Отиди на
Форум "Наука"

Разликата между идеологиите на нацизма и фашизма


Recommended Posts

  • Потребител

Един от създателите на американската конституция и после президент е казал "Ако един народ се опита да ограничи свойте свободи за да защити сигурността си, то този народ не заслужава нито едното, нито другото и в крайна сметка загубва и двете".

Едни могат да го нарекат идеализъм, други - обикновена демагогия.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 718
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Хмм, а ти как би го нарекъл? Щото идеализъм, хайде всички сме малко или много идеалисти, но демагогията тогаз не е била на мода (ако познаваш историята де). Аз го наричам здрав разум. Щото какво предлагат неоконсерваторите? Хайде тях да ги прочетем, социопатите са ясни, а тукашния представител така и не предложи нещо въпреки многобройните ми въпроси. Вместо това пост в който се твърди, че истината е една и следващ пост в който се казва, че ако истината не върши работа, то тя трябва да се забрани. Да ама на въпроса на кого не върши работа не се отговаря, а не казва се на нацията ли на народа ли, но този народ или нация се представлява от един фюрер, и той решава нещо дали върши или не върши работа, и без да му се държи сметка, хахаха. А кой е тоз фюрер и как точно ще се разбере, зарежи идването му на власт. Вместо това се величае Хитлер ;). Нема лошо стига да има за какво, но няма! В повечето случаи (дипломатическкото късогледство, военната безхаберност, та даже и заповедта да се разруши всичко на германска земя, щото германците със загубата си не заслужават да живеят). Освен това явно се пренебрегва колапса който щеше да сполети (ааа то я сполетя но малко по-късно де) Германия, ако не беше СССР, с 'помощите' а и след това с войната. Но се слушат дитирамби, че такава колабира страна не могла да води такива войни и то от човек твърдящ, че страната спечелила войната е 'по-колабирала' от Германия. Абе наистина странни работи стават в тоз форум. Толкоз ли е голяма жегата в България?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз не мога да разбера кога в миналото е съществувала такава държава за която мечтаят някой консерватори.

Че дори Византия я виждат като държава изпълнена с "християнски морал".Всъщност всичките неща,които имаме в днешните либерални държави и тогава ги е имало,само че сред управляващите и богатите.И разврат има,убийства,поставяне на личния интерес на държавния и т.н и т.н.

Е сред селяните наистина се е пропагандирало да бъдат "добри християни" и други такива,но благородниците са си били един вид либерали,само че за себе си-правят каквото искат.И във Византия и на запад.....

Всъщност Глостър, този дето предложи аналогията, расиста и новоизлюпен консерватор сам го каза. На кого му е пукало за селяните! Е да ама му е пукало. Чудя се като изгони циганите и евреите (аре негри нямаме, поне не много) кой ще ни е виновен тогаз? Всъщност знам! Новите 'селяни'. Тези дето езика им е даден да лижат ботуша на господарите. По принцип консерваторите винаги защитават някаква прослойка, от която проилизат или в която отчаяно се стремят да влязат. Така е било и така е. Именно поради това се страхуват да дадат равни (равни пиша, а не по-големи) права на всички или пък се опитват да ограничават. Чудя се хммм, каква ли ще да е тази прослойка коята са те!?!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Що? Нали при демокрация мнозинството решава? Е, дайте възможност на мнозинството да реши, иска ли смъртно наказание или не. Глостъре, ами ако мнозинството от хората не са съгласни с твоите доводи и въпрек тях искат смъртно наказание? Пак ли ще се появи менторът президент и ще каже, че народа е прост и не може да взема решение? Егати демокрацията, за 22 години нито един референдум по никаква тема, политиците си решават сами какво ще правят.

Веднага давам пример. Да приемем че съм социалист и съм против НАТО. СДС е за НАТО, БСП /моите/ против. И в един хубав ден, Станишев и Първанов, баш социалистите, които са се обявявали против НАТО гласуват и реално включват България там. И кво? Значи аз съм гласувал доверие на моите, които най нагло са ме лъгали. Това ли е демокрацията? Когато политиците обещават едно, правят друго, и си купуват депутатските места чрез платени избиратели. При тоталитаризма поне знаехме кой е виновен, а сега всеки политик прехвърля вината или още по лошо държи се нагло "Вие сте прости и не знаете кое е демократично", а демократично е това което той казва и прави.

Демокрацията Фружинка не е демократически централизъм, прави разлика. Има някои, тънкости, но виждам, че за теб са тъмна Индия. И не е въпроса в това, че народа е прост. Прост ти го изкарваш, щото смяташ, че гласува за казионни партии. Референдуми Фружинка има на всеки четири години, в началото по-често сега регулярно, освен това има и други не само за Народно Събрание. Така, че не се жалвай, има механизми. Това, че ти не можеш да ги разбереш си е само твой проблем. Народа не е прост, а просто го занимават други проблеми, а по доста въпроси е некомпетентен. Ти нима си компетентен за ядренна енергетика или шистов газ? Разбираш ли какво желаеш с тези референдуми? Ако не разбираш (но не защото си прост (еее не знам де?)) да ти кажа! Спекулации и манипулации. Що примерно вместо да съдим престъпниците не праскаме за всяко престъпление референдум? Виновен ли е Гочо, че е гепил кокошките на Дочо? Политиците си решават, но кои да са политици решаваме баш на референдум, а и те почнаха да се съобразяват с това. Та не разбрах ти какво предлагаш? Референдуми до дупка? Че народа ще ти се смее бре. Че ако наистина имаше нужда от референдум щеше да го поиска! Щом не го е поискал значи не е имало смисъл.

Примерчето ти е само смешно ;). Това кой те е лъгал, работил или оправял е твой (е ваш де там с Първанов и Станишев) проблем. Защо трябва да се занимава целокупния народ с ваще си там лъжи и оправяния? Че ти можеш сега да пишеш, ми представете си, че съм атакист! И съм гласувал доверие на болен Лидер, жена му и други таквиз болни. А те нагло са ме излъгали (щото болни били). Е че аз ли съм ти виновен, че си се излъгал? Не те са те излъгали, а ти си се излъгал. Що трябва да ме натоварваш в твоите проблеми, освен това и финансово (референдумите никак не са евтини). Ми по-лесни и по-евтино е да помислиш преди и за кого гласуваш! Щото на крив атакист тръбата му виновна!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Щурмане наистина мисля че не разбираш Новото време и ценностите му.

Ако искате да имате някакъв шанс да вземете властта най-малко трябва да се модернизирате и то във всичко.

Много малко хора днес искат да живеят според глупавия морал от преди.Може да имате придърженици,но с това ще отблъснете и тях.Щом поставяте жените в един вид подчинена позиция,макар и не открито,то аз се съмнявам някоя да се присъедини към вас.

Младите също нямате шанс с този морал.Много от младежите са расисти,ама като видят в какво искате да ги вкарате ще станат много бързо демократи :biggrin:

Може да не ви харесва но е факт.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Всъщност Глостър, този дето предложи аналогията, расиста и новоизлюпен консерватор сам го каза. На кого му е пукало за селяните! Е да ама му е пукало. Чудя се като изгони циганите и евреите (аре негри нямаме, поне не много) кой ще ни е виновен тогаз? Всъщност знам! Новите 'селяни'. Тези дето езика им е даден да лижат ботуша на господарите. По принцип консерваторите винаги защитават някаква прослойка, от която проилизат или в която отчаяно се стремят да влязат. Така е било и така е. Именно поради това се страхуват да дадат равни (равни пиша, а не по-големи) права на всички или пък се опитват да ограничават. Чудя се хммм, каква ли ще да е тази прослойка коята са те!?!

Е аз разбирам консерваторите от 18-19 век.Те си се борят за техните права.Сегашните крайни консерватори не ги разбирам изобщо-те доброволно искат да одрежат и собствените си права един вид.

Всички да живеем с морала от преди 200 години.Само че тогава сме били част от Османската Империя е може и това да го върнат.Все пак там какъв морал е имало........... :laugh:

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Защо имам усещането, че сте се отдалечили доста от основната тема, обсъждана тук?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Либерализмът и останалите подривни идеи, постигнаха ефекта си във всички аспекти на живота. Семействата се разпадат, а хората деградират и не се грижат за себе си... Жените не искат да създават семейство, като главната им цел е “кариера и охолен живот” постигнати чрез курвенски номера. Родителите не възпитават децата си така, както трябва. Те дори не подозират, че техните деца, в които имат пълно доверие, пият, пушат и използват някакви други наркотици. Раждаемостта на белите деца спада, а тези, които израстват веднага прибягват до тези лоши навици и “идеи”. Телевизиите промиват мозъците на обществото, а образованието въобще го няма. Въобще никой не се замисля дали нещата, които се показват са истински. Във филмите постоянно се набляга върху употребата на наркотици и сексуалните сцени, които целят да развратят максимално обществото. Представят се, като нещо нормално, а тези, които са против тях изкарват ненормални!

Първо, семейството не се разпада, а трансформира и обогатява. Ако в 1930 е имало само един тип семейство, нуклеарното, днес има над 50 вида семейство....! За какъв разпад говориш.

телевизията промива мозъците, но промиването в любимата си Германия, където има и министрество на пропагандата, е хилядократно по-вредно.

а ако децата пият и пушат в разумни граници, няма нищо лошо. никой не е съвършен.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не можете да очаквате от младежта духовни ценности, идеализъм, патриотизъм и национализъм, отговорности, задължения...

Днешните млади не се интересуват от задължения, отговорности, чест, достойнство... Не се интересуват от елементите на културата и цивилизацията, създадени от предците им. Не познават родовата си история, не познават националната си история, география, литература... Не познават дори речевата и писмената книжовни форми на родния си език. Те не са свикнали да четат, да говорят, да мислят на този език. За тях той е като чужд, познават по-добре английския език или друг чужд език. Не могат да напишат личното си име дори, без да го сбъркат (да разместят букви, да изядат букви, да сменят букви с цифри, да смесят латиница и кирилица). Не знаят и броя на буквите в кирилицата... Тези хора не ценят знанието, не ценят никоя наука.

Да не припомням на колко поколения бяха налагани "ценностите" на националния нихилизъм и на интернационализма.

Днешните млади искат да имат пачки с пари, да носят маркови дрехи и обувки, да чукат начинаещи и утвърдени манекенки и чалга певици, да карат скъпи мотори, автомобили и джипове, да се наливат с алкохол, да се бият по дискотеки и барове... Това е ценностната система не само на нашите младежи, но - и на много чужденци, които идват у нас, за да правят същото.

В България образованите хора не правят много пари, не носят маркови дрехи и обувки, не се возят в БМВ-та и не чукат манекенки и чалга певици. В България, тези които правят много пари, носят нови и маркови дрехи, возят се в БМВ-та и чукат манекенки, в общия случай са изкласили едва-едва основното или средното си образование. Затова днешните ученици, които естествено искат да правят много пари, да носят нови и маркови дрехи, обувки и маратонки, да имат скъпи джиесеми, да се возят в БМВ-та и да чукат манекенки и чалга певици, нямат никакъв стимул да учат. И следователно... не учат. И нямат никакви истински ценности.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Защо имам усещането, че сте се отдалечили доста от основната тема, обсъждана тук?

Защото о-ната тема почти не е обсъждана тук. Защото тук ако не с протекцията на форума, поне с негово разрешение се прокламират идеи отдавна отречени, че и осъдени и поставени извън закона. Като расизъм и национал-социализъм.

Собствено и това тук мнение съвсем не е по темата!

Не можете да очаквате от младежта духовни ценности, идеализъм, патриотизъм и национализъм, отговорности, задължения...

Днешните млади не се интересуват от задължения, отговорности, чест, достойнство... Не се интересуват от елементите на културата и цивилизацията, създадени от предците им. Не познават родовата си история, не познават националната си история, география, литература... Не познават дори речевата и писмената книжовни форми на родния си език. Те не са свикнали да четат, да говорят, да мислят на този език. За тях той е като чужд, познават по-добре английския език или друг чужд език. Не могат да напишат личното си име дори, без да го сбъркат (да разместят букви, да изядат букви, да сменят букви с цифри, да смесят латиница и кирилица). Не знаят и броя на буквите в кирилицата... Тези хора не ценят знанието, не ценят никоя наука.

Да не припомням на колко поколения бяха налагани "ценностите" на националния нихилизъм и на интернационализма.

Днешните млади искат да имат пачки с пари, да носят маркови дрехи и обувки, да чукат начинаещи и утвърдени манекенки и чалга певици, да карат скъпи мотори, автомобили и джипове, да се наливат с алкохол, да се бият по дискотеки и барове... Това е ценностната система не само на нашите младежи, но - и на много чужденци, които идват у нас, за да правят същото.

В България образованите хора не правят много пари, не носят маркови дрехи и обувки, не се возят в БМВ-та и не чукат манекенки и чалга певици. В България, тези които правят много пари, носят нови и маркови дрехи, возят се в БМВ-та и чукат манекенки, в общия случай са изкласили едва-едва основното или средното си образование. Затова днешните ученици, които естествено искат да правят много пари, да носят нови и маркови дрехи, обувки и маратонки, да имат скъпи джиесеми, да се возят в БМВ-та и да чукат манекенки и чалга певици, нямат никакъв стимул да учат. И следователно... не учат. И нямат никакви истински ценности.

Като чуя и прочета, колко лоши са днешните млади, как не ги интересуват 'духовните ценности, патриотизма, идеализма, националните ценност и идеали т.н.', направо се хващам за кобу..., клавиатурата. Тези консервативни ала-бализми се повтарят от всяко старо поколение към по-младото. И освен, че са тотално извратени са неверни. Ако беше така света щеше да се развива само надоло, а това не се случва, напротив. Но какво значи 'днешните млади'? Ако става въпрос за тийнейджъри, то нима ти на тази възраст си се интересувал от таквиз отвлечени, мъгляви и определено скучни неща? Вместо да гониш холките, да спортуваш, да вършиш и някой забранени неща от просто любопитство? Е може и да си бил такъв, да си мислел 'национално-отговорно' но огромната част не сме били. Били сме най-обикновенни момчета и момичета интересуващи се от момчешки и момичешки неща. И разбира се нашите бащи и майки и дядовци и баби(някои де) са поклащали глави и са се питали "Накъде върви това поколение? Нищо няма да излезе от тях, само играят на фунийки или футбол или се червосват и гримосват, пълни хайлази!". Но ето не сме се изхайлазили (поне по-голямата част), а на свой ред сме станали бащии майки. И пак същото.

Но да оставим това, това което пишеш обобщавайки просто не е вярно! Не зная в какво у-ще преподаваш, но предполагам, че не е циганско. Всичките ли деца са такива или повечето? Щото моите наблюдения са коренно различни. И в отноение на грамотността и в отношение на интересите. Е да вярно не се интересуват какво ще направят за България, а по-скоро как по-добре да се реализират (тези в по-големите класове и студентите), но нима точно това не е нужно? И щото ми писна да повтарям, но ще го направя още веднъж. За всичко това (ако е и където го има) са виновни техните родители, сиреч ние! Децата нямат ни най-малка вина. Ако ти смяташ у-щето за стожер и основен фундамент на възпитанието - то не е такова, нещо повече никога не е било! А и не трябва да бъде, защото именно така се създават тоталитарните режими. Пробваха го в Кампучия, където забраняваха 'татко и мама' и вместо това децата бяха взимани и възпитавани в 'у-ща'.

Ето виж фюрера каква у-щна програмка е подготвил. Физическо и шев и кройка до дупка. Малко математика колкото да се оправят в магазина, никаква химия и физика (че тя за какво им е?). Вместо това "Велик е нашия войник" и "Край Босфора". Филми, пропаганда и задължителни летни лагери за да се откъснат от семейството, където кой знае на какво ги възпитават. Ето така се създават Павлик Морозовци (нациския му еквивалент не го знам, ама не се съмнявам, е го има). Разбира се кой ще учи нататък и какво, кой ще бачка ще го определи местния фюрер съобразно верността на детето към идеята (не според способностите определено). Такава с-ма всъщност съществива. В Афганистан, там водача (фюрера демек) на племето определя детето какво ще стане. Ще го прати ли да учи, на маковото поле ли ще бачка или ще го опаше с бомби и прати да взриви някой площад (щото базите ги пазят). Хубавка идейка няма що! Да се върна на национал-социалистическото възпитание и 'образование'. Мога да си представя какво ще се преподава по литература и по история. Тук в Прага има един музей, експозиция на вещите отнети от 77-те хиляди евреи (между тях сестрите на Франц Кафка) изгорени в нацистките крематориуми. Та тези вещи са готвени за Музей на изчезналите народи, който е трябвало да бъде открит именно в Прага след победата на нацизма и разбира се окончателното решаване на 'еврейския въпрос'. Та децата ще бъдат водени в такива 'музеи' ще им бъдат прожектирани 'правилните' филми, пускана 'правилна' музика и показвани 'правилни' картини, разбира се от расово чисти автори. Но слава Богу всичко това вече е история и няма да бъде повторено.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пикая на тия нови "ценности", както и конкретно на "евро-атлантическите ценности". :biggrin:

Това не са ценности, а анти-ценности, унищожаващи моята нация и раса.

Не говоря за евроатлантическите ценности.

Работата е там че новото поколение ще си брани свободите докрай и не само то.

Хайде да кажем че е готово да преглътне расизма и дори да го одобри,макар че не е така на 100 процента.

Обаче да отнемеш свободата на хората няма да стане.

Нито една жена няма да е с вас щом мислите че основната цел на жените е да раждат и да им забранявате да правят кариера.

Младежта няма да ви подкрепи щото ще им натресете глупав морал,който не искат повечето и цензурата ще им отнеме една камара книги,филми,игри,сайтове,форуми и т.н и т.н.Ти това го игнорираш,но именно това е най-големия ви проблем.

И да видим кой е с вас,тогава.

Една групичка радикални консерватори и расисти-не повече от 5 процента от обществото.Освен с преврат не виждам как ще вземете властта.Да не говорим как ще я задържите.То и комунистите през 1944 бяха 5 процента,но тях им помогна големия брат,на вас няма кой.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ISTORIK така е много по-добре от ценности на сила.

И съвремнното поколение е по-добре от това преди 60 или преди 30 години.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И все пак, реакцията срешу някои крайности на съвременността не е учудваща.

Е радикалния консерватизъм ако не е крайност,не знам какво е.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Другото постижение е по-голямо. Само примитиви възприемат хората като машини за деца.

по твоята логика една неграмотна ромка с 10 деца е по-ценна от образована и успяла българка с 1.

Виж какво. Не колко си годишен но явно не си много, защото не вникваш в нещата, които пишеш.

След като твърдиш, че основна ценност е раждането на деца

а расистката нацистка идеология говори за висши раси, базирани на социо-културни критерии,

то как едното се връзва с другото?

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами в днешно време ако могат жените ще правят кариера.Не съм запознат напълно,но е ясно че искат да са по-малко зависими от мъжете си.

В една просперираща държава не може основната цел да е изхранване на семейството.Че то и в Северна Корея успавят да се исхранят горе-долу-да не би да са добре.

Основната цел на хората не е размножаване-това е основна цел на някой от животните.

И отговори ако можеш за въпросите за цензурата в интернет,кнгите,филмите,игрите и т.н.

Той е основен един вид.Именно той е най-големия ви проблем.Ти сам каза че ще вземете властта с сила-щом е така значи ще има огромна цензура.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе този не може да разбере, че хората работят и правят кариера се само да се изхранват. А да реализират себе си, да се докажат, покажат, наложат - фундаментални потребности на всеки с мозък, и да са независими от помощи и съпруг. :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За 5ти път питам-

И отговори ако можеш за въпросите за цензурата в интернет,книгите,филмите,игрите и т.н.

Той е основен един вид.Именно той е най-големия ви проблем.Ти сам каза че ще вземете властта с сила-щом е така значи ще има огромна цензура.

Трудно е за отговаряне май.Можеш да го игнорираш отново,но именно заради това няма да вземете властта или може да я вземете за кратко,но няма да се задържите.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пикая на тия нови "ценности", както и конкретно на "евро-атлантическите ценности". :biggrin:

Това не са ценности, а анти-ценности, унищожаващи моята нация и раса.

Даам, пикаене му е майката. Европейските ценности не му харесват. Нормално той застъпва за азиатските. Точно там казват, че една жена родила 5 деца е 'по-ценна' (то как ли може да се сравняват?) от такава решила да прави кариера. Всеизвестен факт е, че иранските жени благодарение на революцията на Хомейни са най-свободните и най-безгрижните на света. Свободни са да раждат и отглеждат деца, да ходят на женския пазар, да готвят, перат и чистат и да се разхождат от време на време (и ако имат време), но само с чедор и придружител от мъжки пол от семейството. Безгрижни са, защото не работят, не се чудят коя рокля или блузка да облекат за киното довечера, нямат нужда да се правят на красиви, не могат да изпаднат в изкушение или да изкушат когото и да е било. Дааа това е решението за жените! Независимост? Собствена реализация? Собственна обезпеченост? Ми за чий им е? Като могат да си кютат 'работещи' възпроизвеждаща биологична единица. Всъщност то няма и какво толкоз да учат! Има вече достатъчно конфекция, шева и кройката са за заб авление, е трябва сигурно да могат да забъркват някакви манджи е да се грижат за дещата, да знаят как се пускат пералнята, печките и прахосмукачката. Четвърто отделение е достатъчно, ама хайде нека учат до 8-ми клас, таман ще им дойде времето да раждат.

Но повече ме интересува въобще цялото национал-социалистическо образование. След като безполезните и не вършещи никаква работа знания в областите на точните науки ще бъдат изхвърлени или тотално редуцирани от де ще си вземат те инжинери, лекари, пилоти. То физическото е голяма работа, а пропагандата още по, ама не може да пилотираш самолет само с бокс и лозунги. Нито да оперираш хора или да проектираш заводи с летни лагери и разкази за синеоки и златокоси нибелунги. Ясно е, че няма да са вносни, то това оставаше, значи ще се наложи да има и по-специализирани учебни заведения, но те очевидно няма да са за всеки. Тъй като национал-социализма не е обикновен расизъм при който е ясно господстващата класа в добрите у-ща, нисщите раси да бачкат, то в самата нация трябва да се обособят слоевете на бачкатори, средна класа и фюрери. Това кой ще го реши? При совьет соца беше лесно, имаш ли пролетарски произход значи си наш, обаче ако си от дребнобуржоазен (разбирай селски) или не дай Боже интелигентски произход доста трябва да се потрудиш за да стигнеш по-далеч от казахстанските целини. А при наци-соца как ще бъде?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глупости, повечето професии изискват познаване на строго-профилирана машина, на която работиш и се изисква нейното овладяване, а не познанства на всякакви други безполезни за професията ти неща. На един кранист трябва ли му някакво образование? Нужно му е само кратко обучение. На един работник в хлебопекарна трябва ли му висше? И т.н.

Ето я и квинтесенцията на подобни учения ;). След като си кранист, кранист ще си бъдеш и останеш. Въпроса е кога ще се профилират и кой ще го реши? Разбрахме, че образованието ще е разделено по равно между физическото и другото обучение и няма да е точно образование, защото обучението не е образование. Предполагам че някой фюрер ще ги решава тези неща и в доста ранна възраст, но колко коректно ще бъде. Ясно е че ще е политическо решение, но в ранна възраст просто не може да се предценят качествата на децата, а особено и когато вместо да се образоват интензивно и многостранно те се обучават и мозъците им се промиват от пропагандата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е радикалния консерватизъм ако не е крайност,не знам какво е.

А радикалното левичарство? Дайте дръжно да пушим марихуана без пари, т.е. платена от държавата, по тротоарите, пък да става каквото ще става.... тъй ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Защото о-ната тема почти не е обсъждана тук. Защото тук ако не с протекцията на форума, поне с негово разрешение се прокламират идеи отдавна отречени, че и осъдени и поставени извън закона. Като расизъм и национал-социализъм.

........

Абе каква е тая агитация и пропаганда, връщайте се към науката и разнищвайте разликата между фашизъм и нацизъм.

Аз едно време съм учила, че и в Германия и в Италия и в България е имало фашизъм, но после историята доста се пренаписа в тая част.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...