Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Може да се опише реалното състояние в обществото само ако не се изпада в политическа и идеологическа агитация (това именно правите в тази тема)

Едно е да кажеш и да покажеш , че в обществото има расисти, женомразци и хомофоби (чудно защо ли всичките тези ксенофобии си вървят ръка за ръка), друго е да разпространяваш тяхната идеология като единствено правилна.

Тук се получава противоречие с декларирания научен характер на форума.

Като толкова ви се услажда да ругаете жените, гейовете и ромите, правете го, но това е долнопробна политика, а не наука.

Редактирано от Doris
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Глобален Модератор

Долнопробната политика я правят политиците. Ние не сме политици.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Може да се опише реалното състояние в обществото само ако не се изпада в политическа и идеологическа агитация (това именно правите в тази тема)

Едно е да кажеш и да покажеш , че в обществото има расисти, женомразци и хомофоби (чудно защо ли всичките тези ксенофобии си вървят ръка за ръка), друго е да разпространяваш тяхната идеология като единствено правилна.

Тук се получава противоречие с декларирания научен характер на форума.

Като толкова ви се услажда да ругаете жените, гейовете и ромите, правете го, но това е долнопробна политика, а не наука.

Щом, като оприличаваш фактите, като долнопробна политика, и не трябва да се показват (нищо, че ги има в нета и всеки може да ги види), за да не изглежда, като идеологическа агитация, какво според теб е наука?

Може би правата на малцинсвата, които ще са за сметка на мнозинството и от научна гледна точка всяка вреда смятана от мнозинството може да се окаже полезна.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Може да се опише реалното състояние в обществото само ако не се изпада в политическа и идеологическа агитация (това именно правите в тази тема)

Едно е да кажеш и да покажеш , че в обществото има расисти, женомразци и хомофоби (чудно защо ли всичките тези ксенофобии си вървят ръка за ръка), друго е да разпространяваш тяхната идеология като единствено правилна.

Тук се получава противоречие с декларирания научен характер на форума.

Като толкова ви се услажда да ругаете жените, гейовете и ромите, правете го, но това е долнопробна политика, а не наука.

Дорис ти както и Алвата не правите разлика между политика и наука. Ролята на науката е да изследва какви са реалните нагласи в обществото, а на политиката да обяснява как всички са либерали и много обичат хомосексуалистите. Естествено е че ако се осланяме на медиите расисти и ксенофоби няма. Ако обаче се направи по-погрешка някое проучване резултатите обикновено са стряскащи и естествено не се коментират. Така например миналата година имаше едно проучване в Германия за антисиметизма, в което 1/3 от участниците са си признали че мразят евреите. В момента ксенофобията, хомофобията и расизма се потискат, но това не значи че не съществуват.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето списък на 20-те най-ксенофобски града в Европа:

Рим, Есен, Овиедо, Виена, Лайпциг, Барселона, Болоня, Дортмунд, Брюксел, Мадрид, Валета, Грац, Турин, Неапол, Анкара, Антверпен, Острава, Лиеж, Атина и Никозия.

http://www.businessinsider.com/these-20-cities-may-be-the-most-xenophobic-in-europe-2012-2?op=1

---

В различните държави формите и проявленията на расизма са различни заради исторически, културни, религиозни, икономически или демографски причини.

Ето списък на 6-те най-расистки държави в Европа:

1. Швеция, Полша, Великобритания, Австрия, Швейцария, Германия

Друг такъв списък, по-подробен:

2. Австрия, Азербайджан, България, Кипър, Дания, Финландия, Франция, Германия, Гърция, Унгария, Ирландия, Румъния, Русия, Италия, Латвия, Литва, Полша, Португалия, Испания, Швеция, Украина, Турция, Великобритания.

http://www.vice.com/read/guide-to-european-racist-leagues

http://en.wikipedia.org/wiki/Discrimination_in_Europe

---

За неофашизма съм писал по-назад в тази тема.

---

post-471-0-81399300-1375473475_thumb.gif

EUROPE_AND_THE_JEWS_2012-DRAMATIC_RISE_IN_ANTI-JEWISH_ANTI-ISRAEL_PREJUDICE_V3.PDF

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

В едно изследване излизат следните данни,видими в таблицата:

http://www.spiegel.de/international/europe/eu-survey-shows-widespread-homophobia-in-europe-a-900505.html

---

И друго изследване:

http://www.europarl.europa.eu/news/en/headlines/content/20130508STO08096/html/Day-against-homophobia-new-survey-reveals-scale-of-discrimination-in-Europe

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Щом, като оприличаваш фактите, като долнопробна политика, и не трябва да се показват (нищо, че ги има в нета и всеки може да ги види), за да не изглежда, като идеологическа агитация, какво според теб е наука?

Може би правата на малцинсвата, които ще са за сметка на мнозинството и от научна гледна точка всяка вреда смятана от мнозинството може да се окаже полезна.

Дорис ти както и Алвата не правите разлика между политика и наука. Ролята на науката е да изследва какви са реалните нагласи в обществото, а на политиката да обяснява как всички са либерали и много обичат хомосексуалистите. Естествено е че ако се осланяме на медиите расисти и ксенофоби няма. Ако обаче се направи по-погрешка някое проучване резултатите обикновено са стряскащи и естествено не се коментират. Така например миналата година имаше едно проучване в Германия за антисиметизма, в което 1/3 от участниците са си признали че мразят евреите. В момента ксенофобията, хомофобията и расизма се потискат, но това не значи че не съществуват.

Това, че си представяте нещо за факт, още не значи, че е факт наистина, нито че има нещо общо с науката. Например, изобщо не сте мнозинство, както си приписвате.

Никой не би се осмелил да прави проучване в Германия или изобщо в ЕС за антисемитски настроения. Хайде без свободни съчинения, че и резултат посочен.

Редактирано от Doris
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Смята се, че по-силно или по-слабо изявени антисемитски настроения има в следните държави: Армения, Австрия, Белгия, Дания, Естония, Франция, Германия, Гърция, Унгария, Италия, Латвия, Холандия, Норвегия, Полша, Съветския съюз и дн. Русия, Словения, Испания, Швеция, Швейцария, Украйна, Великобритания.

За антисемитизма на италианците има изследване от края на май 2012 г. Ето резултатите от него:

- 58% от италианците смятат, че италианските евреи са по-лоялни към Израел, отколкото - към Италия.
- 43% смятат, че евреите все още говорят твърде много за Холокоста (унищожението на милиони от тях от страна на нацистка Германия на Адолф Хитлер)
- 40% вярват, че евреите имат прекалено много власт на международните финансови пазари, (което също е определено като антисемитиъзъм от страна на Европейския съюз.)
- 29% вярват, че на евреите не им пука за никого, освен за представителите на собствения им народ (т.е.- за другите евреи).
- 27% от италианците мислят, че евреите са по-склонни от други народи да използват сенчести (окултни) практики , за да получат това, което искат.
- 23% от италианците таят (крият) своите силни антисемитски мнения/чувства.

---

В Унгария, Испания и Полша данните за антисемитските нагласи на населението са следните:
- В Испания, където испанците обвиняват еврейското малцинство за своите икономически неволи, 72% населението е с антиеврейски настроения, сравнение с 64% през 2009 година.
- В Унгария 63% на сто от населението притежава антисемитски възгледи, в сравнение с 47% през 2009 година.
- В Полша 48% показват антисемитски нагласи, почти същия процент като през 2009 г.


adl_anti-semitism_presentation_february_2012.pdf

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... Никой не би се осмелил да прави проучване в Германия или изобщо в ЕС за антисемитски настроения. Хайде без свободни съчинения, че и резултат е посочен...

http://www.dw.de/%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D0%B7%D1%8A%D0%BD-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8%D1%82%D0%B5/a-15686059

Сега на кого да вярваме: на DW или на Дорис? :hmmm:

Редактирано от ISTORIK
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

В това изследване антисимитизма е наречен "феномен"-аз като чуя тази дума и се сещам за асоциация Феномени на Стамен Стаменов, летящи чиний, извънземни, полтъргайсти...

Дори за секунда не се поставя въпроса "Тези хора прави ли са, дори поне за някой неща, поне отчасти". По подразбиране се приема, че те не са прави за нищо. Когато се поставя въпроса, как да се борим с този феномен рецептата е ясна, повече пропаганда и повече промиване на мозъци. Нито далечен намек, че може би е добре евреите поне малко да променят поведението си, за да не дразнят поне част от тези хора.

И това е обществена медия! Медия която претендира да е на цялото общество! Барем да беше партийна, и да се цитираше партийния лидер.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

и защо когато двама гейове са щастливи, ти пък си нещастен? ха ха

Не, не съм нещастен. Безразлични са ми. Ако са ми близки приятели, разбира се, ще им пожелая щастие. Обаче, колкото и да си ми близки приятели, когато започнат да споделят интимни близости пред мен, ще започна да усещам онова неприятно чувство, наречено "гадене" и завършващо с "повръщане". И това не е рационална реакция. Напротив - ирационална е. По абсолютно същият начин би ми се догадило, ако видя младо 20-30 г. момче да се мляска с 70-80-90 г. бабка например, ако щеш и обратното - 20- 30 г. момиче с дърт дядо. Или да видя зоофилия. Или некрофилия. Ще ми се гади. Вероятно съм твърде тесногръд и конвенционален.

Апропо, не отричам правото на "различните" хора на щастие, просто не го споделям, примерно разбирам желанието на копрофагите (консумират човешки екскременти) и копрофилите (използват консумацията на човешки екскременти, за да получат сексуална възбуда), но не само не го споделям, а и пак усещам онова неприятно гадене, повдигане и пр. Сигурно наистина съм прекалено тесногръд, не знам, но дано не стана и прекалено "широко скроен"...

П.П. И не съм виновен, че соматичната ми нервна система реагира! :bigwink:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз, като чета за копрофилия и копрофагия, ми се отяжда и шоколада.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Михов искаше да каже, че нещата са съпоставими - по своята отвратителност, по позива за повръщане, който предизвикват.

Всичките девиации са отвратителни в очите на нормален човек. Разбира се, за практикуващите девиации нормалността може би е девиация. И се опитват да натрапват и да налагат странностите си (най-меко казано) на нормалните хора. Това също е отвратително.

Копрофагите може много да се кефят, но нормален човек не би ял нещо, от което организмът му се е освободил, пречистил. Същото се отнася и за останалите девиации.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Стигнахме и да евреите (що ли не се учудвам?) Но да го 'прокарва' Историк това вече ме учуди (Фружин го знаем). Да, постнал е някакви анкети, но какво доказват те? На времето един приятел казваше "Как можеш да вярваш на анкети? Само ненормалници и хора без работа участват в анкети" Отогава и аз не участавам ;).

Още малко за анкетите. И анкетите инспирирани от медийте. Значи като се посочи някаква анкета дори изледване в които резултатите не ви изнасят ведна се обявява, че медията е 'купена', че са се намесили лобита, абе с една дума валшива е. Но хеле, ако пък резултатите са задоволяващи - ето това е една сериозна медия/институция и т.н. Всяка една анкета е манипулируема (има съвсем манипулативни). Всичко е във въпросите. Доста хора разбираме това и именно затова не участваме в анкети. Но повечето хора са доста по наивни.

Примерно, ако се зададе въпроса "Мразите ли евреите"?", ще има един отговор, а на въпроса "Считате ли се за антисемит?" съвсем друг. И повярвайте бил съм анкетьор по времето на соца (точно с/у химическия факултет беше Института за младежта, а през мен 'минаваха' доста от анкетите на няколкото мои приятели от там, защото нямах 21 и не бях обложен с ергенски данък ;) 10%)

Сега за антисемитизма. В продължение на векове омразата към еврейте е насаждана от Църквата. По много причини една от които е, че еврейте са разпнали Христос (без да се споменава, че той е бил евреин), което както знаем е явна лъжа. Били са ограничавани по всякакъв начин. Били са гонени и прогонвани, били са убивани. И властта и религията са поддържали, а понякога и насърчавали и инспирирали това поведение. Порада това, че са нямали право на собственост (недвижима) или са били ограничавани те са се заели с банкерството (а и това е било забранено, на християни и мюсюлмани). Тъй като са били пръснати в малки затворени общностти, което е спомогнало тази им дейност. И пак периодично са били ограбвани и прогонвани и даже убивани. Та чувството е здраво вкоренено и насадено. Обвинявани са във всичко от ядене на човешките деца, до всички грехове на д-вата. Не са били считани за хора. И пак ще повторя мисълта на Чърчил, че англичаните не мразят евреите, защото не ги считат за по-умни от тях. А простичките манипулирани хорица усърдно вярват в циониския заговор, без да се замислят, че с това признават някакво превъзходство на евреите над тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз, като чета за копрофилия и копрофагия, ми се отяжда и шоколада.

Ретрограден фоб си ти, Историк! Ретгрограден и консервативен! Толкова страници, носителите на новото и прогресивното не успяха да те обучат да обичаш еднакво и безпрекословно всичко под това небе, дето се обича помежду си независимо от начина, защото всички сме равни... в любовта. :hurted:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Михов искаше да каже, че нещата са съпоставими - по своята отвратителност, по позива за повръщане, който предизвикват.

Всичките девиации са отвратителни в очите на нормален човек. Разбира се, за практикуващите девиации нормалността може би е девиация. И се опитват да натрапват и да налагат странностите си (най-меко казано) на нормалните хора. Това също е отвратително.

Копрофагите може много да се кефят, но нормален човек не би ял нещо, от което организмът му се е освободил, пречистил. Същото се отнася и за останалите девиации.

Копрофилия, педофилия и т.н. са несъпоставими с хомосексуализма.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Еее, що за логика е вашата? Парадирате с омразата, презрението и отвращението си към гейовете, приравнявате ги с изнасилвачите, педофилите и с какви ли не други изроди, а когато - в ответна реакция срещу всичко това - те правят своите паради, започвате да се възмущавате.

Ако нямаше такива настървени "гейофоби" като вас, нямаше да има и причини гейовете да демонстрират /понякога наистина дразнещо/ правото си да бъдат това, което са. Та какво искате да направят? Да мълчат и да търпят несекващите оскърбления? Да се крият като престъпници, да се чувстват виновни, да се срамуват от себе си, да се самоубиват... Какво точно искате? Защо не кажете кратко и ясно, вместо да изливате тук цялата тази помия...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз все още не знам каква точно е позицията на хомофобите? Може ли някой да я обясни(предполагам отново) с две думи.

Ако не ви харесва брака между хора от един и същи пол, или смятате, че е грях, или ненормално и недопостимо и т.н., тогава просто не се женете за човек от същият пол. Съвсем просто е. Същото важи и за всяко друго хомосексуално поведение.

Няма да е лошо да покажете малко последователност. Ако настоявате хората да не парадират със своята сексуалност, тогава аз очаква вие да не парадирате със своята омраза. Не ме разбирайте погрешно аз не мразя хомофобите. Нямам нищо против хомофобията, стига да се практикува от пълнолетни, по взаимно съгласие, и не на публично място. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

На когото му харесва, може да им се възхищава и да им ръкопляска на иновативността, напредничавостта и модерността, и на това, че живеят в бъдещето днес.

Аз не считам извращенията за напредничавост, модерност, иновативност, прогресивност и други такива алабализми.

Но това си е мое мнение. Никакви статии, изследвания, плакати и паради не могат да ме убедят в противното.

Може сред тях да има образовани, интелигентни, умни, красиви и готини хора, но това не ме интересува.

Щото аз съм, как беше... "ретрограден, немодерен, непрогресивен, фоб, с глава, заровена в пясъците на средновековието, издигнал китайска стена срещу Другите"... :frusty2:

Да си посипя ли сега главата, езика и пръстите с пепел?...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз все още не знам каква точно е позицията на хомофобите? Може ли някой да я обясни(предполагам отново) с две думи.

Ако не ви харесва брака между хора от един и същи пол, или смятате, че е грях, или ненормално и недопостимо и т.н., тогава просто не се женете за човек от същият пол. Съвсем просто е. Същото важи и за всяко друго хомосексуално поведение.

Няма да е лошо да покажете малко последователност. Ако настоявате хората да не парадират със своята сексуалност, тогава аз очаква вие да не парадирате със своята омраза. Не ме разбирайте погрешно аз не мразя хомофобите. Нямам нищо против хомофобията, стига да се практикува от пълнолетни, по взаимно съгласие, и не на публично място. :)

Подчертаното е добре казано. :grin:

Омразата и насилствената промяна на възприятието са двете еднакви страни на медала на обществената глупост, прикрита зад политическа фразеология, възвишено празнословие и липса на здрав разум.

Изначално обърканото в тези политико-обществени отношения е, че борбата срещу омразата (хомофобията) се превърна в борба за любовта (хомофилията). Вече не е достатъчно да не мразиш, а трябва да обичаш и/или приемаш с любов различните. Ама това са две съвсем различни неща, бе чоджум. Обществената борба с едно насилие (хомофобията) се провежда чрез налагане на друго насилие (за хомофилия). Това друго насилие се изразява съвсем ясно в официална промяна на модела на част от публичните институции на мнозинството хетеросекуални, свързани с много съществени и интимни отношения като родителски отношения и отношенията във връзка с брака. И се прави с цел да се угоди на несъществено малцинство уж под формата на защита на субективни права. Това са много съществени институции на всяко общество и подмяната и промяната им създава много, ама много сериозни въпроси. Може би, педалите са използвани само като предтекст. Знам ли? Да лишиш едно общество от такива базистни понятия като "майка" и "баща", "съпруг" и "съпруга" само заради мераците на 5-10% от това общество ми се струва или тъпо или загадъчно недалновидно.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Чрез руинирането (унищожаването) на семейните ценности най-вероятно се цели нещо по-далечо - руиниране на нациите, на държавността, на културата, на цивилизацията...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За какво разрушаване на семейни цености и подмяна на поняти става дума!!!

Питаш, защото не си на ясно какви са семейните ценности и хилядолетните понятия, свързани със семейството или не си съгласен? Че тези три удивителни не са ми много ясни...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...