Отиди на
Форум "Наука"

Кличко срещу Пулев


Warlord

Recommended Posts

  • Потребител

Освен техногенната Япония /дето просто са впрегнали промитата рая да бачка здраво/, но пак издишаща, защото не може да конкурира евтината продукция от Китай, къде виде просперитет в Израел, Швеция и Норвегия?

В класацията на страните по стандарт и качество на живот.

Митак, това не е спам, а лична позиция точно по темата.

И една мълба към Романа, не го слушай Митака :grin:

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 158
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Алва, като почнат да давит математическите олимпиади по телевизията, ще ги гледаме и ще говорим за тях.

Теб какво те спира да пуснеш тема за олимпиадите по физика и математика? Като не го правиш значи си допринесал за липсата на интерес към тях. И след като си виновен, не се оплаквай.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ОТ

Алва, може и да си прав, но темата е съвсем друга, поне тази тема. Има хляб в една теза, но си формулирай и пусни нова тема. Ти го можеш. Ще бъде приятно да се спори с теб, ако вържеш, технологията, просперитета и липсата на спорт (ще ми бъде наистина забавно да прочета за общества, народи и етноси дето не толерират или не финансират или просто не развиват или направо пречат на спорта). Но тук според мен си е ОТ.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

всичко си е по темата, в крайна сметка - тръгнахме от бокса, стигнахме до манталитета на нацията и сега нищиме въпроса защо тълпата обича кръв и арена, а не философски съчинения. :)

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според мен темата е друга! Но ти си шефа тук! По твоята логика форума трябва да се свие до няколко 'фундаментални' въпроса.

Как се връзва 'манталитета на нацията' и защо 'тълпата обича кръв и арена, а не философски съчинения' без политика? Може и да се върже, чакам тогаз такива теми от теб. А тази тема е за ......виж заглавието!

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
  • Потребител

Не е в стила на Кличко, да говори по този начин за опонентите си. Сигурно думите са му изопачени, че повече нашенци да цъкнат. Простак и боксьор в крайна сметка са си съвсем съвместими неща, не виждам драмата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Държанието на Пулев след мача до ден днешен е идеална илюстрация колко е вярна поговорката: "По-добре да мълчиш и всички да те имат за идиот, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!". Е, разсея ги! :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Държанието на Пулев след мача до ден днешен е идеална илюстрация колко е вярна поговорката: "По-добре да мълчиш и всички да те имат за идиот, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!". Е, разсея ги! :grin:

Е хайде, хайде... Лесно е да съдиш. Не му прави чест, че не отдаде дължимото на Кличко, но чак пък идиот... Имаме къде-къде по-големи идиоти на отговорни места в държавата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Извинявай, гледам бокс от много години - над 20, всякакви "генгста шит нигас" (най-ярък представител Тайсън, последните години Чисора) е имало, всякакви поляци-хулигани като Голота, истински питекантропи като Валуев, ама такова чудо не е имало никога! И ако провокациите преди мача са нормални и част от играта, ревът сега е смешен плач! Много смешен! Съжалявам, няма как да кажа на черното бяло. С едно по-нормално поведение, Пулев, макар и загубил, щеше да спечели много! А сега реве, щото е набит от момиче (според неговите думи за Кличко). Хубаво е човек да има някаква връзка с реалността, защото започва да се излага. Започна мача като клоунада, като се плезеше и стоеше на един крак през първия нокдаун, но го завърши като трагедия и снимката с размазаното от удара на Кличко лице казва всичко. И пак повтарям - всичко добре, спорт е, не е страшно да загубиш, но с поведението си след това окончателно ме убеди, че не е дорасъл за света извън Люлин, Младост и Син сити.

Редактирано от Михов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ако нашият момък се бе държал по-прилично резилът нямаше да е толкова голям. При по-скромно и учтиво държание опита да се получи титла заслужава похвала. Но много думи пред медиите и много отнесен бой на ринга вече е съвсем друго нещо. Всеки може да излезе там да го напердашат.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Един бит колкото двама небити струва. Щях да псувам здраво ако беше паднал по точки Кобрата, но сега не, нокаута не може да се отрече.

Да си прави изводите и да се готви за нови срещи. А и малко възпитание да придобие няма да му е излишно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако нашият момък се бе държал по-прилично резилът нямаше да е толкова голям. При по-скромно и учтиво държание опита да се получи титла заслужава похвала. Но много думи пред медиите и много отнесен бой на ринга вече е съвсем друго нещо. Всеки може да излезе там да го напердашат.

Това е част от шоуто....До Кличко и той доста парички си е получил....А от Кличко да ядеш бой съвсем не е срамно....Кажи ми още нещо с което можем да се гордеем, че можем поне да доближим най-добрите в света......За съжаление, много, много пулевци ни са нужни и то не само в бокса и спорта.... :elvis: :elvis: :elvis:

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Империализъм, мафия и лош късмет!?? Да наистина, това си бяха трите най-очевидни причини за загубата.

И аз не очаквам от боксиорите да са сред най-възпитаните и интелигентни хора, ама тоя си е срам голем.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Кажи ми още нещо с което можем да се гордеем, че можем поне да доближим най-добрите в света......

Добре, че се намери кой да ни отсрами, ама това не беше големият мъжага, а едно малко момиченце!

Както казах по-малко сцени а-ла "Бай Ганьо в банята", та да останат сили за борбата на сцената.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Добре, че се намери кой да ни отсрами, ама това не беше големият мъжага, а едно малко момиченце!

Както казах по-малко сцени а-ла "Бай Ганьо в банята", та да останат сили за борбата на сцената.

Ашколсун на тези български дечурлига..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

След такъв бой, който си отнесъл , казваш евала и поздравяваш победителя! ....а нашия - ръкавиците,съдиите, мафията, международното положение и кой знае какво още са му виновни. Реванш искал , ами вече ще се наредиш на опашката или като Шанън Бригс ще обикаляш около него, че да отнесеш още някой пердах. Обаче на Шанън кратуната му е здрава, преди време баткото на Владимир цял мач го думка като тъпан и не можа да го събори на земята.

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

След такъв бой, който си отнесъл , казваш евала и поздравяваш победителя! ....а нашия - ръкавиците,съдиите, мафията, международното положение и кой знае какво още са му виновни. Реванш искал , ами вече ще се наредиш на опашката или като Шанън Бригс ще обикаляш около него, че да отнесеш още някой пердах.

А политиците какво правят когато не победят изборите.....Същото.... :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе не са баш така нещата, както ги представяте. Но като ви е срам, не мога да ви помогна. Мен не ме е срам, Пулев също не трябва да го е срам. Призна си загубата и толкова, както той каза продължаваме напреде. Добър е в това, което прави и тепърва ще има изяви от него. Ако половината от нас бяхме толкова добри в това, което правим друга щеше да е България, но не сме и много от нас никога няма да бъдат. Вижте му отношението, към страната, към нас. Това лошо поведение ли е? Бих казал че е по-скоро за пример.

Редактирано от В.Павлов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бих казал че е по-скоро за пример.

Да , в държавата на мутрите, с премиер - мутра, мутрите в комбинация с чалгаджийките са достойни за пример.....

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе не са баш така нещата, както ги представяте. Но като ви е срам, не мога да ви помогна. Мен не ме е срам, Пулев също не трябва да го е срам. Призна си загубата и толкова, както той каза продължаваме напреде. Добър е в това, което прави и тепърва ще има изяви от него. Ако половината от нас бяхме толкова добри в това, което правим друга щеше да е България, но не сме и много от нас никога няма да бъдат. Вижте му отношението, към страната, към нас. Това лошо поведение ли е? Бих казал че е по-скоро за пример.

Разни хора, разни идеали. На мен такъв като Пулев няма как да е ми е за пример. Първо, дори личните ми впечатления, когато съм се засичал преди време с негови компании по заведения са отвратителни. Второ, публична тайна са някои специфични занимания на човека за "пример", но също са факт. Трето, в интерес на истината, бях склонен да забравя тези минали истории, да ги отдам на лоша среда и младостта, но поведението му след мача окончателно ме убеди, че този "пример" не подлежи на очовечаване. Четвърто, какво му е отношението към България? Кръчмарски патриотизъм! Благодаря, не ми харесва! Имах честта да слушам въпросния индивид по няколко телевизии преди години, абсолютно наивистични разбирания за процесите в страната, но хайде простено му е, все пак е боксьор, не финансов, политически и медиен анализатор, лошото е, че се имаше за авторитет по това, което говори (също както и 90 % от населението на България, макар повечето да не могат да си вържат обувките, образно казано).

Пак казвам - няма да е никак лошо в България боксьорите да си бъдат просто боксьори, а не обединители на нацията, национални герои и пр. Не съм чул Хелениус да е национален герои на Финландия или Тайсън Фюри на Англия. Не съм забелязал и на мачовете им да има такова струпване на потни гастарбайтери, на които това явно беше преживяването на годината.

Съжалявам, ако съм краен, но така мисля! Тази страна наистина ще се оправи с бачкане, а не с фалшиви кумири.

Иначе Кубрат Пулев постигна много в професионален план, да си претендент за световна титла не е малко. Това не му го отричам. Но за пример? Хайде моля ти се!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За пример е. Като стана въпрос за политиците, вижте ги как се джавкат едни други. Стигнаха до там че внасяха някакви оплаквания от колегите си в Брюксел, Бойко разправяше че такъв ни бил материала и рани там подобни глупости, а Станишката че ще свали власта ако не по демократичен, то по друг начин :) . Ти самият разправяш че 90 процента от българите не можели образно казано да си вържат обувките. Пълен цирк. Нямаме уважение един, към друг. Не че Пулев показа някакво уважение, към Кличко, но показа към нацията.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...