Прабългарите са хуни (главното им ядро)
За хунския произход на българите
63 потребители са гласували
-
1. Хуни ли са по своя произход българите?
-
Да, съгласен съм с тази теория.16
-
Не, не съм съгласен с тази теория.30
-
Засега се въздържам да дам конкретен отговор.8
-
Имам особено мнение.9
-
- ВЛЕЗ или се РЕГИСТРИРАЙ за да гласуваш в анкетата.
-
Последна активност
-
- 40 мнения
- 1068 прегледa
-
Руско-украинската война 2022-2026 година. 1 2 3 4 7
От Р. Теодосиев, in Руско-украинската война 2022 година.
- 167 мнения
- 6073 прегледa
-
Китайските университети премахнаха „остарели“ специалности, за да се превърнат в световен лидер в областта на изкуствения интелект
От makebulgar, in Науката по света и у нас
- 4 мнения
- 151 прегледa
-
- 88 мнения
- 4510 прегледa
-
За Исторически парк, Величие и начина на водене на бизнес и политика в периферията
От makebulgar, in Клуб "Политика"
- 0 мнения
- 36 прегледa
-
-
Последно разглеждащи 0 Потребители
- No registered users viewing this page.

Препръчано мнение
Напиши мнение
Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.