Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Браво на Светия Отец! Вижда се, че правилно са го избрали за папа. Много мъдри думи е казал. Гейовете не пречат никому, пречат малка част идиоти които си завират задниците в лицето на обществото.

Това са глупости. Какво значи че някой се навира в лицето на обществото?? какво очакваш да правят гейовете - да с крият в ъгъла ли?

вижте сега. Сексуалната ориентация е фундаментална иманентна човешка черта. Точно както цвета на кожата или расата. Да твърдиш, че гейовете се навират в очите на обществото, защото изразяват себе си, е все едно да твърдиш, че някой те дразни, защото е черен, или има сини очи. никой няма право да забранява на другиго да бъде себе си, това трябва да бъде от ясно по ясно.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не става дума за изразяване или неизразяване на себе си, а за преднамерено търсене на скандалност. Това може да се направи и на хетеросексуална основа, разбира се, но са избрали другата...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Много често разни малцинства (етнически, расови, религиозни, сексуални и други) претендират да са дискриминирани. Но всъщност именно те дискриминират останалите, които ги търпят (не ги дискриминират) и срещу които пищят. Ама да навираш безнаказано задника си в лицето на малки и големи (както например плаката на Азис в София), нарочно да скандализираш обществото и после да пищиш, че си дискриминиран, някак не се връзва.

Ама да крещиш: "Дискриминират ме!", без да има реална дискриминация, само, за да те забележат, наистина е дразнещо.

Ама Хикс бил гей, лесбийка, черен, мюсюлманин или сатанист (примерно). Обаче на Игрек не му пука, тоест, не гледа на него като на някакъв много различен от останалите. Това дразни Хикс и той смята, че е незабелязан, игнориран. И започва да пищи - не ме забелязвате, вижте ме, аз съм негър/циганин, гей/лезбийка, аз съм мюсюлманин/юдаист/сатанист, аз нося памперс, вместо гащи... Много съм различен от останалите... Започва да крещи, да пищи, да подскача и да размахва ръце - едновременно. После си спретва парад. И така нататък.

В САЩ негърка, която е лезбийка, изповядва юдаизма, има 2-3 деца... можела да осъди всяко физическо и юридическо лице за всичко.

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ами КГ, за някои хора скандално е да си черен. И какво от това?

Само че, това не е скандално и няма такива хора. Ако за някого е скандално, че слънцето изгрява от изток, това още с нищо не оправдава истински скандалните неща. /В това понятие за скандалност сама по себе си ориентацията на някого не се включва, естествено. Но пък и игнорирането на всякакъв вкус и достойнство, които се проявяват в тези така коментирани тук публични прояви, които на всичкото отгоре имат и политически характер, нямат нищо общо с това/.

Редактирано от КГ125
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Депутатът от руската Дума Михаил Дегтярьов внесе законопроект, в който се предлага два дни платен отпуск всеки месец за жените, докато са в менструация. През този период по-голямата част от жените изпитват физиологични и психологически дискомфорт. Често болката при тях е толкова силна, че се налага да търсят медицинска помощ, пише в мотивите си политикът. В законопроекта се посочва, че „жените с установена диагноза “дисменорея” самостоятелно определят двата дни в календарния месец, които да изберат за почивни“. Дегтярьов е депутат от предвожданата от Владимир Жириновски популистка формация „Либерал-демократическа партия на Русия“ (ЛДПР).

Политическите анализатори в Русия отбелязват, че необичайният законопроект вероятно е част от кампанията на Дегтярьов за кметските избори в Москва, тъй като той е кандидатът на ЛДПР за градоначалник на града. Предложението на политика срещна остра реакция от страна на руския писател и опозиционер Едуард Лимонов. “Кандидатът за кмет Дегтярьов внесе в парламента законопроект: два почивни дни месечно за жените в дни на менструация. Патологично. А за мъжете в дни на запой?”, написа Лимонов в twitter профила си

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много често разни малцинства (етнически, расови, религиозни, сексуални и други) претендират да са дискриминирани. Но всъщност именно те дискриминират останалите, които ги търпят (не ги дискриминират) и срещу които пищят. Ама да навираш безнаказано задника си в лицето на малки и големи (както например плаката на Азис в София), нарочно да скандализираш обществото и после да пищиш, че си дискриминиран, някак не се връзва.

Ама да крещиш: "Дискриминират ме!", без да има реална дискриминация, само, за да те забележат, наистина е дразнещо.

Ама Хикс бил гей, лесбийка, черен, мюсюлманин или сатанист (примерно). Обаче на Игрек не му пука, тоест, не гледа на него като на някакъв много различен от останалите. Това дразни Хикс и той смята, че е незабелязан, игнориран. И започва да пищи - не ме забелязвате, вижте ме, аз съм негър/циганин, гей/лезбийка, аз съм мюсюлманин/юдаист/сатанист, аз нося памперс, вместо гащи... Много съм различен от останалите... Започва да крещи, да пищи, да подскача и да размахва ръце - едновременно. После си спретва парад. И така нататък.

В САЩ негърка, която е лезбийка, изповядва юдаизма, има 2-3 деца... можела да осъди всяко физическо и юридическо лице за всичко.

това изобщо не е така. както сред жителите на един град има луди, болни, с лош вкус, с лош дъх, и тн и тн

така и сред гейовете има хора с ниско възпитание, с лош вкус, и такива с прекрасни обноски, и страхотен вкус.

но да твърдиш, че понеже един или два гея били простаци и мръсници, и значи всички са такива, и това е основание да се крият, да си траят и тн. това е открита манипулация.

гей парадите нямат за цел да показват задници и простащина, а са протест зареални неща - правото на равни права, на брак и тн.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е, като се гонят тези цели с масова простащина, при това по обективни причини и малцинствена, т.е. допълнително дразнеща мнозинството, по обективни за това причини, то - какво постигат?!

Постигат това, което и целят - изобщо не му пука на никой за равни права, ами да се поразклати обществото. Левичарство в нова форма.

Индивидите, като човешки същества, имат достойнство и права. Останалото е от лукаваго.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

гей парадите нямат за цел да показват задници и простащина, а са протест зареални неща - правото на равни права, на брак и тн.

Това сериозно ли го мислиш? Целта на гей-пардите е точно тази да показват задници и простащина, за да се дразнят хетеросексуалните. Посланието на тези мероприятия е: вие може и да ни мразите, но нищо не можете да ни направите, защото властите са с нас, така че трябва да свиквате. Папата много дипломатично е казал точно това. Да, хомосексуализмът е грях и църквата не може да го приеме, но тъй като либералите са с тях нищо не може да се направи. Всъщност либерализмът си избира именно тези малцинства, които дразнят мнозинството, за да предизвикат конфликт в обществото. Divide et impera дон Алва.

post-13156-0-87379100-1375301317_thumb.j

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз не твърдя, че ВСИЧКИ с хомосексуална или алтернативна сексуална ориентация са простаци и идиоти. Но свестните членове на тази общност най-вероятно не търсят публичност и затова остават скрити.

То е като в чужбина - там масово отъждествяват българите единствено с циганите. И се случва да попитат някой българин: защо, след като е българин, той е... толкова бял?!

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Гейовете и гейките са различни, те го знаят, стремят се да са такива и ако някой се опита да ги приравни в общия кюп, си навлича раздразнението им.
Поради естеството на предишната ми професия, се случваше да работя с такива. Много са готини...докато не им откажеш. След това уж те уверяват, че ще си останете приятели и си мислиш, че всичко е ОК.......Да, ама не!
Педалчетата не забравят и при първа възможност ти го слагат без вазелин.

Господ като е решил да ги увреди, е увредил не само сексуалната им ориентация. Уредил е човешката им ориентация....
Опитвам се да си спомня за някое изключение, но сори – не се сещам за такова.
Може би в някой по-следващ живот...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз не твърдя, че ВСИЧКИ с хомосексуална или алтернативна сексуална ориентация са простаци и идиоти. Но свестните членове на тази общност най-вероятно не търсят публичност и затова остават скрити.

То е като в чужбина - там масово отъждествяват българите единствено с циганите. И се случва да попитат nqkoj българин: защо, след като е българин, той е... толкова бял?!

Проблемът не е в това, че сред хомосексуалните има простаци и идиоти. Такива има и сред хетеросексуалните. Проблемът е, че просташки и идиотски тенденциозно преекспонират сексуалната си различност и я развяват като насрани гащи на площада, което кой знае защо ги прави щастливи по парадите.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Папата много дипломатично е казал точно това. Да, хомосексуализмът е грях и църквата не може да го приеме, но тъй като либералите са с тях нищо не може да се направи.

Стефане, по-полека с тия картинки, бе човек! Обърна ми червата! Разбира се, за някои радетели за права, подобни картинки биха могли да представляват истинска наслада, не отричам правото им на щастие. Лошото е, че тяхното щастие съвпада с моето нещастие. Или казано по руски - което е добро за руснака, за немеца е смърт.

А папата просто казва, че практикуването на хомосексуализма е грях, обаче всички сме грешни, не съдете, за да не бъдете съдени. И тук голямата бомба за държавник от такова ниво (няма дивизии, но има огромни пари и влияние): говори открито за лобизъм от всякакъв вид, вкл. хомосексуален (нещо, което всеки полуидиот, имащ представа от социални науки може да отчете, както и следящ законодателните промени в определени страни)... ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз не твърдя, че ВСИЧКИ с хомосексуална или алтернативна сексуална ориентация са простаци и идиоти. Но свестните членове на тази общност най-вероятно не търсят публичност и затова остават скрити.

То е като в чужбина - там масово отъждествяват българите единствено с циганите. И се случва да попитат някой българин: защо, след като е българин, той е... толкова бял?!

Ех, най-после някой да каже, това дето аз вече не смея, защото аз съм свидетел как стоят нещата в чужбина, само че по паспорт всички сме Българи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Проблемът не е в това, че сред хомосексуалните има простаци и идиоти. Такива има и сред хетеросексуалните. Проблемът е, че просташки и идиотски тенденциозно преекспонират сексуалната си различност и я развяват като насрани гащи на площада, което кой знае защо ги прави щастливи по парадите.

демонстрират сексуалната си различност. едно сексуално малцинство какво друго да демонстрира според теб?

Стефане, по-полека с тия картинки, бе човек! Обърна ми червата! Разбира се, за някои радетели за права, подобни картинки биха могли да представляват истинска наслада, не отричам правото им на щастие. Лошото е, че тяхното щастие съвпада с моето нещастие. Или казано по руски - което е добро за руснака, за немеца е смърт.

А папата просто казва, че практикуването на хомосексуализма е грях, обаче всички сме грешни, не съдете, за да не бъдете съдени. И тук голямата бомба за държавник от такова ниво (няма дивизии, но има огромни пари и влияние): говори открито за лобизъм от всякакъв вид, вкл. хомосексуален (нещо, което всеки полуидиот, имащ представа от социални науки може да отчете, както и следящ законодателните промени в определени страни)... ;)

и защо когато двама гейове са щастливи, ти пък си нещастен? хахаха

Гейовете и гейките са различни, те го знаят, стремят се да са такива и ако някой се опита да ги приравни в общия кюп, си навлича раздразнението им.

Поради естеството на предишната ми професия, се случваше да работя с такива. Много са готини...докато не им откажеш. След това уж те уверяват, че ще си останете приятели и си мислиш, че всичко е ОК.......Да, ама не!

Педалчетата не забравят и при първа възможност ти го слагат без вазелин.

Господ като е решил да ги увреди, е увредил не само сексуалната им ориентация. Уредил е човешката им ориентация....

Опитвам се да си спомня за някое изключение, но сори – не се сещам за такова.

Може би в някой по-следващ живот...

ти си увреден.

Това сериозно ли го мислиш? Целта на гей-пардите е точно тази да показват задници и простащина, за да се дразнят хетеросексуалните. Посланието на тези мероприятия е: вие може и да ни мразите, но нищо не можете да ни направите, защото властите са с нас, така че трябва да свиквате. Папата много дипломатично е казал точно това. Да, хомосексуализмът е грях и църквата не може да го приеме, но тъй като либералите са с тях нищо не може да се направи. Всъщност либерализмът си избира именно тези малцинства, които дразнят мнозинството, за да предизвикат конфликт в обществото. Divide et impera дон Алва.

и защо да не се показват задници? ето и тука има задници, но не съм видял да се оплакваш...

post-1993-0-02596100-1375363497_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва , между твоята картинка и тази на Стефан има огромна разлика... един Балкан естетика ги дели.

Даже не Балкан , а направо Хималаи разлика :grin:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

и каква е разликата...хаха ами то гей парадите са инспирирани от фестивала в рио.

разликата е, че едното те привлича и го толерираш, а другото не и го критикуваш. това е разликата.

щото тука аргумента на моралистите за голите гъзове и цомби дето се веят из улиците на рио нещо ми се губи.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хаха... разликата е огромна. От фестивала в Рио мнозинството не се дразни, докато от гей-парадите се дразни...хаха. Иначе друга разлика няма. Така се раздробява обществото, което е лошо.



А папата просто казва, че практикуването на хомосексуализма е грях, обаче всички сме грешни, не съдете, за да не бъдете съдени. И тук голямата бомба за държавник от такова ниво (няма дивизии, но има огромни пари и влияние): говори открито за лобизъм от всякакъв вид, вкл. хомосексуален (нещо, което всеки полуидиот, имащ представа от социални науки може да отчете, както и следящ законодателните промени в определени страни)... ;)

Папата направо си го казва. Църквата е безпомощна пред лобитата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Папата също казва, че той не е човекът който трябва да съди другите, нещо което ти и някои останали не разбирате колкото и да ви се набива в главите.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

За тия от снимките на село растеше една коприва, висока почти колкото човешки ръст... Не заради ориентацията им, а заради простотията и нахалството им. Схващате ли разликата?

Редактирано от КГ125
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хаха... разликата е огромна. От фестивала в Рио мнозинството не се дразни, докато от гей-парадите се дразни...хаха. Иначе друга разлика няма. Така се раздробява обществото, което е лошо.

Папата направо си го казва. Църквата е безпомощна пред лобитата.

не е вярно. в повечето държави, особено нормалните, обществото не се дразни.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хм, дали?! Само че - прикрито.

Или обществата са прекалено толерантни, или се чувстват безсилни срещу това, или просто не им пука и игнорират гейщините.

# ignore онезиданегиспоменавам!

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Или медиите, които се намират под контрола на либерална върхушка мълчат за недоволството на хората. Ето ще ви дам конкретни примери. В медиите (включително нашия форум) са забранени расистки изказвания. Ако страничен човек получава информация от медии (включително нашия форум), ще остане с впечатление, че обществото няма проблем с расизма и гейовете, понеже расистите и хомофобите нямат думата. Реално, има много хора които желаят да изпратят гейовете в Белене и ромите в Аушвиц, но понеже не им се дава думата по медиите човек остава с впечатление, че такива хора няма.

Не казвам, че трябва да им се дава думата, просто констатирам този факт.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...