Отиди на
Форум "Наука"

ИЗОБРЕТАТЕЛЯТ НА иРНК ВАКСИНАТА:ЩЕТИТЕ СА НЕОБРАТИМИ


CovidDesident

Recommended Posts

  • Потребител

ИЗОБРЕТАТЕЛЯТ НА иРНК ВАКСИНАТА: ВАКСИНАТА ПРЕДИЗВИКВА КАРДИНАЛНИ ПРОМЕНИ В ИМУННАТА СИСТЕМА! ЩЕТИТЕ СА НЕОБРАТИМИ И НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ОТМЕНЕНИ! НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОПРАВИТЕ ГЕНЕТИЧНО ЗАНУЛЕНАТА ИМУННА СИСТЕМА! /ВИДЕО!/

Д-р Робърт Малоун е човекът, изобретил технологията иРНК, която лежи в основата на днешните така шумно рекламирани от либерал-глобалистите експериментални субстанции.

Вчера той направи изявление, свързано с новата мания на глобалистите да витаминизират и всички деца. Не очаквам сутрешните блокове на българските телевизии да му обърнат някакво внимание, затова тази нощ си поиграх да го субтитрирам.

Най-вероятно комсомолците на сектата – любимите им факт-чекъри, още днес ще се активизират и ще обявят изявлението за дезинформация, както направиха и с Нобеловия лауреат Люк Монтание миналата година. Но всеки си решава сам на кого да вярва – на лекаря, изобретил технологията и решил да предупреди, или на платените комсомолски активисти с неясно образование, но ясни господари.

В оригинал изявлението му може да бъде прочетено на неговата интернет страница по тази връзка:

https://malone.substack.com/p/before-you-inject-your-child?fbclid=IwAR3_xpC4dqjDw2OhsAJWSTqri8Y7zfIZkTg-F-4GjwwhTJVj_iT-GxOz5XU

ВИДЕО С ПРЕВОД МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТУК!:

https://www.facebook.com/bobi123456

Божидар Божков

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_W._Malone

 

Цитирай

Malone received criticism for propagating COVID-19 misinformation, including making unsupported claims about the alleged toxicity of spike proteins generated by some COVID-19 vaccines;[2][10][4][22] using interviews on mass media to popularize self-medication with ivermectin;[23] and tweeting a study by others questioning vaccine safety that was later retracted.[2]

[2] Jacob, Manon (July 13, 2021). "Flawed study misrepresents Covid-19 vaccination fatality rate". Agence France Presse. Retrieved July 29, 2021.

[4] "Fact Check-COVID-19 vaccines are not 'cytotoxic'". Reuters. June 18, 2021. Archived from the original on July 25, 2021. Retrieved July 31, 2021.

[10] Kertscher, Tom (June 16, 2021). "The COVID-19 vaccines' "spike protein is very dangerous, it's cytotoxic."". Politifact. Retrieved July 29, 2021.

[22] "【誤導內容】Robert Malone是mRNA疫苗發明者?|Factcheck Lab". Factcheck Lab 事實查核實驗室 (in Chinese). August 28, 2021. Retrieved October 18, 2021.

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Prof. Dr. Arne Burkhardt, Prod. Dr. Walter Lang, Prof. Dr. Peter Schirmacher - след аутопсии на повече от 40 човека, починали до две седмици след ваксиниране срещу ковид, аутопсиите им показват връзка на ваксинацията и смъртта при една трета от изследваните.
Източник - Конференция по Патология
pathologie-konferenz.de
 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Интервю с проф. Лъчезар Аврамо и д-р Христо Дамянов.
След минута 23:30

Засягат и въпросите за ковид.
2/3 от хората не умират от ковид.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

когато си направил евтаназия на акъла си, единственото, което ти остава е да споделяш дезинформация.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Last roman said:

когато си направил евтаназия на акъла си, единственото, което ти остава е да споделяш дезинформация.

Да си поговорим след няколко годинки, ако изобщо те има до тогава. Имаш ли реална ваксинация и каква?, ако си на иРНК и достигнеш до 6 - 7 да видим какви поражения си получил. Съгласен?............след 9 та , вероятно няма да оцелеееш и за година две отиваш в забвение.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

иРНК ваксини се прилагат успешно върху хора от 2011 г. насам (върху лабораторни мишки още от 90-те), срещу всякакви видове грипове и вируси. Ако имаше такъв проблем отдавна щяха да са го забелязали.
Много жалка антиваксърска пропаганда.

  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Без да коментирам кой какво бил казал, понеже - за разлика очевидно от пишещите тук топ експерти - не съм квалифициран, все пак имам един въпрос. Каква е ползата на водещи световни специалисти и, както явно е в случая, дори на самите създатели на технологиите да разпространяват "конспиративни теории" и "антиваксърска пропаганда"?

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 40 минути, Warlord said:

иРНК ваксини се прилагат успешно върху хора от 2011 г. насам (върху лабораторни мишки още от 90-те), срещу всякакви видове грипове и вируси. Ако имаше такъв проблем отдавна щяха да са го забелязали.
Много жалка антиваксърска пропаганда.

Естественно, векторни ваксини със всичките им проблеми.
Нека видим подробния състав на новите иРНК, тези които насилственно се прилагат на цялото население, поне се пробва да се прилагат с насилие.
Подробен състав, молекули, комплекси, подредба  , биоинжинерни комплекси и пр. Нямаме такива данни. Защо Нямаме
Въпроси, навлизат ли компонентите, носители и стабилизатори на иРНК в кръвния и лимфен ток, колко се задържат, до къде се разнасят, поглъщат ли се от клетки на епитела на кръв. съдове, къде другаде и пр.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, sir said:

Без да коментирам кой какво бил казал, понеже - за разлика очевидно от пишещите тук топ експерти - не съм квалифициран, все пак имам един въпрос. Каква е ползата на водещи световни специалисти и, както явно е в случая, дори на самите създатели на технологиите да разпространяват "конспиративни теории" и "антиваксърска пропаганда"?

Ползата е финансова. Тъмните Конспираторски Сили са трилионери и имат огромни армии зад гърба си. За всеки такъв продажник са готови да го позлатят него и семейството му , теглото им  в Злато!😀

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Всъщност лечението на един неваксиниран, боледуващ от ковид (дори и да не е хоспитализиран) поглъща много повече медицински консумативи, струващи много повече пари от една ваксина. Тъмните конспиративни сили са по-на далавера, ако въобще не произвеждат ваксини, за да имат повече потенциални клиенти за останалите медикаменти, които произвеждат и от които печелят много повече. 1 ваксина я продават на правителствата за 10 евро, а един дефибрилатор примерно струва хиляди.

Въобще всичките ви конспиративни теории са супер куха и супер пробита лейка. Не спирам да се изумявам, как може да вярвате в подобни приказки за лека нощ.

ваксиникинта.png

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, CovidDesident said:

Нямаме такива данни. Защо Нямаме

И след като нямате данни, как заключавате, че те са вредни?

Аман от хора, дето Господ им нашепва някакви неща...

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, scaner said:

И след като нямате данни, как заключавате, че те са вредни?

Аман от хора, дето Господ им нашепва някакви неща...

От някаквато информация при първичните експерименти и от клиничните случаи с които ежеседмично ми се налага да се сблъсквам и да лекувам въпреки тези усложнения.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, CovidDesident said:

От някаквато информация при първичните експерименти и от клиничните случаи с които ежеседмично ми се налага да се сблъсквам и да лекувам въпреки тези усложнения.

Да си се сблъсквал, с колко да си се сблъсквал? Какъв процент са тези дето си се сблъсквал, спрямо милионите вече ваксинирани? И как установи, че усложненията на тея дето се сблъскваш, идат конкретно от ваксината? На око?

Брей, какви гении имало само сред антиваксърите...

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, Warlord said:

Всъщност лечението на един неваксиниран, боледуващ от ковид (дори и да не е хоспитализиран) поглъща много повече медицински консумативи, струващи много повече пари от една ваксина. Тъмните конспиративни сили са по-на далавера, ако въобще не произвеждат ваксини, за да имат повече потенциални клиенти за останалите медикаменти, които произвеждат и от които печелят много повече. 1 ваксина я продават на правителствата за 10 евро, а един дефибрилатор примерно струва хиляди.

Въобще всичките ви конспиративни теории са супер куха и супер пробита лейка. Не спирам да се изумявам, как може да вярвате в подобни приказки за лека нощ.

ваксиникинта.png

Нали не сте забравили , че продуктите са в експериментална фаза  , а експерименталния терен и експерименталните единици, животни е Глобалното множество на човешкия вид. Сега е момента за изказване на мнения, предположения, хипотези, в тези месеци и години ще вършим експериментална наука директно, всекиодневно от вестници, телевизии, нет, от чешмаъта и от умните неща и джаджи. Тъй като експеримента тепъурва се развихря е редно да си записваме и критикуваме абсолютно всичко.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, scaner said:

Да си се сблъсквал, с колко да си се сблъсквал? Какъв процент са тези дето си се сблъсквал, спрямо милионите вече ваксинирани? И как установи, че усложненията на тея дето се сблъскваш, идат конкретно от ваксината? На око?

Брей, какви гении имало само сред антиваксърите...

Годините опит ми помагат, разпитвам, ровя и чувъркам.При интересни случаи нарочно отделям време за разследване и проверки, от интерес, любопитство. 
Нямам намерение да доказвам, не е важно , последствията са за индивиди , които и без друго не им е писано да имат бъдеще........... както и на цялата глобална популация.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 4 минути, CovidDesident said:

Нали не сте забравили , че продуктите са в експериментална фаза  , а експерименталния терен и експерименталните единици, животни е Глобалното множество на човешкия вид. Сега е момента за изказване на мнения, предположения, хипотези, в тези месеци и години ще вършим експериментална наука директно, всекиодневно от вестници, телевизии, нет, от чешмаъта и от умните неща и джаджи. Тъй като експеримента тепъурва се развихря е редно да си записваме и критикуваме абсолютно всичко.

Няма такова нещо, експерименталния период на ваксините мина и те отдавна са официално въведени за употреба. Само не почвай с другата антиваксърска песничка "Ама как толкова бързо ги направиха?" Несериозно е.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, CovidDesident said:

Годините опит ми помагат, разпитвам, ровя и чувъркам.При интересни случаи нарочно отделям време за разследване и проверки, от интерес, любопитство.

Какъв опит, какви пет лева, след като както спомена по-горе, нямаш никаква информация какво съдържа ваксината, следователно не можеш да прогнозираш как ще изглеждат усложненията от нея. Никакъв опит нямаш с тези ваксини.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, CovidDesident said:

От някаквато информация при първичните експерименти и от клиничните случаи с които ежеседмично ми се налага да се сблъсквам и да лекувам въпреки тези усложнения.

Лапсус, пардон 'лапландец', фин, или какъвто господин сиганин точно си там - разпространяването на дезинформация по време на пандемия е аморално, безотговорно и в крайна сметка - олигофренско. 

П.с. Мненията ти можеха да имат поне някаква, макар и нищожна тежест, ако имаше поне едно изречение без правописна или граматическа грешка. Ти не можеш да се справиш с диктовка за трети клас, тръгнал да отваря очите на народа 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 48 минути, sir said:

Без да коментирам кой какво бил казал, понеже - за разлика очевидно от пишещите тук топ експерти - не съм квалифициран, все пак имам един въпрос. Каква е ползата на водещи световни специалисти и, както явно е в случая, дори на самите създатели на технологиите да разпространяват "конспиративни теории" и "антиваксърска пропаганда"?

Ами - квалифицирай се. Информацията за г-н Малоун е бол и е общодостъпна. И не, той не е 'създателят', а един от многото работили в даден момент по ирнк. И няма нищо общо със създаването на ковид ваксините, което е другата тънка подробност. Нещо като US варианта на нашия Мангър. Само че този е и неуспешен бизнесмен. Не може всички да спечелят от пандемията, колкото и да им се иска 🤣

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, CovidDesident said:

Да си поговорим след няколко годинки, ако изобщо те има до тогава. Имаш ли реална ваксинация и каква?, ако си на иРНК и достигнеш до 6 - 7 да видим какви поражения си получил. Съгласен?............след 9 та , вероятно няма да оцелеееш и за година две отиваш в забвение.

Може ли да уточниш, каква точно иРНК се съдържа във ваксините и която не се съдържа във вируса, та само ваксинираните ще измират?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

 

Масово по медии и дори в научната литература се коментира как Робърт Малоун е създател на РНК ваксините и технологията на въвеждането на РНК в клетките чрез липозоми (мастни капчици). Дори самият Малоун, страстен привърженик на конспиративните теории за Ковид, твърди, че му е отнето признанието. Истината е, че Малоун не е с особено научно реноме като голям откривател на нещо, но се опитах да поровя и намеря информация за това - все пак не искаме да пропускаме името на непризнат учен. Обзор върху житие-битието на мРНК технологията (каквото и да стои според широката публика зад това название, защото откриването на мРНК заедно с ДНК е наградено и с Нобел и това не е Малоун) и по точно въвеждането на мРНК в клетките с липозоми може да се види тук - https://www.nature.com/articles/d41586-021-02483-w

Истината е, обаче, че почти 9 години преди това, описано в публикация в Нейчър, екипът на Dray и Paxton успява да постигне същото (Ostro, M.J., Giacomoni, D., Lavelle, D., Paxton, W., Dray, S. (1978) Evidence for translation of rabbit globin mRNA after liposome-mediated insertion into a human cell line. Nature 274, 921-923). Проблемът е, че за да се използва този подход като ваксина, РНК трябва да се синтезира изкуствено. Там пък други титани са направили великият пробив и Малоун отново не е в основата. Така че, мили хора, преди да се доверявате на филми в Ютюб и на Уикипедия, се поразровете в архивите. А в работата на архивите по медицина ровят едни други учени, които се наричат специалисти по история на медицината. Те също търсят сериозни източници, които пък са отвъд Уикипедия и Конспиратора от квартала.

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 часа, CovidDesident said:

Да си поговорим след няколко годинки, ако изобщо те има до тогава. Имаш ли реална ваксинация и каква?, ако си на иРНК и достигнеш до 6 - 7 да видим какви поражения си получил. Съгласен?............след 9 та , вероятно няма да оцелеееш и за година две отиваш в забвение.

То теб няма да те има дотогава. Ще са те прибрали в някой психодиспансер :)))

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...