Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

Преди 1 минута, Orbit said:

Украинците винаги са били родолюбиви и съпричастни за разлика от марионетките които са ги ръководили последни години.

Същото е и у нас. Мислиш ли че ако Путин се разгневи поради някаква причина, няма да ни прегази ли. Нито американци нито индианци ще ни спасят, ще се чудят нашите политически плъхове в коя дупка да се скрият.😀

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Orbit said:

След като гледаш гордон, и го рекламираш тука със сигурност си топнал мозъка в белината.

Това че не го разбираш, дали те оправдава? Разбирам те, той е голям трън за руските пропагандисти и техните жертви, но не знам как може да им се помогне в случая :)

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Orbit said:

краинците винаги са били родолюбиви и съпричастни за разлика от марионетките които са ги ръководили последни години.

Проблемът е че тези каччества рядко се срещат у българите, справка - коментарите в тоя форум.  Но трябва да се оплакнеш от белината, за да стигнат нещата дето трябва.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, scaner said:

Проблемът е че тези каччества рядко се срещат у българите, справка - коментарите в тоя форум.  Но трябва да се оплакнеш от белината, за да стигнат нещата дето трябва.

Коментарите в този форум са О кей, на теб като не ти харесват защо ги коментираш.😁

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Небензя: «Заявление Киева о том, что он готов к демилитаризации и денацификации, будет шагом к окончанию российской операции».

https://russian.rt.com/ussr/article/968989-situaciya-ukraina-specoperaciya-donbass-rossiya

Хм.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Atom said:

Виж, няма как да мериш рейтинги по всички мирновременни правила на социологията във военно време.  Има си обаче военновременни методологии да се разбере какво става.

Факт е, че украинците се консолидираха. Президентът е с народа си, а народът е с президента. Всички политически лидери в момента са в една лодка. Не се забелязват разнобой, упреци или раздори. И това е видно за всички наблюдатели, независимо дали са руснаци или "западни агенти"

 

Разбира се че в това има логика. И основна причина за това е "медиен рейтинг" , защото това е един от начините на борба срещу Руснаците.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 9 минути, scaner said:

Може. Но глупавото мнение си остава глупаво и при демокрацията.

Аз и друг път съм казал: умният може да се прави на глупав, но глупавият не може да се направи на умен. Лъщи от далекко.

 

Ти на умен ли се смяташ че да определяш кой пише глупости, кой те признава за умен, давай да направим анкета, аз мисля че не си толкова умен.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 6 минути, gmladenov said:

 Показваш се като промито мозъче.

Иди на х@й и ти

Цитирай

Отделен въпрос, че Путин го удря на лично отмъщение, а не на държавна политика.
Дефакто той в момента използва руската армия за лични цели.

Ааа, а аз какво пиша?.., или  с кухата си глава пак не си разбрал?

И по-горе ми предлагаш да се "слагаме" на този същия отмъстителен  човек??

Слагай се ти, аз нямам никакво желание.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, scaner said:

Това че не го разбираш, дали те оправдава? Разбирам те, той е голям трън за руските пропагандисти и техните жертви, но не знам как може да им се помогне в случая :)

Кое да му разбирам? Лъжите ? 

Не ми ги пробутвай на мен тези. Аз достатъчно добре разбирам руския за да анализирам пропагандата и от двете страни.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, nik1 said:
Цитирай

Отделен въпрос, че Путин го удря на лично отмъщение, а не на държавна политика.
Дефакто той в момента използва руската армия за лични цели.

Ааа, а аз какво пиша?.., или  с кухата си глава пак не си разбрал?

И по-горе ми предлагаш да се "слагаме" на този същия отмъстителен  човек??

Слагай се ти, аз нямам никакво желание.

Е какво е това лично отмъщение, данеби да са изнасилили жена му. Хайде по сериозно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Sekynda_69 said:

Коментарите в този форум са О кей, на теб като не ти харесват защо ги коментираш

Е, да си чел, кой ти е крив че не си? Или белината е нанесла непоправимите си вреди?

Преди 1 минута, Sekynda_69 said:

Ти на умен ли се смяташ че да определяш кой пише глупости, кой те признава за умен, давай да направим анкета, аз мисля че не си толкова умен

Ти като претендираш за някакъв ум, огледай се назад, да видиш кой критикува украинците за родолюбието и сплотеността, съветва ги колко е по-цивилизовано да се предават и да се дупят на врага, дошъл да ги завладява. Но силно се съмнявам, че и ти не разбираш смисъла зад тези понятия. Това им е трагедията на такива като тебе, за съжаленние.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, Orbit said:

Кое да му разбирам? Лъжите ? 

Не ми ги пробутвай на мен тези. Аз достатъчно добре разбирам руския за да анализирам пропагандата и от двете страни.

То че има и от двете страни пропаганда, има.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, scaner said:

Е, да си чел, кой ти е крив че не си? Или белината е нанесла непоправимите си вреди?

Май твоят ум е белосан.

 

Преди 1 минута, scaner said:

Ти като претендираш за някакъв ум, огледай се назад, да видиш кой критикува украинците за родолюбието и сплотеността, съветва ги колко е по-цивилизовано да се предават и да се дупят на врага, дошъл да ги завладява. Но силно се съмнявам, че и ти не разбираш смисъла зад тези понятия. Това им е трагедията на такива като тебе, за съжаленние.

Те ако бяха много родолюбиви, нямаше сега масово да емигрират, е има и от тях нещастници които са за родината, но какво ги грее тази родина, оскотяват в нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Orbit said:

Разбира се че в това има логика. И основна причина за това е "медиен рейтинг" , защото това е един от начините на борба срещу Руснаците.

Ти видя ли клипа който постнах или просто си говориш наизуст?  Отричането на украинците да не би да не е борба срещу тях?   Ама не, украинци изобщо няма, а руснаците ги пишем с Голяма буква Р. Айде моля. 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Atom said:

Ти видя ли клипа който постнах или просто си говориш наизуст?  Отричането на украинците да не би да не е борба срещу тях?   Ама не, украинци изобщо няма, а руснаците ги пишем с Голяма буква Р. Айде моля. 

Търсиш под вола теле .

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 15 минути, Кухулин said:

Небензя: «Заявление Киева о том, что он готов к демилитаризации и денацификации, будет шагом к окончанию российской операции».

https://russian.rt.com/ussr/article/968989-situaciya-ukraina-specoperaciya-donbass-rossiya

Хм.

 

Това е вече нещо разумно и от двете страни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 4 часа, miroki said:

А чеченците са на страната на Русия, те имат да си връщат от предишните конфликти на украинската група (батальон)

Чеченците в мнозинството си не са на страната на Русия,
Чуйте Ахмед Закаев:

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Sekynda_69 said:

Те ако бяха много родолюбиви, нямаше сега масово да емигрират, е има и от тях нещастници които са за родината, но какво ги грее тази родина, оскотяват в нея.

Ти си сляп като пръчка бе. Огледай се, информация бол. Кой емигрира? Водят семействата си до Лвов на гарата, за да ги пратят в Полша, и мъжете се връщат обратно, да участват в Териториалната отбрана. Допълнително мъже от емигрантите напуснали преди време, сега се връщат, със същата цел.

Но за да схванеш какво се случва, е нужно разбиране на такива прости понятия като родолюбие, патриотизъм и съпричастност. А като ти липсва, ще си сляп като пирон.

  • Харесва ми! 7
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, nik1 said:

И по-горе ми предлагаш да се "слагаме" на този същия отмъстителен  човек??

Никой не ти предлага да се слагаме. Не си разбрал.

Предлагам да търсим обективно разбиране на ситуацията ... а не ти да рецитириш
безмозъчна прозападна пропаганда.

Когато оня ден написа какви проблемите със Зеленски, това беше умно. В този дух
го карай.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Orbit said:

Търсиш под вола теле

Не, просто си едностранчив и ти личи от километри. Нагълтал си се с путинска пропаганда и тя ти пречи да виждаш нищо друго.

  • Харесва ми! 4
  • Благодаря! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Евристей said:

Майтапът (извинявам се за цинизма) в случаят ....Война на Украине , участниците и ....Светът

Набива се че целия Свят е срещу агресията...! Така ли е наистина ?  Да хвърлим поглед...

Западът и САЩ  са  твърдо на страната на Украйна. Мерките : Невиждани санкции, жестоки, безкомпромисни ...

Тоест Светът е срещу Русия ! 

Кой Свят обаче ? 

Китай : мълчи като пън ! Индия мълчи !  Иран мълчи ! Саудитска Арабия - ни вопъл ни стон ! Черна Африка ...няма позиция...Латинска Америка с асовете си Бразилия и Аржентина ? (или аз не знам)

Излиза че Западната Цивилизация осъжда Русия, но останалия свят мълчи ! 

Сиреч не гласували ... както се казва !  Те може и да не одобряват агресията, но може и...кой знае ???  Мълчат, а мълчанието се тълкува различно...

..........................................................................................................

И пак :  Западния Свят срещу Останалия свят на Путя ! 

Мюсюлманският свят мълчаливо наблюдава чеченските бойци в редиците на Руската армия 

Оплаквания от мюсюлманите в Татарстан нет !  Напротив - Казан е от най-добрите градове във Федерацията, а жизнения стандарт в Републиката над средното...

 

https://web-archive-org.translate.goog/web/20220226224717/https://ria.ru/20220226/rossiya-1775162336.html?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en

и други така ги виждат нещата...

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, scaner said:

Ти си сляп като пръчка бе. Огледай се, информация бол. Кой емигрира? Водят семействата си до Лвов на гарата, за да ги пратят в Полша, и мъжете се връщат обратно, да участват в Териториалната отбрана. Допълнително мъже от емигрантите напуснали преди време, сега се връщат, със същата цел.

Но за да схванеш какво се случва, е нужно разбиране на такива прости понятия като родолюбие, патриотизъм и съпричастност. А като ти липсва, ще си сляп като пирон.

Ти няма ли да спреш вече с лични нападки ?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...