Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 5 минути, Кухулин said:

"поставки оружия идейным наследникам нацистского пособника Степана Бандеры заставляет волей-неволей задаться риторическим вопросом - а насколько всеобъемлющим и завершенным был процесс денацификации в самой Германии после поражения во Второй мировой войне?"

https://tass.ru/politika/13904779

Аааа , Маша Захарова разсуждала , значи няма тън-мън.

И какво да правим ние сега освен да праснем 3-4 водки за да сме в тон със събитията.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 3 минути, ДеДо Либен said:

Аааа , Маша Захарова разсуждала , значи няма тън-мън.

И какво да правим ние сега освен да праснем 3-4 водки за да сме в тон със събитията.

Ако питаш за личното ми мнение, трябва да взимаме пример от Ердоган.

Турция не пойдет на компромисс перед какими-либо альянсами, но и не отвернется от России или Украины, заявил Эрдоган.

https://www.gazeta.ru/politics/2022/02/28/14583679.shtml

:) 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 8 минути, новорегистриран2 said:

Същият този не направи нищо, за да подготви армията и народа си за войната, точно обратното. Призоваваше да не се поддават на паника и внушения.

 

Това го дискутирахме по рано е темата

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, nik1 said:

Това го дискутирахме по рано е темата

От целия информационен поток съм го пропуснал или забравил вече.

-----

Тази вечер има много по-интензивни бомбардировки.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 43 минути, nik1 said:

Популярност сред масовката е едно, компетентност на експертно-професионално ниво - съвсем друго.  Често двете влизат в конфликт помежду си. На масата(тълпата) и се иска да чуе едно, а действителността е съвсем друга. И този който е твърде прям ...често го отнася.  Затова са и ...демагозите - поставят се в услуга на тълпата/народа/.  Прогнозират това което народът иска да чуе и вярва. Така набират популярност и електорат...Този е..Човекът ! 

А че кой, кога, как го е поставил, кой е той, какви са професионалните му знания и възможности...това остава на заден план и се замита...  

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 3 минути, Кухулин said:

Ако питаш за личното ми мнение, трябва да взимаме пример от Ердоган.

Турция не пойдет на компромисс перед какими-либо альянсами, но и не отвернется от России или Украины, заявил Эрдоган.

https://www.gazeta.ru/politics/2022/02/28/14583679.shtml

:) 

Смешни сте, брат , ....по скоро сте за съжаление

6 и половина  милионна България не подкрепя  решенията и действията на ЕС, за да е добре на почитателите на ботоксовото ("добрето" за тях е е навеждането, и чакането ботоксовото да ги погали по главите)

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 минута, Евристей said:

Популярност сред масовката е едно, компетентност на експертно-професионално ниво - съвсем друго.  Често двете влизат в конфликт помежду си. На масата(тълпата) и се иска да чуе едно, а действителността е съвсем друга. И този който е твърде прям ...често го отнася.  Затова са и ...демагозите - поставят се в услуга на тълпата/народа/.  Прогнозират това което народът иска да чуе и вярва. Така набират популярност и електорат...Този е..Човекът ! 

А че кой, кога, как го е поставил, кой е той, какви са професионалните му знания и възможности...това остава на заден план и се замита...  

Това е ясно, визирах  рейтинга.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 16 минути, nik1 said:

Това е ясно, визирах  рейтинга.

Кога и къде са успяли да направят проучването ? 

В държавата война и някой прави проучване за рейтинга....

Колко трябва да си промит за да вярваш на подобни сензации ?

Редактирано от Orbit
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 минути, Orbit said:

Кога и къде са успяли да направят проучването ? 

Колко трябва да си промит за да вярваш на подобни сенсации ?

Чети, не ме питай за всичко, не съм ти учител..

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, nik1 said:

Чети, не ме питай за всичко, не съм ти учител..

Не е трудно да се разбере че Украина печели медийната война с подобни фейкове и пропоганди. Ти и другите сте част от тази медийна война и разпространяваш този бред. Това няма да доведе до нищо добро.

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/100066660016222/posts/293712762860722/ артилерия и Баирактар ..https://fb.watch/bsUV1g9NOZ/

Редактирано от Сармат
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, Orbit said:

Кога и къде са успяли да направят проучването ?

Украинците са се обединили на напомпали срещу врага. Виж това видео:
https://www.youtube.com/watch?v=78x3eiqr1IY

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Украинците са се обединили на напомпали срещу врага. Виж това видео:
https://www.youtube.com/watch?v=78x3eiqr1IY

Този гордон е най изестният ПРОДАДЕН украински "журналист". Това е срам за журналистиката и е много вредно за психическото здраве . 

Резултатите са на лице във форума.

Редактирано от Orbit
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, gmladenov said:

А стига с тази пропаганда де. Ти агитатор на Запада ли си, какъв си.

Е ти не пропаганда,чети коментарите

https://www.sports.ru/tribuna/blogs/odukhevremeni/3020325.html?p_a=click&p_n=supertop&p_p=null&p_c=1107290998#

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 минути, gmladenov said:

А стига с тази пропаганда де. Ти агитатор на Запада ли си, какъв си.

Ти една свястна  приказка май нямаш..

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Orbit said:

В смисъл че оставате тука само русофоби и пропагандисти ?

Не, просто реалисти. Не ние сме си топнали мозъците в белината.

Но забелязвам в тоя форум коментарите по няколко - може би остаряли вече - понятия, като родолюбие и съпричастност, които украинците ярко демонстрират, а у нас по-младото поколение не знаят с какво се ядат и даже ги счита за вредни...

  • Харесва ми! 6
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 55 минути, Orbit said:

Кога и къде са успяли да направят проучването ? 

В държавата война и някой прави проучване за рейтинга....

Колко трябва да си промит за да вярваш на подобни сензации ?

Виж, няма как да мериш рейтинги по всички мирновременни правила на социологията във военно време.  Има си обаче военновременни методологии да се разбере какво става.

Факт е, че украинците се консолидираха. Президентът е с народа си, а народът е с президента. Всички политически лидери в момента са в една лодка. Не се забелязват разнобой, упреци или раздори. И това е видно за всички наблюдатели, независимо дали са руснаци или "западни агенти"

Ето мнение на един руснак.  В интервю от 24-ти, той поддържаше войната. А днес? Виж мнението му относно Зеленски от 3:00 на клипа

 

 

Редактирано от Atom
  • Харесва ми! 5
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, nik1 said:

Ти една свястна  приказка май нямаш..

Причината за войната е политиката на Запада. Чуй го от немска депутатка, не от мен.
Така че престани с нелепата си прозападна пропаганда. Показваш се като промито мозъче.

 

Отделен въпрос, че Путин го удря на лично отмъщение, а не на държавна политика.
Дефакто той в момента използва руската армия за лични цели.

Редактирано от gmladenov
  • ХаХа 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, nik1 said:

Отива  на кино заради тролове като вас.

 

Преди 2 минути, scaner said:

Не, просто реалисти

Зависи от гледната точка, едните смятат другите за тролове, другите смятат първите за такив. Демокрацията позволява свобода на словото и всеки може да си каже мнението. В спора се ражда истината. Кой е тиранин на съвремието, Путин или НАТО, е въпрос на гледна точка. Факт е обече, и то неуспорим, че за 45 години в соца се изгради благоденствие за народа, а през тези 30 години на преклонение пред евроатлантизма, българия стана едва ли не бананова република.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, scaner said:

Не, просто реалисти. Не ние сме си топнали мозъците в белината.

Но забелязвам в тоя форум коментарите по няколко - може би остаряли вече - понятия, като родолюбие и съпричастност, които украинците ярко демонстрират, а у нас по-младото поколение не знаят с какво се ядат и даже ги счита за вредни...

След като гледаш гордон, и го рекламираш тука със сигурност си топнал мозъка в белината.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Atom said:

Факт е, че украинците се консолидираха.

Да. С некадърната си операция, Путин превърна войната в отечествена война за Украйна,
която той няма как да спечели.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

  

Преди 3 минути, Sekynda_69 said:

Зависи от гледната точка, едните смятат другите за тролове, другите смятат първите за такив.

Заблуждаваш се. Има си ясни критерии какво е трол. Това чче не ги знаеш и говориш наизуст не те оправдава.

Преди 3 минути, Sekynda_69 said:

Демокрацията позволява свобода на словото и всеки може да си каже мнението.

Може. Но глупавото мнение си остава глупаво и при демокрацията.

Аз и друг път съм казал: умният може да се прави на глупав, но глупавият не може да се направи на умен. Лъщи от далекко.

 

Редактирано от scaner
  • Харесва ми! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, scaner said:

Не, просто реалисти. Не ние сме си топнали мозъците в белината.

Но забелязвам в тоя форум коментарите по няколко - може би остаряли вече - понятия, като родолюбие и съпричастност, които украинците ярко демонстрират, а у нас по-младото поколение не знаят с какво се ядат и даже ги счита за вредни...

Украинците винаги са били родолюбиви и съпричастни за разлика от марионетките които са ги ръководили последни години.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...