Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Потребител
Преди 53 минути, piston79 said:

Хубаво е, че отбелязваш този факт, а именно кой "осигурява" бежанците - Асад, Путиняс и ко....

37,8 % идват от Магриб - Мароко, Тунис, Алжир 34,6 % идват от Демократичен Афганистан, 15 % от Демократичен Ирак, идват от Пакистан, Бангладеш и т. д  и от Сирия идват 6,4 % от бежанците .

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело
Преди 2 часа, piston79 said:

Хубаво е, че отбелязваш този факт, а именно кой "осигурява" бежанците - Асад, Путиняс и ко....

Не! Осигуряват ги опозиционерите, които не прекратяват съпротивата. Ако си бяха мирясали Асад щеше с желязна ръка да въведе ред и да прекрати миграцията.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Джейш ал Ислам са обявили, че започват да укрепяват позициите си при Рейхания. Очевидно капитулация няма да има.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Frujin Assen said:

Не! Осигуряват ги опозиционерите, които не прекратяват съпротивата. Ако си бяха мирясали Асад щеше с желязна ръка да въведе ред и да прекрати миграцията.

Не ме карай да се смея в тази тема.... Запитай се защо бежанците не бягат в територията на Асад а бягат навън....? Олигофренът изби стотици хиляди от своя народ за да остане във власта, вкара религиозно фанатици от Иран и Ирак, руснаци, Турция си взе парче от баницата, кюрдите и те се отцепиха под опеката на САЩ, подпомогна ИДИЛ.... Съсипа държавата си от лакомия и в служба на Иран и Русия...

Жирафът дори няма право да е президент - баща му е узурпатор и е трябвало да го наследи друг син - Базил, който загива в катастрофа и от немайкъде идва Асадчо...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 часа, Du6ko said:

37,8 % идват от Магриб - Мароко, Тунис, Алжир 34,6 % идват от Демократичен Афганистан, 15 % от Демократичен Ирак, идват от Пакистан, Бангладеш и т. д  и от Сирия идват 6,4 % от бежанците .

Започваш да си противоречиш в съседни постове и подриваш основни опорки на руската пропаганда.... :ag:

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, piston79 said:

Не ме карай да се смея в тази тема.... Запитай се защо бежанците не бягат в територията на Асад а бягат навън....? Олигофренът изби стотици хиляди от своя народ за да остане във власта, вкара религиозно фанатици от Иран и Ирак, руснаци, Турция си взе парче от баницата, кюрдите и те се отцепиха под опеката на САЩ, подпомогна ИДИЛ.... Съсипа държавата си от лакомия и в служба на Иран и Русия...

Жирафът дори няма право да е президент - баща му е узурпатор и е трябвало да го наследи друг син - Базил, който загива в катастрофа и от немайкъде идва Асадчо...

 

 

 

Добре , че са прогресивните демократични сили САЩ, Саудитска  Арабия, Англия, Катар, Франция , Обединените Арабски Емирати и други та да спасяват колкото могат народа на Сирия. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 часа, Frujin Assen said:

Не! Осигуряват ги опозиционерите, които не прекратяват съпротивата. Ако си бяха мирясали Асад щеше с желязна ръка да въведе ред и да прекрати миграцията.

Не ми крий коментара де!Нали обсъждаме миграцията.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Истина ли е това?Още не са изсъхнали сълзите по предишните загинали и опят ......

" это никогда не было и опять случилось"

21:1126.03.18

Коалиция во главе с США нанесла новый авиаудар по позициям сирийских военных и их союзников, сообщает Telegram-канал Directorate 4, отслеживающий сирийскую ситуацию. По данным ресурса, атаке подверглись позиции в деревне Мохассан, которая расположена на правом берегу реки Евфрат в провинции Дейр-эз-Зор.  

Отмечается, то на прошлой неделе "Euphrate Post" уже сообщали, что Коалиция нанесла удары по сирийской правительственной армии и ее союзникам на западном берегу реки Евфрат. Тогда речь шла о гибели десятков ополченцев, поддерживаемых Ираном, проправительственных подразделений, а также российских наемников ЧВК "Вагнер". Согласно сообщениям, авиаударом была уничтожена бронетехника, в том числе танки.

Курдские формирования утверждают, что просирийские подразделения в нарушение договоренностей пересекли Евфрат 20 марта и сосредоточились в районе населенных пунктов Хишам и Марат, по которым и были нанесены авиаудары ВВС Коалиции.

Причиной для столь жестких мер является, по мнению США, нарушение договоренностей между режимом Асада и Коалицией об ограничении сил в указанных областях, говорится в заметке. Стягивание асадитов и их союзников стало угрозой для нахождения американских военных и СДС в данном районе.

За последние полтора месяца это уже как минимум третий эпизод американской атаки на верные режиму Асада силы. 

 

....воистина, "их там нет". 

Редактирано от vvarbanov
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, vvarbanov said:

Истина ли е това?Още не са изсъхнали сълзите по предишните загинали и опят ......

" это никогда не было и опять случилось"

21:1126.03.18

Коалиция во главе с США нанесла новый авиаудар по позициям сирийских военных и их союзников, сообщает Telegram-канал Directorate 4, отслеживающий сирийскую ситуацию. По данным ресурса, атаке подверглись позиции в деревне Мохассан, которая расположена на правом берегу реки Евфрат в провинции Дейр-эз-Зор.  

Отмечается, то на прошлой неделе "Euphrate Post" уже сообщали, что Коалиция нанесла удары по сирийской правительственной армии и ее союзникам на западном берегу реки Евфрат. Тогда речь шла о гибели десятков ополченцев, поддерживаемых Ираном, проправительственных подразделений, а также российских наемников ЧВК "Вагнер". Согласно сообщениям, авиаударом была уничтожена бронетехника, в том числе танки.

Курдские формирования утверждают, что просирийские подразделения в нарушение договоренностей пересекли Евфрат 20 марта и сосредоточились в районе населенных пунктов Хишам и Марат, по которым и были нанесены авиаудары ВВС Коалиции.

Причиной для столь жестких мер является, по мнению США, нарушение договоренностей между режимом Асада и Коалицией об ограничении сил в указанных областях, говорится в заметке. Стягивание асадитов и их союзников стало угрозой для нахождения американских военных и СДС в данном районе.

За последние полтора месяца это уже как минимум третий эпизод американской атаки на верные режиму Асада силы. 

 

....воистина, "их там нет". 

Пак са били руснаците и те плачат и плачат. Слаба ракия са за нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, vvarbanov said:

....воистина, "их там нет". 

Това е последният официален отчет:

http://www.inherentresolve.mil/Portals/14/2018StrikeReleases/CJTF-OIR Strike Release 20180323.pdf?ver=2018-03-23-043713-180

 

Следващият е в петък...

Дори да са ударили Асад, ЧВК може вече да не са там (това, което остана от тях след 07 февруари).

 

П.С. Това е сайта на операцията, би трябвало да излезе новината и тук:

http://www.inherentresolve.mil/

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Жителите на Ракка са въстанали против кюрдите и САЩ.

https://vz.ru/news/2018/3/26/914462.html

И Върбанов НЕ !!! В тази тема НЕ обсъждаме миграцията. 

Съобщения, че Ал Ганто, Ал Растан и Талбиш са се съгласили да капитулират. Те ще бъдат амнистирани и ще допуснат сирийски войски в градовете си. 

растан1.jpg(

Ето ги и градовете.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 16 минути, piston79 said:

Това е последният официален отчет:

http://www.inherentresolve.mil/Portals/14/2018StrikeReleases/CJTF-OIR Strike Release 20180323.pdf?ver=2018-03-23-043713-180

 

Следващият е в петък...

Дори да са ударили Асад, ЧВК може вече да не са там (това, което остана от тях след 07 февруари).

 

П.С. Това е сайта на операцията, би трябвало да излезе новината и тук:

http://www.inherentresolve.mil/

При мен излиза, че е фейк.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Frujin Assen said:

Жителите на Ракка са въстанали против кюрдите и САЩ.

https://vz.ru/news/2018/3/26/914462.html

 

 

"передает РИА «Новости» со ссылкой на Fars" - ето смертельная комбинация...

:ag::ag::ag:

Редактирано от piston79
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

забавно е когато едните се смеят на 'конкурентната' пропаганда, само за да пуснат след това свои фейкове.

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Отчет на ИД в района на Киркук за последният месец. Явно Ирак също прибърза с парада на победата....

dy1ra27xkae4dcb-jpg.72595

Иракски служители на реда, изловени на фалшив КПП...

dzdxf-hvwaaeedp-jpg.72766

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Информация, че почти всичко в южния котел е свършено. Почти всички които искаха да ходят в Идлиб са заминали. Предстоят няколко дни на зачистка на района. Междувременно сирийците струпват войски и се готвят да ударят Дума.

гута8.jpg

Редактирано от Frujin Assen
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

лека полека терористите биват елиминирани. Нещо което преди 3 години изглеждаше невъзможно.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Frujin Assen said:

И Върбанов НЕ !!! В тази тема НЕ обсъждаме миграцията. 

Нима?

 

Това какво е?

On 26.03.2018 г. at 19:37, Du6ko said:

Може би че поне част от тия демократи , жертва на режима ще дойдат при нас в Европа. Ние се нуждаем от прогресивни борци за свобода и демокрация от цял свят.

 

Ами това?

On 26.03.2018 г. at 21:10, Du6ko said:

37,8 % идват от Магриб - Мароко, Тунис, Алжир 34,6 % идват от Демократичен Афганистан, 15 % от Демократичен Ирак, идват от Пакистан, Бангладеш и т. д  и от Сирия идват 6,4 % от бежанците .

Ама наистина ли не обсъждаме миграцията?Или когато постовете са угодни не ги трием?

 

С този пост ти също се включваш и коментираш миграцията.

Преди 23 часа, Frujin Assen said:

Не! Осигуряват ги опозиционерите, които не прекратяват съпротивата. Ако си бяха мирясали Асад щеше с желязна ръка да въведе ред и да прекрати миграцията.

На Асад "реда" го знаем.Нашия "ред" проруски ли трябва да бъде за да оцеляват мненията ?

Редактирано от vvarbanov
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 37 минути, piston79 said:

Това е Ду6ко трола... държат го, щото е русофил...

абсолютно. Този форум лично Путин го финансира, смешници такива. Ако не ви изнася - чемодан, вокзал и проваливайте ко всем чертям :) 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Last roman said:

абсолютно. Този форум лично Путин го финансира, смешници такива. Ако не ви изнася - чемодан, вокзал и проваливайте ко всем чертям :) 

що пък лично Путин?По вероятно някой  путинофил.

п.п.И къде да вървим с чемодана?В Москва?Те там вас очакват с нетърпение.

Редактирано от vvarbanov
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, piston79 said:

Това е Ду6ко трола... държат го, щото е русофил...

То да е само Ду6ко, с мед да го нахраниш горкия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, piston79 said:

Това е Ду6ко трола... държат го, щото е русофил...

Явно паметта на някои е къса. някой друг плачеше , че Асад гонел сирийските бежанци. Аз просто дадох процентите на сирийците относно бежанците от страните с демокрация - Либия и Магриб, Ирак, Афганистан . 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 1 час, vvarbanov said:

що пък лично Путин?По вероятно някой  путинофил.

п.п.И къде да вървим с чемодана?В Москва?Те там вас очакват с нетърпение.

Ех Върбанов, нали се сещаш, че е конспиративна тайна откъде агентите си получават парите. Няма да ти кажем :ae:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...