Отиди на
Форум "Наука"

Каква музика слушате


Warlord

Каква музика слушате  

154 потребители са гласували

  1. 1. Каква музика слушате

    • Класическа
      57
    • Народна
      25
    • Рок
      85
    • Метъл
      80
    • Рап
      17
    • Поп
      32
    • Електронна
      27
    • Чалга
      5
    • друга
      30
    • всякаква
      27
    • църковна
      13
    • предкласика
      16
    • world music
      15
    • Jazzzzzz
      34


Recommended Posts

  • Мнения 1,3k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Понеже тая година "Сонито" се провали в България, един спомен от миналата година. Такъв концерт, като този през 2010 г. и двата дни, в България скоро няма да има...

Който е ходил, знае за какво говоря!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според статистиката излиза, че във форума има само двама отявлени чалгари, докато преобладават металягите и рокаджиите - очертава се една истересна зависимост между научните интереси и музикалните предпочитания на дадена личност, а именно, че слушането на метъл и рок постоянно повишава интереса към науката, а слушането на чалга го намалява методично и свежда практически до нула. :punk:

Какъв парадокс, като се има предвид, че по времето на развития социализъм, металягите бяха сочени за най-деградиралите типове на соц-обществото, отдали се на упадъчната империалистическа пропаганда, наркотици, алкохол и разврат :tooth:

Редактирано от Зитко
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според статистиката излиза, че във форума има само двама отявлени чалгари, докато преобладават металягите и рокаджиите - очертава се една истересна зависимост между научните интереси и музикалните предпочитания на дадена личност, а именно, че слушането на метъл и рок постоянно повишава интереса към науката, а слушането на чалга го намалява методично и свежда практически до нула. :punk:

Някъде из мрежата срещнах следното твърдение: "Не съм тъп, защото слушам чалга, а слушам чалга, защото съм тъп". Ако това е истина, то няма как в анкетата на този форум да преобладават чалгарите - те просто са си тъпи по начало и такива форуми не посещават. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

селекцията от музика която слушам зависи ИЗЦЯЛО от настронето ми. като съм в добро настроение нещо по-леко по живо и по easy listening от порядъка на groove coverage, каскада, Армин Ван Бюрен, D.H.T. или филмова музика саундтраци от филми, като съм в тъжно или лошо настроение, Nightwish, iron maiden, within temptation, dragon force, когато съм в по-бунтарско настроение например Ван канто, когато ме обземе романтика, вангелис и класика.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

С оглед на днешния ден преди 70 години:

http://www.youtube.com/watch?v=Lflzunf5-Yo

Поклон пред паметта на милионите съветски граждани, загинали в борбата с нацизма!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Останах доста разочарован от новия албум на Symphony X - "Iconoclast" [2011]. Пълен с клиширани текстове и техни стари поукрасени рифове. Имаше две-три добри попадения. Направо недоумявам... но от друга старана мисля, че е съвсем нормално след албуми като The New Mythology, The Odyssey, Paradise Lost и по-старите класики Twilight... The Divine Wings... леко да посдадат багажеца, пък и остаряват, което също не е за пренебрегване и си имат семейните задължения. :)

Както и да е, групата е една от любимите ми в последните 15 г. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

aaaa, тийнейджърска звезда ми звучи доста... да го кажем отвратно. Специален поздрав за всички самонабедени или набедени за 'звезди':

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

Я нещо наистина рядко!

Намерете си ги тези, няма да съжлявате. Не ги бъркайте с Atmosphere, тия се казват Atmosphera!

Кой дръзва да прави рок по Алфред Тенисън - единици ;):good:

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И нещо което наистина е много радващо, защото е хем голям рок, хем е ново, от 21 век е!

http://www.youtube.com/watch?v=Sjqo2sF0tXU

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз слушам хард и арт рок, фюжън, рок-опери, понякога кънтри и реге. Обожавам и класическата музика, дори си направих цял блог за нея: http://classic-ahf.blogspot.com/

А любимата ми рок - група е DEEP PURPLE !

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Black Label Society

ZAKK WYLDE...луда глава...много музика има в този човек, много рок


zakk-wylde.jpg
Black+Label+Society+Untitled++21.jpgBlack+Label+Society+zakk+bleed.jpg

The nordic god & god of guitar!...real metal head !

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...