Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Мнения 3,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 2 часа, piston79 said:

Последно - около 200 убити и ранени..

 

 

http://www.bbc.com/russian/features-43370002

 

Тази байка е толкова изтъркана, че само ти от руските тролове остана да я пускаш. Става въпрос за младеж, болен от таласемия.... Не че това оправдава екзекуцията..

Душко, опитай да вдигнеш нивото.... Само хабиш хостинг.... Тролежът ти е толкова слаб, че вместо да привличаш хората към русоасадистите, ти ги отвращаваш с елементарните ти спекулации, които се разгромяват с две цъкания на мишката...

Тази байка пьрви  я разпространи американски журналист който попита на презконференция говорителя на Белия Дом ще вкарат ли в списька на тер орг това дружеско демократично движение. Но възмможно е американския журналист да е предател и агент на зли сили , както и Ю Туба .

Отначало говорителя на Белия дом каза 

- Вьпроса се разглежда .

На следващата конференция каза.

- Те обещаха повече така да не правят . Вьпроса е изчерпан.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Сирийците атакуват Хамурия и Джасрин. Превзели са някакъв хълм северно от Хамурия и са влезли в Джасрин. 

DYQVuPjX4AAyiOh.jpg

 

И по детайлна карта на случващото се в Джасрин.

гута.jpg

Опозицията е започнала настъпление в Идлиб за да отвлекат силите на сирийците и така да помогнат на Гута. Успели са да превземат няколко села.

идлиб.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Тежки боеве при Рейхания. Сирийците се опитват да го превземат, но срещат силна съпротива. 

Сирийците са превзели южните покрайнини на Дума и са вече до индустриалната зона.

Редактирано от Frujin Assen
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Сирийците са превзели околностите на Хамурия и практически целия Джасрин.

гута1.jpg

Както и се очакваше, когато сирийците достигнаха плътно застроените предградия на Дамаск темпа на настъпление падна силно. 

Ето и ситуацията на север. Неочаквано за мен опозицията е успяла да си върне Рейхания. Но пък загуби цялото поле на юг от нея. 

гута2.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 часа, Frujin Assen said:

Видео от лабораторията.

 

Фружине, какви химически оръжия видя в този клип? Мирише ми на оредният автогол със задна ножица на руско-асадските пропагандисти...

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 44 минути, piston79 said:

Фружине, какви химически оръжия видя в този клип? Мирише ми на оредният автогол със задна ножица на руско-асадските пропагандисти...

Химически оръжия и всякакви други ужасии, а още в началото косматко наднича в камерата без да носи дори противогаз :ag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Моето мнение е, че това са химическите оръжия на Садам Хюсеин , които така и не можахме да намерим в Ирак. Явно диктатора Садам ги е дал на диктатора Асад ? Възможно ли е това ? Имамеили такива данни ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, Bruchpilot said:

Химически оръжия и всякакви други ужасии, а още в началото косматко наднича в камерата без да носи дори противогаз :ag:

Ох, напомня ми за оная показуха, дето доблестните сирийци превзеха щаб на ИД, а вътре - украинското знаме и цигари или за оная измислена престрелка пред камера, дето сирийския другар явно не беше в сценария и все се мъчеше да клекне...... :ag:

 

ей, и съветскот кино вече не е същото...:ag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 45 минути, piston79 said:

Ох, напомня ми за оная показуха, дето доблестните сирийци превзеха щаб на ИД, а вътре - украинското знаме и цигари или за оная измислена престрелка пред камера, дето сирийския другар явно не беше в сценария и все се мъчеше да клекне...... :ag:

 

ей, и съветскот кино вече не е същото...:ag:

Да , но какво общо има Киевская киностудия имени Довженко с темата ? Хората имат финансови проблеми. Също се смях на клипчето. 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Слухове, че Хамурия е превзета.

При Сакра опозицията е контраатакувала неуспешно.

В Идлиб сирийците са контраатакували и са си върнали град Корназ, опозицията е претърпяла тежки загуби от руската авиация.

НА ЖИВО ОТ ГУТА!!!! МАСОВА ЕВАКУАЦИЯ НА НАСЕЛЕНИЕТО!!! Най сетне са ги пуснали.

 

Редактирано от Frujin Assen
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 6 часа, piston79 said:

Фружине, какви химически оръжия видя в този клип? Мирише ми на оредният автогол със задна ножица на руско-асадските пропагандисти...

Не зная Пистоне. Не разбирам нищо от химия.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 часа, Frujin Assen said:

Слухове, че Хамурия е превзета.

При Сакра опозицията е контраатакувала неуспешно.

В Идлиб сирийците са контраатакували и са си върнали град Корназ, опозицията е претърпяла тежки загуби от руската авиация.

НА ЖИВО ОТ ГУТА!!!! МАСОВА ЕВАКУАЦИЯ НА НАСЕЛЕНИЕТО!!! Най сетне са ги пуснали.

 

е, най-накрая народът се отърва от 'демократизаторите'. Странно защо цивилните бягат с нетърпение при лошите асадисти? Сега каква ли пропаганда ще пуснат сащианците?

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Last roman said:

е, най-накрая народът се отърва от 'демократизаторите'. Странно защо цивилните бягат с нетърпение при лошите асадисти? Сега каква ли пропаганда ще пуснат сащианците?

Елементарно, Уотсън - защото иначе космошийтите ще ги избият....

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ситуацията след завладяването на Хамурия.

ГУТА3.jpg

При Дума има примирие, за да може мирните жители да се евакуират. 

При Рейхания продължават тежките боеве без успех за сирийците.

Съобщения, че при Джасрин сирийците са превзели полето под този град (на картата това не е отбелязано). 

При Корназ (Идлиб) тази вечер опозицията пак е започнала контраатака.

Опозицията в Дераа също обещава да помогне, но засега нищо не прави.

Съобщава се за струпване на сирийски войски в Карайятин, може би подготвяни за атака над Ат Танф.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

африн.jpg

Карта на Африн от вчера.

Накратко отбраната на кюрдите колапсира. Те вече не са в състояние да се отбраняват. Турците умишлено не превземат Африн за да може кюрдското население да се махне. Хората масово бягат от турската армия.

  • Харесва ми! 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

МЪЛНИЯ В БГ НАУКА !!!

Джейш ал Ислам контролираща град Дума е постигнала споразумение със сирийците. Неговите точки са;

1 ДаИ освобождават всички пленници и затворници намиращи се в техни ръце

2 ДаИ предава на сирийската армия всичкото тежко въоражение с което разполага

3 ДаИ предоставят на сирийската армия свободен достъп до град Дума за евакуация на ранени в болниците

4 Бойците на ДаИ или заминават за Дераа/Идлиб или се възползват от амнистията и остават в Дума

5 В Дума започват доставки на храни и други продукти от първа необходимост, гражданските власти сформират полицейски отряди за запазване на реда

6 След кратко време в Дума трябва да влязат държавните административни органи, най вече комуналните служби

7 Забранява се на местните жители да носят оръжие извън позволеното от закона

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Възможно ли е да е истина ?

http://www.imperiyanews.ru/details/f8fc7c01-1029-e811-80ec-020c5d00406e

16 марта 2018 г. 14:49:03

862d500a-1029-e811-80ec-020c5d00406e

Телеканал CNN сообщает, что вечером 15 марта на сирийско-иракской границе потерпел крушение вертолёт ВВС США HH-60 Black Hawk (Чёрный ястреб). По словам журналистов, машина совершала рядовой полёт по переброске обслуживающего персонала и сопутствующего груза на базу США Ат-Танаф в Сирии. Пентагон уже успел прокомментировать ситуацию и заявил, что на борту было семь человек и все погибли.

От друга страна иракчани и сирийцте казвать че въртолета бил свален ? 

Авария или свален или измислица ?

Отделно от това , CNN бърка в собственния си репортаж името на въртолета ?

Загуба на пет бойци наведнъж. Особено на фона на наскоро публикуваната информация за смъртта на четири "зелени барета" в Нигер, която раздразни американското общество. Толкова се раздразниха, че активистите поискаха премахване на видеозаписа от смъртта на бойците от YouTube, а сайтовете, които първо разпространиха записа, ще бъдат напълно затворени.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Du6ko said:

Възможно ли е да е истина ?

16 марта 2018 г. 14:49:03

862d500a-1029-e811-80ec-020c5d00406e

Пентагон уже успел прокомментировать ситуацию и заявил, что на борту было семь человек и все погибли.



 

 

Щом е потвърдено от Пентагона, не виждам смисъл да се обсъжда (все пак това не са фейкометите от МО РФ)....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...