Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител

Според мен много добър анализ на Путин от български криминален психолог. Човека е професионалист, един от малкото предвидили войната: https://www.24chasa.bg/mnenia/article/11269820?fbclid=IwAR3DjcR4fmFxTdodHn7jAGrWXDVkPw-AAJDbtjWfjY9sg42sAYbCKyNrZvQ

  • Харесва ми! 3
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор История
Преди 31 минути, scaner said:

2022 година Европа.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/100001002462409/posts/5183864994990198/

Руснаците се изтеглят от Суми 

https://fb.watch/c9vI1RQvcR/

Мариопул

Редактирано от Сармат
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, resavsky said:

Модератора няма проблем да говори истината.  

"Истината" е относителна и зависи най-вече от това как още от детските ясли/градина са ви казвали кое е истина и кое не. Ако още оттогава на бялото са му казвали черно, то е ясно как този човек ще гледа на света.

Но аз се надявам, че Вие и другите русофобчета наистина вярвате в новата истина и в новата наука и сте до един тройно ваксинирани. И до месеци, година-две всичките вие ще си легнете една вечер и няма да се събудите на сутринта.
Декарбонизацията е хубаво нещо, просто трябва да се остави Дарвин и новата наука да си свърши работата....

Ако пък по някакво изключение сте анти-ваксер и русофоб то светът е пълен с много изключения, където човек си обръща възгледите на 180 градуса, само и само да не изтърве кокала (ИванКостовци бол)

Лошото е че тогава белите хора ще сме останали много малко на брой, то ние и сега сме си малцинство в световен мащаб. Но пък дотогава Путин ще е спасил спасил света от глобалистите и те ще са увиснали по бесилките!!!

  • ХаХа 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 часа, Capitainofmarine said:

... Има и доста български медии и български публицисти, които от години вземат участие в съветската хибридна война против България и Свободния свят...

Това ми стигна, еаси българските ителектуалци ...

Прочее скачай в тайния ник и започвай да воюваш срещу имперците на злото...

9inbyodujdo81.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=358b4fdb7325b5a5e2a0059e61cd4e3c32addd18

  • Харесва ми! 6
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 52 минути, Amazonski said:

Според мен много добър анализ на Путин от български криминален психолог. Човека е професионалист, един от малкото предвидили войната:

След като сте отвъд океана, защо не направите един добър анализ на причините, поради които Форт Браг от няколко месеца спряха да публикуват статистика за загиналите по "неизвестни причини" войничета там. Защо я наричат Fayettenam? А във вашата база случвали ли са се такива неща?

Редактирано от Deageltcho2025
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пропагандистът Соловьов по руските канали бълва змии и гущери. Разкрил бил пъкленият план на западната пропаганда да очерни Русия.

Рабира се, убийствата в Буча не bili дело на руснаците, а inscenirowka на ВСУ. Но защо чак сега украинците създали този фейк, kakwo sa `akali? Защото на тяхна страна работели грамотни западни анализатори и пропагандатори, и деnлели най-удобният момент. И той настанал като се стигнало до Буча, оказало се че това е идеалното място да се създаде фейк, очернящ Русия. Защото Буча било близко по произношение на "butcher"  месар, и за западният зрител това ще е най-въздействащо...

Тея отдавна са спряли лекарствата си...

  • Харесва ми! 3
  • Благодаря! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/100077387752746/videos/743077050827298/

Украйна

Ликвидиран зам.-командир на 83-та отделна десантна бригада на окупаторите подполковник Виталий Слабцов

https://www.facebook.com/photo/?fbid=536765614473538&set=a.360926738724094

 

One more victory of the Ukrainian army.

https://www.facebook.com/watch?v=682857756381673

Terminated Kadyrov commander in Mariupol

https://www.facebook.com/Kurdsglabal2/photos/a.104422908820095/134890619106657/

Редактирано от Сармат
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, scaner said:

Тея отдавна са спряли лекарствата си...

Не всички могат да си позволят, като тебе ,регулярно да си ги пият...

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, resavsky said:

Модератора няма проблем да говори истината.  

Нещо не я видях истината в твоите постове. 

  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Capitainofmarine said:

Не всички могат да си позволят, като тебе ,регулярно да си ги пият...

Ти на боб или на кафе ги гадаеш тея работи? Или някакъв глас ти ги нашепва? Щото като гледам, наличните интелектуални силици не стигат за такива изводи :)

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Кухулин said:

Гледам, след като маса генерали възкръснаха, тая епидемия се предава и на цивилните :D 

 

 

Опровергаха го това, с видео с по-добро качество. Ръката се "движи" щото на нея на един кадър се проектира кална пръска от стъклото, а мърдането на тялото се нсблюдава в огледалото за обратно виждане, което точно там въвежда изкривявания, щото е правено за широкоъгълно наблюдаване. Сега да не ти търся опроверженията, мисля че сам ще си ги намериш :) 

  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 9 минути, Capitainofmarine said:

Нещо не я видях истината в твоите постове. 

Айде хвърли още един поглед.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Deageltcho2025 said:

... ... ..

Лошото е че тогава белите хора ще сме останали много малко на брой, то ние и сега сме си малцинство в световен мащаб. Но пък дотогава Путин ще е спасил спасил света от глобалистите и те ще са увиснали по бесилките!!!

Леле!😂 Колко сте борбени! Може би вие сте новият вид партизани? Навремето вашите предшественици са бродели из горите и мандрите🐑, а сега вие се подвизавате из форумите и "мрежите".  Трупате актив, та ако дойдат "вашите" да сте от контингента на заслужилите борци против нацизЪма и... за нарцисизЪма на вожда ви Путин👹

Редактирано от Шпага
  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, vanevski said:

На запад от Елба (западните германски държави, Ниските земи, Франция, Англия, Италия) то постепенно се отменя.

Нека ти обясни модератора по история.

 

Преди 3 часа, vanevski said:

От 12 век нататък в Западна Европа крепостните селяни постепенно отвоюват свободата си – по различно време и в различна степен – статут на наематели-пожизнено, с правото да го прехвърлят този статут на децата си, пълно право да купуват и продават земя и т.н.

Кога? кога става окончателното премахване на крепостното право в Германия, във Франция във Англия? Питай модератора по история.

Боже ти освен неграмотен си и  необразован.

Прочее ни в пизди ни в червоной  армии! 

Редактирано от Capitainofmarine
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, resavsky said:

Айде хвърли още един поглед.

Няма смисъл ти така блестиш на белият фон и подиграваш на троловете, погледни какво пишат и  запитай сеБе си.

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, scaner said:

Ти на боб или на кафе ги гадаеш тея работи? Или някакъв глас ти ги нашепва? Щото като гледам, наличните интелектуални силици не стигат за такива изводи :)

Ми не знам за силиците ти отдавна си поставен на диспансеризация в Карлуково и виждам че с гласовете си на наясно - личи си голяма практика...

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Шпага said:

Леле!😂 Колко сте борбени! Може би вие сте новият вид партизани? Навремето вашите предшественици са бродели из горите и мандрите

Шпага имай съвест това са репликите на Ники...

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Capitainofmarine said:

Ми не знам за силиците ти отдавна си поставен на диспансеризация в Карлуково и виждам че с гласовете си на наясно - личи си голяма практика...

Нещо прояввяваш дислексия? Или афазия? Защото става дума за твоите силици :) Или приказваш колкото дда не заспиш...

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 57 минути, Deageltcho2025 said:

Но пък дотогава Путин ще е спасил спасил света от глобалистите и те ще са увиснали по бесилките!!!

Путин е с бустерна доза. Следователно според собствената ти логика и той е пътник.

Освен това  не е антипод на глобалистите, тъй като не предлага алтернатива и няма как  да спаси който и да е от каквото и да е.   Всъщност, ако толкова се чувстваш застрашен от чипиране,  световния глобализъм, масоните или други караконджули и приемаш Путин за спасител, може да се спасиш лично ти.  Просто е. Диплиш куфарите и заминавай за Путинланд. Кеф ти Тува, кеф ти Грозни.

Редактирано от Atom
  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 33 минути, scaner said:

Пропагандистът Соловьов по руските канали бълва змии и гущери. Разкрил бил пъкленият план на западната пропаганда да очерни Русия.

Рабира се, убийствата в Буча не bili дело на руснаците, а inscenirowka на ВСУ. Но защо чак сега украинците създали този фейк, kakwo sa `akali? Защото на тяхна страна работели грамотни западни анализатори и пропагандатори, и деnлели най-удобният момент. И той настанал като се стигнало до Буча, оказало се че това е идеалното място да се създаде фейк, очернящ Русия. Защото Буча било близко по произношение на "butcher"  месар, и за западният зрител това ще е най-въздействащо...

Тея отдавна са спряли лекарствата си...

Има обяснение за това

 

 

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...