Отиди на
Форум "Наука"

Информационната война

Recommended Posts

• Потребител
Преди 1 час, Милена НеЛечева said:

Постове в стил "Слава на Русия" не съм видяла! Еретици твърдят, че за танго са нужни двама и невинни няма!

Хората са казали, най-същественото е невидимо за очите. С други думи, малко сте чели за да правите големи заключения за случващото се около вас.

С любезното съдействие на "цивилизования свят", Украйна отдаде народ и теритирия на САЩ за война с Русия.

Това са пълни глупости. Сега разбирате ли какво е руска пропаганда?

Сега всеки, ще си носи последствията. Кой от глупост, кой от тарикатлък, кой от ербаплък....

Така е. И тук обсъждаме кой какви последствия ще си носи. Демек не разчитаме на руската пропаганда и промивки на мозъците в стил "великая и могучая", а както лъсва отреалността, "бедная. корумпированная, лживая и немытая".

• Харесва ми! 2
  • ХаХа 1

• Мнения 276
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

• Потребител
Преди 6 часа, Милена НеЛечева said:

........А Русия е достатъчно голяма, да се оправя сама!  ...

Това е спиращо мисълта клише ! То няма смисъл. 

Единствената му цел е да прекрати обсъждането за тежките последствия които ще се стоварят върху Русия.

Значи Русия е голяма и не можем да я обсъждаме. Докато САЩ и ЕС са малки и за тях може да говорим. Според теб, големите да се оправят сами, нас ни интересуват малките.

Преди 6 часа, Милена НеЛечева said:

Не мога да я мисля...

А ти помисли !

• Харесва ми! 3

За нас

Вече 17 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

За контакти:

• Create New...