Отиди на
Форум "Наука"

Откъде ви идва никът?


byzantiner

Recommended Posts

  • Потребител

Моя ник е каква изненада.....името ми! Не е много оригинално, ама е единствения вариант на Живко свободен навсякъде. И постепено свикнах с него и сега го ползвам навсякъде, където се регистрирам :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 82
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Ами за моя какво да кажа . Когато започнахме да учим немски един приятел вместо "идиот" започна да ползва Ханс в последствие се сетихме за  Star Wars (Хан Соло) и съответно им се изгаврихме :P  след което реших да го променя понеже не сам особен фен на "Star Wars".

ОО аз бях страхотен фен на SW добре че излезе 6-тата Хари П че ми отвлече вниманието , то моето беше лудост , и си бях измислил един ник Darth_Mephisto

понеже бях и фен на Диабло 2 тогава и Мефисто Лордъд на Омразата страшно ме кефише и нали Дарт си слагат ситите , а преди да излезе филм 3 се бях писал като Grievous понеже в анимираното Clone Wars страшно ме кефеше и ми се превърна в любимец ама после в еп 3 го направи за смях тоя Лукас . Но бързо излязох от манията си поради това че излезе ХП 6 , но и то не ми е мания поради Жените ( това

последното не е нито филм нито книга)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Любител съм на кучетата и не само на тях и ми допадна породата Питбул. Тъй като са едни от най-непокорните и опасни породи кучета. И затова реших да си сложа ника __PITBUL__

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами и аз като някой също използвам името си и съкращение на бащиното ми име. В другите форуми където участвам използвам gerti , но като се регистрирах тук беше заето и за това реших да е името ми. Аз лично си харесвам името и се гордея с него! :)):

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А моят идва от Бриджет Джоунс - героинята на Хелън Фийдинг от "Дневникът на Бриджет Джоунс" и "Бриджет Джоунс на ръба на разума". Когато четох книгите, до голяма степен се отъждествих с героинята и реших да използвам нейното име за свой ник след като станах на 30 години.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За човек с фамиля Ставрев, посещението на Ставрополска област в Русия остави своя отпечатък... Удвоеното L е за оригиналност и да го бъркат хората постоянно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Ами никът ми идва от една от любимите ми шведски банди Beseech :)

А този пищен и пребогат подпис от къде идва? Наистина пре-пре-пре-богат подпис... :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Моя ник е съкращение на Soul_Stealler ( Крадец на души ) Преди се пишех така, но след време започнах да мисля, че ми е много дълъг ника и труден... и сега е S_Soul :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Моят ник пък идва от латински, където fellix означава щастие, късмет, успех. Тъй като съм доста голям фен на ХП и намерих едно виртуално ХП училище, се регнах там и се сетих за Феликс, обаче нямах фамилия и раших да напиша Грей, та сега стана Fellix Grey. Като цяло съм опитвал да правя едни музикални опити на Fruity Loops 6 и реших да се "пиша" DJ Fellix ,което според мен си звучи доста добре. Та като цяло използвам предимно този си ник => Fellix, а понякога добавям и Грей.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Бях на 17 г.когато получих писмо в пощата.Момиче от гр.Брацигово пише на своя приятелка от гр.Ст-Загора да и потърси крем "АЛАНТИОН"Адресът беше моят,явно е сгрешила.Неиният беше изписан на плика и аз отговорих,че никъде не са чували за такъв крем(проверих в аптеките и козметиката)Получих ново писмо,новместо отговор взех влака и направих изненада.Тя беше на 16 год.За моя голяма изненада взаимно се харесахме и аз останах на хотел още 2 дни.... Най-интересното бе когато разбрах от нея,че кремът се казва АЛАНТОИН а не А Л А Н Т И О Н .Но това е моето първо........

и стана и моят" НИК"

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Като на филм :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител
Warlord означава Господар/бог/властелин на войната. Има такава песен на ManOwaR, те по принцип творят в тази насока - войни, сблъсъци, битки, митологии, от каквито и аз се интересувам :)

доколкото съм си извадил мнение от това,което вероятно мислиш,дали ник-нейма ти не е една смесица от общочовешкото желание човек да може да контролира съдбата на другите и НАЙ-ВЕЧЕ за да научи изкуството да контролира своята собствена,увлечението ти по manowar,може би самата песен и чистото любопитство какво ли е да си могъщ(разбирай влечението ти от историята)от една страна и как да използваш тази гяволия възможно най-добре,ако един ден ти се удаде.(разбира се че допускам вероятността да бъркам във всеки от гореизброените пунктове,но би ми било приятно ако отговориш,та да видя виждам ли или сам слепичък) :post-20645-1121105496:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да контролирам съдбата на другите ли?!! :Oo: Не! Малко странни и объркани предположения имаш. Всъщност какъв точно е въпроса ти?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

mishole, кажи ми как би интерпретирал ник DUHA4KATA_, тва е няква шматка от моя град. Какво разбираш за собственичката на този ник? Между другото, твоя ако искаш го смени на asshole ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Моят ник... когато бях в средното, няколко момичета бяхме се ентусиазирали да си правим групичка (да пеем демек :whistling: )! Тогава беше модерно (поне в нашите среди) да си прибавяме към името буквичката j (обикновено след него). Реших, че ще е по-оригинално аз да си го прибавя пред името - всички ми казваха Вес за по-кратко, и се получи това jVess (чете се джейВес). И така вече десетина годинки...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

yan4ika идва от Янченко, което е фамилното ми име. Този прякор, да го наречем, е тръгнал от дядо ми, който е бил капитан на презокеански търговски кораб. И понеже и баща ми и аз сме с професии, свързани с корабостроенето и корабоплаването, сиреч, наследили сме фамилния занаят, а той върви заедно с прякора, та затова и аз го нося.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

Хайде и аз да се хвана на хорото! Не живея в България и това ми носи както положителности, така и отрицателности. Rockbul е някаква моя измислица между Rock- скала и Bul- България. Нещо подобно на Българска скала. Това , че по образование съм електронен инжинер, но по дух и същност съм практикуващ рок- музикант ме доведе до идеята, че никнейма ми харесва. Сега се сещам, че даже прилича и на Редбул. Нали това е идеята да се забавляваме! Поздрав!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...