Отиди на
Форум "Наука"

Българската армия днес


Recommended Posts

  • Потребители
Рицар, считано от 1997г. насам гърците постъпателно и възходящо модернизират и купуват ново въоръжение....

пари не жалят...(дори, за да ускорят доставките изплащаха всички суми авансово)....

Гърция ще купи Юрофайтъра при това в над 100/СТО/ бройки, помни му думата.Когато стане въпрос за армия там пари НЕ СЕ ЖАЛЯТ, ако и да е криза...

Като техника са по-добре от турците в много отношения....(отстъпват само в ракетната артилерия).

За Юрофайтъра не си прав .

Този самолет междудругото, което е всъщност и най-важно , вече още не навлязъл на въоражение си е морално остарял.

Щатите вкараха обичайния си троянски англосаксонски кон и му разбъркаха джаджите ,образно а и конкренто казано и освен , че ще е стар, слаб и негоден , този дърт кон , ще струва ужасно скъпо и просто ще е невъзможно мазните елини да купят от него 100 бр.

А това може да се случи и защото , в края на краищата може да купят 2 ескадрили до 40 Ф-35 , за да върви бизнеса на Чичи Сам.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 128
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

За Юрофайтъра не си прав .

Този самолет междудругото, което е всъщност и най-важно , вече още не навлязъл на въоражение си е морално остарял.

Щатите вкараха обичайния си троянски англосаксонски кон и му разбъркаха джаджите ,образно а и конкренто казано и освен , че ще е стар, слаб и негоден , този дърт кон , ще струва ужасно скъпо и просто ще е невъзможно мазните елини да купят от него 100 бр.

А това може да се случи и защото , в края на краищата може да купят 2 ескадрили до 40 Ф-35 , за да върви бизнеса на Чичи Сам.

Бизнесът на ,,чичо Сам" не го грижи...За Ф-35 си има резервирани близо 370 бройки, въпреки, че норвегия и дания се оттеглиха...Пазар за Ф-35 има, и ще има....

Прав си Гърция ще купи ОСВЕН Юрофайтъра и Ф-35...По-назад от турците няма да стоят...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Мисля,че редовната казарма в повечето случаи правеше момчетата истински мъже.Много е важно в каква среда ще попаднеш и с каква психика си.Аз бях танкист в Сливница и съм доволен на какво ме научи един страхотен войнник от по - старите,който се казваше Христо Костурски.Този човек учеше на специализиран ръкопашен бой целият полк.Аз съм свидетел, как това момче влиза в спалното на артилеристите, или кашиците и пребива по няколко човека на куп,затова,че са издевателствали над някой новобранец.Щастлив съм,че попаднах на тъкъв човек,който ме понаучи на това - онова и няколко години по - късно,когато попаднах на група скинари - комплексари това ми спаси живота.Повечето войници бяхме едни лигави мамини синчета,но този Костурски с това,че ни пазеше и тренираше ни научи на уважение.Поради тази причина ние го слушахме,и така той ни научи за няколко месеца на неща,които не бях научил в цивилният живот за толкова години.Може да ви се струва,че преувеличавам и идеализирам,но истината е че срещнах един човек с невероятни познания,дух,сила,смелост и т.н.,който ме научи никога да не се предавам и да не давам никой да ме унижава и по - късно,когато преодолявах някоя трудна ситуация в живота си все за него се сещах и го благославях.На истина имат известо право и унези,които са на друго мнение,защото ако попаднеш в неподходяща среда,на хора,които издевателстват над другите заради собствените си комплекси ефектът може и да е обратен.Повечито хора разсъждават / ще тормозя,защото и мен са ме тормозили / и така става един порочен кръг,който може да психира хора с по - слаба психика.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...