Отиди на
Форум "Наука"

Бисерите на БГ-наука


glishev

Recommended Posts

  • Потребители
Модераторите от кръга "Глишев"

- Натан

Ей, много се пие в тоя форум...

- Алвасарейро

Не употребявам упойващи субстанции. Те приспиват революционната ми бдителност!

- Т 34

Форумът е под контрола на Службите, затова ще се оплача на МВР от вас.

- Любима

"Щом сте преместили темата от "Езикознание" в "Литература", значи служите на БСП."

- Любима

"Няма значение има ли или няма доказателства, прераждането съществува."

- Дарк Слеър

"Е как няма да съществува, щом има древни йероглифи?"

- Марушка

"Науката дигенистика..."

- Арманд О'Болг

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това, че се пие тука непрекъснато, по животински, 24 часа нон стоп, значи пият по цели нощи, драскотат после постове в 4 сутринта, и проспиват целия ден, това Глишев не е бисер, а реалност. тъжна реалност.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Поздравления за темата! Идеята до се вадят бисери е страхотна!

Поздрави Б.

И от мен един бисер на КГ125 /Може да не е точен, но смисълът беше този/

Izvinete za latintcata, no u nashe selo kirilica nEma!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Алва, какво да те правя като завиждаш на хората със свободни професии, бохемски наклонности и здрав черен дроб :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз също съм със свободна професия, бохемски наклонности и здрав черен дроб, последното благодарие на факта, че не пия. А пияндурник не значи бохем.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Браво, чудесно е, че си такъв примерен гражданин. Ако намериш някой бисер, не се помайвай, а го пускай тука. Ето, аз попаднах на това:

Значи тука, освен че се пие, цари безпринципност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Почвай да местиш тук половината теми от историческия форум и половината мнения от другата половина на темите.

Работа те чака, човече, не се помайвай!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Това, че се пие тука непрекъснато, по животински, 24 часа нон стоп, значи пият по цели нощи, драскотат после постове в 4 сутринта, и проспиват целия ден, това Глишев не е бисер, а реалност. тъжна реалност.

"Ты что, непиющий, что ли? За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники!" :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Това, че се пие тука непрекъснато, по животински, 24 часа нон стоп, значи пият по цели нощи, драскотат после постове в 4 сутринта, и проспиват целия ден, това Глишев не е бисер, а реалност. тъжна реалност.

Алвич, сдухал си се нещо, братле. Мрънкаш като възпитаница на пансион за благородни девици. laugh.gif

Ако всички тук са сериозни и трезви като епископ на литургия, отиде тя, ще станем БГ мумия или БГ пенсионер.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Шегува се той, на трезвеник се прави. :tooth:

и сигурно порка грапа кат' разпран,

раждайки бисери със спам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ми да, коняк с Азнавур върви чудесно ;). Ама повече ме влече към ракийка с шопска.

Един бисер и от мен:

Каква е разликата между "добрата" и "лошата" музика - две ракии ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

но да се върнем на бисерите. За мен най-големите бисери си остават автохтонните такива.

От типа: българите са траки/скити/готи/пеласги/индоевропейци/кроманьонци... абе въобще всички хора. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

"Индоевропеец = трак (= българин)".

Това е близко до горното. Теза е на цялата автохтонна тайфа.

И частното следствие: "славянин = трак".

Това е на Зелас.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И в научната литература има жълти издания и автори фантасти като Стивън Хокинг. *

Този пост е писан със сериозни намерения!

----

* Има се предвид Стивън Хокинг /Stephen William Hawking/- Лукасов професор по математика в Кеймбридж.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

и сигурно порка грапа кат' разпран,

раждайки бисери със спам.

Нито бисери, нито спам раждам. Само сериозни неща предлагам на широката аудитория.

Алвич, сдухал си се нещо, братле. Мрънкаш като възпитаница на пансион за благородни девици. laugh.gif

Ако всички тук са сериозни и трезви като епископ на литургия, отиде тя, ще станем БГ мумия или БГ пенсионер.

По-добре благородна девица, която се занимава със сериозна наука, отколкото втасал пияндурник с намармаладосана физиономия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Освен това, Земята е кухо тяло,в което има плътно ядро, което свети като малко слънце. На двата полюса има отвори и през тях прониква светлина от това слънце във виф на полярно сияние. Официално науката и правителствата на великите сили отричат тези факти, но в същото време избрани хора поддържат връзки с цивилизациите, населяващи долната земя.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

В темата "Секс и здраво тяло" в раздела по сексология:

Модераторите къде са? Явно се занимават с реален секс...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Британската империя е само и единствено, както вече съм споменавал, универсална държава на индуската цивилизация.

Като Османската империя за православните на Балканите - ех тоя Тойнби, никога не ни оставя без мат'рял :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Манипулатор!

Отговори ми със статия!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Още един трепач:

Китай е в ООН. Комунизмът победи!

:crazy_pilot::tooth::)):

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Г-н Петков, релативистите имат много по-смислена работа от това, да разобличават недомислиците на антирелативистите. Керванът си върви и без антирелативистите, те само придават приятна атмосфера с радостните си реплики в пространството. И с мъките си, вместо да разберат създаденото, да преоткрият колелото като квадратно.

Болднатия текст е моя редакция...

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...