Химия
От теоретичните науки химията се отличава по това, че сегашните й основи са изградени от XVIII век насам. (Това не е вярно за приложната химия. Голяма част от древната медицинска и индустриална химия остава в сила.) По-ранните теоретични открития в по-голямата си част са остарели и са от интерес само за ентусиастите, които може да се срещнат тук.
488 теми в този форум
-
- 768 мнения
- 276,1k прегледa
-
- 28 мнения
- 45,5k прегледa
-
- 38 мнения
- 112,9k прегледa
-
- 36 мнения
- 149,9k прегледa
-
- 43 мнения
- 84,6k прегледa
-
- 124 мнения
- 97,8k прегледa
-
- 123 мнения
- 56,3k прегледa
-
- 6 мнения
- 4,1k прегледa
-
- 3 мнения
- 478 прегледa
-
- 0 мнения
- 337 прегледa
-
- 0 мнения
- 467 прегледa
-
- 0 мнения
- 413 прегледa
-
- 1 мнение
- 1,4k прегледa
-
- 2 мнения
- 1,8k прегледa
-
- 0 мнения
- 654 прегледa
-
- 5 мнения
- 2k прегледa
-
- 0 мнения
- 840 прегледa
-
- 3 мнения
- 1,7k прегледa
-
- 0 мнения
- 942 прегледa
-
- 0 мнения
- 1,5k прегледa
-
- 1 мнение
- 1,4k прегледa
-
- 1 мнение
- 2,3k прегледa
-
- 1 мнение
- 1,1k прегледa
-
- 1 мнение
- 2,7k прегледa
-
- 21 мнения
- 10,3k прегледa
