Отиди на
Форум "Наука"

Албания иска да се обедини с Косово срещу Сърбия


Recommended Posts

Модерна и силна обединена армия е историческа необходимост за албанците

Спартак Нгела, един от най-известните албански адвокати и бивш министър на правосъдието на Албания, поиска войските на Косово и Албания да се обединят, за да бъдат подготвени срещу Сърбия, съобщават албанските медии, цитирани от телевизия Сител.

Модерна и силна обединена армия е историческа необходимост за албанците, написа Нгела във Фейсбук и добави, че такава е започнала да се създава и ще върви бързо напред.

 

 

 

Нгела беше министър на правосъдието в правителството за национално помирение, два пъти депутат от редовете на демократите, от които се отдели през 2008 г. и формира партията Закон и справедливост.

Подобна позиция, но за пълно обединение на двете албански държави тези дни изрази албанският политически анализатор Бен Блуши, според когото събитията в Украйна и усилията за установяване на нов международен ред може да помогнат на Косово и Албания да се обединят.

Според него Косово има само един изход от неволите на една много малка държава, без излаз на море, със скромна икономика, с много емиграция и с голям граничен натиск от всички страни, и това е да се присъедини към Албания.

"Това би било спасение за Косово и разбира се, за Албания. По-голяма страна с пет милиона жители, с море и диаспора от почти три милиона души, която би била стимулирана от национално единство, би била силна страна, не само уважавана. И не само на Балканите. Ако Донбас и Луганск се присъединят към Русия, защо Косово да не се присъедини към Албания", написа Блуши, цитиран от телевизия Сител, предаде БТА.

 

 
 
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Помните какво казах, заформя се <велика Албания> и това е перспектива от години, Македония е обречена, ще бъде разделена, 2 натовски държави ше се преформират.Ще има полугорещ конфликт, точно до България. Сърбите ще ядат шамари отново........Босна е по напред в плановете........... скоро след Ирак,( Сирия), вероятно и Либия.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Вече съм блокиран в раздела за Украйна..  Да не се учудвате че няма да мога да добавям мнения в темата за Украйна.  

  • ХаХа 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 26 минути, tantin said:

Вече съм блокиран в раздела за Украйна..  Да не се учудвате че няма да мога да добавям мнения в темата за Украйна.  

:D Ние живеем в Свободна Страна............във форума няма пропаганда:D, ................ има Правилна Позиция.............на съчкосъбирачи:D

Аз съм следващия......................

  • ХаХа 3
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 29 минути, tantin said:

Вече съм блокиран в раздела за Украйна..  Да не се учудвате че няма да мога да добавям мнения в темата за Украйна.  

Казах ти аз, ........... следвашия съм............ и Ето ........ Вече съм Въдворен............... по точно Изводен, с отнети права на глас.Блокиран.

  Слава на Украйна, да живеЙ Великия западен морал и най-яките ценности!:D

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

няма смисъл да пишем.. Връщаме се пак към ситуацията когато последния роман ни блокира темите и изтри една част.  Нека Младенов си пише на воля. Аз вече съм сложил немалко източници за информация - който желае може сам да си следи новините, няма нужда аз да ги пре-предавам.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, tantin said:

няма смисъл да пишем.. Връщаме се пак към ситуацията когато последния роман ни блокира темите и изтри една част.  Нека Младенов си пише на воля. Аз вече съм сложил немалко източници за информация - който желае може сам да си следи новините, няма нужда аз да ги пре-предавам.

Съгласен, щях да предложа да оставим там само обладаните от Правилните Новини.:D

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, tantin said:

няма смисъл да пишем..

Да, няма.

Нали си чувал за отричането на Холокоста? Шестнайсет европейски страни и Израел имат
закони
срещу това отричане.

Защо са необходими тези закони?

Ами защото има хора, които отричат Холокоста ... както ти отричаш, че войната в Украйна е
престъпление, извършено от Варварска Русия. За тези хора газовите камери в Аушвиц са
инсценировка ... както за теб Буча е инсценировка.

Подобно отричане е неморално ... и дори престъпно ... и по тази причина се вземат мерки
срещу него. Това е положението, Минке.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 13 минути, gmladenov said:

Да, няма.

Нали си чувал за отричането на Холокоста? Шестнайсет европейски страни и Израел имат
закони
срещу това отричане.

Защо са необходими тези закони?

Ами защото има хора, които отричат Холокоста ... както ти отричаш, че войната в Украйна е
престъпление, извършено от Варварска Русия. За тези хора газовите камери в Аушвиц са
инсценировка ... както за теб Буча е инсценировка.

Подобно отричане е неморално ... и дори престъпно ... и по тази причина се вземат мерки
срещу него. Това е положението, Минке.

Аз нотричам Холокоста........... какво е това?, нещо като еврейски празник, Аз съжалева.......... аз неразбира чуждата дума, не говори иврит, ни па идиш, ни па ингилийски............... само български и езика на моя кумир, Най - великия  мъж на планетата , езика на господин Путин ! :D

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, skiahtro said:

След като Украйна, Швеция, Филандия няма проблем, що да има за Кипър?

Няма проблем разбира се, стига да се навие Турция.  В случая Лапландеца е прав, че Кипър ще трябва да влезе през "турската натовска порта".  Не мисля обаче, че турците ще го допуснат без да се разреши проблема със северен Кипър.  

Link to comment
Share on other sites

Преди 16 минути, gmladenov said:

Да, няма.

Нали си чувал за отричането на Холокоста? Шестнайсет европейски страни и Израел имат
закони
срещу това отричане.

Защо са необходими тези закони?

Ами защото има хора, които отричат Холокоста ... както ти отричаш, че войната в Украйна е
престъпление, извършено от Варварска Русия. За тези хора газовите камери в Аушвиц са
инсценировка ... както за теб Буча е инсценировка.

Подобно отричане е неморално ... и дори престъпно ... и по тази причина се вземат мерки
срещу него. Това е положението, Минке.

Убаво, начи сме отвъд закона  Ние сме СЪПРОТИВАТА !   Жена ми ще води Комунистическата Съпротоива,  на Тантин жена му  е шеф на Деголската Съпротива

Абе ............. къде е Хер Флик ( поредния ромлянин)?:D................... кой си е заплюл хер Грубер?.................. Хелда , къде си?............ не се смей, мръсницо такава!🤣

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 55 минути, tantin said:

..

Комунистическата Съпротива взема мерки............ и малко теглилки,............около 200 - 300 грама:D

Пуснах, жена ми пусна:D, доноси до Щаба на Генерала , форумния Генерал , за зла <украинска, бандеровска> пропаганда!:D

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 10 минути, gmladenov said:

Да, няма.

Нали си чувал за отричането на Холокоста? Шестнайсет европейски страни и Израел имат
закони
срещу това отричане.

Защо са необходими тези закони?

Ами защото има хора, които отричат Холокоста ... както ти отричаш, че войната в Украйна е
престъпление, извършено от Варварска Русия. За тези хора газовите камери в Аушвиц са
инсценировка ... както за теб Буча е инсценировка.

Подобно отричане е неморално ... и дори престъпно ... и по тази причина се вземат мерки
срещу него. Това е положението, Минке.

Ми то всичките там сте за затвора според наказателния кодекс дето го пускате...🙂

Но ти няма да се плашиш! За сега ситуацията е под контрол, важно е малоумниците да се вайкат, жените да плачат и децата да се тръшкат, а някои пари има да оправдават...😀

Преди 2 минути, Atom said:

Няма проблем разбира се, стига да се навие Турция.  В случая Лапландеца е прав, че Кипър ще трябва да влезе през "турската натовска порта".  Не мисля обаче, че турците ще го допуснат без да се разреши проблема със северен Кипър.  

Ами няма значение, Турция със сигурност ще сложи вето, но ще лъснат голи задници..😉

Значи покрай тая малоумна пропаганда, дето ви наливат в главите някакви жалки платени пропагандаторчета -модераторчета - нацисчета доста неща сте изпуснали..🙂 Принципно, се подготвя европейска армия, като клон към Нато и Кипър като членка, няма как да бъде игнорирана, особено на фона на ставащото... 

Предстои конфликт Гърция - Турция. ...За 3 дена разбира се, но Гърция вече няколко години се готви за това..

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, Skubi said:

Да, да. 5. колона добре работи...Из цяла европа където и да има 1 албанец само българска чалга пищи. 🤣 

Да, да, надявай се, да става въпрос за албанци...🙂 Тя българската чалга е даденост и така се възприема навън от всички сили, затова всичко е привидно спокойно около бомбата, но само с Азис и арабски дюнери, в един момент ще стане доста тъжно...🙂 

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

Военната операция на Москва ще приключи, когато НАТО спре да заплашва Русия

 

Военната операция на Москва ще приключи, когато НАТО спре да използва украинска територия, за да заплашва Русия, съобщава Би Би Си. Това заяви Алексей Полищук, висш служител в руското външно министерство, пред руската държавна информационна агенция ТАСС.

"Специалната военна операция ще приключи, когато задачите ѝ бъдат изпълнени. Сред тях са защитата на мирното население на Донбас, демилитаризация и денацификация на Украйна, както и премахване на заплахите за Русия, идващи от украинска територия поради превземането ѝ от Страни от НАТО", каза Полищук.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Moля ви да се придържате към темата. Неслучайно са ви баннали, вие бълвате врели некипели за Украйна и Русия в тема която няма нищо общо с тях. 

Редактирано от Information
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 3 минути, Information said:

Moля ви да се придържате към темата. Неслучайно са ви баннали, вие бълвате врели некипели за Украйна и Русия в тема която няма нищо общо с тях. 

Моля да си правиш Пропагандата в Правилната тема с Правилните опорни задания , по Правилния начин и по правилния ценоразпис...........:D

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...