Отиди на
Форум "Наука"

А какво се случва в Русия?


Recommended Posts

  • Мнения 2,3k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Не е само часовника. И белега на лицето, и самото лице което е с доста специфична структура. Това е същия човек! Снимките в дясно са от видеото по задържането на терористите. Та тоя хубавец както е присъствал на концерта, съвсем лежерно нали, няколко часа по-късно е извършил арест! Пак съвсем лежерно, и напълно случайно. Аз съм човек който се поддава на конспирации много трудно, и има нужда от особенно силни доказателства да бъде убеден. Е, успяха да ме убедят, че са безподобни дебили и елита им е съставен от биологични единици с пълна липса на човешки ценности, докато стадото отстрани е бездушно, слабоумно и с имперски амбиции, въпреки ниското си качество на живот, или по-скоро именно заради ниското си качество на живот.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, Ignat said:

Единия от присъстващите на концерта, от онези със сините дрехи, съвсем случайно е присъствал на ареста на терористите, на не знам си колко стотици километри, няколко часа по-късно. Случайност е, заклевам се. И жалкото е, че въпреки подобни доказателства, празните облъчени от пропаганда кратуни, ще намерят начин да извъртят нещата и да дадат поредното безумно обяснение.

Версията на Путин за клането се пропука: идентифицираха агенти на ФСБ, които са били в залата по време на стрелбата - 1

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами те доказателствата си се трупат, но ще се получи поредната "рязахска захар". Няма да им се даде достатъчна гласност, че да стигнат до над критичната маса говеда които населяват блатото. Сега "елита" им ще продължава да ломоти за украинската връзка, кой знае с каква цел. Разделиха двата народа до степен, че да си останат врагове за цял живот.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Два анализа за ИД-Провинция Хорасан. За да не се чудят някои- ама как така изведнъж, от нищото....Както се вижда, далеч не е изведнъж и от нищото. В този район текат процеси, в които Русия взема дейно участие. Съответно е и естествен обект на омраза и атака от презряните от нея централноазиатаци. Има и отговор на въпроса-защо точно сега. Който разбира се е и напълно логичен и дори аз го засегнах по-горе.

Макар че се съмнявам, че любителите на "очевидните истини", които си създават цяла паралелна вселена на предположения и догадки, ще възприемат каквото и да е.

https://www.dnevnik.bg/sviat/2024/03/27/4606305_globalnite_mechti_na_isliamska_durjava_minavat_prez/?ref=home_layer2

https://www.vesti.bg/sviat/chudovishte-se-nadiga-v-zadniia-dvor-na-rusiia-6194707

Редактирано от др-бр
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, др-бр said:

Два анализа за ИД-Провинция Хорасан. За да не се чудят някои- ама как така изведнъж, от нищото....Както се вижда, далеч не е изведнъж и от нищото. В този район текат процеси, в които Русия взема дейно участие. Съответно е и естествен обект на омраза и атака от презряните от нея централноазиатаци. Има и отговор на въпроса-защо точно сега. Който разбира се е и напълно логичен и дори аз го засегнах по-горе.

Макар че се съмнявам, че любителите на "очевидните истини", които си създават цяла паралелна вселена на предположения и догадки, ще възприемат каквото и да е.

https://www.dnevnik.bg/sviat/2024/03/27/4606305_globalnite_mechti_na_isliamska_durjava_minavat_prez/?ref=home_layer2

https://www.vesti.bg/sviat/chudovishte-se-nadiga-v-zadniia-dvor-na-rusiia-6194707

СМСМ нищо общо няма с ИС....

Агентите на ФСБ няколко дрогисти обещали им пари и свободен път, даже, че ще ги занесът до границата и тнт. И тези нещастници ги занесли до някъде и ги "хванали"....

Само сравянската разпасаност провали висичко.....Агентите там виреят по снимки на цивилни....

Сега те трябва да бягат.....или ще паднат през прозорци, получат инфаркти, коли ще ги згазят.....

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Преди 41 минути, Skubi said:

 

Моментът, в който изтребител Су-27 се разбива в морето близо до бреговете на Севастопол.

Според една от версиите самолетът е бил свален от тяхното си ПВО по време на въздушна тревога. Според друга е имало техническа неизправност на двигателя.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Р. Теодосиев said:

Моментът, в който изтребител Су-27 се разбива в морето близо до бреговете на Севастопол.

Според една от версиите самолетът е бил свален от тяхното си ПВО по време на въздушна тревога. Според друга е имало техническа неизправност на двигателя.

Явно това ще е новата опорка.

Ама каквато и да е причината всяка загуба в авиацията си е тежка.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Севастопол е далечко за Пейтриътите, не знам и от линията на фронта дали могат да метнат до там, но знам че ще е прекалено неблагоразумно да ги рискуват така. Явно руското ПВО има проблеми със системата за разпознаване свой-чужд. И положението в случая е ей такова:

GJxH9z-W8AEKaQq.jpg

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, resavsky said:

Той Путин обяви,че ще създаде нов руски елит. За тази цел трябва да "разчисти" старият... 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, deaf said:

Той Путин обяви,че ще създаде нов руски елит. За тази цел трябва да "разчисти" старият... 🙂

Сталин как правеше?

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 26.03.2024 г. at 13:51, Skubi said:

Чудесен повод, да се обяви за ВОЙНА спец операцията, да се вербуват две нови армии, Всичко за фронта защото НАТО и САЩ ни е нападнал....

 

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

 Руското министерство на външните работи и министерството на правосъдието започнаха процедура по въпроса за премахването на статута на терористична организация на движението на афганистанските талибани. 

"Що се отнася до премахването на статута на терористична организация на движението на талибаните, по този въпрос работят Министерството на външните работи на Русия, Министерството на правосъдието на Русия и други ведомства. Окончателното решение ще бъде взето от висшето политическо ръководство на страната", заявиха от руското външно министерство.

🇮🇷🇷🇺🇨🇳🇦🇫 Към момента Руската федерация счита талибаните за терористична организация, но икономическите и политически интереси на Москва в Централна и Южна Азия вероятно ще доведат до промяна на курса. Руската федерация, заедно с Иран и Китай са единствените страни, които днес оперират свободно в Афганистан, въпреки управлението на талибаните.

https://t.me/drmjournal/7927

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ФСБ на Русия, съвместно с Федералната митническа служба на Русия, блокира трансграничния контрабанден канал за доставка на експлозиви в страната от Украйна транзитно през страните от Европейския съюз

02.04.2024 г

Федералната служба за сигурност на Руската федерация, съвместно с Федералната митническа служба на Русия, е блокирала трансграничния контрабанден канал за доставка на експлозиви в страната от Украйна транзит през страните от Европейския съюз.

При проверка на автомобил от служители на руската ФСБ на международния автомобилен пункт „Убилинка“ (Псковска област, латвийско-руския участък на държавната граница) в пратка с православни икони и църковна утвар, внесени в Руска федерация от Украйна.

Общо от товара, пътуващ по маршрута: Украйна-Румъния-Унгария-Словакия-Полша-Литва-Латвия-Русия, 27 самоделни взривни устройства, камуфлирани в икони и готови за употреба, 70 кг промишлено произведен мощен пластичен експлозив, Открити са 91 електродетонатора и части от изстрел за РПГ-7.

Задържан е съпричастен към престъплението.

Следственият отдел на Федералната служба за сигурност на Русия за Псковска област разследва наказателно дело по параграф „в“ на част 2 на чл. 226.1 от Наказателния кодекс на Русия (незаконно пренасяне на експлозиви и взривни устройства през границата на Руската федерация от група лица по предварителен сговор).

Всички организатори и съучастници на престъплението, включително чужди граждани, ще бъдат обявени за издирване и ще бъдат привлечени към наказателна отговорност в съответствие с руското законодателство.

a2bf518e089c136cf2442f20db85fc87.jpg

https://t.me/rian_ru/239191

https://t.me/ru2ch/108128

Редактирано от makebulgar
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, makebulgar said:

Задържан е съпричастен към престъплението.

ФСБ съобщи, че задържаният е укро-нацист, който е бил обучен и финансиран от гадни наглосаксонци. 😂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, makebulgar said:

Федералната служба за сигурност на Руската федерация, съвместно с Федералната митническа служба на Русия, е блокирала трансграничния контрабанден канал за доставка на експлозиви в страната от Украйна транзит през страните от Европейския съюз.

По заповед на щуката ФСБ изведнъж започна да разкрива канали за тероризъм. Естествено всичките
се появиха след атентата в Москва и пак естествено всичките минават през Украйна (откъде другаде). 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, gmladenov said:

По заповед на щуката ФСБ изведнъж започна да разкрива канали за тероризъм. Естествено всичките
се появиха след атентата в Москва и пак естествено всичките минават през Украйна (откъде другаде). 🙄

Тоест според теб всички неща с хексагена в иконите са конспирация на КГБ?! Теория на конспирацията отново? :) Нарисували са и етикета на кашоните с икони?!

1270233662_.jpg.538cbffdd2260122ec6c0766dd9fc924.jpg

Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...