Отиди на
Форум "Наука"

А какво се случва в Русия?


Recommended Posts

  • Мнения 2,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Глобален Модератор
On 8.04.2024 г. at 22:13, Incorrectus said:

 

Между другото от разследването стана ясно, че дамбата за милиард пари, която пропусна и потопи Орск е прогризана от мишки. Все още не са ги обявили за украински.

Това са мишки - фашисти.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Може и да са били местни мишки, но да са били отвлечени от укрофашистите в украински биолаборатории, където да са били ваксинирани с 5G и кемтрейлс. 🤡

Макар че 1 милиард рубли пари ли са? Това са няма и 10 милиона евро. Може ли въобще да бъде построен язовир за толкова пари? Да не се окаже, че буквално са го направили от пръчки и вярно гризачите са го изгризали? 

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Вече не знам новините от руския мир тука или при меметата трябва да ги слагам.

430471097_1215083103269361_2335631820757389976_n.png

  • Харесва ми! 1
  • Неясен 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Warlord said:

Вече не знам новините от руския мир тука или при меметата трябва да ги слагам.

430471097_1215083103269361_2335631820757389976_n.png

Не ми е ясно за какво става дума....

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Пуснали са православни свещеници, които да прелетят на самолети над потенциално застрашените от наводнение райони в близост до катастрофата и да отправят молитви да останат сухи. Буквално това са мерките на властта в Путландия по въпроса с бедствията.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, Warlord said:

Пуснали са православни свещеници, които да прелетят на самолети над потенциално застрашените от наводнение райони в близост до катастрофата и да отправят молитви да останат сухи. Буквално това са мерките на властта в Путландия по въпроса с бедствията.

А свещена вода няма ли да ръсят, за здраве?image.jpeg.40b4f2793cc583a45aa9deb3f184c1b5.jpeg😂🤣😂

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 16 часа, resavsky said:

https://dariknews.bg/novini/sviat/novi-razkritiia-za-smyrtta-na-navalni-2380634

Все пак тромба е бил предизвикан.

А някой въобще съмняваше ли се в това?

  • Харесва ми! 2
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има някакъв канал в Тик ток съзидателно общество  ,нещо като комунизмът на Томас Мор проповядват.Нали много пъти се сблъсквах с тях и с българските и с руските им подразделения.Само ,ако се спомене името Путин и колко им плаща те блокират.А иначе съм спорил с тях за теми ,като например ,че Земното ядро  е под огромно напрежение и всеки момент  ,ще се взриви ,освен ако хората не променят мисленето си. Когато ги питам ,знаят ли какъв процент от масата на Земята е биосферата те не знаят а тя  е 0,05% от масата на планетата ни.Как може  0 ,05 да повлияят на 99,95.Отделно ги питам нонстоп с какви уреди измерват налягането на земното ядро?Отговор няма.Но ако спомена Путин с нещо лошо край банът ми е сигурен.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По Первий канал са се опитали да пробутат убити удмурти от руската армия за канадски наемници в украинската (поради известна прилика в гербовете). След като са ги разобличили са го изрязали това от ефира, но все още го има в Телеграм 🤡

 

https://www.dialog.ua/war/293345_1713294049?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2kmfmPA7S8V9eR9rL3vPHkr70nGZUJVMh_D_qD14NltDqGSodpB6xK210_aem_AS1f1osSYrXHsSAr90W-5JUzb2AyTKhIcb3qurHwLgHKULaKjizUrAA3mZtSPSM7rSdTKSDmqv6ITMHrKD6FW6ju#google_vignette

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, Warlord said:

По Первий канал са се опитали да пробутат убити удмурти от руската армия за канадски наемници в украинската (поради известна прилика в гербовете). След като са ги разобличили са го изрязали това от ефира, но все още го има в Телеграм 🤡

 

https://www.dialog.ua/war/293345_1713294049?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2kmfmPA7S8V9eR9rL3vPHkr70nGZUJVMh_D_qD14NltDqGSodpB6xK210_aem_AS1f1osSYrXHsSAr90W-5JUzb2AyTKhIcb3qurHwLgHKULaKjizUrAA3mZtSPSM7rSdTKSDmqv6ITMHrKD6FW6ju#google_vignette

Учудва ли те? Фейковете по националните им канали не спират. Но със сигурност този фейк ще почне да се ползва и от бг копейките въпреки, че е разобличен вече като фейк. Както се случи с много доказани вече фейкове. От биолабораториите създаващи вируси поразаващи само руснаци та до комарите и многократно повече унищожените хаймарси, отколкото изобщо има създадени. 

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Там е страшно...

Руската Православна Църква в момента вместо да играе ролята на християнската религия, тя отива в противоположната роля ;)

 

  • Харесва ми! 4
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
On 17.04.2024 г. at 16:55, Р. Теодосиев said:

Там е страшно...

Руската Православна Църква в момента вместо да играе ролята на християнската религия, тя отива в противоположната роля ;)

Тук две поредни статии на Калин Янакиев по въпроса. С шокиращи извадки от проведения наскоро всемирен руски народен събор. В техните разбирания е всекосмически...

Едно от лицата на руската либерална демокрация Юлия Латинина. Вече не си служи със завоалирана интелигентска терминология. Директно обвинява с лъжи Украйна и топло защитава руската олигархия. Текстът е от неин пост в Туитър (Х).

Цитирай

Путину за эти два года сделали два роскошных подарка.

Сначала в России и среди эмигрантов было огромное антивоенное движение. Но украинские пропагандисты быстро объяснили всем, кто против войны, что они генетические рабы, биомусор, отвечают за то, что не свергли Путина, и вообще должны вернуться в Россию и там и протестовать.

В российском бизнесе было огромное недовольство Путиным. И вот сначала по нему ударили санкциями, загоняя в Россию, а теперь фильм Певчих объясняет этому бизнесу, что они предатели, что они грабили Россию, что они отвечают за все (!) годы Путина, и в новой Прекрасной России Будущего таких не будет.

Это классическая эксплуатация левых психологических комплексов. Тот, кто богаче тебя, виноват. Он отбирает прибавочную стоимость, белый патриархальный сексист, виноват в глобальном потеплении, виноват в Путине, он неверный и бездуховный – нужное подчеркнуть.  К реальности это имеет мало отношения, но нажимает на правильные клавиши в душе большинства.

БЛМ же может. Грета же может. Чем ФБК хуже?

Но тут такое дело. Люди, которые чего-то добились – кто умом, кто волей, кто подлостью, кто случаем, - их настроения в реальности решают больше и значат больше, чем лайки леваков в твиттере.  И экономика в России сейчас работает, как бешеная, именно потому, что доходы бизнеса в России огромные, куда большие, чем в зарегулированной Европе. (Это, конечно, если бизнес не отнимут. И жить при этом в Европе, разумеется, в сто раз приятней и безопасней в смысле среды).

И левая ниша у нас так прочно занята краснорожими зюгановцами в потемневших от времени и крови краснозвездных пилотках, что втиснуться туда с лозунгом «эти жадины-капиталисты устроили глобальное потепление привели к власти Путина» будет сложновато.

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, resavsky said:

https://btvnovinite.bg/svetut/ramzan-kadirov-strada-ot-nelechimo-zaboljavane.html

Поредна доза слухове за Кадиров.

Рамзан Кадиров страда от нелечимо заболяване 

Ами практически всички страдаме.... Живот се казва. И ако всичко добре върви средно около 65 години може да се издържи....После заради разни причини но практически умираш защото е нелечим.....🤣😂🤪

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

 Седмичното рафиниране на петрол в Русия достигна почти 11-месечно дъно заради наводненията и забавянето на ремонтите на заводите, които бяха засегнати от атаките на украински дронове, съобщи Bloomberg News.

"Русия преработваше 5,22 млн. барела суров петрол дневно от 11 до 17 април"
, се казва в доклада, като се цитира лице, запознато с данните от индустрията. В него се допълва, че това е с около 10 000 барела дневно, или 0,2%, под средната стойност за предходните седем дни.

Украйна атакува осем руски региона с десетки безпилотни летателни апарати с далечен обсег на действие, като подпали склад за горива и порази три енергийни подстанции при голяма атака рано в събота, съобщи за Ройтерс източник от разузнаването в Киев.

https://t.me/drmjournal/8109

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Skubi said:

Ами практически всички страдаме.... Живот се казва. И ако всичко добре върви средно около 65 години може да се издържи....После заради разни причини но практически умираш защото е нелечим.....

По този повод да припомня една мисъл на Ричард Гиър:

"Това е животът и никой от нас няма да се измъкне жив оттук.

Затова престанете да се отнасяте зле към себе си дори в мислите си. Докато има време, трябва да живеете за свое удоволствие.

Затова правете каквото искате. Яжте добра и вкусна храна. Разхождайте се под слънчевите лъчи. Кажете истината, която носите в сърцето си като скрито съкровище.

Бъдете глупави, бъдете добри, бъдете странни, но бъдете себе си.
Няма време за нищо друго.
"

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Путин е най-великият военен и икономически стратег на 21 век 🤡

438081630_425608216883054_447489925088186340_n.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Арести по високите върхове ;)

 

Преди 3 часа, resavsky said:

Това вече е прекалено, там църквата така се излага, че не знам как ще се оправдават после ;)

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...