Отиди на
Форум "Наука"

Лудогорец


fixxxsers

Recommended Posts

  • Модератор История

Да пожелаем късмет на Лудогорец преди утрешния им най важен мач в историята.ако отстранят Стяуа и подаднат в ШЛ Лудогорец ще минат в съвсем друга орбита и ще направят съществена крачка в и без това бурното си развитие.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Мнения 191
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Тежка битка предстои днес. Румънците взеха добър аванс в Букурещ и са уверени в себе си. Ще отсъстват обаче някои от ключовите им играчи, така че шанса остава. Лудогорец със сигурност ще рискуват. Трябва ни убедителна победа, но шанс все още има.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Нема такава драма, а? :) Тоя мач беше по-щур и от онзи срещу Лацио. Пълен с обрати, изненади и невъобразими ситуации!

Лудогорец вече е в групите - минимум още 6 мача в Европа, тази година в Шампионската лига! Чакаме утре жребия за съперниците.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мамалигарите заклани от мамалигар насред София :laugh: това дълго ще се помни. А Моци ако рече да се върне у дома май му предстоят проблеми на границата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История

Лудогорец им стана навик да печелят невероятно красиво и запомнящо се.В интерес на истината бяха и по добрия отбор.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Все си мисля, че е тотална тъпотия, българи да викат с/у българи. Не, не, не визирам само снощи червените в сектора на Стяуа, а и малкото привържаници на Левски на мача Лудогорец - Лацио.

Да бе, клубното ниво е различно, амаааа, представих си, че съм един от феновете на Левски в мача с Лацио (това мога да си представя, ама не и за Стяуа). Дето Лудогорец спечелиха! Миии, аз, щях да се радвам! Че и да викам ;). Ми примерно, какво търся или съм търсил там!?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История

Обаче има една прелюбопитна тенденция.Всеки път българска агитка като вика срещу Лудогорец те печелят.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Футболът като филмов сценарий

... или "Такива неща просто не се случват в реалния живот!"

Проект за филмов сценарий

Жанр: драма, трилър, съспенс, обрати на съдбата

Възможно заглавие: "Е-МОЦИ-Я!"

Сюжетът накратко.

Историята:

Във филма се разказва за футболния двубой между два отбора от Източна Европа. Единият е столичен футболен колос от Румъния, достигнал своя апогей преди около три десетилетия, в самия зенит на епохата на Чаушеску, спечелвайки Купата на Европейските шампиони. Другият - отбор от малко градче от България, който допреди няколко сезона е бил напълно анонимен аматьорски тим от долните дивизии; издигнал се е със сериозната финансова подкрепа на местен благодетел, но и с много труд и работа.

Още...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

След края на мача Домуса запял на Бекали: Румъъъъъънецът мИ, е много по-добър, от румъъъъънците тИ :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не, това са пели разградските хлапета на мегданя ;). И после тура по заведенията.

Интересен беше коментара по "Дарик", цитирам по памет 'В БГ, ако нещо не е въпято в РАП-форма не се е случило'.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... А когато Моци сложи ръкавиците, тренерът му израпирал: пОкажи на тези хора кАк се мяташ :grin:

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

То се е видело, че голем пердах ше ядеме в групите, но пък ще видим Реал и Ливърпул на В. Левски :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според мене делиите може да краднат нЕкоя точка, особено от Ливърпуля

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител
  • Глобален Модератор

Държиме 0:0 на полувремето на Амфийлд! Ливърпул с нищо не показват, че са по-добри. Този резултат там ми се струва, че напълно ни устройва. Защитата стои доста стабилно дано да не се срине в някакъв момент от втората част.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История

Браво на Лудогорец - нелепа загуба след глупава грешка /за мене имаше дузпа/ но като цяло много достойно предстаняве.Съдбата си взе вересията от 90 минута срещу Стяуа.Но ако Лудогорец продължат да играят така победите в ШЛ ще дойдат.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ситуацията с дузпата беше в най-добрия случай спорна и то в последната минута... съдята просто побърза да си върже гащите. Но пък вратарчето Борян сътвори такава върховна простотия, че напълно заслужаваше да бъде прострелян при все че преди това извади няколко доста опасни положения, които ако бяха влезли пак щяхме да загубим.

Вярно е, че във футбола не може късметът да е на твоя страна във всеки мач, особено впредвид свръхестественото класиране на Лудогорец за групите, но все пак е дразнещо като знаеш, че проблема с вратарите идва от това, че съдята от миналия мач спести червен картон на играча, който накрай издейства червения картон на Стоянов и заради това сега бяхме с измислен вратар срещу който свириха пресилена дузпа в последната минута. Дразнещо е как съдиите винаги подпират грандовете, дори и с малко, но то е достатъчно.

Иначе определено достойна игра на Лудогорец, вярвам и аз че победи са възможни в групата.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...