване и да бъде изваден от диагностичния стандарт по психиатрия още преди петдесет години.

Това, че в тази тема от няколко участника се повтарят ли, повтарят еднк и същи неверни неща, не значи, че това ще промени нещо. Освен че вашето упорство да ги повтаряте е смайващо.

По-горе обсъждах не толкова това, че хомосексуализма е болест, а че има съпътстващи заболявания (психически и други), които зависят пряко от средата в която живеят хомосексуалистите. СПИН-а е една от тези болести, които в миналото се наблюдаваха често при гейовете, а сега незнам как е. Без да съм подробно запознат предположих, че и психиката им е по-различна, тъй като живеят в група или общност, която се различава от тази на останалите хора. Тоест, като се събираш с гейове, травестити и други нетрадиционни живота ти и психиката ти са по-различни. Същото е и при други общности, които живеят донякъде изолирани в групи, за които дадох примери - космонафти и затворници. Такива са и други групи като футболни ултраси, скинари, скейтбордисти, чалгаджии, метъли, заварчици и маратонци на дълги разстояния. Всяка група е с различна психика с оглед на средата си. При гейовете явно според приведените статистики се наблюдават повече самоубийства, така че психиката им изглежда е различна. 

Редактирано от makebulgar
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 часа, todorg said:

Трябва  ,да поясня  ,че според мен не трябва да се слага знак на равенство .между хомосексуализъм и педофилия.Първото стига  ,да се прави там в тесният кръг , и да не  се крещи и да не  се развява  ,като някаква ценност ,между възрастни индивиди е ОК.А за педофилията ,няма оправдание  ,независимо хомо или хетеросексуална е.

Доказано е голям процент от педофилити обичащи момченца са започнали като <хомосексуалисти> , казвам започнали , очевидно не са <нормални, истински> хомосексуалисти. Има връзка, но тя не е толкова силна.  

 При педофилите има сериозни разнообразия, различни групи. Има т.н. класически педофили харесващи предимно момченца, има и такива искащи предимно момиченца и много-млади жени 15-18 г. Тези не са способни на нормален секс. контакт със зрял човек. Трета група са неистински педофили- или педофили-содомити- тези обикновенно имат и садо-мазо синдром . Има и други.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, tekotaka said:

От макебулгар  <И проблема не е, че групата и средата им е дискриминирана от нормалните, а че живота в тази среда с има особености. >>

 

Защо да не е проблем че хомосексуалист са дискриминирани по един или друг начин, несъзнателно, полу-такова, или съвсем мотивирано и преднамерено.Проблем е. Това е реакцията на Нормата и ако мнозинството желае здраво традиционно общество , то Нормата трябва да бъде хранена, ресана и поена, тя е Пазителя.  Който иска да промена Нормата ще му се наложи да промени трайно и устойчиво  Мнозинството- а това е сериозно Социал-култур-цивилизационно Инжинерство на което са способни да плануват и приложат само Обединени Световни Елити, т.е днешните Властодръжци, които са  положили отпреде т.н Глобалистки Елит, който като нищо може да изгори ако се наложи или ще влезе в планировката за <меко> поемане на вината.

 

Дискредитацията в средата е проблем, но не е единствения проблем. Проблеми възникват и в самата група на гейовете тъй като има специфики при общуването им. Така да се каже дупеонождането и лезблизането са неестествени по природа и водят до психически травми на гейовете. Те си мислят, че всичко е наред, но реално всеки път психиката им се поразява малко по малко.   

Моралните норми, които определят нормалното не са от миналия век, а са изграждани през цялото съществуване на човечеството като вид. Морала на християнството и исляма са създадени за да се поддържа обществото здраво, иначе ще се изроди и ще се разпадне. 

Редактирано от makebulgar
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 45 минути, dora said:

..

От никой родител не зависи каква ше бъде сексуалната ориентация на децата му, защото това не се определя от родителите. Нито от неговите гени, нито от неговото поведение. Каквото и да направи родителят, той не може да промени сексуалната ориентация на детето си, в която и да било посока.

Ако не можете да приведете научни доказателства за твърденията си, поне можете да престанете да пишете простотии ad hominem. Aко искате. Ако не искайте, излагайте се сам.

Това са пълни глупости. Естественно , че зависи. Имам и примери-реални хора. Единият беше син, единствен син на някога политик и депутат. Като дете беше обработен от нашите служби, имаше и наркотици и баковци-манафи. Учеше в най-елитното учебно заведение в цяла България.Без повече подробности зашото кръга се стесни много. В момента е зрял човк, много интелигентен, проспериращ финансово и професионално , но се превърна още на 16 г. в хомосексуалист. Страдаше от липса на внимание в семейството и свръхамбиции. По-късно неговите родители, които са от мой най-близък кръг разследваха всичко, признаха грешките си.

Пак семеен познат- хомосексуалист , разведени родители, майка му с психични отклонения, тази жена го поощряваше да играе скуклички и да се облича, нежно и розово, да си играе предимно с момиченца- за да не бил се наранил. Забрана за момче;ки игри, забрана за контактни спортове и пр. ит.н.т. - е и той отиде в най-елитното училише- с моя финансова подкрепа и после в най-елитната гимназия. Резултата е ясен - да е жив и здрав, поне се ожени проформа и имат 2 здрави деца -изкуств. оплождане от негов материал. Също наднормално интелигентен, огромен потенциал. прд който аз съм буквално шебек.😀

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, makebulgar said:

 

Дискредитацията в средата е проблем, но не е единствения проблем. Проблеми възникват и в самата група на гейовете тъй като има специфики при общуването им. Така да се каже дупеонождането и лезблизането са неестествени по природа и водят до психически травми на гейовете. Те си мислят, че всичко е наред, но реално всеки път психиката им се поразява малко по малко.   

Естественно първичния или приет уж за първичен  психичен проблем-отклонение, психоразстройство - хомосексуализъм оказва своето , но последващи го <социални конфликти, напрежение, дискриминации и отхвърляне са силни, много силни фактори.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, dora said:

Посочете научни доказателства, защото реално оспорвате решение, основано на научен консенсус - хомосексуализмът да не бъде считан за заболяване и да бъде изваден от диагностичния стандарт по психиатрия още преди петдесет години.

Това, че в тази тема от няколко участника се повтарят ли, повтарят еднк и същи неверни неща, не значи, че това ще промени нещо. Освен че вашето упорство да ги повтаряте е смайващо.

Вие какви научни доказателства представяте, след като сама твърдите, че "научни доказателства няма"?

Хомосексуалноста била генетично обусловена, вродена, но за това нямало никакви научни доказателства! Това не е ли ваше твърдение и въпреки това се криете зад някаква измислена наука?!

Вие в момента излагате някаква идеология, на която освен, че сте станали жертва и я и пропагандирате!

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ще ви върна в темата.

 Има ли психопати-социопати всред хомосексуалистите, хората от ЛБГТИ или общоизвестни народно му <изкълченяци>.? аки има такива те по-голям процент от групата ли са в сравнение с контролна <нормална> група? Изобщо възможно ли е в тази обстановка някой официално да се сдобие с такива данни?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 57 минути, tekotaka said:

Ще ви върна в темата.

 Има ли психопати-социопати всред хомосексуалистите, хората от ЛБГТИ или общоизвестни народно му <изкълченяци>.? аки има такива те по-голям процент от групата ли са в сравнение с контролна <нормална> група? Изобщо възможно ли е в тази обстановка някой официално да се сдобие с такива данни?

 Не, или няма статистически данни за това.

Има установена от няколко изследвания корелация между substance abuse (прекаляването с вещества) и разстройствата от клъстър Б.

Но не и между хомосексуалността и клъстър Б.

И другото, което писахме - корелация не значи причинно-следствена връзка.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...