Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 22 минути, bulgaroid said:

Типично за съчетание на дюстабан с сексуална немощ. Ти поне прочете ли какво лепиш и въобще можеш ли да четеш, и да мислиш?!

Еваси дебилизма!!!

Спря да лъжеш за победите на ВСУ започна да мажеш за олигарха украински националист със руски паспорт...

Па́вел Я́ковлевич Фукс (род. 27 октября 1971 года, Харьков, УССР, СССР) — украинский предприниматель, меценат, основатель девелоперской компании «Mos City Group».

Олег Плюш бивш, неособенно успешен украински кикбоксьор, криминално проявен и недоосъден /защо не се учудвам/ за изндудване и побой привърженик на Социал-нациовалная асоцияция заявил че Фукс заплащал на криминално проявени личности да рисуват свастики. От тези криминално изявени двама са лично познати на Плюш. Има си хас да познава повече, всъщност е прекалено дребна рибка в света на организираната украинска престъпност...

Та прочее кажи ми каква е логическата връзка на РФ с Фукс, освен че той е лишен от руско гражданство?!

Та прочее благодаря, ти определено съдействаш на развенчаване мита за национално отговорните украински патриоти, става определено ясно че криминално проявените личности от организираната престъпност са тясно свързани с украинското правителство и ПРОПАГАНДАТА. Защо ли е така?!

И накрая предлагам официално на личноста свързана с ник-нейма булгароид да се връчи форумната награда "Златен Скунс"!!!

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, nik1 said:

Значи все пак е имало е авиоудар по болницата (отвън), а самото родилно са ги ударили два снаряда..

Няма авиоудар. Идват два снаряда - в двора и в съседната сграда. На родилното (където е била мацката) само стъклата са му натрошени.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 11 минути, Capitainofmarine said:

Типично за съчетание на дюстабан с сексуална немощ. Ти поне прочете ли какво лепиш и въобще можеш ли да четеш, и да мислиш?!

Еваси дебилизма!!!

Спря да лъжеш за победите на ВСУ започна да мажеш за олигарха украински националист със руски паспорт...

Па́вел Я́ковлевич Фукс (род. 27 октября 1971 года, Харьков, УССР, СССР) — украинский предприниматель, меценат, основатель девелоперской компании «Mos City Group».

Олег Плюш бивш, неособенно успешен украински кикбоксьор, криминално проявен и недоосъден /защо не се учудвам/ за изндудване и побой привърженик на Социал-нациовалная асоцияция заявил че Фукс заплащал на криминално проявени личности да рисуват свастики. От тези криминално изявени двама са лично познати на Плюш. Има си хас да познава повече, всъщност е прекалено дребна рибка в света на организираната украинска престъпност...

Та прочее кажи ми каква е логическата връзка на РФ с Фукс, освен че той е лишен от руско гражданство?!

Та прочее благодаря, ти определено съдействаш на развенчаване мита за национално отговорните украински патриоти, става определено ясно че криминално проявените личности от организираната престъпност са тясно свързани с украинското правителство и ПРОПАГАНДАТА. Защо ли е така?!

И накрая предлагам официално на личноста свързана с ник-нейма булгароид да се връчи форумната награда "Златен Скунс"!!!

Боже колко злоба има на този свят...

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 часа, vanevski said:

....Всичките изследователи потвърждават факта с участието на масоните в организирането на Октомврийската революция в Русия. Има данни, че Маркс и Енгелс били масони 31-ва степен от 33 степени. Сподвижникът на Маркс в организирането на Първия Интернационал – М. Бакунин, също бил масон; председателят на Временното правителство А. Ф. Керенски бил масон 32-ра степен, по някои данни 33-та степен. Лев Д. Троцки, един от организаторите на Октомврийската революция, бил член на еврейската масонска ложа „Мицраим“, в превод от иврит – „Египет“....

Как лека-полека истината излиза на бял свят? После да не се чудите кои са защитниците на украинският национализъм и какви са техните корени.

Ти започна да оправдаваш Сталин. Аман от комунистически възпитаници сталинисти, преобули се в силньобели ивичести долни гащи и нахлузили фригийски калпак. 

Накратко, ти си знаеш!

Но ще ти разкажа откъде идва израза...

Било някого НРБ, било там големшко българско село, имало в селото и културно достижение бръснарница. Бръснарят бил любител орнитолог. Любовта му се изразявала не само в страста му ядене на кокоша яхния но и в отглеждането на папагал от тези които говорят "Амазон" мисля че наричат тази порода...

Научил се папагала да говори и понеже селяните в бръснарницата все псували "да ти ева мамата доносник"то това и говорил папагала...

Ни в клин ни в ръкав но това все го казвал като влезел истинският цивилен полицай - доносник, той си бил професионален такъв и пред коменистическата власт и по време на нея и даже ходел със пистолет. Неудобно се получавало и човечеца-доносник брал срам но в селото една бръснарница къде да се дява за да си обръсне неделната четина...

Принудило се цивилното ченге да предупреди официално, тоест извикало бръснара, а той съюзник по политика от БЗНС, неудобно направо да го арестуват, та предупредили бръснара ако папагала не престане да позори "органа" на власта то ще го застрелят - този самият папагал...

Естествено бръснаря наругал папагала и изместил клетката от редом с бръснарското огледало на прозореца...

Минало време. Дошло лятото, прозореца отворен папагала в клетката и гледа как врабците опрашват врабките и скръбно въздиша. В този момент преминава доносника цивилен полицай. Под тостестестенния взрив в главата папагала не издържал и въпреки предубрежденията на папагала изревал колкото му позволява папагалското гърло - Ей-й доно-о-осни-ик – и виждайки че ченгето вади пистолета и чака да чуе "да ти ева майката" се усеща и се саморедактира в последният момент - Аве доносник ти си знайш!

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, resavsky said:

Боже колко злоба има на този свят...

Ми спри да я проявяваш и си спомни за християнската смиреност и любов. 

И най-вече спри да лъжеш например излъга преди ден че аз съм путинофил и защитник на Путин и че ти нямаш нищо общо с русофобията.

Няма да намериш мой ред който да приветства лично Путин. Но ако си прочетеш това което пишеш за руснаците...

След време ще те е срам за приказките ти!

Не мисли че ще забравим и простим!

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 5 минути, Capitainofmarine said:

 

Не мисли че ще забравим и простим!

Не мисля. Но и ти не мисли че някой ще има нужда от вашата прошка.Кои сте тези вие не ми е съвсем ясно. 

  • Харесва ми! 6
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, resavsky said:

Не мисля. Но и ти не мисли че някой ще има нужда от вашата прошка.Кои сте тези вие не ми е съвсем ясно. 

Ние сме 75% от българите. Останалите 25% сте заедно с турците и циганите русофобски настроени.

Смъкни филтрите от очите си и се огледай.

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Понеже отдавна не сме си говорили за естетика и на дедо Либен сигурно му е скучно, ето една силна композиция:

165588.jpg

Трябва да вземе някаква награда тази снимка.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, deaf said:

Като идеята за прогреса,какъвто всъщност не съществува.

Темата е за войната, няма да  Разсейваме колегите, но все пак:

Може да пуснете по натам тема за прогреса , политиката и икономиката. Прогреса е материален и духовен. В момента е духовен упадък задвижен от технологичен прогрес.

В Папуа нова гвинея се говорят най-много езици от всички държави. Там село със село си говори със преводач, никой не ходи далече за да не го изядат  по другите села. Прогрес е нямало и няма да има собствен , просто защото екосистемата е бедна на белтъчини. Там няма НАТО, щото няма и интерeси и на цял свят не им пука за тях.

Редактирано от esox22
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 15 минути, Capitainofmarine said:

Ние сме 75% от българите. Останалите 25% сте заедно с турците и циганите русофобски настроени.

 

Пуста скромност...

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 14 минути, Capitainofmarine said:

Ние сме 75% от българите. Останалите 25% сте заедно с турците и циганите русофобски настроени.

Смъкни филтрите от очите си и се огледай.

Брой ме към турците, не съм българин по произход, но ............... 

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, laplandetza said:

Брой ме към турците, не съм българин по произход, но ............... 

Ти не се връзвай моля те!

И прощавай ако съм засегнал патриотичните ти чувства. Знаеш не по зле от мене. Сам разбираш има една има и друго.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, resavsky said:

Пуста скромност...

Просто факти Ресавски...

Колкото и да ги преиначават и колкото и да ги премълчават.

В края на краищата Симеон Борисов Сакс Кобург Гота е прав заедно с ЕС и НАТО, но не и против Русия.

тук не си спомням кой лепна карти от Цариградската конференция през 1876г и плановете на Англия...

Само да напомня Кипър едновременно с България получи свобода от Турската османска империя а кога получи независимост от Англия? 

1960 година с разпадането на английската колониална империя...

 

 

  • Харесва ми! 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 8 минути, Capitainofmarine said:

А тези как са ти?

 

Капитана днес е особено агресивен....

  • Харесва ми! 6
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...