Отиди на
Форум "Наука"

А какво се случва в Русия?


Recommended Posts

Just now, gmladenov said:

Явно си няколко ракии и се бъркаш, че си в кръчмата ... и затова ти е много забавно. 🤣

Голям си на празните приказки, но никакви факти не посочваш. Хамериканците бомбаридрали
югославки мостове с хора. Това ти е аргументът, че американците и руснаците са един дол
дренки. Но въпреки, че са един дол дренки, само хамериканците са гаднярите.

Абе русоросбски циганин, какво да кажа.

Именно, именно. Аз затова казах, че са митове и легенди за обеднения уран и бомбенето на мостове с хора. Тия т.нар. "масови гробове" в бившата Югославия и те са мит и легенда. Няма такова нещо. Това са само слухове от злонамерени хора... :)

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 2,3k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 21 минути, Кимон Георгиев said:

Именно, майната им... Щом не е демократична, нека да бъде срината със земята. Между другото, много ми е чудно, къв х*й го диреше американския солджър на Балканите, щото от там до Вашингтон са бая километри. Вероятно и там "най-силната армия в света" е посявала демокрацията с банани, портокали и кока-кола.
ТИ можеш ли да четеш и осмисляш писан текст? Югославия сама се разпадна на съставните си части, които се развиват добре.  Западът само леко помогна и то в края. По същия начин Балканският съюз срина, унищожи, стъпка, унищожи Османската империя 1912-13
 

Мда, и аз следвам тая максима, брато ! Признат грях е половин грях !

Ти следваш максимата- да напишеш повече простотии белким колкичеството компенсира качеството. Докато пишеш за нагаждача Кимон и дори за българската история между двете световни войни се виждаше някакво познание. Сега си като потребител във форума на някой вестник. 
Та по същество-ти се опита да прокараш фалшиво тъждество между това, което върши САЩ и Русия. Аз ти показах разликите. Видимо се отказа да я защитаваш и се опитваш да замажеш с глупости.

П. С Да, наистина, все по-забавен смешен ставаш.

 

Редактирано от др-бр
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, Кимон Георгиев said:

 Тия т.нар. "масови гробове" в бившата Югославия и те са мит и легенда. Няма такова нещо. Това са само слухове от злонамерени хора... :)

Сериозно ли повдигаш темата или не си наясно къде са тези масови гробове и кой е причината за тях? Подсказка, не са лошите американци.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Ти нищо не си написал, затова и се гъбаркам с теб. Не трябвало САЩ да помагат на Югославия ? А трябва ли да я сринат със земята !? Кво го диреха там ?!
Разликата между американци и руснаци било, че американците поне си признавали ? Ти сериозно ли ми го изтъкваш това, като опорна точка за доводите ти ?

Абсолютно никаква разлика няма, ама НИКАКВА ! Разликата е само във вашите глави. И едните са агресори, и другите са агресори. Само, че омразата ви към Русия е толкова голяма, че не се усещате какви глупости пишете. Особено тоя Младенов, да вземе да се самозастреля. САЩ не били избивали цивилни !? 😂 Те не са спирали да избиват, оня вика "не били избивали"...

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Кимон Георгиев said:

Именно, именно. Аз затова казах, че са митове и легенди за обеднения уран и бомбенето на мостове с хора. Тия т.нар. "масови гробове" в бившата Югославия и те са мит и легенда. Няма такова нещо. Това са само слухове от злонамерени хора... :)

Верно ли? А в масовите гробове какво изкопаха? А какво е обеднен уран знаеш? 

 

Преди 3 минути, Кимон Георгиев said:

Ти нищо не си написал, затова и се гъбаркам с теб. Не трябвало САЩ да помагат на Югославия ? А трябва ли да я сринат със земята !? Кво го диреха там ?!
Разликата между американци и руснаци било, че американците поне си признавали ? Ти сериозно ли ми го изтъкваш това, като опорна точка за доводите ти ?

Абсолютно никаква разлика няма, ама НИКАКВА ! Разликата е само във вашите глави. И едните са агресори, и другите са агресори. Само, че омразата ви към Русия е толкова голяма, че не се усещате какви глупости пишете. Особено тоя Младенов, да вземе да се самозастреля. САЩ не били избивали цивилни !? 😂 Те не са спирали да избиват, оня вика "не били избивали"...

На кой му пука,важното е орките да изгубят.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Кимон Георгиев said:

Абсолютно никаква разлика няма, ама НИКАКВА !

Точно така, между теб и един пиян дърт циганин няма никаква разлика. :rofl::smeh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, gmladenov said:

Точно така, между теб и един пиян дърт циганин няма никаква разлика. :rofl::smeh:

Щом почнахме да ръсим и обиди, ясна работата...

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Цитирай

Сръбският академик Любиша Ракич твърди, че общото количество обеднен уран, попаднало на територията на балканските държави по време на въздушните атаки на НАТО, е достатъчно за създаването на 170 атомни бомби, като тази използвана от САЩ срещу Хирошима през 1945. Сред най-честите последици от въздействието на обеднения уран върху човешкия организъм са заболяванията на щитовидната жлеза, появата на злокачествени образувания, както и различни мутации на плода по време на бременността.

 

Цитирай

Днес Сърбия отбеляза 21 години от началото на натовските бомбардировки, в които, според неофициални източници, за 11 седмици са убити около 2500 цивилни и около 1000 войници и полицаи.

 

Редактирано от Кимон Георгиев
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Кимон Георгиев said:

Митове и легенди, няма такова нещо...

А какво казва сръбскикят академик за изкланите от сърбите мюсюлмани в Босна.
Техният брой не е ли хилядократно по-голям от броя за заболелите от обеднен уран сърби ?

Или викаш кланета на сръбските и руските изроди не ги броим. Броим само, че хамериканците
са избили трима цивилни. Зверове. 🙄

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Мхм, пак обръщаме палачинката. Досега коментирахме американците, сега изведнъж се прехвърлихме на сърбите-мюсюлмани...
И мен ме вини, че съм нямал аргументи !??!??!??!?!?! 😂😂

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Кимон Георгиев said:

Мхм, пак обръщаме палачинката. Досега коментирахме американците, сега изведнъж се прехвърлихме на сърбите-мюсюлмани...

Ти въведе сърбите бе, примат. Ти явно собствената си мисъл не можеш да следиш. :rofl:

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 3 минути, gmladenov said:

Ти въведе сърбите бе, примат. Ти явно собствената си мисъл не можеш да следиш. :rofl:

През цялото време си пишем за зверствата на американския войник. В случая и сърбите пострадаха. Това не е "въвеждане", а е следствие...
Брато, сериозно... прекалено ниска топка си ми ! Нямам никакви проблеми, човек да си мрази Русия и да си отстоява позицията, ама не и да ми плещи очеизбождащи глупости. Както твърденията ти, че САЩ не били избивали цивилни. Това само мега ограничен човек, може да го напише... Имаш изключително отблъскващия навик, като те притиснат до стената, да изместваш темата. Аз те питам, ква е разликата между агресията на САЩ и Русия, ти ми отговаряш "ама сърбите"... Слаба ракия си ! И спри с обидите, понеже си толкова смешен и жалък, че няма на къде. Особено след снощните писания и форумни заплахи.

Редактирано от Кимон Георгиев
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, Кимон Георгиев said:

Ти нищо не си написал, затова и се гъбаркам с теб. Не трябвало САЩ да помагат на Югославия ? А трябва ли да я сринат със земята !? Кво го диреха там ?!
Разликата между американци и руснаци било, че американците поне си признавали ? Ти сериозно ли ми го изтъкваш това, като опорна точка за доводите ти ?

Продължаваш да повтаряш едно и също. Какво значи "сринаха". САЩ ли онстрелваха Босна или ДУбровник(това е буквално сриване). САЩ ли положиха десетки хиляди мини. САЩ ли сринаха Вуковар. Използването на нищонезначещ жаргон  само показва липса на реални познания или страх да навлезеш дълбоко в темата. И пак ИЗКУСТВЕНАТА ДЪРЖАВА ЮГОСЛАВИЯ СЕ РАЗПАДНА НА СЪСТАВНИТЕ СИ ЧАСТИ. ТИПИЧНА ГРАЖДАНСКА ВОЙНА НАМЕСАТА НА САЩ БЕШЕ ОГРАНИЧЕНА И ТО В КРАЯ НА ВОЙНАТА.


Абсолютно никаква разлика няма, ама НИКАКВА ! Разликата е само във вашите глави. И едните са агресори, и другите са агресори. Само, че омразата ви към Русия е толкова голяма, че не се усещате какви глупости пишете. Особено тоя Младенов, да вземе да се самозастреля. САЩ не били избивали цивилни !? 😂 Те не са спирали да избиват, оня вика "не били избивали"...

Да разбирам, че пак  няма да се опиташ да обориш моята теза за разликата!
ДА видим сегашните ти аргументи за това, че били същите:
Няма никаква разлика! Това аргумент ли е!?Щото мен ми мяза на теза. Повтарянето на никаква, НИКАКВА явно трябва да затвърди "аргумента." В тази връзка можеше да да го напишеш още 5 пъти, за да е съвсем непробиваем.
Следващите писания ме озадачават! Надявам се да  са емоционален изблик, особено на фона на толкова  добре изразената ти и необориматеза, подкрепена с логически издържани аргументи. АРГУМЕНТИ!!!😏
Щото нали знаеш, че и аз мога да бадна на това ниво и да се "аргументирам" с позоваване на случващото се в твоята глава и пожелания да прекратиш живота си по определени начини. Даже, за да е по-елегантно бих проявил въображение.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, др-бр said:

САЩ ли обстрелваха Босна или ДУбровник(това е буквално сриване). САЩ ли положиха десетки хиляди мини. САЩ ли сринаха Вуковар.

Не, бе, мен. САЩ изсипаха 15 тона с обеднен уран и има ръст на онкологичните заболявания в бившите югославски държави. САЩ избиваха и цивилни. Това не е ли аргумент ? Или във вашия край, как го наричате ?
А това, че Югославия била "изкуствена" държава, по какъв начин оправдава действията на американския войник ? Кво искаш да кажеш ? Че тя и Украйна е изкуствена държава, по твоята логика. Ква Украйна ?! Дето викаше Божидар Димитров (дори не съм му фен) "Украйна е руската Македония!" Еб*м ти и безумните аргументи.

Пак задавам въпрос. Каква е разликата между Русия и САЩ ? И едните са агресори, и другите са агресори. И едните избиват цивилни, и другите го правят. Едните нахлуват заради газ, другите заради петрол. Аз лично не виждам абсолютно никаква разлика.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Кимон Георгиев said:

Не, бе, мен. САЩ изсипаха 15 тона с обеднен уран и има ръст на онкологичните заболявания в бившите югославски държави. САЩ избиваха и цивилни. Това не е ли аргумент ? Или във вашия край, как го наричате ?
А това, че Югославия била "изкуствена" държава, по какъв начин оправдава действията на американския войник ? Кво искаш да кажеш ? Че тя и Украйна е изкуствена държава, по твоята логика. Ква Украйна ?! Дето викаше Божидар Димитров (дори не съм му фен) "Украйна е руската Македония!" Еб*м ти и безумните аргументи.

Пак задавам въпрос. Каква е разликата между Русия и САЩ ? И едните са агресори, и другите са агресори. И едните избиват цивилни, и другите го правят. Едните нахлуват заради газ, другите заради петрол. Аз лично не виждам абсолютно никаква разлика.

Разликата е там , че заради Хамериканците , краварите и педалите никой не се е пенил като перилен препарат и съответно не е осирал форума с простотиите си.

Докато заради Кораба-Майка му разказахте играта.

Ама демократично било да има и друга гледна точка , трябвало да има сол , пипер , кимион-мимион.

Като ви оттърва краварите , педалите и демокрацията добре ви влизат в ....употреба.Като смокиново листо в несръчен опит да ви прикрие срамотиите.

п.с.иначе парче патрЕоте , пък от либофф към ЕфраZZия сте полюбили и защитатавате страстно плачкайки вековния Архивраг на България - Сърбия.

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, ДеДо Либен said:

Разликата е там , че заради Хамериканците , краварите и педалите никой не се е пенил като перилен препарат и съответно не е осирал форума с простотиите си.

Докато заради Кораба-Майка му разказахте играта.

Ама демократично било да има и друга гледна точка , трябвало да има сол , пипер , кимион-мимион.

Като ви оттърва краварите , педалите и демокрацията добре ви влизат в ....употреба.Като смокиново листо в несръчен опит да ви прикрие срамотиите.

п.с.иначе парче патрЕоте , пък от либофф към ЕфраZZия сте полюбили и защитатавате страстно плачкайки вековния Архивраг на България - Сърбия.

Изтъквайки свинщината на американския войник се оказа и че "защитавам вековния архивраг на България"... Тук повечето май са ви избирали с конкурс. :)

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, Konche said:

 

Спирам... то и без това опонентите ми са доста слабички.

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 33 минути, Кимон Георгиев said:

Пак задавам въпрос. Каква е разликата между Русия и САЩ ? И едните са агресори, и другите са агресори.

САЩ не са заграбвали иракски и афганитстански територии ... Русия заграбва украински територии.
САЩ не са сривали със земята иракски и афганитстански градове ... Русия срива със земята украински градове.
САЩ не са избивали иракско и афганитстанско население ... Русия избива украинско население.
САЩ не са правили ядрени заплахи пред света ... Русия през ден размахва ядрената бухалка.

Не се опитвай да минаваш с евтиния номер, че САЩ са убивали цивилни. Да, имало е цивилни жертви, но
САЩ не са бомбардирали жилищни блолкове в Ирак и Афганистан както Русия го прави всеки ден в Укрйна.

Ти си нЕкакъв надъхан джихадист, който е дошъл тук да ни разясни истината ... а говориш само нЕкви
евтини русоробски клишета.

Хайде откажи се да си месия, ако обичаш. Нямаш акъл за подобна мисия.

Редактирано от gmladenov
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тоя пак обръща палачинката. Досега твърдеше, че САЩ не били избивали цивилни. Сега пак завъртя мощно гъзицата и вече мантрата е "да имало е цивилни, ама...".

И за пореден път нов бисер...
 

Цитирай

"Американската въздушна война е била белязана от неверни разузнавателни информации, прибързани и неточни ракетни изстрели и смъртта на хиляди цивилни, в това число на много деца", казва в заключение вестникът, пише БТА. "Нито един доклад не стига до заключението за допусната грешка или до дисциплинарна санкция"
За пет години американските въоръжени сили са нанесли повече от 50 000 въздушни удара в Афганистан, Сирия и Ирак. Те признават, че са убили по грешка 1417 цивилни в Сирия и Ирак от 2014 г. От 2018 г. насам убитите цивилни в Афганистан са 188.
Ню Йорк Таймс

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, Кимон Георгиев said:

Тоя пак обръща палачинката. Досега твърдеше, че САЩ не били избивали цивилни.

Мунчо, говорим за това, че Русия съзнателно и умишлено бомбардира жилищни блокове,
в които живеят цивилни хора. САЩ никога не са правили подобни бомбардировки.

Никой не е твърдял, че в Ирак и Афганистан не е имало цивилни жертви, но те не са
резултат от умишлено и директно нападение над хора, а са "странични щети".

Значи голямата разлика между САЩ и Русия е, че Русия завлядява украински територии
... докато САЩ не са завладявали никакви територии в Ирак и Афганистан ... и че Русия
умишлено бомбардира жилищни блокове, гари и болници ... докато САЩ никога не са
бомбардирали подобни обекти в Ирак и Афганистан.

Целта на руската война в Украйа е съвсем друга от целите на американските войни в Ирак
и Афганистан ... и същините на тези войни също са съвсем други.

Русия в момента провежда завоевателна и наказателна акция в Украйна, докато американските
войни в Ирак и Афганистан въобще не са такива.

Ако не смяташ, че това са значими разлики, ти си просто русоробски безмозъчен дрон, защото
разликите са много съществени.

Редактирано от gmladenov
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, gmladenov said:

Мунчо, говрим за това, че Русия съзнателно и умишлено бомбардира жилищни блокове,
в които живеят цивилни хора. САЩ никога не са правили подобни бомбардировки.

Естествено как. Те американците, когато са бомбили с обеднен уран, явно още не са били наясно с това, какви лоши последствия ще има за десетилетия напред. Нищо чудно да са били и селскостопански самолети и да пръскат земеделски площи, за да облагородят земеделските земи.
Същата работа е и с това бомбене на мостове с хора по тях. Вероятно пилота на самолета е бил с много голям диоптър, 100% не е видял, че е имало някакви мърдащи обекти. Изобщо американците са едни защитници на свободата и мира.

Преди 7 минути, gmladenov said:

Никой не е твърдял, че в Ирак и Афганистан не е имало цивилни жертви, но те не са
резултат от умишлено и директно нападение над хора, а са "странични щети".

Ми да, то даже на гробовете на хората сигурно това и пише. Умрели от "странични щети". Ама на тях, ква им е работата, да се бутат, докато американския войник бомби по враговете на държавата им. Ми те самите са си виновни, кво да ги оплакваме.

 

Преди 9 минути, gmladenov said:

Русия
умишлено бомбардира жилищни блокове, гари и болници ... докато САЩ никога не са
бомбардирали подобни обекти в Ирак и Афганистан.

Сигурен съм... Митове и легенди са за убитите лекари в Ниш. И това също е мит...
 

Цитирай

Кристофър Стоукс, ръководител на международна хуманитарна организация „Лекари без граници”, чиято болница в Северен Афганистан беше унищожена при въздушен удар на САЩ на 3 октомври, заяви че „методичното, много прецизно унищожение” по време на бомбардировката хвърля сянка на съмнение върху твърденията на американската армия, че ударът е резултат на грешка, съобщи АП.
При нападението срещу болницата в Кундуз на 3 октомври загинаха най-малко 22 пациенти и служители на болницата. То трябва да се разследва като възможно военно престъпление, заяви Кристофър Стоукс, генерален директор на „Лекари без граници”.

И това не е вярно. Това са русоробски лъжи и внушения !

Цитирай

Според оценките на сръбските власти, при бомбардировките над Белград, Ниш, Пирот и други сръбски градове са загинали около 2500 човека, сред които и 89 деца, ранени са 12 500 човека, а материалните щети са в размер на десетки милиарда долара. Същото стана и при масираните бомбардировки под кодовото наименование „Шок и ужас” в Ирак през пролетта на 2003 г., когато САЩ сваляха режима на Саддам Хюсеин. И в двата случая жертвите сред населението бяха наричани срамежливо  „съпътстващи щети “. Но като оставим настрана умишленото унищожаване, както беше в Сърбия, на сгради и фабрики, при които загинаха невинни хора (нима такива действия не са военни престъпления?), при война с тежко въоръжен противник като  Ислямска държава, дали загиналите хора от артилерийски обстрел и бомбардировки срещу позициите на джихадистите ще се нарекат „цивилни жертви“ или „съпътстващи щети“, такива жертви за съжаление са факт.

 

Преди 15 минути, gmladenov said:

Целта на руската война в Украйа е съвсем друга от целите на американските войни в Ирак
и Афганистан ... и същините на тези войни също е съвсем друга.

Естествено, как... Аз вече го написах. Посяване на демокрация от страна на миролюбивата Америка.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Konche said:

 Гладна кокошка просо сънува. Иначе би било забавна гледка. 

 

 

Поне ще разберем дали имат перални машини и тоалетни чинии..

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...