Отиди на
Форум "Наука"

Най-нетолерантните побеждават. Диктатът на малцинството.


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 час, Du6ko said:

228.png

Толерантно с усмивки и ставане на карка. Един век от края на Великата Война.

Душане бре , откъде ги вадиш тия фотоси ... Ами интересно е дявол да го вземе ...едно мое хоби - съчинение по картинка ....мосьо Макрон .. в погледът му явно се долавя лека завист (комплексиран ученик-зубър към тартора на класа) , натам...фрау Меркел ...ясно е , че съжалява , че не е 20-на години по млада - тогава Путя (според нея) друга песен би запял..., натам към Доналд - под широката 24 каратова усмивка се крие лека подигравка символизираща превъзходство " няма още дълго  да летиш орлето ми..." , но натам ...Мелания , ах Мелания с тоз наведен лукав поглед , извивката на устните в едвам доловима тънка усмивка ...точно 5 минути насаме, ... и Доналд е ...изгорял ..тоест превърнал се в расов ...cuckold

Редактирано от Евристей
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 561
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Язък за барута, делото за масово изнасилване от 150 девойки главно холивудски звезди артиски участнички във филмите му срещу именитя режисьор Хаври Вайнщайн се разсипа като картонен замък. Оказва се че майс изключение на 3 няма нито изнасилване нито даже полов акт , макар че скромните , мили девойсета са участвали във филмите му ?!? Абе те не само са участвали в филмите на тоя нетолерантен урод, ами с са го ЗАСИПВАЛИ с МЕЙЛОВЕ .

Повчето некрасиви нетолерантни постъпки са ставали преди 30, 40 , 50 и повече години назад...

За трите уж изнасилени девойки, днес и на тях не им излезна късметя. Оказва се че изнасилената е водила активен полов живот с изнасилвача си до и след изнасилването. Въпреки това самото изнасилване е оставило тежки трайни следи в психиката и. Да се надяваме че нежностите преди и след тожи нетолерантен акт , са смегчили раните в душите им. 

Изнасилената девойка често е пращала кокетни майлове на пощата на изнасилвача - " Ще имаш ли малко време и за мене приятелю ? " е пишела девойката на долния изнасилвач.

 

Поздрави за всички подло измамени и захвърлени с тази песен. 

 

Георги Рафаилов - Не дълбай с длетото тънко

Музика Ф.Аврамов

Съпровожда оркестър

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Виж отново китна пролет е дошла, Вишната отново- пак е цъфнала, Ти със други, аз със друга, Тъй живеем ний, C тази песен аз те моля Чуй, върни се ти… Не дълбай с длетото тънко моето сърце, Остави таз рана – нек да зарасте! Само бръчки по челата ще ни спомнят знай, Че обичахме се нявга, ти и аз- без край. А портрета от стената само ме следи, И във радост и в утеха- все след мен върви. Знам че други ти обичаш, но щастлива не си C тази песен аз те моля, Чуй, върни се ти…

Още на: https://textove.com/mariya-petrova-georgi-rafailov-ne-dalbay-s-dletoto-tanko-tekst
Благодариние на textove.com

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това е вече ВЪРХЪТ !

Мъж заведе дело, за да стане по-млад с 20 г., иска жени и работа

https://www.vesti.bg/myzh-zavede-delo-za-da-stane-po-mlad-s-20-g.-iska-zheni-i-rabota-6088582

Рателбанд сравнява промяната с идентифицирането като транссексуален

Николай Киров

9 ноември 2018, 16:28, oбновена на 10 ноември 2018, 21:56

Холандски "учител по позитивизъм" стартира правна битка, за да промени възрастта си и да повиши перспективите си за запознанства.

Емил Рателбанд е на 69 години, но иска да премести рождения си ден от 11 март 1949 г. на 11 март 1969 г., сравнявайки промяната с идентифицирането като транссексуален.

"Живеем във време, когато можете да промените името си и пола си. Защо не мога да решавам каква да бъде собствената ми възраст?", пита той.  Местен съд в източния холандски град Арнхем се очаква да се произнесе по делото в рамките на четири седмици. Към момента обаче няма правен механизъм, позволяващ на човек да промени легално датата си на раждане. Един от съдиите пита какво ще стане с всичко случило се през тези 20 години, които Рателбанд иска да изтрие. Но жалбоподателят е непреклонен. Рателбанд твърди, че чувства дискриминиран поради възрастта си и тя влияе на шансовете му да намира работа и да се запознава с жени. "Когато съм на 69 години, съм ограничен, ако съм на 49 години, мога да си купя нова къща, да карам различна кола, да поема повече работа", смята Рателбанд. "Като съм в "Тиндър" и кажа, че съм на 69 години, не получавам отговор. Ако съм на 49 години, с лицето, което имам, ще бъда в превъзходна позиция," заявява Рателбанд. Той добавя, че ще се откаже от пенсията си, ако съдът промени датата му на раждане. Конституцията на Холандия изрично забранява дискриминацията по отношение на заетостта въз основа на възрастта.

Рателбанд твърди още, че според лекарите той има тялото на 45-годишен и описва себе си като "млад бог".

!?! Нямам думи !

 

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Du6ko said:

Това е вече ВЪРХЪТ !

Мъж заведе дело, за да стане по-млад с 20 г., иска жени и работа

https://www.vesti.bg/myzh-zavede-delo-za-da-stane-po-mlad-s-20-g.-iska-zheni-i-rabota-6088582

Рателбанд сравнява промяната с идентифицирането като транссексуален

Николай Киров

9 ноември 2018, 16:28, oбновена на 10 ноември 2018, 21:56

Холандски "учител по позитивизъм" стартира правна битка, за да промени възрастта си и да повиши перспективите си за запознанства.

Емил Рателбанд е на 69 години, но иска да премести рождения си ден от 11 март 1949 г. на 11 март 1969 г., сравнявайки промяната с идентифицирането като транссексуален.

"Живеем във време, когато можете да промените името си и пола си. Защо не мога да решавам каква да бъде собствената ми възраст?", пита той.  Местен съд в източния холандски град Арнхем се очаква да се произнесе по делото в рамките на четири седмици. Към момента обаче няма правен механизъм, позволяващ на човек да промени легално датата си на раждане. Един от съдиите пита какво ще стане с всичко случило се през тези 20 години, които Рателбанд иска да изтрие. Но жалбоподателят е непреклонен. Рателбанд твърди, че чувства дискриминиран поради възрастта си и тя влияе на шансовете му да намира работа и да се запознава с жени. "Когато съм на 69 години, съм ограничен, ако съм на 49 години, мога да си купя нова къща, да карам различна кола, да поема повече работа", смята Рателбанд. "Като съм в "Тиндър" и кажа, че съм на 69 години, не получавам отговор. Ако съм на 49 години, с лицето, което имам, ще бъда в превъзходна позиция," заявява Рателбанд. Той добавя, че ще се откаже от пенсията си, ако съдът промени датата му на раждане. Конституцията на Холандия изрично забранява дискриминацията по отношение на заетостта въз основа на възрастта.

Рателбанд твърди още, че според лекарите той има тялото на 45-годишен и описва себе си като "млад бог".

!?! Нямам думи !

 

Предлагам да му върнат оригиналните хапчета, защото новите видимо нямат ефект....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, Евристей said:

Душане бре , откъде ги вадиш тия фотоси ... Ами интересно е дявол да го вземе ...едно мое хоби - съчинение по картинка ....мосьо Макрон .. в погледът му явно се долавя лека завист (комплексиран ученик-зубър към тартора на класа) , натам...фрау Меркел ...ясно е , че съжалява , че не е 20-на години по млада - тогава Путя (според нея) друга песен би запял..., натам към Доналд - под широката 24 каратова усмивка се крие лека подигравка символизираща превъзходство " няма още дълго  да летиш орлето ми..." , но натам ...Мелания , ах Мелания с тоз наведен лукав поглед , извивката на устните в едвам доловима тънка усмивка ...точно 5 минути насаме, ... и Доналд е ...изгорял ..тоест превърнал се в расов ...cuckold

1380266848_1858248317.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 часа, Du6ko said:

6045404-6377373-First_Lady_Melania_Trump

Нагли мъже се опитват да унижат девойката предлагайки и чадър. 

Долни сексисти,  как може да подценяват женските способности и предлагат чадър на независимата от тях жена, която си е самодостатъчна?!? 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 11.11.2018 г. at 22:30, Du6ko said:

Нагли мъже се опитват да унижат девойката предлагайки и чадър. 

Така и се пада.Нека я унижават.Тя защо  смачква фасона и позори горкото дребосъче, като стърчи неполиткоректно над него? 

 

46065699_1846403785458989_8430613166701936640_n.jpg

Редактирано от vvarbanov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 11.11.2018 г. at 21:04, Du6ko said:

Поздрави за всички подло измамени и захвърлени с тази песен. 

Една песен  за унизените от Мелания Тръмп.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, vvarbanov said:

Така и се пада.Нека я унижават.Тя защо  смачква фасона и позори горкото дребосъче, като стърчи неполиткоректно над него? 

 

46065699_1846403785458989_8430613166701936640_n.jpg

Да, ама на "дребното човече"  с голямото нещо не му пука от "широката"  женска душа,  и не се страхува, че ще бъде обвинено в сексуално насилие след 5-45 години, защото не му пука и за световно-известното движение на "широките" "демократични" и всякакви там разбирания за живота, а въдворява ред по Божиите закони, съобразени с природните, както повелява всемирният закон за единият от половете, да раздава правосъдие с оная си работа!!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Буковски: Политическата коректност е по-злобната версия на марксизма

http://www.glasove.com/categories/na-nov-glas/news/bukovski-politicheskata-korektnost-e-po-zlobnata-versiya-na-marksizma?fbclid=IwAR0PwnnKPuzt8qUOJxCipKssGEcdY752H9pTKsiDe-o0RHS7cDbT-FCOXkQ

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

тия гадни и нетолерантни швейцарци, как пък не споделят 'евроценностите', а сакат да си бият половинките:

Швейцария не допусна понятието "полова идентичност" в наказателния си кодекс

Горната камара на швейцарския парламент днес отхвърли с 23:18 гласа предложението "половата идентичност" (gender identity / Geschlechtsidentität / identité de genre) да влезе като антидискриминационен критерий в швейцарския наказателен кодекс.

%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%

 

Като нов антидискриминационен критерий беше приета "сексуалната ориентация" (което в българския Закон за защита от дискриминация отдавна е така).

В мотивите си парламентаристите посочват, че понятието "полова идентичност" е неясно, неопределено и зависи само от чувствата на отделния човек. Понятието "полова идентичност" е "отрова за швейцарския наказателен кодекс", заявяват те.

В края на юли т.г. българският Конституционен съд отхвърли с подобни мотиви Истанбулската конвенция, с която в правния мир се въвеждаше понятието „полова идентичност“ (джендър). Според конституционните съдии използването на понятията sex и gender като биологичен и социален пол в Истанбулската конвенция не води до постигането на равенство между половете, а заличава разликите между тях, с което принципът на равенство изгубва смисъла си.

„Въпреки безспорните си положителни страни, конвенцията е вътрешно противоречива и това противоречие създава двупластовост в нея”, се посочваше в мотивите на КС.

„Повелята за правна сигурност и предвидимост не допуска съществуването на две паралелни и взаимоизключващи се понятия за „пол“. Ратифицирането на Конвенцията би довело до въвеждането в националния правен ред на понятие, противоречащо на конституционно установеното”, гласяха мотивите на българските магистрати.

http://www.glasove.com/categories/novini/news/shvejcarskiyat-parlament-othvyrli-polovata-identichnost-kato-kriterij-v-nakazatelniya-kodeks?fbclid=IwAR2QcaLhRbYXNGc2ZVGpBH3keM_mLZfqhUntUWOkartZZNOs4XAAwJyLxVw

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 1.12.2018 г. at 8:37, Last roman said:

тия гадни и нетолерантни швейцарци, как пък не споделят 'евроценностите', а сакат да си бият половинките:

По план-график пак дойде време да говорим за домашното насилие на половинките, четвъртинките и другите по незначителни подразделения на семейството.

Добре пазената тайна на силната швейцарска икономика е боят на жените.Веднага щом Петров и Боширов разкриха секретните планове на швеците и страната която "всех сильней" прие закон за декриминализиране на домашното насилие.

Русия: добре дошли в Средновековието

Руските мъже отново могат спокойно да бият жените си: нов закон разглежда домашното насилие като дребно провинение.

Рускини, които са жертви на домашно насилие, са принудени да плащат глобите на насилниците си, съобщава Guardian, позовавайки се на руски активисти.... Ако мъжът няма пари да си плати глобата, то държавата може да изиска съпругата му, която е жертва, да я изплати.

Марина Пискалова-Паркър, ръководител на центъра “Анна”, който осигурява подкрепа на жертви на домашно насилие, споделя пред Guardian как има случаи, в които жената жертва плаща сметката за насилието на мъжа си, защото двамата имат обща семейна сметка.

“Често срещана е ситуацията, в която жената плаща глобата на мъжа си”, казва Алена Попова, активист на кампанията."

 

Това е гениално!От начало те бият културно-масово, според православните и семейни ценности.После плащаш и сетне веднага можеш законно да дишаш свободно и прогресивно в Русия.

 

Новият законопроект е внесен от депутатката Елена Мизулина, представител на партията  "Справедлива Русия" и председател на парламентарната комисия по въпросите на семейството, жените и децата. Тя е и един от активистите на борбата с гей-пропагандата в руското общество.

Според статистика на руското правителство 40% от всички тежки престъпления се случват в семейството, а 36 000 жени и 26 000 деца са жертва на побой от страна на партньорите/родителите си всяка година."

https://offnews.bg/sviat/v-rusia-shte-mozhe-da-biesh-zhenata-no-vednazh-godishno-644394.html

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 1.12.2018 г. at 8:37, Last roman said:
Горната камара на швейцарския парламент днес отхвърли с 23:18 гласа предложението "половата идентичност" (gender identity / Geschlechtsidentität / identité de genre) да влезе като антидискриминационен критерий в швейцарския наказателен кодекс.

Горната камара на Швейцария е нещо като американския Сенат. Като гледам този близък резултат явно и там има доста жендър кантони.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, vvarbanov said:

По план-график пак дойде време да говорим за домашното насилие на половинките, четвъртинките и другите по незначителни подразделения на семейството.

Добре пазената тайна на силната швейцарска икономика е боят на жените.Веднага щом Петров и Боширов разкриха секретните планове на швеците и страната която "всех сильней" прие закон за декриминализиране на домашното насилие.

Русия: добре дошли в Средновековието

Руските мъже отново могат спокойно да бият жените си: нов закон разглежда домашното насилие като дребно провинение.

Рускини, които са жертви на домашно насилие, са принудени да плащат глобите на насилниците си, съобщава Guardian, позовавайки се на руски активисти.... Ако мъжът няма пари да си плати глобата, то държавата може да изиска съпругата му, която е жертва, да я изплати.

Марина Пискалова-Паркър, ръководител на центъра “Анна”, който осигурява подкрепа на жертви на домашно насилие, споделя пред Guardian как има случаи, в които жената жертва плаща сметката за насилието на мъжа си, защото двамата имат обща семейна сметка.

“Често срещана е ситуацията, в която жената плаща глобата на мъжа си”, казва Алена Попова, активист на кампанията."

 

Това е гениално!От начало те бият културно-масово, според православните и семейни ценности.После плащаш и сетне веднага можеш законно да дишаш свободно и прогресивно в Русия.

 

Новият законопроект е внесен от депутатката Елена Мизулина, представител на партията  "Справедлива Русия" и председател на парламентарната комисия по въпросите на семейството, жените и децата. Тя е и един от активистите на борбата с гей-пропагандата в руското общество.

Според статистика на руското правителство 40% от всички тежки престъпления се случват в семейството, а 36 000 жени и 26 000 деца са жертва на побой от страна на партньорите/родителите си всяка година."

https://offnews.bg/sviat/v-rusia-shte-mozhe-da-biesh-zhenata-no-vednazh-godishno-644394.html

Решението е-ниска раждаемост.Процентите дет си ги цитирал падат с 4/5!

Склащаюш?🙂Кат няма деца-жената си фаща пътя!Колкото по-малко деца,по малък процент насилени деца!

Всичко е взаимосвързано.Колкото повече женска еманципация-толкова повече ниска раждаемост.Навсякъде по света процеса е един!

Редактирано от Бобо
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 

Преди 5 часа, vvarbanov said:

По план-график пак дойде време да говорим за домашното насилие на половинките, четвъртинките и другите по незначителни подразделения на семейството.

Добре пазената тайна на силната швейцарска икономика е боят на жените.Веднага щом Петров и Боширов разкриха секретните планове на швеците и страната която "всех сильней" прие закон за декриминализиране на домашното насилие.

Русия: добре дошли в Средновековието

Руските мъже отново могат спокойно да бият жените си: нов закон разглежда домашното насилие като дребно провинение.

Рускини, които са жертви на домашно насилие, са принудени да плащат глобите на насилниците си, съобщава Guardian, позовавайки се на руски активисти.... Ако мъжът няма пари да си плати глобата, то държавата може да изиска съпругата му, която е жертва, да я изплати.

Марина Пискалова-Паркър, ръководител на центъра “Анна”, който осигурява подкрепа на жертви на домашно насилие, споделя пред Guardian как има случаи, в които жената жертва плаща сметката за насилието на мъжа си, защото двамата имат обща семейна сметка.

“Често срещана е ситуацията, в която жената плаща глобата на мъжа си”, казва Алена Попова, активист на кампанията."

 

Това е гениално!От начало те бият културно-масово, според православните и семейни ценности.После плащаш и сетне веднага можеш законно да дишаш свободно и прогресивно в Русия.

 

Новият законопроект е внесен от депутатката Елена Мизулина, представител на партията  "Справедлива Русия" и председател на парламентарната комисия по въпросите на семейството, жените и децата. Тя е и един от активистите на борбата с гей-пропагандата в руското общество.

Според статистика на руското правителство 40% от всички тежки престъпления се случват в семейството, а 36 000 жени и 26 000 деца са жертва на побой от страна на партньорите/родителите си всяка година."

https://offnews.bg/sviat/v-rusia-shte-mozhe-da-biesh-zhenata-no-vednazh-godishno-644394.html

Бедните рускини, бият ги. Не случайно косите им от деца са побелели, голяма част от тях нямат черен косъм на главата си ! Даже корените на косите им не са черни , както нашите блондинки ! Измъчвани са жестоко.

2853306_1000x.jpeg?rev=2

В Европа от средните векове имаме хубава традиция - ловът на вещици. Ако някоя жена не слуша и е обзета от от дявола се проверява чрез "кръщаване" Левия крак се вързва с верига за дясната ръка, десния крак с верига за лявата ръка и се хвърля в река или езеро. Ако жената изплува, значи е нечиста вещица, не приема кръщението и я убиват. Ако потъне отива в рая понеже еприела кръщението и водата е очистила греховете и.

cover.gif

Witch dunking - проба чрез вода.

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://kurier.at/chronik/oesterreich/zahl-der-morde-an-frauen-steigt/400067948

header.svg

 

...  Dramatik ist angebracht.“

Tatsächlich ist Zahl der Morde an Frauen gestiegen. 2017 wurden 34 Frauen von inÖsterreich von Männern umgebracht, 2012 waren es 29 (zum Vergleich: 2017 wurden sechs Männer von Frauen ermordet, 2012 waren es ebenfalls sechs). Auch die Zahl der Mordversuche von Männern an Frauen ist gestiegen: 2012 waren es 33, 43 im Jahr 2017.

Драматично ... Убийства на жени от мъже. 2017 годна 34 жени бяха убити от мъжете си , през 2012 година бяха 29. За сравнение - 2017 година 6 мъже бяха убити от жените , през 2012 година пак 6 ! Сами си направете изводите ! 

Отделно опитите за убийство на жени също бележи прогрес - 2012 година е имало 33 опита за убийство , 2017 година - 43 опита за убийство на жени. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, vvarbanov said:

По план-график пак дойде време да говорим за домашното насилие на половинките, четвъртинките и другите по незначителни подразделения на семейството.

Добре пазената тайна на силната швейцарска икономика е боят на жените.Веднага щом Петров и Боширов разкриха секретните планове на швеците и страната която "всех сильней" прие закон за декриминализиране на домашното насилие.

Русия: добре дошли в Средновековието

Руските мъже отново могат спокойно да бият жените си: нов закон разглежда домашното насилие като дребно провинение.

Рускини, които са жертви на домашно насилие, са принудени да плащат глобите на насилниците си, съобщава Guardian, позовавайки се на руски активисти.... Ако мъжът няма пари да си плати глобата, то държавата може да изиска съпругата му, която е жертва, да я изплати.

Марина Пискалова-Паркър, ръководител на центъра “Анна”, който осигурява подкрепа на жертви на домашно насилие, споделя пред Guardian как има случаи, в които жената жертва плаща сметката за насилието на мъжа си, защото двамата имат обща семейна сметка.

“Често срещана е ситуацията, в която жената плаща глобата на мъжа си”, казва Алена Попова, активист на кампанията."

ккк

Това е гениално!От начало те бият културно-масово, според православните и семейни ценности.После плащаш и сетне веднага можеш законно да дишаш свободно и прогресивно в Русия.

 

Новият законопроект е внесен от депутатката Елена Мизулина, представител на партията  "Справедлива Русия" и председател на парламентарната комисия по въпросите на семейството, жените и децата. Тя е и един от активистите на борбата с гей-пропагандата в руското общество.

Според статистика на руското правителство 40% от всички тежки престъпления се случват в семейството, а 36 000 жени и 26 000 деца са жертва на побой от страна на партньорите/родителите си всяка година."

https://offnews.bg/sviat/v-rusia-shte-mozhe-da-biesh-zhenata-no-vednazh-godishno-644394.html

Върбанов, иронията ти не впечатлява никого. Създалата се хлебна среда за побеснелите лумпенизирани феминистки днес е фактор за регрес на "цивилизованото общество". За какво домашно насилие може да се говори, когато имаме семейство? Това се самоизключва, като логика и се разглежда само абстрактно. Защо ще се събират мъж и жена за да създадат семейство, а след това разправиите у дома на обществен показ и хоп....домашно насилие!?! И пак ви питам! Само мъжът ли е насилникът в семейството? Обидите отправени един към друг са еднакво обидни, и в повече от случаите жената обижда много повече мъжа, чувствайки се недосегаема и насърчавана от законите, които вместо да я ограничават и дават картбланш за гавра с мъжкия облик. Защо да се тълкува новият закон в Русия като :  "Руските мъже отново могат спокойно да бият жените си: нов закон разглежда домашното насилие като дребно провинение." ? Хайде да видим сега и друг прочит на този закон! "Руските жени няма да могат повече да се гаврят с мъжкия авторитет, защото законът вече не ги защитава от мъжкото правосъдие, породено от женско безобразие!"  И много правилно е, щом като мъжът няма пари да плати глобата за "насилието" върху жената, то тогава жената трябва да я плати и да знае, че сама е предизвикала това "насилие". Както казват, няма следствие без причина. Жените днес имат право да не се омъжват и да са си самодостатъчни, но нямат право да се гаврят юридически с мъжете след като са се омъжили (пристанали), каквато е и целта на феминистките. Природата е поверила върховенството на мъжкия пол. Няма, и няма как да има граждански закони с които това да бъде променено!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 минути, herkules said:

Върбанов, иронията ти не впечатлява никого. Създалата се хлебна среда за побеснелите лумпенизирани феминистки днес е фактор за регрес на "цивилизованото общество".

Все наши пролетарские силы, рабочих, крестьян и всей интеллигенции, единодушно поднялись на защиту, против зверств женских организаций и борьбы с их  домогательство.

Преди 26 минути, herkules said:

За какво домашно насилие може да се говори, когато имаме семейство? Това се самоизключва, като логика и се разглежда само абстрактно. Защо ще се събират мъж и жена за да създадат семейство, а след това разправиите у дома на обществен показ и хоп....домашно насилие!?!

Просто е като запръжката на боба.

Значи хората не се женят за да се бият един друг.Те се обичат, женят се и създават семейство. Но сетне си омръзват и някои започват да се карат и бият.

Сега разбра ли защо хората създават семейство, а сетне почват да се насилват домашно?

Преди 16 часа, Бобо said:

Решението е-ниска раждаемост.Процентите дет си ги цитирал падат с 4/5!

Склащаюш?🙂Кат няма деца-жената си фаща пътя!Колкото по-малко деца,по малък процент насилени деца!

Всичко е взаимосвързано.Колкото повече женска еманципация-толкова повече ниска раждаемост.Навсякъде по света процеса е един!

Тука съм съгласен!

Колкото по ниска раждаемост, толкова по малко деца и съответно по нисък процент насилени деца.

Най ниска раждаемост има при гей двойките и лезбийките.При тия двойки е най малък процента на домашно насилие от мъже над жените или обратно.От където и да погледнеш, това е идеално семейство.

За това е чудно защо някои хора са против гей браковете.

Вижда ми се перверзно желанието им, на всяка цена да се оженят за някоя жена  и сетне да я бият.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 40 минути, vvarbanov said:

Все наши пролетарские силы, рабочих, крестьян и всей интеллигенции, единодушно поднялись на защиту, против зверств женских организаций и борьбы с их  домогательство.

Просто е като запръжката на боба.

Значи хората не се женят за да се бият един друг.Те се обичат, женят се и създават семейство. Но сетне си омръзват и някои започват да се карат и бият.

Сега разбра ли защо хората създават семейство, а сетне почват да се насилват домашно?

Тука съм съгласен!

Колкото по ниска раждаемост, толкова по малко деца и съответно по нисък процент насилени деца.

Най ниска раждаемост има при гей двойките и лезбийките.При тия двойки е най малък процента на домашно насилие от мъже над жените или обратно.От където и да погледнеш, това е идеално семейство.

За това е чудно защо някои хора са против гей браковете.

Вижда ми се перверзно желанието им, на всяка цена да се оженят за някоя жена  и сетне да я бият.

 

Аз като инженер , а не пролетарий , се радвам , че за 2 години 2 милиона лекари и инженери дойдоха в Съюза  . Не прости пролетарии а лекари и инженери  ! Ако тенденцията се запази скоро ще се справим с пролетариата  и пролетарсуите средновековеи отживелици !

Имам въпрос към Върбанов .  Възможно ли е в средновековна Русия жените да нямат право на развод ? Ами средните векове нямаше разводи доколкото си спомням ? Просто бедните рускини нямат право да се разведът и така да избягат от мъжете побойници ? И да ги тормозят така както в Америка тормозят  унижениие Холивудски звезди ? Възмжно е просто девойките рускини насила да ги женят ? Щеш не щеш под булото ? 

Слава богу, че не съм девойка холивудска звезда или рускиня да ме унижават и бият .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, vvarbanov said:

 

Просто е като запръжката на боба.

Значи хората не се женят за да се бият един друг.Те се обичат, женят се и създават семейство. Но сетне си омръзват и някои започват да се карат и бият.

Сега разбра ли защо хората създават семейство, а сетне почват да се насилват домашо?

 

С това, че след време си омръзват съм съгласен, но да се карат и да се бият не съм видял такова нещо през патриархално време при баба ми и дядо ми. Как ти се струва, жена да посегне тогава на мъж? В днешно време често се случва, а после може и да и се размине, но пак си зависи от мъжа, а женското посягане на мъж го толерира феми-законът за домашно насилие.

 

1 hour ago, vvarbanov said:

Най ниска раждаемост има при гей двойките и лезбийките.При тия двойки е най малък процента на домашно насилие от мъже над жените или обратно.От където и да погледнеш, това е идеално семейство

Това ми прилича на:  " Не трябва да се храним защото ще направим трохи и ще изцапаме посудата, а може и да се разболеем от преяждане, и за това се предпочита гладолечение или превръщането ни в слънцеяди! 😀

1 hour ago, vvarbanov said:

Вижда ми се перверзно желанието им, на всяка цена да се оженят за някоя жена  и сетне да я бият.

Перверзна е самата мисъл жена да командва мъж, след като се омъжи за него. Мъжете в днешно време изобщо не искат вече да се женят и то точно за да не им се налага после да бият жената, която се опитва да ги командори у дома, имаща се за глава на семейството. А, двуглави семейства не просъществуват повече от 3-5 години! Жена се хвалела на нейна приятелка, че всеки следващ брак за нея е бил все по-успешен, и имала вече 5 зад гърба си!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 11.12.2018 г. at 18:24, Last roman said:

Тя политкоректната шизофренна простотия е безгранична! Чак не мога да повярвам, как българските и слуги изведнъж се усетиха и взеха вече два пъти правилни решения? Първо с истанбулската конвенция, а сега и с тази нова простотия. Да се опълчиш на господаря не е шега работа! Дали бунтовете и у нас както във Франция повлияха на политиците не е ясно. Но е ясно, че хората взеха да се пробуждат от летаргията си. Е, разликата между минималната заплата у нас и във Франция е огромна, а цените на горивата и останалите жизнено важни консумативи са почти равни е очевадно, но да се надяваме на положителен резултат, колкото и малък да е той! Диктатът на малцинствата скоро (ха дано) може да бъде премахнат. Дано мнозинството в Европа се обедини и промени днешното статукво, а простотията в Маракеш да е катализаторът.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...