Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Потребител
Преди 42 минути, Du6ko said:

Нови фотосесии на Белите каски със  спасени от хлор мирнии граждани. Хлора е много ефективно оръжие.

Да, Душко, хлорът е първото БОВ използвано в ПСВ. Бог здраве да им дава на "Белите каски", че помагат на жертвите на изродът Асад и кликата му!

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело

Най ожесточени са боевете при Рейхания и Хош ал Асшари. Вчера вечерта сирийците успяха да изтласкат опозицията само от фермите около Хош ал Асшари, но самия град остана непревзет. В Рейхания също са се водели ожесточени боеве. В центъра на града е била обкръжена група опозиционери. Според сирийците тя е унищожена през нощтта, а според опозицията и днес продължава да оказва съпротива.

Неясно е какво става в другите градове. Сирийците са придвижили артилерия и са започнали да обстрелват Хамурия и Джисрин. При тези градове се водят ожесточени боеве.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Сирийците потвърждават, че напълно са заели Рейхания.

Нови съобщения, че сирийците са влезли в Мисраба и Бейт Сива.

 

гута17.jpg

Приблизителна карта какво са заели сирийците тази сутрин.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Нещо непонятно става в Гута. Вече е потвърдено, че Бейт Сава е зает от сирийците. Съобщава се за контраатаки на опозицията при Месраба и Хоуш ас Асшари.

За Хоуш ас Асшари се съобщава, че е превзет от сирийците и опозицията се опитва да си го върне.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Съобщения, че сирийците са влезли в Мисраба с бой.

Съобщения, че в Рейхания боевете продължават.

Съобщения, че опозицията отстъпва от Хош ас Асшвари.

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 Да няма обявен траур в темата , че се пази форумно мълчание за този случай?

"При крушении транспортного самолета вблизи российской авиабазы Хмеймим погибли 39 военнослужащих, среди которых генерал-майор и 26 офицеров."

"Сирийская группировка "Джейш аль-Ислам" взяла на себя ответственность за крушение самолета Ан-26 с российскими военными на борту, сообщает Inforesist.

Как сказано в заявлении исламистов, которое цитирует ливанское издание Ad-Diyar, по российскому самолету открыли огонь из пулеметов, когда он, заходя на посадку, находился в ста метрах от земли."

 Хората отишли да ги освобождават, те взели че ги гръмнали.Какви са тия "Джейш аль-Ислам"?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 40 минути, vvarbanov said:

 Да няма обявен траур в темата , че се пази форумно мълчание за този случай?

"При крушении транспортного самолета вблизи российской авиабазы Хмеймим погибли 39 военнослужащих, среди которых генерал-майор и 26 офицеров."

"Сирийская группировка "Джейш аль-Ислам" взяла на себя ответственность за крушение самолета Ан-26 с российскими военными на борту, сообщает Inforesist.

Как сказано в заявлении исламистов, которое цитирует ливанское издание Ad-Diyar, по российскому самолету открыли огонь из пулеметов, когда он, заходя на посадку, находился в ста метрах от земли."

 Хората отишли да ги освобождават, те взели че ги гръмнали.Какви са тия "Джейш аль-Ислам"?

 

 

Това може и да не е вярно...(причината)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 50 минути, vvarbanov said:

 Да няма обявен траур в темата , че се пази форумно мълчание за този случай?

"При крушении транспортного самолета вблизи российской авиабазы Хмеймим погибли 39 военнослужащих, среди которых генерал-майор и 26 офицеров."

"Сирийская группировка "Джейш аль-Ислам" взяла на себя ответственность за крушение самолета Ан-26 с российскими военными на борту, сообщает Inforesist.

Как сказано в заявлении исламистов, которое цитирует ливанское издание Ad-Diyar, по российскому самолету открыли огонь из пулеметов, когда он, заходя на посадку, находился в ста метрах от земли."

 Хората отишли да ги освобождават, те взели че ги гръмнали.Какви са тия "Джейш аль-Ислам"?

 

Аз лично също вярвам на Джейш аль Ислам. Щом те казват че са те 100 % е така. Вярно е , и други такива демократично ислямски групировки казват че те са гръмнали самолета. Дано инструкторите и спонсорите им кажат къде е точно истината. Откакто станаха демократичните промени през 90 години руските самолети дочта често почнаха да падат. 

Да не навсякъде посрещат с момински целувки и цветя армията . Истинската армия освободителка е желана и обичана от благодарните народи на Афганистан, Ирак, Либия, Мали, Там девойките вски ден кичат със свежи цветя солдатите демократи, а мъжете брацки ги прегръщат и черпят хляб и сол.

 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Du6ko said:

Аз лично също вярвам на Джейш аль Ислам. Щом те казват че са те 100 % е така.

Точно така, трябва да вярваш на 100% ,защото Джейш аль Ислам им правят огромна услуга.Така ги изкарват герои загинали на бойния си пост, а не поредните, глупави мизерници пукнали заради калпавата руска техника.

Преди 1 час, Du6ko said:

   Истинската армия освободителка е желана и обичана от благодарните народи на Афганистан, Ирак, Либия, Мали, Там девойките вски ден кичат със свежи цветя солдатите демократи, а мъжете брацки ги прегръщат и черпят хляб и сол.

Сега трябва да насочиш мъката си към руското самальотче.Не пилей сълзи извън темата.Знаем за големия американски дълг и защо бият негрите.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 часа, vvarbanov said:

Точно така, трябва да вярваш на 100% ,защото Джейш аль Ислам им правят огромна услуга.Така ги изкарват герои загинали на бойния си пост, а не поредните, глупави мизерници пукнали заради калпавата руска техника.

 

Малко прекалено е това.....

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 31 минути, piston79 said:

Малко прекалено е това.....

Съгласен съм . Калпавата мизерна техника самолета Ан е украинско производство. Вярно е с руско участие, но това е руба грешка която се наказва с човешки животи. Надявам се руснаците да си вземат поука какво купуват. 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

 

Руснаците бомбят Кафр Зита в Идлиб.

Възрастен жител на Гута благодари на сирийски войници които са го спасили от опозицията.

дядо.jpg

дядо1.jpg

Колона от 300 семейства напускащи Гута са били обстрелвани от опозицията. Изгорели са най малко 3 автомобила. Колко са жертвите не ясно.

Сирийците са заловили камион отиващ към Гута натоварен с оръжие.

оръжие.jpg

Турците са превзели големия град Джандариз.

африн7.jpg

Ердоган с остри думи против САЩ!

ердоган.jpg

Редактирано от Frujin Assen
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

ВАЖНИ НОВИНИ !!!

Сирийците са превзели Хош ас Асшари, след което са напреднали на юг и са превзели и градчето Африс.

африс.jpg

африс1.jpg

африс2.jpg

африс3.jpg

африс4.jpg

Сирийски войници при Африс.

гута19.jpg

Карта!

 

 

африс.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Днес сирийците са ударили Харасте и имат ограничени успехи. По някой данни даже са прерязали пътя Харасте-Дума.

гута20.jpg

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

МАСРАБА ПАДНА!!!

Започна и капитулацията на отделни бойци. Първите бойци от опозицията вече се изнасят.

 

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Съобщения, че сирийците атакуват Мадяра. Също така вече се опитват да отрежат Дума от кварталите на Дамаск. Продължават боевете и на юг при Хамурия и Джасрин.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 12.11.2014 г. at 9:25, Last roman said:

.........браво на сащианците - за пореден път показаха, че много добре знаят какво правят марионетките им във всеки един момент/:

....не може хем да са им марионетки, хем да ги бомбят. Все едно руснаците да бомбардират Асад.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...