Отиди на
Форум "Наука"

Българин или македонец е цар Самуил


Recommended Posts

  • Потребител

Приятелю Кирил, има сериозни епиграфски паметници, които доказват, че Самуил е македонски цар. Които удобно си порпуснал в изложението си. Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А по този въпрос какво ви разказа вашият учител по история в училище?

post-20645-1121105496.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

..че македонците нали са българи с друго самосъзнание :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Приятелю Кирил, има сериозни епиграфски паметници, които доказват, че Самуил е македонски цар. Които удобно си порпуснал в изложението си. Поздрави.

???

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

няколко са, но не са толкова известни, защото не са от този свят. Извънземни са. Да си чувал за македонските марсиански хроники?

хахахахаххахаа :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Моля,модераторите да си влязат в ролята и да затворят тази тема.Тя е недопустима.

Напоследък забелязвам тревожна тенденция във форума-Асеневци били румънци сега Самуил македонец.

НАРОДЕ????

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

моля Любо да не се меси в работите на Македон :tooth: :tooth:

Бог Македон създаде три раси - негроидна, монголоидна и МАКЕДОНОИДНА! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Неее. Цръната, белата и македоноидната.

макетата не са монголи, те са висти европейци:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Спора не е научен. Научно си е ясно, че Самуил е български цар.

Става дума за маневра на компартиите, с която раздухвайки етнически конфликти да задържат политическата власт и до днес. В някои държави не се получи и там стандарта на живот е доста по-висок - Германия, Полша, Унгария, Чехия, Словакия, Хърватско, Словения. Другаде обаче успяха и за съжаление това се оказа България и бивщите й територии - сиреч югозападните воеводства където новопоявили се македонци се сдърпаха с албанците, севернодуновските воеводства където конфликта беше с албанското малцинство в региона на Тимищуара, териториите на Волжса и Старата (Велика) България, където днес е Русия и конфликта беше с Чечня и руската Македония, т.е. Украина и разбира се България с Възродителния процес. Това днес са най-бедните и изостанали страни в Европа. За съжаление един народ дори да бъде разпокъсан не може да бъде променен като народопсихология.

Тъй че научен спор няма. "Македонската нация" ще отмре или демографски, или с комунизма.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

няколко са, но не са толкова известни, защото не са от този свят. Извънземни са. Да си чувал за македонските марсиански хроники?

хахахахаххахаа :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Може би наистина е така?

Отдавна не съм влизал в кайганата, но там имаше страшно сериозни теми и Самуил не беше толкоз интересен. Като например: 'Изус Ристос е разпнат во Скопиje', 'На снимки на НЛО е забелязана звЕздата на Виргина' и други подобни които отдавна съм забравил. И то по няколко 10-ки страници. А мен ме баннаха щото пуснах тема що Пайсий е писал "О неразумни и щроде поради што се срамиш да се наречеш българин (а не татарин)" :( и то същия модер (или модерка 'Звезда на свободата' или нещо подобно) дето ме питаше от де съм та говоря исто македонски (като почнах да пиша на шопско-благоевградски ;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Неее. Цръната, белата и македоноидната.

Алва,

и ти и Римлянина сте в дълбока грешка. Нема три раси, има сал една - македонската с три разновидности, сиреч подвида поради различното греене на слънцето по географски места. Ако има цели три раси, ерго македонците не са единствените в тази Вселена и пак ерго земята не е населена само от изначални македонци, което си е пълен нАучен абсурд, защото всички уважаващи себе си учЕни знаят, че първите Адам и Ева са чисти македонци като наследници на Бог Македон. Затова, да вземете и да се научите да разчитате древните македонски писмени паметници от преди 77 000 години, където черно на бяло на дялан камък сичко си го пише едно към едно на чист писмен македонски език с македонски букви. Аман от невежи хора, ей!!!

:tooth: :tooth: :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Темата всъщност е въпрос и само по себе си не е безумен, а нормален, всеки може да попита нещо. По-скоро последвалите го отвори са такива.

И при желание можеше да се отговори адекватно, но някой явно има друга задача.

Та може да се затвори поради натрупаните неадекватни отговори.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Темата всъщност е въпрос и само по себе си не е безумен, а нормален, всеки може да попита нещо. По-скоро последвалите го отвори са такива.

И при желание можеше да се отговори адекватно, но някой явно има друга задача.

Та може да се затвори поради натрупаните неадекватни отговори.

По тази логика-аз да създам тема грък или българин е Симеон(учил в Цариград-може и да е грък).Или тема от рода-Светослав Тертер-татарин ли е или българин(показва близки отношения с Чака-може да са роднини).

Така че заглавието така поставено-е риторичен въпрос и няма какво да му се дискутира на един факт-защото и боговете мълчат пред фактите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Всъщност с видеото изразявам личното си мнение по този въпрос. Интересно ми беше да чуя вашите мнения.

"Приятелю Кирил, има сериозни епиграфски паметници, които доказват, че Самуил е македонски цар. Които удобно си порпуснал в изложението си. Поздрави. "

Кои са тези паметници? Тези, които строите в момента в Скопие ли? Защо съзнателно македонските "учени" пропускат множеството документи и артефакти, останали от времето на Самуил, на които ясно е написано, че той е български цар?

Защо Василий Втори е наречен българоубиец, а не македоноубиец що твърдиш, че той е македонски цар?

Ако обичаш отговори ми аргументирано на тези въпроси - искам документи ,артефакти - не догадки и провокации!

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ти Алвата не го слушай, той има навика от време на време да ги плещи едни, не знаеш майтапи ли се или издевателства над теб.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Темата всъщност е въпрос и само по себе си не е безумен, а нормален, всеки може да попита нещо. По-скоро последвалите го отвори са такива.

И при желание можеше да се отговори адекватно, но някой явно има друга задача.

Та може да се затвори поради натрупаните неадекватни отговори.

Мироки,

виж сега - при демокрацията можеш да питаш всичко и всякакви неща (особено ако си на крехка възраст и нямаш елементарни познания за нещо). За това и аз питам - марсианец (по Алвата) или патагонец е цар Самуил? Мога и още да питам - водата мокра ли е или суха? Земята елипсовидна ли е или кръгла и плоска като палачинките на баба ми? :biggrin:

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...