Отиди на
Форум "Наука"

Химнът на МВР в епохата на чалга-културата


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Ще кажа, че с тези ваши цитати на Горки, започвате да ме плашите!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Защо те плаши толкова Максим Горки? Аз просто съм политически лингвист и трябва да зная малко повече за различните исторически епохи, за да мога да ги сравнявам.

В пост № 292 под друг ник ти пишеш следния текст: "Доц. Йорданова, това звучи гордо!", затова ти цитирах Горки, защото той го е казал, ти просто си изплагиатствал репликата му. Написах оригинала и добавих автора му.

Ако нямаш, какво да кажеш по публикацията, моля те направи като пилота. :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: Това е добро действие за тебе. :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ОТ Любима госпожо, и аз искам чин!!! Аре да не е от КГБ или ДС, ама от МОСАД може ли? Е от Дьозием Бюро поне комисар ме направете ;).

Край на ОТ

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
:crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: Действай като пилота, помага. :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot:Тук коментарите са само по темата, чети и коментирай, но по темата. :vertag: :vertag: :vertag: :vertag: :vertag::book: :book: :book: :book: :book:
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Помощ Другари?!? Помощ:help:

Аз Богданов ли съм, КГ125 ли съм?

Аз КГ125 ли съм, Богданов ли съм?

Чин за информация заменям!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Молете се за чинове вие, но утре като осъмнем всички с по едно най-нисше пожарникарско званице, водени от някой генерал-лейтенант да палим разни хартии на БАН, при това с песен на уста! Има ли нужда да кажа, коя точно песен? Няма да е много весело!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бихте ли погледнали заглавието на публикацията?А сега най-доброто - :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot:

А ето и една песничка с многозначителен глагол -

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Химнът на МВР напълно отговаря на епохата на чалгата-кич, пародиоподобие предрешено като сериозно послание,просто лош вкус. От пеенето на Веселин Маринов ме заболя глава-не, не смятам, че е фалшиво, но силната миризма на нафталин и яркочервеният ореол не ми понесоха. И ако балетът беше изпълнил една обикновена маршировка, нямаше да е толкова смешно.

Лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Без думи. Пускам ви малко неподправена красота. Лято е, време е за море и позитивни емоция. Полиция може да се справи и сама, свикнала е, но спомените от социалистическата МИЛИЦИЯ наистина са още в главите на хората. Което пък означава 60 години преход към европейските ценности. Сега се насладете. Флората на Мадейра с музика на Шопен. В живота няма само маршове -http://www.youtube.com/watch#!v=AeA_ybrnKR8&feature=related

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма повод нито за успокояване, нито за тревога. В нета беше извършен грандиозен манипулативен акт, информацията за празника на Министерството на вътрешните работи се превърна в машина за политическа репресия, макар и виртуална, тя си има психологическите последици.

Този акт не е случаен. Той е продиктуван от сериозните действия на полицията по обезсилване на организираната престъпност, която срива имиджа на България в света и се отразява на всички сфери на живота у нас и външноикономическите ни връзки.

И страха на престъпния свят, умишлено създаден след 1989 г., за да дискредитира демократичния процес у нас.

Това са важни неща от живота на един народ, за които трябва да се говори. Не с ирония, не презрително и пресмехулно,каквито са повечето коментари по-горе, а сериозно. :book: :book: :book: :book: :book:

Moже би и мене ще ме обявите за някой друг;))) не, мерси,

.....

Никой не се е "присмивал", че полицаите имат химн или че имат празник. Но защо Веселин Маринов и защо такъв повърхностен текст......?! Това вече си е за "осмиване";)

Всеки е наясно, че ако МВР си вършеха достатъчно съвестно работата, нямаше да има нужда от популяризация на дейността им! Ако хората имаха доверие в МВР, на базата на техните действия, нямаше да имат нужда от РЕКЛАМА!!!!

А защо Веселин Маринов? И защо толкова повърхностен текст-ако вие смятате, че полицаите са глупави и не разбират от изкуство, продължавайте да защитавате веско и компания. :smokeing:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Мисля, че е напълно в духа на "дискусията" да цитирам и аз нещо от руската класика:

"Словесной не место кляузе.

Тише, ораторы!

Ваше слово, товарищ маузер!"

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Настоятелно моля модераторите да не допускат до публикацията никове, които не се придържат към темата и публикуват невярна и опозоряваща личността на автора информация, действие, което попада в юридическото преследване в Наказателния кодекс за клевета като престъпление срещу личността.

Познавам лично повечето от модераторите. И те нямат нищо общо с Ангел Пачев или с който и да е "манипулатор на мрежата". Затова те предупреждавам съвсем официално (даже не и в ЛС), че още едно подобно обвинение автоматично ще доведе до дълготраен бан. Има форуми, в които и за по-малко раздават по годинка бан за "добре дошъл".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Напомням, че при регистрацията на всеки на форума всеки се съгласява да спазва правилата му, вкл. и това, че модераторите могат да местят темите.

Което ще рече, че май най-доброто спасение на Любима от спазването на правилата за писане на теми ще се окаже банването.

А Любима ако ще се жалва, че не и дават да си изразява мнението, може да се пробва и с БНТ, БНР, БТВ, НТВ и някои вестници, че не и дават да разпространява академичната си мисъл по техните ефир или страници правопропорционално на писанията и под статиите на електронните им издания. Все пак в интернета е предимното по-младите, а населението на България е застаряващо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

След "Читанка" Кибер Явор ще раздаде възмездие и в БГ Наука. Това ще да е част от някаква образователна реформа.ТРЕПЕРЕТЕ ЧЕРВЕНИ ГЛАВОРЕЗИ, СЕТНИЯТ ВИ ЧАС НАСТЪПИ!!!!

ПП:А аз си признавам, че съм още млад и зелен...Толкова мнения да изчета и да не разбера,че през цялото време отсреща е писал агент шизофреник на ДС.

НО...Ако всички тези личности не съзнават, че са един и същи човек, редно ли е просто да затворя форума и да забравя? Нима не трябва да се опитам да помогна? Дали не ставам съучастник? Дали не съм и аз мускул в червеното пипало на октопода (Паул?!?)?Дали...

ППП: Във форума мярнах потребител на име Т34: аватарът му-робот с петолъчка на гърдите, изявленията му-шаблонни и до болка забавни (с лек примес от страх, че такива хора наистина съществуват), отплеснах се. Мисълта ми е, че вероятно става въпрос за софтуер-разпространител на ком. пропаганда, а модераторите са някакви подфункции, натоварени със задачата да го бранят от свободни умове. Ако това е вярно, най-добре да прекъснем комуникацията, просто за да не ги активираме. С един удар ТРИ заека: няма нелепи заяждания, ресурсите на МВР отиват за нещо по-полезно и МиташкиН си ляга, понеже забавата си е забава, но утре е работен ден :v:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Доц. Йорданова, ако още веднъж си позволите да пишете с червено и с големи букви или по друг неподходящ начин или с подобен тон и език, ще загубите права да пишете в този форум.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...