Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Това е само едната страна на въпроса.Всъщност законът за право на брачен съюз май пак обслужва богаташи като Елтън Джон,които някой трябва да наследи - брачен партньор или осиновено дете.Така или иначе такова законодателство дразни и в крайна сметка хората пак са на улицата,само че вместо за едно,за друго.Мен по-скоро ме притеснява създаването на лобистки кръгове в бюрокрацията и някакви хора с печат "забранено " в ръка ,узаконяват само своята гледна точка.За възпитание и интереси на децата естествено никой не мисли.

767587_886__16x9.jpg

проблемът не засяга само елтън джон

той засяга милиони доста по-бедни геойове, лезбийки, а дори и нормални двойки без брак, които имат къща и частни пенсии, които трябват да бъдат наследени

а за да може това да стане, трябва законова рамка за кохабитация или брак

няма никакво значение дали става дума за еднополови връзки или 'нормални връзки' юридически трябва да има равнопоставеност - не може всички да се женят има милиони хора, които живеят без брак

за това в УК управляващите са подложени на унищожителна критика и натиск от всички страни, нито има кохабитационен закон за двуполовите двойки, нито civil partnership решава всички проблеми с унаследяването на песниите и легитимацията на връзката в чужбина - голяма част от населението няма законова възможност да си узакони връзката така както иска

Не знам дали е точно идеология, но със сигурност това се нарича обществен морал. И този морал е вид обществен регулатор. В този аспект моралът се отличава от индивидуалната нравственост.

Инцестът не случайно е бил забраняван и е превърнат в морална норма. В последствие е законодателно уреден като вид престъпление. Поколенията, получени чрез инцест страдат в много висока степен от тежки и сероизни генетични заболявания, особено когато това е рецидив при поколенията. Така че, с оглед казаното от Невски, ако обществото спестява някой лев от панделата, то въпрос на сметка е колко ще харчи за лекуването на "плодовете" от инцеста и колко ще му струва тяхната неработоспособност - пълна или частична. Защото, нали сте на ясно, че след като се разреши, то всички тези, дето го практикуват ще искат и да имат право да се сключват брак и да имат деца? Или си мислите, че въпросът е само до "свободното" онождане. Така, както тръгна работата при педалите и лесбийките...

дендро, май съзнателно пропусна същественото в моя постинг

има огромна разлика между това да правиш секс и да правиш деца

мисля, че още 7мокласниците го знаят

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Невски,

нищо не съм пропуснал, а съм допълнил. И при педалите и лесбийките първият проблем е бил с правенето на секс, а не с това да имат семейства и деца, нали? Обаче, след като се разреши и се декриминализира "правенето на секс", съвсем естествено е тези хора и да заживеят заедно, защото щом не е забранено, значи е... "нормално". И от гледище на естествена психология следващия въпрос е за статут на семейство, на деца, на наследяване. А тези деца вече обективно ще носят със себе си проблема с болестите и социално.здравната тежест за обществото.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Невски,

нищо не съм пропуснал, а съм допълнил. И при педалите и лесбийките първият проблем е бил с правенето на секс, а не с това да имат семейства и деца, нали? Обаче, след като се разреши и се декриминализира "правенето на секс", съвсем естествено е тези хора и да заживеят заедно, защото щом не е забранено, значи е... "нормално". И от гледище на естествена психология следващия въпрос е за статут на семейство, на деца, на наследяване. А тези деца вече обективно ще носят със себе си проблема с болестите и социално.здравната тежест за обществото.

дендро не знам за теб, ама мисля, че в настоящето има достатъчно тежки проблеми, за да словоблудстваме за някакво евентуално бъдеще, при което ще се узаконят инцестните деца

и пак в същия аспект мисля, че най-малкия проблем са ни педалите и лезбийките и как точно правят секс

в момента сме на прага на много по-сериозни и драматични събития и те не се дължат на това, че 'педерасите и лезбийките са превзели властта', напротив, дължат се на системни действия на народните маси, политическите кръгове и финансистите, които всички в купом от няколко десетилетия харчат повече отколкото имат и се надяват, че ще им се размине

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да не говорим за много важния вторичен ефект на тези норми, които се опитват да бъдат наложени по един или друг начин. Семейната ценност намалява тежестта си - у нас впрочем поради чисто имуществени законови моменти, които донякъде бяха преодоляни със новия СК, но късно - традицията е създадена.



и пак в същия аспект мисля, че най-малкия проблем са ни педалите и лезбийките и как точно правят секс

в момента сме на прага на много по-сериозни и драматични събития и те не се дължат на това, че 'педерасите и лезбийките са превзели властта', напротив, дължат се на системни действия на народните маси, политическите кръгове и финансистите, които всички в купом от няколко десетилетия харчат повече отколкото имат и се надяват, че ще им се размине

Това кой какво прави си е негова работа. Мисля, че стана ясно, че не в това е проблемът а в натрапването на мнозинството от страна на власти и лобита на неприемлива търпимост към агресивните демонстрации на тези неща.

В този смисъл това е точно част от този проблем и има обществено значние изключително и само в политически смисъл - ще правите не, каквото вътрешната ви свобода ви казва, а каквото НИЕ ви кажем.

Общественият морал винаги се е люлеел на един баланс между прекалената скованост и слободията. Е, всичко това сега накланя везната в полза на последната, а от това има много негативи и дори опасни щети.

Например искане за законови привилегии, които вече са налице някъде в особено "развитите" страни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

има няколко неща които не може да правиш в развитите страни

едно от тях е че не можеш да обиждаш, биеш и тормозиш другите хора - независимо дали са деца, гейове, лезбийки или полицаи и няма значение дали в публичното пространство, на маса или в интернет

истината е, че само човек, който не е живял на запад или пък някой неуспял на запад, може да си мисли, че някой го потиска и му пречи

можеш да се обличаш както искаш (стига да не притесняваш другите), да слушаш каквато искаш музика (стига да не притесняваш другите), да работиш колкото искаш (стига да не нарушаваш регулациите), да караш каквато искаш кола (стига да спазваш законите), да гласуваш за който искаш

но да, не можеш да си биеш шамари на детето или пък да твърдиш, че геойвете са гадни идиоти, причините за това са чисто прагматични - границата между здравословния шамар и побоищата не е ясна, за това профилактично се забранява, по същия начин границата меужду обида и лично мнение не е много ясна в определени ситуации и за това определени лични мнения се избягват не защото са неверни, неправили или преследвани от закона а защото могат да обидят някой (малка част всъщност са наистина преследвани)

в личните си отношения всеки един от нас постоянно прави такива неща, колко пъти сте си замълчавали пред инатлив възрастен роднина, който говори глупости, вместо да му кажете, че той е един дърт глупак - просто подобна обществена норма е пренесена във всички сфери

проблемите със свободата в УК и САЩ са съвсем други и най-вече от финансово естество - докато не си платиш ипотеката и отгледаш децата ти си просто една бурмичка в системата, която трябва да се върти както и казват, защото иначе ще загуби всичко

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Проблемът е в екстраполирането на тия забрани и в злоупотребата с тях.

Затова на бая места не се празнува Коледа открито, забраняват се християнски символи, арестуват се хора за изрисувано на фанелката семейство /за Ленин проблеми нема/, уволняват се или се остракират учени от точните науки и то за неполиткоректни изводи, отнемат се деца, защото някаква патка преценила, че "детето изглежда притеснено и смутено" и др. някои такива подобни забрани..

Иначе всичко може.

Не си ли пазим здравия разум, накрая ще го загубим.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

дендро не знам за теб, ама мисля, че в настоящето има достатъчно тежки проблеми, за да словоблудстваме за някакво евентуално бъдеще, при което ще се узаконят инцестните деца

и пак в същия аспект мисля, че най-малкия проблем са ни педалите и лезбийките и как точно правят секс

в момента сме на прага на много по-сериозни и драматични събития и те не се дължат на това, че 'педерасите и лезбийките са превзели властта', напротив, дължат се на системни действия на народните маси, политическите кръгове и финансистите, които всички в купом от няколко десетилетия харчат повече отколкото имат и се надяват, че ще им се размине

Невски,

има сегашни тежки проблеми. Но, голяма част от тях са станали такива именно, защото някога никой не е искал "да словоблудства за някакво евентуално бъдеще". Няма проблем без предистория, защото днес е вчерашното утре. И ако някога човеците се научат "да словоблудстват", използвайки здравия си разум и интелекта си вместо неограничения си егоизъм в себезадоволяването си, поне половината от проблемите ще бъдат решавани в зародиш.

Политиците като цяло разсъждават по начин, подобен на изложения от теб по-горе: да решим сега и на парче проблема като че ли той е възникнал изведнъж и от нищото на сутринта. Като неочакван сняг през юли...

А за педалите и лесбийките си чешем езиците в тази тема, защото това е темата на темата. :grin:

И съвсем не е толкова маловажна, защото от тези отношения също се започнат утре (по-точно те вече са започнали) да генерират проблеми - обществени, социални и икономически. А всяко общество има степен на наситеност, до която може да издържи на "решаването на проблемите". После се пречупва. Но проблемите си остават и то още по-тежки.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Някои хора тук които прокламират гръмко, че има зла и мощна гей инвазия ми напомнят за онези псевдо пророци които постоянно предричат свършека на света, а той все не идва и не идва.... :elvis:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Проблемът е в екстраполирането на тия забрани и в злоупотребата с тях.

Затова на бая места не се празнува Коледа открито, забраняват се християнски символи, арестуват се хора за изрисувано на фанелката семейство /за Ленин проблеми нема/, уволняват се или се остракират учени от точните науки и то за неполиткоректни изводи, отнемат се деца, защото някаква патка преценила, че "детето изглежда притеснено и смутено" и др. някои такива подобни забрани..

Иначе всичко може.

Не си ли пазим здравия разум, накрая ще го загубим.

ти бил си на тия бая места, щото аз съм бил в цяла европа и такова място дето не се празнува коледа на открито не съм намерил

да не говорим какво става по улиците на Париж, Лондон, Берлин и Виена по Коледа

айде разходи се поне веднъж не бъди стиснат

съвсем за канарчета ни взехте

Някои хора тук които прокламират гръмко, че има зла и мощна гей инвазия ми напомнят за онези псевдо пророци които постоянно предричат свършека на света, а той все не идва и не идва.... :elvis:

тя няма как да дойде, защото е добре известно, че дялът на гейовете е общо взето константен, просто в определени периоди те се крият, а в други не

Невски,

има сегашни тежки проблеми. Но, голяма част от тях са станали такива именно, защото някога никой не е искал "да словоблудства за някакво евентуално бъдеще". Няма проблем без предистория, защото днес е вчерашното утре. И ако някога човеците се научат "да словоблудстват", използвайки здравия си разум и интелекта си вместо неограничения си егоизъм в себезадоволяването си, поне половината от проблемите ще бъдат решавани в зародиш.

Политиците като цяло разсъждават по начин, подобен на изложения от теб по-горе: да решим сега и на парче проблема като че ли той е възникнал изведнъж и от нищото на сутринта. Като неочакван сняг през юли...

А за педалите и лесбийките си чешем езиците в тази тема, защото това е темата на темата. :grin:

И съвсем не е толкова маловажна, защото от тези отношения също се започнат утре (по-точно те вече са започнали) да генерират проблеми - обществени, социални и икономически. А всяко общество има степен на наситеност, до която може да издържи на "решаването на проблемите". После се пречупва. Но проблемите си остават и то още по-тежки.

западният свят ще се срине и то свъсем скоро с гейовете или без тях

по-скоро независимо от тях

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Някои хора тук които прокламират гръмко, че има зла и мощна гей инвазия ми напомнят за онези псевдо пророци които постоянно предричат свършека на света, а той все не идва и не идва.... :elvis:

Това съждение е логически неясно (но за сметка на това, заредено в вътрешен патос и субективно убеждение, които са приемливи за литературен форум, но не и за научен), явно поради факта, че човекът живее сравнително кратко и с оглед на тази къса продължителност на субективно възприятие и отразяване на обективната реалност анализира процесите и последиците от тях в обществото, природата и изобщо във всемира. Твърди се, че по дадени причини нещо не било станало/случило се днес докато възприемащо-отразяващия субект е наличен. И какво следва от това твърдение: а/. че нещото няма изобщо да се случи; б/. че то ще се случи след кончината на субекта (ако е субективен идеалист, това го устройва, защото е равнозначно на неслучване изобщо)? :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

ти бил си на тия бая места, щото аз съм бил в цяла европа и такова място дето не се празнува коледа на открито не съм намерил

Ела в Торонто.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Някои хора тук които прокламират гръмко, че има зла и мощна гей инвазия ми напомнят за онези псевдо пророци които постоянно предричат свършека на света, а той все не идва и не идва.... :elvis:

Не е гей инвазия - то дори няма общо с тях, а с мнозинството - трябва да има поводи за натиск върху последното...

Светът няма да свърши, но ще загуби. То в Северна корея не е свършил, какво остава на запад. Но такава цивилизация при първия голям сблъсък, ще се огъне и ще пропадне

И ще я сменят.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ти бил си на тия бая места, щото аз съм бил в цяла европа и такова място дето не се празнува коледа на открито не съм намерил ...

В Европа постепенно се премахва традицията на коледните елхи, за да не се дразнят местните мюсюлмани.

Администрацията на един от градовете близо до Копенхаген, забрани монтирането на централния площад на символа на Коледа и Нова година - елхата. Забраната се отнася не само за общинските елхи, но и за частния сектор.

Причината за забраната на християнски символи и коледни празненства е, че повечето градски чиновници са мюсюлмани.

Те обясняват забраната със оправданието уж да се спестят пари, а в същото време, свещеният мюсюлмански Курбан Байрям е отпразнуван в разкош и от бюджета на града.

В Брюксел, столицата на Белгия на централния площад, вместо да се инсталира по стара традиция коледната елха , беше поставена конструкция с огромни екрани за да не се дразнят последователите на исляма, които в столицата са около една четвърт от общия брой на гражданите. Така гражданите на белгийската столица посрещнаха 2013 г. без един от основните символи на Коледа – вечнозелената елха.

Градските власти смятат, че поставянето на централния площад на елха, която е атрибут на християнския празник щяло да обиди мюсюлманите и за това през деня на екрана се показвала панорамата на града, а след като се стъмни инсталацията се превръща в представление от светлина и звук, което ще се променя на всеки 10 минути и нямаща нищо общо с християнският празник и всичко това, за да не оскърби чувствата на мюсюлманите, живеещи там.

305949_390707921007494_1588865796_n.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ема чакайте ся - нали всички сме толерантни? Защо ги безпокои? То не е тяхно, това дърво, то е на християните. Нали трябваше да се уважаваме взаимно? Нали щеше всеки свободно да се радва на цивилизацията си?

Ко станА?

СтанА това, че лъсва крайната цел на всички тия мероприятия и тя е унищожението на християнската традиция.

Ние отдавна вече нямаме хармония между хората, а имаме опити за диктат над едно мнозинство, създало забележителна цивилизация.

Редактирано от КГ125
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

първо няма една единствена християнска традиция

второ масата от хората не е запозната с нея

трето масата от хората не се интересува от нея

откакто кака ти тачър и чичо ти рейкън отприщиха консумерзима, хората се интересуват най-вече от материалните неща - как да си плащат моргиджа и ква кола да си купят

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хората да се интересуват от материални неща е естествено. А как да си плащат ипотеката е основна движеща сила, която ги кара да работят.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Брех, как подмяташ разни тематики! Ся па ще кажеш, че до Рейгън и Тачър хората не са консумирали, а са вегетирали..... ;)

Излиза, че в Европа не познават собствената си цивилизация? Християнската традиция е една - има разделения, главно три, но това изобщо няма значение. Ключовата дума тук е традиция...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хмммм, след като главната дума е традиция, значи християнска не е толкоз главна? Европа е била в голям период от време езическа, огромна част от християнските 'традиции' са взаимствани именно от предхристиянски времена, но Европа най-вече е била толерантна особено в дохристиянския период, после идват тъмните времена на християнството, които примерно в науката изкарват ислямската 'наука' далеч напред, та се налага в Европа едва ли не да се преоткрива колелото. На каква е връзката не разбирам? Някъде си нещо се е случило и това се преекпонира на еН-та степен. Същата работа с ограничените случаи които се постват тук. Някъде били реили нещо и хайде, Европа е застрашена, някой треторазряден политик бил се изцепил за нещо и хайде всичко е в опастност. В желанието си да търсите под телето вол вие изпадате в ситоация в която 'обвинявате' опонентите си, търсейки конспирация навсякъде. И накрая щом европейците това избират и това харесват, за това гласуват и това купуват, кои сте вие които ще им попречите?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Неправилно се изразих, не кои сте вие, а с какво прово желаете да им попречите? Християнската традиция, та християнската традиция! Ама тази традиция се изразява до ходене на черква по Коледа и Великден, червене на яйца, произнасяне на някакви фрази дето, 90 % не ги разбират, не ги произнасят даже правилно и на място понякога. Да смятат се за вярващи християни и то православни, но не са такива. Тук е същата работа, само дето не червят яйца и не правят козунаци. И това за тези дето се пишат християни! А голяма част се пишат примерно атеисти, ми те ако например скокнат? Ами аз дето смятам, че няма непорочно зачатие и Възкресение въпреки, че вярвам в моята си версия на Бог ако скокна (такива като мен)? И то от позицията на съвременната наука, която не е открила нито един случай на непорочно зачатие независимо на жена или девица, както и на въскресение (излизането от клинична смърт не се брои). И да завърша с 'християнската' традиция ще припомня, че християнството е било доминирано и от ариани и даже от несторианци. Уважаемия набор, ако тогава пишеше сигурно щеше да подкрепи и едните и другите, както по време на иконоборците щеше да е вър почитател на 'традицията' в дадения момент ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Смятам, че правилното е да не се нарича християнска цивилизация, а европейска цивилизация.

Т.е, искаш да кажеш, че християнството няма никакво отношение към формирането на тази цивилизация?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Неправилно се изразих, не кои сте вие, а с какво прово желаете да им попречите? Християнската традиция, та християнската традиция! Ама тази традиция се изразява до ходене на черква по Коледа и Великден, червене на яйца, произнасяне на някакви фрази дето, 90 % не ги разбират, не ги произнасят даже правилно и на място понякога. Да смятат се за вярващи християни и то православни, но не са такива. Тук е същата работа, само дето не червят яйца и не правят козунаци. И това за тези дето се пишат християни! А голяма част се пишат примерно атеисти, ми те ако например скокнат? Ами аз дето смятам, че няма непорочно зачатие и Възкресение въпреки, че вярвам в моята си версия на Бог ако скокна (такива като мен)? И то от позицията на съвременната наука, която не е открила нито един случай на непорочно зачатие независимо на жена или девица, както и на въскресение (излизането от клинична смърт не се брои). И да завърша с 'християнската' традиция ще припомня, че християнството е било доминирано и от ариани и даже от несторианци. Уважаемия набор, ако тогава пишеше сигурно щеше да подкрепи и едните и другите, както по време на иконоборците щеше да е вър почитател на 'традицията' в дадения момент ;).

Е, християнска в най-широкия смисъл. Т.е. европейска традиция, нека така да е. Важното е, че изчезва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Към Дендро, има разбира се , ама аз като нехристиянин си мисля, че е повече отрицателно (готов съм с примерите). С набора отдавна писах нЕма смисъл да се дискутира! той нито знае (т.е. показва де) какво е цивилизация, и какво е християнство, мисля си, че и тотално не е ясно с темата ама трябва да се пише и защитава някаква позиция, к'ва? Ми нека да я изложи!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...