Отиди на
Форум "Наука"

ИЗОБРЕТАТЕЛЯТ НА иРНК ВАКСИНАТА:ЩЕТИТЕ СА НЕОБРАТИМИ


CovidDesident

Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 час, scaner said:

Какъв опит, какви пет лева, след като както спомена по-горе, нямаш никаква информация какво съдържа ваксината, следователно не можеш да прогнозираш как ще изглеждат усложненията от нея. Никакъв опит нямаш с тези ваксини.

Никой в България ,а и в много други държави Няма информацията за експерименталните продукти. Официално такава информация е невъзможно да бъде получена, както и официален анализ на продуктите е невъзможно да бъде назначен.

Защо?, Защо специалистите в бившето военноконтраразузнаване , разузнаване и цялата структ. на НационалнаСигурност Нямат тази Информация?

Технологията е Глобално Защитена и Няма оправдание Технологина и търговска тайна,............. Защо?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, skiahtro said:

Може ли да уточниш, каква точно иРНК се съдържа във ваксините и която не се съдържа във вируса, та само ваксинираните ще измират?

Според  моите информатори, приятели презокеански и европейски. които са на служба................. иРНК в  продуктите е почти два пъти повече от необходимото за уж желания синтез, там със всичко , с всички регулиращи последоваелности за да има синтез. Пита се Заюо?, като от една единица се синтезира по официална информация една единица полипептидна верига, част от желаната структ. на т.н. спайкпротеин.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спирам за сега, да се предпазя от мародерстване на групичката : <поредния ромлянин> 😷.

Имам важна задача във <физика>:D

Link to comment
Share on other sites

Преди 44 минути, CovidDesident said:

Според  моите информатори, приятели презокеански и европейски. които са на служба................. иРНК в  продуктите е почти два пъти повече от необходимото за уж желания синтез, там със всичко , с всички регулиращи последоваелности за да има синтез. Пита се Заюо?, като от една единица се синтезира по официална информация една единица полипептидна верига, част от желаната структ. на т.н. спайкпротеин.

Но този човек, там който показваш, не казва нищо такова.. 

Ако целта им е тази, защо просто не ни пуснат един безсимптомен или почти безсимптомен вирус, малко грипче и целта им ще бъде изпълнена, без никакъв шум и без никакви проблеми... За какво им бе необходима цялата тая дандания и конспирации ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, skiahtro said:

Но този човек, там който показваш, не казва нищо такова.. 

Ако целта им е тази, защо просто не ни пуснат един безсимптомен или почти безсимптомен вирус, малко грипче и целта им ще бъде изпълнена, без никакъв шум и без никакви проблеми... За какво им бе необходима цялата тая дандания и конспирации ?

По първия въпрос - то си е точно така.За справка виж Испанския грип - преди сто години нещата са били доста по-тегави от сега.

Въпрос на практичност - ако ти бяха пуснали ТОРС( с 10% смъртност) или МЕРС( с 30% смъртност) най-вероятно щетите щяха да са по-големи от ползите.

По втория въпрос отговора с един виц.Умира Тито , траур , партийното ръководство свежда нареждания - никакво ядене , пиене и веселби.

Тишина , траур е.

Тих глас от задните редици - а секс?

Може , ама само със съпругите - защо - за да ви е ТУЖНО.

Редактирано от ДеДо Либен
  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, skiahtro said:

Но този човек, там който показваш, не казва нищо такова.. 

Ако целта им е тази, защо просто не ни пуснат един безсимптомен или почти безсимптомен вирус, малко грипче и целта им ще бъде изпълнена, без никакъв шум и без никакви проблеми... За какво им бе необходима цялата тая дандания и конспирации ?

Малкото грипче е пуснато, нима забрави , а то отваря , еазвързва котията на Пандора. Целта не е масов мор , а бавно линеене, селектиране и модифициране............. разбира се  сметки без кръчмар, Нещо от Мрака ще ги удари Първо , Изпреварващо и Безкомпромисно!

Link to comment
Share on other sites

Преди 15 минути, CovidDesident said:

Малкото грипче е пуснато, нима забрави , а то отваря , еазвързва котията на Пандора. Целта не е масов мор , а бавно линеене, селектиране и модифициране............. разбира се  сметки без кръчмар, Нещо от Мрака ще ги удари Първо , Изпреварващо и Безкомпромисно!

Добре така е, но за какво им беше, да слагат още някаква рекомбинантна структура във ваксина, след като вируса е направен точно за тая цел?

Или ако са били назор, тихомълком в противогрипните или каквато и да е ваксини, да направят същото, даже без нов вирус...

Решения много... Това което е безсмислено в този случай е данданията! Ако целта им бе, да унищожат или модифицират човечеството, можеше да стане тихо и кротко, без да разбере някой нещо.. Мислиш ли че някой може да си причинява нещо такова, ако го няма за цел? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, skiahtro said:

Добре така е, но за какво им беше, да слагат още някаква рекомбинантна структура във ваксина, след като вируса е направен точно за тая цел?

Или ако са били назор, тихомълком в противогрипните или каквато и да е ваксини, да направят същото, даже без нов вирус...

Решения много... Това което е безсмислено в този случай е данданията! Ако целта им бе, да унищожат или модифицират човечеството, можеше да стане тихо и кротко, без да разбере някой нещо.. Мислиш ли че някой може да си причинява нещо такова, ако го няма за цел? 

 

Незнам вируса да е <направен>, не ми е ясно, казват , е просто е променен вариант на коронавирус, незнам. Просто вируса е Продуциран и се Използва, той е Спусъка! на Каскадни Събития.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, skiahtro said:

Добре така е, но за какво им беше, да слагат още някаква рекомбинантна структура във ваксина, след като вируса е направен точно за тая цел?

Или ако са били назор, тихомълком в противогрипните или каквато и да е ваксини, да направят същото, даже без нов вирус...

Решения много... Това което е безсмислено в този случай е данданията! Ако целта им бе, да унищожат или модифицират човечеството, можеше да стане тихо и кротко, без да разбере някой нещо.. Мислиш ли че някой може да си причинява нещо такова, ако го няма за цел? 

 

Казах го няколко пъти и преди.......... тези ще бъдат пометени, ще станат Жертви на Баш Организаторите, които ще имат повод да Наложат Нов Ред и Нова Глава в Човешката еволюция.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Airflow said:

Ами - квалифицирай се.

А, не, мерси. Тук в този форум сте се нароили толкова много висококвалифицирани спецове по вируси и ваксини, че нема нужда. Чета и попивам. ;)

  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, skiahtro said:

А според теб има ли вероятност, да са се изпуснали и истериите около вируса и ваксините, да не са по тяхно желание?

Какво име Желанието, каква им е Волята................. определено едва ли е в твой интерес.

Аз съм набрал някаква информация , направил съм анализ, взел съм решение и съм издал присъди. При мен е лесно, по същия начин буквално бих решил кой да живее и кой Не, няма процеси и дълги съдебни битки, на тихия фронт , във всякаквъв смисл на понятието,действаме по тоя начин.

Аз съм във Война от много години, всеки си има заложби, способности ипредразположения, моите са да водя вийна и да Променям, независимо от цената, която ще плащатве Всички, няма морална разлика между Ние и Те.............Боговете са ненаситни, Жажда неотолима за.............. кръв!:D

Link to comment
Share on other sites

Не ми е интерес. Просто разсъждаваме.

Просто едното изключва другото. Не смятам, че ако съществуваха такива сили, ще изпуснат контрола.

Ако искаха да навредят на хората, независимо с вирус/ваксина, нямаше да правят дандания.. От какъв зор? Обясни!

Истерията, може да им е само цел! А кой обслужва истерията? Неваксинираните/конспираторите или ваксинираните!!! Кои обслужва  интересите на тези сили? М?

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, CovidDesident said:

От някаквато информация при първичните експерименти и от клиничните случаи с които ежеседмично ми се налага да се сблъсквам и да лекувам въпреки тези усложнения.

От този пост се подразбира, че сте професионален медик, при това пулмолог. Бихте ли се представили, за да можем да си съставим съответното мнение за правилността на твърденията Ви? Например в коя клиника работите, какъв стаж имате, ваши публикации в престижни медицински списания имате и т.н.

Ако е възможно, бих бил благодарен ако ни дадете тези данни преди да умрем от смях.

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

"Пандемията" е началото на "подготовката" (тласкането) на човечеството към Трета световна война... Това мое мнение ще го архивирам,(ако модератора не го изтрие!) и ще ви го пусна след десет,двадесет,тридесет...години.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...