Отиди на
Форум "Наука"

Какво стана сега с тоя край на света?


Recommended Posts

  • Потребител

Ако утре на заветната дата 21-ви нещо не се чуем, да прощавате, ама явно... много ще сме се били напили като за последно по повод края на света.

Алвата през това време да поддържа тук огъня, докато се появим - вече след края на света. :innocent:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

и с край и без край на света ще ви подпуквам както винаги досега. мене края на света не може да ме спре да пиша.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Утрее, може и да се чуем/четем.Ама други ден! БГНаука не ми прати движещ се бункер и изискваната водка, а съм мдератор ..Сакра! (аре акохол мо'а си намеря, ама как да се прибера?), така че ще разчитам на конвенционалните средства. Всъщност баш утре съм в Табор(же) ;), там има готини подземия ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Получих видение - краят на света ще е утре по пладне. Ще оцелеят само тези, които до тогава пуснат по някоя хубава тема във форума. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Уау (това е моя запазене марка в Чешко, нЕма да викам с'я йежиш мария ;)). темите ги имам, въпроса в проблемаиката. На каква да са и как става оценяването до...'хубави'?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

и с край и без край на света ще ви подпуквам както винаги досега. мене края на света не може да ме спре да пиша.

Алва,

нищо не разбираш от европейско средновековие и османлък. Вземи използвай времето по време края на света (и докато ние подобаващо го отбелязваме) да наваксаш малко, че като се завърнем те мятам като новосъздаден атом от новата Вселена.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Кажи какво пиеш (и колко), че и аз да получа видение. :grin:

Няма значение какво, стига да не е менте, че иначе ще получиш и главоболие.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Няма справедливост на този свят и това е.

Виното е готово, пържолите са готови и баш когато трябва да се изконсумират - маите решили да идва края на света. Не можеше ли да го насрочат когато дойде времето за копаене? :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хайде сега,когато остават няколко часа до края на света,тези съфорумници,които вече са в бункерите и са част от световната научна конспирация да си признаят.Поне сега....

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Неее, рано е за бункерите, още повече за признание, който писал писал в БГНаука. От тук нататък, който оцелее и не е модератор да се се смята, че се е спасил,НО да учи физика (и химия дава 25% бонус към физиката), астрономия и да се пробва в НАСА, манекенството - задължително!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Остават четири минути до края,а още никой не си е признал,че е в конспирацията.................

Няма никакви четири минути. Днес към 13.00 часа ще става каквото ще става. Дано тревзомислещите индивиди от този форум да са изтрезнели до тогава, за да видят какво в същност ще става... :harhar:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Аз отивам с огромна тава зелева салата и пуешки гърди, барабар с водка и бира в избата. Навремето избата е строена за противобомбено убежище (нали са чакали натовски бомбардировки). Идвайте при мен, да посрещнем заедно края на света! (Ако носите под 5 литра твърд алкохол и 2 кила мезе даже не си правете труда, няма да ви пусна).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Няма никакви четири минути. Днес към 13.00 часа ще става каквото ще става.

Я това не го знаех, значи на календара на маите имало и секундарник.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Я това не го знаех, значи на календара на маите имало и секундарник.

Има я. И секундарник и минутник. Тогаз се сменяла есента със зимата и със свършека на... таковата. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ц, ц, направо цепи наносекундата на две! В такъв случай в Австралия и Япония би трябвало да е настъпил края, щото там вече е минало 13:00. Наистина ми е жал за Япония... :(

Странно обаче защо все още не получаваме никакви новини за това, че света там вече е свършил. Но всъщност как можем да получим новини от нещо, което практически вече е извън света и не съществува :hmmm:

Все още обаче имаме шанс да финтираме края, можем да обявим, че рестартираме Грегорианския календар например и да си осигурим още 2012 г. съществуване, учените ще измислят как да го напаснат с маиския, тва им е работата все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Exooo.. Има ли някойииии? Х, Echo is off..Само Warlord е оцелял и раннобуден.

Събуждайте се, края още не е дошъл, май пак ще се рамине...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Някои са се нагласили доста добре:

В Италия избраха „Мис край на света". Това е 25-годишната Мариякиара Виджороти, която учи физика и мечтае да стане астронавт.....

http://www.24chasa.b...ticleId=1683384

Image_1683386_126.jpg

Много народ натрупа пари от този Край - кой от титли,кой от бункери и алкохола като гледам е в оборот...

Получих видение - краят на света ще е утре по пладне. Ще оцелеят само тези, които до тогава пуснат по някоя хубава тема във форума. :vertag:

Ами тука сме вече в очакване :)

Няма справедливост на този свят и това е.

Виното е готово, пържолите са готови и баш когато трябва да се изконсумират - маите решили да идва края на света. Не можеше ли да го насрочат когато дойде времето за копаене? :grin:

Ами като не разбират от пържоли така е ...ако каменоделците са ги хранели само с царевица - такъв ще е резултатът.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...