Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 2 минути, Atom said:

Не, просто си едностранчив и ти личи от километри. Нагълтал си се с путинска пропаганда и тя ти пречи да виждаш нищо друго.

Нали разбираш че по същия начин ми изглеждаш и ти ? Като си се нагълтал прозападно-украинска пропаганда.

Но аз не разпространявам тука фейкове и пропаганда .

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

Преди 4 минути, scaner said:

Ти си сляп като пръчка бе. Огледай се, информация бол. Кой емигрира? Водят семействата си до Лвов на гарата, за да ги пратят в Полша, и мъжете се връщат обратно, да участват в Териториалната отбрана. Допълнително мъже от емигрантите напуснали преди време, сега се връщат, със същата цел.

Но за да схванеш какво се случва, е нужно разбиране на такива прости понятия като родолюбие, патриотизъм и съпричастност. А като ти липсва, ще си сляп като пирон.

Дрънчиш като изпразнена кофа, кои се връщат само някои, други бягат. По телевизията непрестано дават интервюта на забегнали заедно със семействата си украинци в Полша и Великобритания. А ти най малкото си имаш понятия от родолюбие и патриотизъм, само се криеш под тези лозунги, вижда се от постовете че си Натовска подлога. То затова и България е на такова дарадже, заради такива подлоги като теб.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Sekynda_69 said:

Този нали го знаеш, пълен куку, с теории на квадрат.🤣

Той е абсолютна загуба на време !

Редактирано от Orbit
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Orbit said:

Нали разбираш че по същия начин ми изглеждаш и ти ? Като си се нагълтал прозападно-украинска пропаганда.

Коя е прозападно-украинската пропаганда?  

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Sekynda_69 said:

Дрънчиш като изпразнена кофа, кои се връщат само някои, други бягат. По телевизията непрестано дават интервюта на забегнали заедно със семействата си украинци в Полша и Великобритания.

Не трябва да се гледа телевизия, това е базов съвет. Тя е част от белината за чистене на мозъци. Както виждаш, сам си избрал да пострадаш. После спасение няма обаче...

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, scaner said:

Не трябва да се гледа телевизия, това е базов съвет. Тя е част от белината за чистене на мозъци. Както виждаш, сам си избрал да пострадаш. После спасение няма обаче...

Напротив, не трябва да се гледат украински фейкове от тубата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Sekynda_69 said:

Колко  са лоши Руснаците.

Лош е Путин и то най-вече за самите руснаци. Ако някой руснак не го разбира това е за негова сметка. Аз например не виждам за какъв чеп трябва да го харесвам. Какъв е тоя - Господ?  

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Изказване на украинският представител в ООН:

« Если он (Путин) хочет совершить самоубийство, то не нужно использовать ядерный арсенал. Он должен последовать примеру того чувака в берлинском бункере в мае 1945», — заявил Сергей Кислица.
 
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Atom said:

Лош е Путин и то най-вече за самите руснаци. Ако някой руснак не го разбира това е за негова сметка. Аз например не виждам за какъв чеп трябва да го харесвам. Какъв е тоя - Господ?  

И на мен ми е любопитно на какво се дължи обсесията по Пютин? Какъв е мотива?

Някой може ли да разясни като за крайно неразбиращ?

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Преди 1 минута, БатеВаньо said:

И на мен ми е любопитно на какво се дължи обсесията по Пютин? Какъв е мотива?

Някой може ли да разясни като за крайно неразбиращ?

Медийна пропаганда в продължение на много години.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Р. Теодосиев said:

Медийна пропаганда в продължение на много години.

Така е, всичко което се противопоставя на про-западна пропаганда е путинска пропаганда и автоматично всички които имат мнение което не съвпада с тази про-западна пропаганда са привърженици на Путин.

Не е ли така ?

За тази пропаганда ли става въпрос ?

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Orbit said:

Така е, всичко което се противопоставя на про-западна пропаганда е путинска пропаганда и автоматично всички които имат мнение което не съвпада с тази про-западна пропаганда са привърженици на Путин.

Не е ли така ?

За тази пропаганда ли става въпрос ?

Истината е скрита в детайлите. Такива разсъждения, включващи "всичко" и "всички" са мъглата която трябва да се преодолее за да се стигне до детайлите.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Както разбрахме: "Всеки сам си преценя" ;)

Има много информация и всеки може сам да си направи анализ, но проблема е че хората не знаят как да анализират инфорамцията. Особено в България това се видя с ковид кризата.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 

Преди 2 минути, Orbit said:

Така е, всичко което се противопоставя на про-западна пропаганда е путинска пропаганда и автоматично всички които имат мнение което не съвпада с тази про-западна пропаганда са привърженици на Путин.

 

Не бе човек. Кажи ми защо трябва да харесвам Путин?  Кое точно в "антизападната му война" би трябвало да ми хареса. Ама с твои думи, не да ми повтаряш телевизора.

  • Харесва ми! 4
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Р. Теодосиев said:

Както разбрахме: "Всеки сам си преценя" ;)

Има много информация и всеки може сам да си направи анализ, но проблема е че хората не знаят как да анализират инфорамцията. Особено в България това се видя с ковид кризата.

И от този забоден коментар най-горе трябва да разбираме, че ти си човекът със знанията и знаеш каква е истината?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Atom said:

 

 

Не бе човек. Кажи ми защо трябва да харесвам Путин?  Кое точно в "антизападната му война" би трябвало да ми хареса. Ама с твои думи, не да ми повтаряш телевизора.

Кой казва че трябва да харесваш Путин или Байден или т.н. ?

 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Преди 5 минути, Кухулин said:

И от този забоден коментар най-горе трябва да разбираме, че ти си човекът със знанията и знаеш каква е истината?

Кажи ми твоята истика и аз ще ти кажа какъв човек си :D

 

Хвани и си направи анализ на случващото се, как така стана, че цял свят се ваксинира и ние не - после някак цял свят подкрепя Украйна и критикува Путин...

Колко да е голяма консирацията ;)

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, Atom said:

 

 

Не бе човек. Кажи ми защо трябва да харесвам Путин?  Кое точно в "антизападната му война" би трябвало да ми хареса. Ама с твои думи, не да ми повтаряш телевизора.

На мен не ми харесва разрушителната политика на САЩ. Но аз не мразя Байден. И не съм американофоб. Защото разбирам как е устроен светът , кое го движи, човешкия фактор и т.н.

Разрушителната политика на САЩ в момента е стигнала до Украина и Русия и до умовете на нашите хора. Утре като нищо ще подпалят и нас, ако имат изгода от това. Ако това не го разбираме значи сме готови да играем по свирката им. Виждаш какви са настроения в "твоя" лагер - агресивни.

Русия не може да не води антизпадна война ако иска независимост. Ние сме колония. Русия за сега се държи.

Редактирано от Orbit
  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Р. Теодосиев said:

Кажи ми твоята истика и аз ще ти кажа какъв човек си :D

Аз нямам истина, а гледна точка. Но това не е от значение, защото не съм администратор тук. Но ако бях администратор и, вместо да разчистя последните три страници глупости, обявявах Ксения Собчак за носителка на абсолютната истина, може би щях малко да се замисля.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Orbit said:

Русия не може да не води антизпадна война ако иска независимост. Ние сме колония. Русия за сега се държи.

Това са пълни глупости.  Ако Путин иска да води война със САЩ да ходи в Америка.  За какъв чеп ще напада Украйна.  Украйна няма ли право да е независима?  От къде на къде желанието на един човек да е приоритет пред желанието на цяла държава.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...