Отиди на
Форум "Наука"

Каква музика слушате


Warlord

Каква музика слушате  

154 потребители са гласували

  1. 1. Каква музика слушате

    • Класическа
      57
    • Народна
      25
    • Рок
      85
    • Метъл
      80
    • Рап
      17
    • Поп
      32
    • Електронна
      27
    • Чалга
      5
    • друга
      30
    • всякаква
      27
    • църковна
      13
    • предкласика
      16
    • world music
      15
    • Jazzzzzz
      34


Recommended Posts

  • Мнения 1,3k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

Не съм особен фен на женските вокали, но Мария Бринк я уважавам най- вече заради участието и в един албум на FFDP и заради тази песен, която наистина изпълнява с огромно чувство и усет.

 

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...

Сигурно има значение музиката, зависимост от личността. Поне така казват моите знания. Едно от нещата , които проследявам за някого, когото трябва да изследвам и оценя е и това. Опита ми казва , хората способни да работят и издържат на тотален стрес, слушат по  <сложна музика> като избягват такава с първична сила в нея или <опростяват музиката> към гениалност на въздействието , подбирайки я според <моментите си>, като също нямат нужда от агресия в нея.От друга страна , в никакъв случай не ползват музика за самото успокоение.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хайде и аз да си кажа музикалният вкус. Най-сърцераздирателната музика за мен е тази на Marillion. И на първо място "Кимоно от изкуствена коприна" от началото на албума "Изгубено детство".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 часа, deaf said:

Хайде и аз да си кажа музикалният вкус

Хубаво се изказахте и подсетихте един страстен меломан-колекционер за групата. Marillion( Фишофският) с Дерек У.Дик(Fish) си е класика отвсякъде.От 89 година с другия вокал Ст.Хогарт за мен Merillion вече не е това,което беше в ранните си години,мака че имат няколко не лоши попадения. В колекцията си имам абсолютно всичко,излизако на групата,вкл. на различните носители MC,CD,DVD.И понеже си държа на ''оригиналното'',ето една малка част,която всеки фен на групата трябва да притежава. DVDтата на снимките съм си ги копувал навремето лично от Германия, концертът в Лорелай е уникален!!!

И от мен две песни,които са ми любими(втората е от DVD-то вдясно в Hammersmith Odeon London '83-та)

https://www.youtube.com/watch?v=Is-WlIn300A

 

 

20190527_131712.jpg

20190527_131734.jpg

20190527_131906.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 часа, tack said:

 

  Hide contents

 

...и още един ''script from Marillion'', който предразполага volume-то да е на МАХ!

 

 

Kxxxmmmmmmmm

Omega 6 LP (1976). Небесната зала на левитиращите.

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tack said:
 

 

  Hide contents

 

''Плешивото куче''-филмът

https://www.imdb.com/title/tt0082627/

 

 

Това е Хобо Блуз Бенд които много играят от Морисон и Ролингстонс и собственни произведения също. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Skubi said:

Това е Хобо Блуз Бенд

Така е.Явно неправилно съм се изразил.Имах предвид още едни ''угри''(Хобо),които са оставили следа на музикалната сцена,по времето на соца. Даже в момента, в който пиша ,в спомените ми изплуват и Неотон Фамилия и техния хит...

 

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...