Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Повтаряш се, младежо.

Така е. Това са бонобо, вид шимпанзета, които решават проблемите си с щедро недиферанцирано клецане. Make love, not war са го практикуавли далеч преди човекът да се сети.

Това за младежкото ме ласкае-БЛАГОДАРЯ!!!!А относно гомосекстиските отношения между маймуните-виждаме,че си навътре в нещата!Може би тези знания са прояснили вашите възприятия и чувства.!ДА?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Това за младежкото ме ласкае-БЛАГОДАРЯ!!!!А относно гомосекстиските отношения между маймуните-виждаме,че си навътре в нещата!Може би тези знания са прояснили вашите възприятия и чувства.!ДА?!?

предполагам се досещаш какви са резултатите от семантичния анализ на този текст

или си от тия с lack of insight?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

С анализа ясно-и благодаря за натвърдака:)))!Но няки люде(родител 1 или 2),не схващат разликата между човешката и маймунската утроба!За по- лесно(както упражнението с банана),трябва да се повтаряме-така поне те се догадват!Александър-не си мисли,че искам да те обидя-ДАЖЕтвоите разбираня по повечето въпроси съвпадат с мойте възприятия!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Мерси, херкулес, но след като си чел коментарите ми трябва да знаеш, че аз не споделям мнението, че феминисти и педераСи са превзели властта. А всяко изказване, че жените са 'по-нисши' е сексистко и няма начин да бъде гтолерирано тук. Както и изказвания от типа всяка жаба да си знае гьола т.е. мястото на жената е до печката при децата. Ясно е, че жените общо взето по-слаби физически от мъжете, но това не значи, че са някакви непълноценни същества не можещи да заемат ръководни постове например. Ако съм те разбрал погрешно приеми искрените ми извинения!

И това е субективно. Като гледам жените в IDF, гарантирам че една единствена мацка може да нарита задниците на всички мъже в този форум накуп (по отделно няма да е честно) :grin: Ей така, както ги гледаш сексапилни и нежни девойки.

П.П.: Аз се чудех на този форум какво му липса. Сексист до този момент май не е имало. Ха, честито!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

да нямаме minority квоти та сме почнали да събираме от всичко по малко и да се радваме

Малко ми припомнете - расисти имаше ли тук?

Иначе ако ви липсва анти-семит мога да ви докарам един хърватин, който смята че евреите са инжинерите зад кутията на Пандора - де що има мъка, смърт, болест, бедност и гнеч те са виновни. Голям веселяк :haha:

хайде пичове, още малко да се напънем, за да стане темата 100 страници! :elvis:

И след един месец Българска Наука издава книга с гръмкото заглавие "Жените и педерастите е*аха майката на всичко!" въз основа на горещите дискусии и страсти от тази тема :harhar:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

жените и педрастите са електорално мнозинство особено взети заедно, а мъжете - малцинство

мисля, ясно се вижда къде е проблемът и защо хетеросексуалните мъже се чувстват застрашени

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

дам, педерите определено накланят везните към нежната половина на човечеството;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това за младежкото ме ласкае-БЛАГОДАРЯ!!!!А относно гомосекстиските отношения между маймуните-виждаме,че си навътре в нещата!Може би тези знания са прояснили вашите възприятия и чувства.!ДА?!?

Не бързай да се ласкаеш млади момко, нямах предвид физиологичната ти възраст. Еми така е - който знае и може да мисли е по-навътре в нещата обикновено. Ако тези двете не ти се отдават (както се вижда), барем поработи върху правописа си.

И това е субективно. Като гледам жените в IDF, гарантирам че една единствена мацка може да нарита задниците на всички мъже в този форум накуп (по отделно няма да е честно) :grin: Ей така, както ги гледаш сексапилни и нежни девойки.

П.П.: Аз се чудех на този форум какво му липса. Сексист до този момент май не е имало. Ха, честито!

Ето още една свежа женска струя, да разнообрази малко пахнята на "пот, кръв и сп*рма" (цитат) дето се носи напоследък. Имах треньорка по един БС, която участваше в такъв род състезания и идваше чат-пат с посинено око - мн. готина мацка впрочем. Та ни скъсваше задниците на трнировка. Тя определено ще скъса синджира от печката и не е единствена.

дам, педерите определено накланят везните към нежната половина на човечеството ;)

А лесбийките къде ги тургваме? Не компенсират ли донякъде (може би половината но и при мъжете има разединение в редиците? Логаритъмът се усложнява.

Редактирано от bravo
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

bravo, ами бисексуалните? Съвсем се обърка алгоритъма :happy:

П.П.: Хах, да има доста мадами, които умеят физически да се отбраняват. Имайки предвид колко чести са случайте на сексуално и домашно насилие - бих препоръчала на всеки (без значение от пола), да мине един курс по самоотбрана. Никога не знаеш кога ще ти потрябва.

Иначе тези от IDF го карат предимно на Крав Мага до колкото знам. Което се води чехо-израелско бойно изкуство, макар че според мен бойните изкуства предполагат някаква философия. А на тази техника дизайна й е да убива.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

тая тема започна да става все по-забавна

тръгнахме от някакви феминистки дето му се били карали на буковски и стигнахме до крав мага и електоралното участие на бисексуалните

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И това е субективно. Като гледам жените в IDF, гарантирам че една единствена мацка може да нарита задниците на всички мъже в този форум накуп (по отделно няма да е честно) :grin: Ей така, както ги гледаш сексапилни и нежни девойки.

П.П.: Аз се чудех на този форум какво му липса. Сексист до този момент май не е имало. Ха, честито!

Не е субективно, огромния процент жени са по-слаби физически от мъжете.

Малко ми припомнете - расисти имаше ли тук?

Иначе ако ви липсва анти-семит мога да ви докарам един хърватин, който смята че евреите са инжинерите зад кутията на Пандора - де що има мъка, смърт, болест, бедност и гнеч те са виновни. Голям веселяк :haha:

И след един месец Българска Наука издава книга с гръмкото заглавие "Жените и педерастите е*аха майката на всичко!" въз основа на горещите дискусии и страсти от тази тема :harhar:

Имаше нео нацист, които имаше расистки уклони, сега май има още един, но не съм сигурен, не се е 'разкрил' още.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

всякви ги има тук

най-активна е групата на наричащи себе си консерватори

специално в тази тема

имаме и адвокат, който се занимава с наука (рядко срещана комбинация), след дългите си занимания с нея, той е разбрал, че хората са тъпи и оставят системата да им натрапва разни работи дето не би трябвало да им натрапва

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

всякви ги има тук

най-активна е групата на наричащи себе си консерватори

специално в тази тема

имаме и адвокат, който се занимава с наука (рядко срещана комбинация), след дългите си занимания с нея, той е разбрал, че хората са тъпи и оставят системата да им натрапва разни работи дето не би трябвало да им натрапва

:grin: Комбинацията изобщо не е рядко срещана, но какво да правим, когато някой си мисли, че знае всичко.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:grin: Комбинацията изобщо не е рядко срещана, но какво да правим, когато някой си мисли, че знае всичко.

дай статистика, какъв процент от адвокатите в БГ се занимават с наука

пак ще се окаже, че знам всичко ... знам ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

bravo, ами бисексуалните? Съвсем се обърка алгоритъма :happy:

...

Битата може и така и иначе. Ами метрата?

Не е субективно, огромния процент жени са по-слаби физически от мъжете.

...

Така е Митак, но физ. сила въобще или все по-малко играе, та това раздразва някой люде и ги потапя в рев и възрожденска носталгия (теоретична).

Редактирано от bravo
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

смешно е да се твърди, че в тема, в която многократно още от първия постинг и включително и от Буковски се твърди, че свобода на словото в западния свят няма, аргументи от типа 'те там даже не дават да се говори/пише за IQто на негрите' нямат отношение към темата

това е чисто омаловажаване, изключително добре познат похват от демагагогията, т.е. когато нещо ни изнася, ние го поватряме и спорим, когато не ни изнася, ние почваме да пишем как това няма значение и е 'само вметка' например

Първо, Буковски не твърди точно това. Но пак казвам, все пак трябва да се правим на интересни...

Второ, да, подлъгах се, но постотвам и похилядвам - това е страничен аргумент от гледна точка на темата. Иначе се разкайвам, обещавам да не съм балканец повече, ще науча английски, така че да се харесам на големите технократи от Запада, които всъщност са от Гърция и които "престъпника" Фердо (това вероятно е форма от Фродо, този хобит и пигмей) прееб@ха. Обещавам, ама честна пионерска, а не седесарска, че ония не струват...

И се разкайвам, че карам такива умове да повтарят това за n-ти път (аз с просташкия си балкански ум въобще не предвиждах това да стане, ама поне да им помогнем на хората :grin: )...

нито в DSM V, нито в WHO класификацията хомосексуализмът е патология, отново да добавя, това не е по политически причини, причините са най-разнообразни и явно не са ти познати

неслучайно те попитах дали имаш академични познания по психология или психиатрия

очевдино е, че ги нямаш, иначе щеше да си запознат с историята на проблема

има един чех, който измисля един плетизмограф, който мери кръвонапълването на пениса

чехите го ангажират да работи с педофили и да детектва фалшиви гейове, които се опитват да отърват казарма

методът е прост, показват се картинки с 'неприлично' съдържание и се гледа, дали пенисът ще се кръвонапълни

апаратът е доста чувствителен

методът работи изключително добре при педофили

сега, защо го разказвам това ... ами защото по времето по което е преобладавало мнението, че хомосексулазимът е болест, то е вървяло заедно с идеята, че хомосексуалистите трябва да бъдат лекувани ...

опитите за лечението на хомосексуалистите са били дълги, многократни и ... изключително неползотворни ...

което в последствие е доказано обективно с плетизмографа ...

сегахзнам какво ще ми кажеш 'те много болести не могат да ги излекуват, но това не значи, че те не са болести' ... да ама в конкретния случай границата болест/предпочитание е много по-неясна, съответно състоянието е много по-нежелателно да бъде дефинирано като болест ако не може да се лекува ...

А аз неслучайно ти казах, че имам академични познания по психология (не по психиатрия), ама ти не искаш да чуеш... Твоя работа, а и ти описваш неща от психиатрията, които може би само в клиничната психология се разглеждат по-подробно. Но пък иначе пък имам добри приятели психиатри, до Русе има и психиатрична клиника...

И сега отново да добавя - ти току-що обясни защо ХС според някои не е болест. Защото е нелечим и защото има относително голямо обществено присъствие (това е моя интерпретация). Ама на същите показатели отговаря и педофилията, а тя не е обществено приета. Просто там става дума за деца, а не за непълнолетни. ;)

Но има време...

значи чисто исторически аргументът за това, че го има в природата е доста по нов от аргументът за това, че го няма в природата

аргументът, че го няма в природата е класически аргумент и широко използван от църквата и кой ли още не ...

аргументът, че го има в природата е контраргумент, който се появява след като опознаваме по-добре природата и най-голямото му предназначение е да инвалидира горния аргумент

той не цели да ни покаже, че щом птиците летят и ние трябва да летим или че щом тигрите ядат без нож и вилица и ние трябва да ядем без нож и вилица, още по-малко пък се опитва да защитава междувидовия секс въпреки, че да и него го има в природата, той просто е факт там, но не това е целта на горния аргумент

сега ако ще минаваме в демагогически стил, за което има явни индикации в горния ти постинг (първо използва омаловажаването, после 'радетелите на свободната любов не успяли да аргументират 'нормалността', а на трето място използваш тезата, че щом се използват аргументи за природата и какво имало в нея, дай да им покажа какви работи има в нея) - няма никакъв проблем

предполагам си забелязал какво ми е отношението към демагозите, ще го прилагам системно и върху теб

в един спор има 2 страни

'природните' аргументи, които ти така направи на 'пух и прах' са едни от основните на съратника ти дендро и много други

аргументът за това, че хомосексуализмът е болест, пък не е общоприет сред тези, които се занимават с проблема ...

някакви други аргументи да имаш?

Сашка, бъди честен - опита се да дадеш исторически аргументи и се провали.

Сега се опита да дадеш биологични и пак се провали.

Стигна дотам, че даваш откровено софистични аргументи! То не бяха тигри с нож, както и такива без нож и вилица, не беше чудо.

Всъщност лично на мен си ми много симпатичен. Но явно средата, в която работиш е стресогенна. И това ти носи неудовлетвореност като цяло. Замисли се, има ли смисъл всичко това, при положение, че някои заболявания са трайни. Гледай си живота, бе човек, не се спичай, ти поне не защитаваш лична кауза като някои други потребители... ;)

А тях поне по ги разбирам...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

...........

Така е Митак, но физ. сила въобще или все по-малко играе, та това раздразва някой люде и ги потапя в рев и възрожденска носталгия (теоретична).

Така и би трябвало да бъде и се надявам да е (поне на повечето места в БГ)! Да! Ама се опасявам, че е малко псевдо? Ако наистина са консерватори по времето на Възраждането ако имаше форуми какви ли биха ги.....натворили? Тъй като не е имало направо ми настръхват косите на чия страна са щели да бъдат, когато примерно даскалицата реи да участва в театрално представление. Тукашните консерви са по-скоро за 'силна ръка', за намеса, за дирижиране, което ги прави просто.....леви. Не, че забранено или лошо разбира се, но просто лъжат себе си ;).

Невски правото също се води наука!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Първо, Буковски не твърди точно това.

точно това твърди - твърди че има цензура, това с ниското IQ на негрите е частен случай, който би трябвало да бъде цензуриран заради расизма в него

Нещата стигнаха до такава цензура, че според мен в наши дни не би могъл да живее и да твори Шекспир. Повечето му произведения няма да могат да се поставят. „Венецианският търговец“ е антисемитизъм. „Отело“ – тук става въпрос за расизъм. „Укротяване на опърничавата“ – това е сексизъм.

Дори една учителка в Лондон отказа да заведе учениците си на „Ромео и Жулиета“, защото според нея това било отвратително хетеросексуално шоу.

Започва да се налага масова цензура, подкрепена от наказателното законодателство. За шега с хомосексуалисти може да те вкарат в затвора. Във Франция налагат огромни глоби. Наскоро имаше случай – член на националната асамблея се пошегувал за хомосексуализма на неформална среща и го осъдиха на 20 000 евро глоба. При следващо провинение, предстои вкарване в затвора.

А аз неслучайно ти казах, че имам академични познания по психология (не по психиатрия), ама ти не искаш да чуеш... Твоя работа, а и ти описваш неща от психиатрията, които може би само в клиничната психология се разглеждат по-подробно. Но пък иначе пък имам добри приятели психиатри, до Русе има и психиатрична клиника...

разграничението между клиничната психология и психиатрията е изкуствено и двете работят с едни и същи нозологични единици и едни и същи болни просто при по-различни отговорности и с по-различни методи

И сега отново да добавя - ти току-що обясни защо ХС според някои не е болест. Защото е нелечим и защото има относително голямо обществено присъствие (това е моя интерпретация). Ама на същите показатели отговаря и педофилията, а тя не е обществено приета. Просто там става дума за деца, а не за непълнолетни.

ами не отговоря драги, ако наистина имаше познания по клиничн психология щеше да знаеш какво е секс по взаимно съгласие между хора, които са способни да дават такова съгласие и другите му форми

ако един мангал хване и изчука дементна бабичка, която дори после не може да си спомни за събитието, това не прави деянието му по-малко изродско, нищо че бабичката отдавна е навърила пълнолетие

ключовото при педофилията не е разпростарнението й или възрастта, а това, че всъщност нямам как да очакваш от 5 или 10г. дете да е е сексулано зряло и да взима каквито и да било решения за сексулания си живот

Сашка, бъди честен - опита се да дадеш исторически аргументи и се провали.

Сега се опита да дадеш биологични и пак се провали.

Стигна дотам, че даваш откровено софистични аргументи! То не бяха тигри с нож, както и такива без нож и вилица, не беше чудо.

ако трябва да бъда честен не виждам къде съм се провалил

благодарение на мен, на теб и на още няколко човека темата се чете и скоро ще стане 100 страници

всъщност колкото и да е странно това е една от най-четените и най-големите теми в този форум

друг е въпросът, колко е смислено съдържанието й

Всъщност лично на мен си ми много симпатичен. Но явно средата, в която работиш е стресогенна. И това ти носи неудовлетвореност като цяло. Замисли се, има ли смисъл всичко това, при положение, че някои заболявания са трайни. Гледай си живота, бе човек, не се спичай, ти поне не защитаваш лична кауза като някои други потребители...

аз нямам конкретна кауза в тази тема, не обичам гейове и феминстки, не обичам да работя с тях, не обичам да излизам с тях не обичам да се мешам с тях, имам единични приятели гейове, познавам няколко лезбийки и биесксуални, но никога не съм бил близък с тях ...

откровенните глупости като тези на Буковски обаче ме отвращават

също така нямам против хомофобията, но ако хомофобите си седят тихо и си псуват пред телевизора

когато обаче видя бръснати глави, отиващи да предизвикват безредици на гей-парад това ме отвращава

аз имам много ясна ценностна система кое е прагматично и кое е аргументирано, нямам против личните мнения, но не и когато се бълват глупост след глупост

фактът обаче си остава, темата става за убиване на време

утре си бия шута за Париж за няколко дни, като се върна ако не сте докарали темата до 100 страници, ще я докараме

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сашо, ние с теб всъщност не сме на много различни позиции, това ще ти кажа.

Но сме избрали да играем различни роли, може би...

П.П. Приятно изкарване в Париж!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

точно това твърди - твърди че има цензура, това с ниското IQ на негрите е частен случай, който би трябвало да бъде цензуриран заради расизма в него

разграничението между клиничната психология и психиатрията е изкуствено и двете работят с едни и същи нозологични единици и едни и същи болни просто при по-различни отговорности и с по-различни методи

ами не отговоря драги, ако наистина имаше познания по клиничн психология щеше да знаеш какво е секс по взаимно съгласие между хора, които са способни да дават такова съгласие и другите му форми

ако един мангал хване и изчука дементна бабичка, която дори после не може да си спомни за събитието, това не прави деянието му по-малко изродско, нищо че бабичката отдавна е навърила пълнолетие

ключовото при педофилията не е разпростарнението й или възрастта, а това, че всъщност нямам как да очакваш от 5 или 10г. дете да е е сексулано зряло и да взима каквито и да било решения за сексулания си живот

ако трябва да бъда честен не виждам къде съм се провалил

благодарение на мен, на теб и на още няколко човека темата се чете и скоро ще стане 100 страници

всъщност колкото и да е странно това е една от най-четените и най-големите теми в този форум

друг е въпросът, колко е смислено съдържанието й

аз нямам конкретна кауза в тази тема, не обичам гейове и феминстки, не обичам да работя с тях, не обичам да излизам с тях не обичам да се мешам с тях, имам единични приятели гейове, познавам няколко лезбийки и биесксуални, но никога не съм бил близък с тях ...

откровенните глупости като тези на Буковски обаче ме отвращават

също така нямам против хомофобията, но ако хомофобите си седят тихо и си псуват пред телевизора

когато обаче видя бръснати глави, отиващи да предизвикват безредици на гей-парад това ме отвращава

аз имам много ясна ценностна система кое е прагматично и кое е аргументирано, нямам против личните мнения, но не и когато се бълват глупост след глупост

фактът обаче си остава, темата става за убиване на време

утре си бия шута за Париж за няколко дни, като се върна ако не сте докарали темата до 100 страници, ще я докараме

И от мен приятно изкарване в любимия ми град! Относно мнението за ценностната с-ма и всичко по горе подкрепям напълно! Кауза обаче имам в темата и тя е именно развенчаване на глупостите! Без значение на Буковски, на приятели като КГ или колеги като Адаша.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

аз мисля, че с гейове, феминстки 'превзели властта' и всякакви други нападки от този тип срещу съвременното общество описващи 'упадъчният морал' на свъвремието не се постига нищо

гейовете пак ще си ги има както и лезбийките както и феминстките

службите а защита на детето и държавните регулации също ще продължат да съществуват в обозримо бъдеще

за другото си има избори - всеки може да гласува за който иска, друг е въпросът до колко съвременната демокрация е ефективна и пригодена в това да следва интересите на единичния човек

по отношение на Буковски

има много сериозна тенденция при голяма част от соц дисидентите да описват съвременния запад като конформистко общество и да смятат това за негативно

според мен те не могат да проумеят, че западът е доста стабилен в социално отношение последните няколко десетилетия - няма войни и големи социални сътресения, за него е абсолютно нормално да върви по един по-мързелив, по-конформистки път - пътят на най-малкото съпротивление, а не да въвежда драстични социални иновации или пък брутално да отстоява социален консерватизъм ... за това промените настъпват бавно и стъпка по стъпка и вървят в насока, която не се харесва на по-консервативните членове на обществото

промяната не ми харесва и на мен, но аз съм реалист и ясно разбирам, че нищо не може да се направи

освен това има и много позитивни развития ... жените вече не са просто придатък към мъжа с всичките му позитиви и негативи ... геойвете вече може да не се крият ... хората теоретично са много по-свободни от когато и да било ...

както съм писал много пъти, ако говорим за липсата на свобода най-голямата принуда при запада е икономическата ... искаш да живееш добре в хубава къща, да караш хубава кола, да имаш хубави мебели, децатата ти да ходят в хубаво училище - няма проблем ето ти кредити, плащай ги следващите 30г. и работи здраво ... морковче и тояжка ... 90% от населението на запада в работоспособна възраст е затънало с кредити до уши и трябва да бачка здраво за да ги плаща ... тук вече и държавата отхапва нейния дял - 20% ДДС върху стоките, транзакционни такси при покупка на имоти и прогресивен данък за работещите здраво ... така е устроено западното общество - по-успелите изкарват много пари поне сравнено с парите дето има един селянин в родопите ... като си платят данъците, осигуровките, кредитите и разходите на тях им оставата много малък дял от тези много пари ... източноевропейците обичат да казват - 'ама пак им остава нещо' ... въпросът обаче не е в това дали им остава нещо, а дали те са свободни ...

човешката психология е такава, че повечето хора много трудно се отказват от хубавото и от многото пари ... или както сме си говорили с един мой богат чичо в париж - 'като те хване западния вирус, той не те пуска'

същият този мой чичо от 30г. само това прави плаща безумни данъци и безумни кредити, кредитите ги приключва тая година, натрупал е 4 апартамента в Париж в скъши квартали, достатъчно и за него и за дъщеря му и за бизнеса му

преди 3г. аз бях на границата да тръгна по неговия път, но си оставих вратичката отворена и за сега можем да приемем, че съм се отказал

защо пиша всичко това

ами защото мисля, че това с гейовете и феминстките е залитане и лов на вещици

ако ще говорим за истински консерватизъм той наистина е нарушен по икономически причини

1) хората са откъснати от земята, преобладава градското население, много деца вече не знаят откъде идва млякото и яйцата и какво се прави за да може те да имат нещо на масата

2) хората са бурмички и гайки в една комплексна система, масата е тотално неспособна да се самозадоволява, пак масата е зависима от държавата в някои случаи драстично - пенсионери, безработни, държавни служители, инвалиди и т.н. (грубо над 50% от населението във всяка една западноевропейска държава)

3) хората от малки са облъчвани с реклами, т.ч. се превръщат в изявени членове на консуматорското общество, те искат да имат, повече и по-хубави неща, дрехи, коли и т.н. и т.н., нещо от което човек много трудно се откача

4) консуматорското общество и социалната държава живеят в данъчно-осигурителна симбиоза, държавата се храни от консумацията и поддържа социален мир, чрез данъчни трансфери, глобализацията пък подсигурява евтините стоки така че да може да се консумира повече и неприятната и неекологична част от труда да се върши там някъде далеч

съжалявам, че се повтарям, това го пиша от години

цялата тази система е плод не на някакви конспирации, а на еволюционното развитие на демокрацията, която в крайната си фаза преди да рухне минава през етапа на социалната държава

с гейове или без тази система е обречена, тя ще рухне ...

иначе винаги можем да търсим врагове и виновни - агенти, евреи, гейове, световни конспирации, извънземни и какво ли още не

ако някой обаче е виновен това са хората, а по-точно избирателите, които гласуват за неизпълними в дългосрочен план неща

понеже след няколко часа тръгвам за Париж

Франция е типичен пример за всичко описано по-горе

тя има социална, пенсионна и здравна системи, които имат хронични дефицити и са невъзможни за поддръжка в дългосрочен план

френският народ обаче ясно показва на всички избори досега, че няма да остави никой да пипа възрастта за пенсиониране, да намалява поемането на здравни услуги и т.н.

още не се е намерил политик самоубиец, който да промени това

може би единственият вариант е някой да ги излъже да дойде на власт с нереалистични обещания, а после да прави това, което трябва да се прави ... само дето рискува да бъде линчуван или гилотиран ... образно казано

помислете върху това което пиша и какво е вашето място в картинката

помислете и дали наистина гейовете и феминстките са проблема в нея

Редактирано от Alexander_Nevski
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сашо, аз негри нямам. Либералите отдавна ги освободиха. :tooth:

Да видим сега колко време ще ги дъвчеш, както предположих. И бъди коректен, ако обичаш, това нямаше пряко отношение към темата и няма никакво отношение към аргументацията ми. Да, беше фриволен пример, който се оказа неверен, но той така или иначе беше само вметка.

Сега, като гледам, след като радетелите на свободната любов не успяха да аргументират "нормалността" на хомосексуализма с определенията на СЗО и след като историческите аргументи не издържаха, на мода са биологичните аргументи.

Покажи къде не сме успели да го аргументираме с определенията? Факта, че ти не приемаш нещо не го прави недоказуемо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

дай статистика, какъв процент от адвокатите в БГ се занимават с наука

пак ще се окаже, че знам всичко ... знам ...

Знаеш, ама не съвсем... както винаги. Около 70-80% от преподавателите (от асистент до професор и то от "големите") във ВУЗ-овете, специалност Право са и адвокати. Когато направят такава статистика с точни цифри, ще ти я предоставя.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...