Отиди на
Форум "Наука"

Изводите които България следва да си направи от руско-украинската война


Recommended Posts

Преди 33 минути, vvarbanov said:

Можеш да разчиташ на мен. Само свирни и ще ти защитя правата.😉

 

 Аз знам, че влагам смисъл, но ти пишеш безсмислици, Запъртък. :)

Казах ти, недей така, Пиле! Думата "сфирка"също има особен смисъл когато я употребяваш лично и води също до объркване... Но ако имам нужда от твоите услуги обещавам да се обърна към теб.

Не знам ти какъв смисъл имаш, Пиле, но вероятно ще се опиташ да обясниш, как така руската пропаганда, накара Турция да обяви казус бели на Гърция и как преди седмица - две Турция разшири понятието си казус бели?

М/у временно, ако случайно си решиш, да се върнеш към старите си занимания, касаещи сфирките и кебапчетата, може и да не отговаряш, Пиле..

Редактирано от skiahtro
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 296
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Преди 16 минути, Skubi said:

Така, че нищо чудно нема, че плашат гърците с това, че турците ще почнат 1 по един да окупират островчетата по крайбрежието им с главна цел, да ги изолират от правото на добиване земният гас в региона....Да не говорим за циприотите. Затова Капитана е побеснял....Виж само какво прави. Събул си гащите и с тях развява на орките да одат да му спасят мускалчетата.... 

Ами проблема на турците е че не могат да окупират острофчетата, поради неизвестни ти причини, а газа в региона си има собственик.

Но тук вече влизаш в противоречие.. До сега обясняваше за спасителите от НАТО, пък сега изведнъж турците щели да взимат острофчетата..?

Да не си се объркал и ти като Върбанов, във връзка с ЛГБТ правата?

Ако има интерес, теб не те знам, ама Върбанов си го знам и мога да направя връзката, ако трябва

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, skiahtro said:

Ами проблема на турците е че не могат да окупират острофчетата, поради неизвестни ти причини, а газа в региона си има собственик.

OK. Ne vsichki. https://www.ekathimerini.com/news/1193697/turkey-ready-to-deploy-oruc-reis-in-a-month-says-energy-minister/

https://azuzlet.hu/wp-content/uploads/2019/05/TURCHIA_-_ITALIA_-_CIPRO_-_piattaforma-300x197.jpg

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

Преди 23 минути, Skubi said:

Обясни какво означава това според теб! Това ОК може да се тълкува многозначно.. Предполагам нещо свързано с руската пропаганда, за която споменава гео-анализатора Върбанов...

 

Редактирано от skiahtro
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, skiahtro said:

Обясни какво означава това според теб! Това ОК може да се тълкува многозначно..

 

Tи казваш вече 2 или 3 път , че ", поради неизвестни ти причини, ". За това казах ОК.

Ако са неизвестни за мен, са неизвестни. Ти сигурно по знаеш.

Не работя нито при спец служба, нито придруги подобни. Инфрмирам се предимно от пресата, нета. Но винаги с критика защото знам, че всички лъжат. Манипулират...Затова поставих редица примери, за които съм чел, чул, гледал по нета, телевизията или още по-важно лично информирал от познати. Но Ти се запъна на турците и затова добавих малко инфо, че проблемът не е нов, но руските гадове много добре знаят как да духат едновременно и горещо и студено....Само отвори днешната преса/българската, защото в унгария хич не ги интересуват македонските разправии, 0 интерес) и сигурно ще видиш материал за СКОПИЕ-БЕЛГРАД-СОФИЯ...Но би трябвало това да го прочетеш и на сръбски и на македонски за да получиш пълна представа къде как манипулират русофилските медии. Има от тях доста....

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, skiahtro said:

Линка е неработещ и нямам идея какво е това "Ne vsichki"

https://www.ekathimerini.com/news/1193491/turkish-research-ship-may-be-preparing-for-activities-in-the-east-med-reports-say/

За този кораб става дума. И тази карта.

Преди 12 минути, skiahtro said:

Линка е неработещ и нямам идея какво е това "Ne vsichki"

6’ncı parselde Rum yönetimini kaygılandıran "büyük keşif"

https://www.kibrisgenctv.com/guney/6nci-parselde-rum-yonetimini-kaygilandiran-buyuk-kesif-h102204.html

 

Дано сега стане.

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, Skubi said:

Tи казваш вече 2 или 3 път , че ", поради неизвестни ти причини, ". За това казах ОК.

Ако са неизвестни за мен, са неизвестни. Ти сигурно по знаеш.

Не работя нито при спец служба, нито придруги подобни. Инфрмирам се предимно от пресата, нета. Но винаги с критика защото знам, че всички лъжат. Манипулират...Затова поставих редица примери, за които съм чел, чул, гледал по нета, телевизията или още по-важно лично информирал от познати. Но Ти се запъна на турците и затова добавих малко инфо, че проблемът не е нов, но руските гадове много добре знаят как да духат едновременно и горещо и студено....Само отвори днешната преса и сигурно ще видиш материал за СКОПИЕ-БЕЛГРАД-СОФИЯ...Но би трябвало това да го прочетеш и на сръбски и македонски за да получиш пълна представа къде как манипулират русофилските медии. Има от тях доста....

Ами от вероятен военен конфликт вътре в НАТО, основен печеливш ще са руснаците. Ако това е руската пропаганда, добре. Руска пропаганда не чета, не гледам и не знам. Ако е така възможно...

До колкото съм информиран се работи и подготвя военна ос Атина-Белград-София-Букурещ, която е насочена именно към експанзионистичната дейност на Турция и е извън НАТО.

Ако ти смяташ , че съществува някаква друга реална опастност и за България е възможен друг военен конфликт, освен с Турция, може да го кажеш тук. Аз лично не мога да си представя друг. Не и ако България сама не прояви агресия, а това за сега, според мен, е извън всякаква реалност.

Преди 1 час, Skubi said:

Стана.

Това са кипърски парцели, които вече се разработват. Района е вече изследван и се знае точно, къде, какво и колко има. Даже на картата са показани фирмите които ги разработват. Оруч Рейс е изследователски кораб, той не е сондажен,не ми е ясно какво точно ще прави там, освен някакви провокации. През есента Турция искаше да прати там сондажен кораб, но и се разминаха само с мераците и големите приказки, след което го прати в някакви техни турски териториални води...

А какво има там, в тези турски териториални води, може да заинтересува само гео-анализатора Върбанов, защото информацията твърди, че било нещо голямо... 😶

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, skiahtro said:

Казах ти, недей така, Пиле! Думата "сфирка"също има особен смисъл когато я употребяваш лично и води също до объркване... Но ако имам нужда от твоите услуги обещавам да се обърна към теб.

Ясно, разбрахме се! Когато ти нарушат ЛГБТ правата , свириш и те защитавам, Запъртък... 🤣

Преди 4 часа, skiahtro said:

Не знам ти какъв смисъл имаш, Пиле, но вероятно ще се опиташ да обясниш, как така руската пропаганда, накара Турция да обяви казус бели на Гърция и как преди седмица - две Турция разшири понятието си казус бели?

Ааа! Не! Не коментирам специализираната за всяка държава, руска пропаганда. Съветвам те и ти да не го правиш! :)

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, skiahtro said:

Руска пропаганда не чета, не гледам и не знам.  

Ооо,...горкото! То си въобразява, че трябва да има заглавие с едър шрифт "РУСКА ПРОПАГАНДА" за да се "пази" от нея.

 

Преди 3 часа, skiahtro said:

До колкото съм информиран се работи и подготвя военна ос Атина-Белград-София-Букурещ, която е насочена именно към експанзионистичната дейност на Турция и е извън НАТО.

Ето на! Виждаш ли, че пропагандата сама те е намерила. Тя не разчита ти да я търсиш, ами сама те открива. И те прави Запъртък в полога на руската пропаганда.  😂

Редактирано от vvarbanov
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 часа, vvarbanov said:

Ясно, разбрахме се! Когато ти нарушат ЛГБТ правата , свириш и те защитавам, Запъртък... 🤣

Ааа! Не! Не коментирам специализираната за всяка държава, руска пропаганда. Съветвам те и ти да не го правиш! :)

Ок. Какфото кажеш. Ще се срешнем под дъгата и ще сфирим и ще пеем и ще правим циганско колело Но69..

А сега, знам че имаш зор, но недей да пречиш, Пиле и не си разтфаряй шлифера, пред малките момченца! 

🌈

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, skiahtro said:

Ок. Какфото кажеш. Ще се срешнем под дъгата и ще сфирим и ще пеем и ще правим циганско колело Но69..

А сега, знам че имаш зор, но недей да пречиш, Пиле и не си разтфаряй шлифера, пред малките момченца! 

🌈

Пораствай по бързо, Запъртък...🥲

Link to comment
Share on other sites

Преди 27 минути, vvarbanov said:

Пораствай по бързо, Запъртък...🥲

Колко бързо, Пиле?😊

И ако много бързаш, няма ли да те обвинят, че правим нещо незаконно?

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, skiahtro said:

Колко бързо, Пиле?😊

И ако много бързаш, няма ли да те обвинят, че правим нещо незаконно?

Няма!

Ти годините отдавна ги имаш. Остава да порастнеш и на акъл.😉

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 часа, vvarbanov said:

Няма!

Ти годините отдавна ги имаш. Остава да порастнеш и на акъл.😉

Е тогава как си представяш да си комуникираме? 😶

Осфен това ми харесва кога плуваш в собствената си пяна... 😊

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, skiahtro said:

Е тогава как си представяш да си комуникираме? 😶

Осфен това ми харесва кога плуваш в собствената си пяна... 😊

Безсмислици ! 🥱

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

България трябва да следи изводите, които си прави Германия и как произвежда метал за Леопарди без газ и въглища. Това е чудо!

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Доколкото съдбата на Украйна се определя от интересите на Великите сили, един важен извод е, че по отношение на Украйна, а още повече по отношение на България трябва да сме предпазливи. Да не ставаме фанатични привърженици на никого. Като си спомня за идиота, вярващ на американски филми, дето като отлитаха самолетите от Афганистан се покачи на крилото... та да не стане като с него.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, Втори след княза said:

Доколкото съдбата на Украйна се определя от интересите на Великите сили, един важен извод е, че по отношение на Украйна, а още повече по отношение на България трябва да сме предпазливи. Да не ставаме фанатични привърженици на никого. Като си спомня за идиота, вярващ на американски филми, дето като отлитаха самолетите от Афганистан се покачи на крилото... та да не стане като с него.

Това беше преди, когато идиотите биваха дискриминирани и подценявани! Сега вече всички знаят, че да не вярваш на американските филми е руска пропаганда.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 52 минути, skiahtro said:

Това беше преди, когато идиотите биваха дискриминирани и подценявани! Сега вече всички знаят, че да не вярваш на американските филми е руска пропаганда.. 

"Хвани едните - удари другите"... филми😉

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, skiahtro said:

Ако не ти хареса е руска пропаганда, ако ти хареса не е...

Същото важи и за русоробите: ако не подкрепяш руската пропаганда, значи си соросоид и кравар. 🙄

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 46 минути, gmladenov said:

Същото важи и за русоробите: ако не подкрепяш руската пропаганда, значи си соросоид и кравар. 🙄

А който я подкрепя е козар. :russian:

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, gmladenov said:

Същото важи и за русоробите: ако не подкрепяш руската пропаганда, значи си соросоид и кравар. 🙄

И какво от това? Мисли логично! След като да разделяш хората на идиоти или не, е дискриминация, то да твърдиш че едните идиоти са по-добри от другите идиоти, също е дискриминация.

 

Преди 55 минути, новорегистриран3 said:

А който я подкрепя е козар. :russian:

Нищо лошо няма в това да си козар. Лошо е когато имаш претенции, да си козар пък не си...

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...