Отиди на
Форум "Наука"

Ще се промени ли нещо след интервюто Карлсън- Путин?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 минута, Warlord said:

САЩ и коалицията бяха агресор.

Е, така вече можем да разговаряме. Има някои, за които черното е бяло и край! (black is blank  :))

Сега трябва да се изкажеш имаха ли основание Донецк и Луганск да се отделят?

....

Преди 10 минути, Warlord said:

Междувременно не знам дали научи вече, но докато я водихме тая дискусия отровиха втори път Навални, тоя път успешно. Как ше го коментираш, пак ли американците?

Вчера имах коментар на тая тема, за който ти се изказваш, че бил нонсенс. (Сякаш го урочасах тоя Навални? Боже прости ми!) Ами сенс е. Какви реални противници на Путин са починалите? (за Навални още не е сигурно) Самия Навални изобличава корупцията. Много хубаво. ... Дотук... Но веднага я изсипва на главата на Путин, сякаш Путин много иска в Русия (която е негова собственост - нали  :) )да има корупция. Ти искаш ли някой да си хвърля боклука на стълбището ти?  

  Аз бих изчакал да се види доколкото може по-добре около тая загадъчна смърт?  Педвид текущата ситуация на световната сцена, за възпирането на Русия вече се пускат и последните диверсионно-терористични методи. 

Сценарий: смърт на Навални --> "все"народни митинги --> размирици --> Путин е примамен да се яви пред народа --> камикадзе "привърженик на Навални" се самовзривява! --> Путин е ликвидиран, Елцин чете прокламация върху танк и властта в Русия попада в правилните хора  :)  (пардон не Елцин, но не съм врачка да отгадая името на навия спасител  :) )

 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 223
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 15 минути, Exhemus said:

Е, така вече можем да разговаряме. Има някои, за които черното е бяло и край! (black is blank  :))

Сега трябва да се изкажеш имаха ли основание Донецк и Луганск да се отделят?

....

Вчера имах коментар на тая тема, за който ти се изказваш, че бил нонсенс. (Сякаш го урочасах тоя Навални? Боже прости ми!) Ами сенс е. Какви реални противници на Путин са починалите? (за Навални още не е сигурно) Самия Навални изобличава корупцията. Много хубаво. ... Дотук... Но веднага я изсипва на главата на Путин, сякаш Путин много иска в Русия (която е негова собственост - нали  :) )да има корупция. Ти искаш ли някой да си хвърля боклука на стълбището ти?  

  Аз бих изчакал да се види доколкото може по-добре около тая загадъчна смърт?  Педвид текущата ситуация на световната сцена, за възпирането на Русия вече се пускат и последните диверсионно-терористични методи. 

Сценарий: смърт на Навални --> "все"народни митинги --> размирици --> Путин е примамен да се яви пред народа --> камикадзе "привърженик на Навални" се самовзривява! --> Путин е ликвидиран, Елцин чете прокламация върху танк и властта в Русия попада в правилните хора  :)  (пардон не Елцин, но не съм врачка да отгадая името на навия спасител  :) )

 

Ако ще има наследник той ще е Медведев.Има и стаж 4 години президенство вече.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, todorg said:

Ако ще има наследник той ще е Медведев.Има и стаж 4 години президенство вече.

Ако е Медведев, атентата няма да има смисъл  :)

.. Но атентат (вече) никак не е изключен - ние (САЩ) нямаме нищо общо, той руският народ се отърва сам от омразния диктатор.  :)

Редактирано от Exhemus
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Exhemus said:

Ако е Медведев, атентата няма да има смисъл  :)

.. Но атентат (вече) никак не е изключен - ние (САЩ) нямаме нищо общо, той руският народ се отърва сам от омразния диктатор.  :)

Понякога така става.И ние българите имахме желание да се отървем от краставият "турски султан" според Вазов в Немили недраги руснаците ни помогнаха ,без да го искаме.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 39 минути, scaner said:

Защото Русия влиза в чужда държава с цел заграбване на територия и унищожаване на държавността. За разлика от (изброяваш си по списъка...).

Няма как вече да се пишеш безплатен адвокат на "светлите сили". Казвай колко ти плащат?  :)

Първо Русия не е декларирала тези неща.

Второ - Явно Ирак и Югославия не са достатъчни за доказателство. Намери в уикито, тогава, за доктрината Монро. Вече няма жив човек, роден когато тя е обявена, но питай хората от латинска Америка дали не я помнят  :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Exhemus said:

Първо Русия не е декларирала тези неща.

Крадецът няма да признае че е крадец. Русия не беше отровила Навалний, нали?. Ти очакваш от престъпник от такава величина някакво самопризнание? Трябва да си снижиш очакванията и да си махнеш розовите очила :)

Всички вече две години виждаме какво прави Русия. И всички усуквания от там, официални или не, за някакъв потенциален мир, включват заграбеното да не се пипа. Как може да си толкова сляп? Или четеш само официалната руска пропаганда? Тогава всичко е ясно...

Преди 11 минути, Exhemus said:

Второ - Явно Ирак и Югославия не са достатъчни за доказателство. Намери в уикито, тогава, за доктрината Монро. Вече няма жив човек, роден когато тя е обявена, но питай хората от латинска Америка дали не я помнят

А доктрините на Римската империя няма ли да приведеш в свое опрадвание? А планът "Дълес"? Той съвсем оправдава всяка руска агресия :)

Айде стига с безпочвените конспирации.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, Atom said:

Много си се загрижил за другите.   Ако толкова те е страх от диктатора, защо все още се размотаваш в същите тези  "недружественных государств" или както ти ги наричаш "миши дупки".   Светът е голям и дружбата дебне отвсякъде. Кеф ти в Иран, кеф ти  в Северна Корея, кеф ти някъде в Африка, кеф ти и в самата Русия. Стягай куфарите и смело напред.    

Обиколил съм почти целия свят и уверявам те, че е разнообразно прекрасен.. Едно е сигурно, с безсмислен идиотизъм света не може и няма как да стане по-хубаво място.

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, scaner said:

Крадецът няма да признае че е крадец. Русия не беше отровила Навалний, нали?. Ти очакваш от престъпник от такава величина някакво самопризнание? Трябва да си снижиш очакванията и да си махнеш розовите очила :)

Всички вече две години виждаме какво прави Русия. И всички усуквания от там, официални или не, за някакъв потенциален мир, включват заграбеното да не се пипа. Как може да си толкова сляп? Или четеш само официалната руска пропаганда? Тогава всичко е ясно...

А доктрините на Римската империя няма ли да приведеш в свое опрадвание? А планът "Дълес"? Той съвсем оправдава всяка руска агресия :)

Айде стига с безпочвените конспирации.

vim vi repellere licet

Ами тази римска доктрина Путин най-накрая взе да я прилага, като преди това изреди всички благи доктрини :) 

Няма да се повтарям заради теб - виж какво обясних на Уорлорда. 

Много услужливо изпускаш какво представлява Украйна и как се стигна до 2022.  Не съм привърженик на руската имперска политика, но в Украйна "американската" империя постави руската във "цугцванг". Всички ходове на Русия са последните възможни...

Ако погледнеш така, става безсмислено да морализаторствуваш :)

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Exhemus said:

Много услужливо изпускаш какво представлява Украйна и как се стигна до 2022.

Нищо не изпускам. Знам руските приказки "восем лет домбили Бомбас" и предисторията им. "Или митовете за обещания НАТО да не се разширявал на изток? Но ти явно имаш някаква друга информация, щом повдигаш така въпроса? И то в контекста на оправдаване на очевадната агресия на Русия?

Последните възможни ходове? Не мислиш ли, че това твърдение е твърде болно? Излез от коловоза на руската пропаганда, тя убива мисленето - там е най-добра...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 Безсмислена тема, пълна с безполезни спорове със съветофили...

Те не просто подкрепят войната на Путин, те са щастливи, че "путин натрива носа на гадния Запад" и руши Украйна!!

И са толкова кръвожадни, че не виждат морето от кръв на така обичаните от тях руснаци?!?! Щото покрай пълчищата застаряващи турбо-патриоти и зековете, гинат и десетки хиляди млади руски момци, които с нищо не заслужават съдбата, наложена им от техните бащи и от бункерния им дядо...

Жестокостта на съветофила е безгранична!

  • Харесва ми! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Exhemus said:

Сценарий: смърт на Навални --> "все"народни митинги --> размирици --> Путин е примамен да се яви пред народа --> камикадзе "привърженик на Навални" се самовзривява! --> Путин е ликвидиран ...

Много типично за русоробите е, че са конспиратори.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, isav said:

... те са щастливи, че "путин натрива носа на гадния Запад" и руши Украйна!!

Това са им въжделенията на хорицата. Някои да натупа гадния Запад.
Но никой от тях не е емигрирал - и не мисли да емигрира - в Русия. 🙄

Редактирано от gmladenov
  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 53 минути, scaner said:

Нищо не изпускам. Знам руските приказки "восем лет домбили Бомбас" и предисторията им. "Или митовете за обещания НАТО да не се разширявал на изток? Но ти явно имаш някаква друга информация, щом повдигаш така въпроса? И то в контекста на оправдаване на очевадната агресия на Русия?

Не домбили, а бомбили. Не иронизирай жестокостта на садистите или си един от тях? Путин е виновен не за тази агресия, а за това че не я осъществи веднага и със двойна ярост срещу тези отгледани изверги.  Аз и тях ги съжалавам - те разбират каква роля им е отредена 2 секунди преди смърта си.

 Ах,  НАТО се разшири? Без да искаме, пардон  :)  

  Моля, ама ще изядете хурката!  :)

....

Тя информацията е проста и ясна, но щом я обръщаш на ирония, няма за какво да говорим. Да си някой, дето не разбира, ще ти е простено.

Кажи сега, след толкоз много бълвоч, спомогнахте ли нещо срещу злините на руската империя в България. 

Това, че и се зверите и я дразните, мислите ли, че е добро за нас българите? Вие какви сте не знам?  :)

 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Exhemus said:

Второ - Явно Ирак и Югославия не са достатъчни за доказателство.

САЩ никога не са анескирали Иракски територии. Бомбардировките в Югославия бяха отговор
на сръбския генодиц.

Къде бяхте вие да квичите когато сърбите избиваха мюсюлмани.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 42 минути, gmladenov said:

САЩ никога не са анескирали Иракски територии. Бомбардировките в Югославия бяха отговор
на сръбския генодиц.

Къде бяхте вие да квичите когато сърбите избиваха мюсюлмани.

Ако отговаряш на мен, въобще не поддържам изверга Милошевич и неговите хора.

Ставаше въпрос за думата Агресия. Дали правилно се употребява? И доказах, че не е правилно.

Само това и нищо повече  :)

...

ПС Ако се присъединя към вас и да рева срещу руснаците - да им казвам "Хак ви е, че ви трепят сега, задето поддържате сърбите. Имате изключително къса памет. Вижте от карикатурите от собствените си весници как изглежда Тито."

 Но не, руснаците ще се обидят люто и няма да ме разберат. На тях трябва да се обяснява бавно и търпеливо като на деца.

 Когато гоним дипломати , не трябва да парадничим и да тупаме тъпана. Показваме конфиденциално доказателствата на посланничката и тя сама ще си ги отзове.  Не забравяме да кажем: "Ние сме си приятели, но не може така. Ако ви интересува нещо за вашата сигурност - попитайте ни." 

 -Това е простичко, разумно и достойно поведение. А джафкането на пуделите в един момент те кара да ги нариташ. Не е ли така?

 

 

Редактирано от Exhemus
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 6 часа, Exhemus said:

Когато гоним дипломати , не трябва да парадничим и да тупаме тъпана. Показваме конфиденциално доказателствата на посланничката и тя сама ще си ги отзове.  Не забравяме да кажем: "Ние сме си приятели, но не може така. Ако ви интересува нещо за вашата сигурност - попитайте ни." 

 -Това е простичко, разумно и достойно поведение. А джафкането на пуделите в един момент те кара да ги нариташ. Не е ли така?

Искате да кажете, че посланикът е в дълбоко неведение какви ги вършат неговите шпиони, та някой трябва да й отвори очите?! В действителност по този въпрос нещата са изяснени без драматизъм във Виенската конвенция (чл.9) и нямат нищо общо с вашите свободни съчинения по картинка. А споменатата посланичка обича да цитира тази конвенция.

По темата. За путин отново се говори по целия свят, което е балсам за неговото дребнаво нарцистично его. Летящият Карлсън също постигна своето - ще стане евентуално вице на Тръмп. Според преобладаващото западно мнение след интервюто отново лъсна истинската същност на путинския режим. От вчера повтарят същото след убийството на Навални. Питам се колко пъти трябва да им се отварят очите за този режим и все да не могат да вденат какво представлява в момента Русия?!

  • Харесва ми! 5
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 11 часа, Exhemus said:

Е, така вече можем да разговаряме. Има някои, за които черното е бяло и край! (black is blank  :))

Сега трябва да се изкажеш имаха ли основание Донецк и Луганск да се отделят?

....

Вчера имах коментар на тая тема, за който ти се изказваш, че бил нонсенс. (Сякаш го урочасах тоя Навални? Боже прости ми!) Ами сенс е. Какви реални противници на Путин са починалите? (за Навални още не е сигурно) Самия Навални изобличава корупцията. Много хубаво. ... Дотук... Но веднага я изсипва на главата на Путин, сякаш Путин много иска в Русия (която е негова собственост - нали  :) )да има корупция. Ти искаш ли някой да си хвърля боклука на стълбището ти?  

  Аз бих изчакал да се види доколкото може по-добре около тая загадъчна смърт?  Педвид текущата ситуация на световната сцена, за възпирането на Русия вече се пускат и последните диверсионно-терористични методи. 

Сценарий: смърт на Навални --> "все"народни митинги --> размирици --> Путин е примамен да се яви пред народа --> камикадзе "привърженик на Навални" се самовзривява! --> Путин е ликвидиран, Елцин чете прокламация върху танк и властта в Русия попада в правилните хора  :)  (пардон не Елцин, но не съм врачка да отгадая името на навия спасител  :) )

 

Няма какво да разговаряме за тоя уатабаутизъм, затова и го коментирах лаконично, да не се разводнява повече. Това че някой, си някога си, биел негри, не оправдава по никакъв начин мизериите на рашистите в Украйна.

Кое му е загадъчното в смъртта на Навални? Пробваха се веднъж да го отровят, пробваха се и втори път. Кое тука е загадъчното? Кое беше загадъчното и в смъртта на Пригожин? Къде са тия всенародни протести и митинги, къде е Путин сред народа, къде са камикадзетата? Действително ли вярваш, че американски агент се е добрал до килията му в Сибир за да го убие, за да навреди на Путин, щото му бил много полезен жив?

Никакъв сенс не виждам аз тука.

  • Харесва ми! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, Exhemus said:

Не домбили, а бомбили. Не иронизирай жестокостта на садистите или си един от тях? Путин е виновен не за тази агресия, а за това че не я осъществи веднага и със двойна ярост срещу тези отгледани изверги.  Аз и тях ги съжалавам - те разбират каква роля им е отредена 2 секунди преди смърта си.

Какви садисти, какви пет лева? Умишлено казвам "домбили", това е масово сред украинците, защото разбират сарказма. Ти явно не? За какво изобщо разговаряме тогава? :)

Какво право има Путин да се бърка в делата на чужда държава? За която е подписал договор за ненападение? Май си опериран за цялата история която се случи там. И друг път съм казвал, пропагандата, особено руската, убива. Ментално и всякак.

Преди 9 часа, Exhemus said:

Тя информацията е проста и ясна, но щом я обръщаш на ирония, няма за какво да говорим. Да си някой, дето не разбира, ще ти е простено.

Да, информацията е проста, но трябва да се изучава внимателно, а не да си полира човек мозъка само едностранно. Но страхът да не видиш в каква ужасна позиция си се озовал спомага на хипнозата... За лекуването трябват много средства и време, и най-вече желание. А желанието е най-дефицитната стока на тоя пазар.

Преди 9 часа, Exhemus said:

Кажи сега, след толкоз много бълвоч, спомогнахте ли нещо срещу злините на руската империя в България. 

Не, не спомогнахме с много. Защото първо сме малко, второ това месо гние много бавно. И трето, с политиката си ЕС не спомага левашките идеи да се ограничат. И те продължават да нанасят всякакви вреди, и ще продължават, популизмът ясно го демонстрира. Злото изначално е много. "Но ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго да се прави" (с)

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, gmladenov said:

САЩ никога не са анескирали Иракски територии. Бомбардировките в Югославия бяха отговор
на сръбския генодиц.

Ти спориш с човек който представя цитирането на пропагандата която чете за разсъждение по тема... И на това гради някакви "аргументи" тип "а вие защо биете нашите негри".

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Warlord said:

Кое му е загадъчното в смъртта на Навални?

Това че Навални не беше против войната на Русия срещу Украйна. При това положение защо му е на Путин да го убива? Отгоре на това Навални беше в сибирски затвор,тоест напълно безопасен за кремълския вожд,за разлика от Пригожин например.

Ако Навални е умрял от естествена смърт,(от болест например),това променя коренно нещата...

  • ХаХа 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, deaf said:

Това че Навални не беше против войната на Русия срещу Украйна. При това положение защо му е на Путин да го убива? Отгоре на това Навални беше в сибирски затвор,тоест напълно безопасен за кремълския вожд,за разлика от Пригожин например.

Ако Навални е умрял от естествена смърт,(от болест например),това променя коренно нещата...

Ей затуй.

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

15 принципа на своята политическа платформа за войната, следвоенното устройство на Русия и признаване на Украйна в границите й от 1991 година (с крим) публикува от Изправителната колония (затвор) №6 в Мелехово опозиционният руски политик Алексей Навални.

Дни преди годишнината от руското нахлуване в Украйна „Медуза“ публикува принципите на политическата платформа на Украйна, която се занимава с въпросите на войната и следвоенното устройство на руската федерация: „Максимално кратко формулирах моите, и надявам се на много повече нормални хора политическа платформа“, казва навални, цитират от изданието.

Според него това са „15-те точки на гражданина на Русия, желаещ благото на страната си“. Ето и пълното изявление на руския политик:

Какво беше това и какво имаме сега?

1. Президентът Путин отприщи несправедлива агресивна война срещу Украйна под нелепи предлози. Той отчаяно се опитва да придаде на тази война статут на „народна“, стремейки се да направи всички граждани на Русия свои съучастници, но опитите му се провалят. За тази война почти няма доброволци, затова армията на Путин разчита на пленници и принудително мобилизирани.

 

2. Истинските причини за войната са политическите и икономическите проблеми в Русия, желанието на Путин да запази властта си на всяка цена и неговата мания за историческото му наследство. Той иска да остане в историята като "цар-завоевател" и "обединител на земи".

3. Десетки хиляди невинни украинци бяха убити, болката и страданието бяха стоварени върху милиони. Извършени са военни престъпления. Градовете и инфраструктурата на Украйна бяха унищожени.

4. Русия претърпява военно поражение. Именно осъзнаването на това промени риториката на властите от "Киев за три дни" към истерични заплахи за използване на ядрено оръжие в случай на поражение. Безсмислено е съсипан животът на десетки хиляди руски войници. Окончателното военно поражение може да бъде отложено с цената на живота на още стотици хиляди мобилизирани, но като цяло е неизбежно. Комбинацията от "агресивна война + корупция + посредственост на генералите + слаба икономика + героизъм и висока мотивация на защитниците" води само до поражение.
Фалшивите и лицемерни призиви на Кремъл за преговори и прекратяване на огъня не са нищо повече от реалистична оценка на перспективите за военни действия.

Какво да се прави?

5. Какви са границите на Украйна? Такива, както и на Русия - международно признати, определени през 1991 г. И ние, Русия, ги признахме тогава. Русия трябва да признае тези граници още сега. Няма какво да обсъждаме. Почти всички граници в света са произволни и предизвикват нечие недоволство. Но е невъзможно да се борим за тяхната промяна в 21 век. В противен случай светът ще потъне в хаос.

6. Оставете Украйна на мира и й дайте възможност да се развива така, както желае нейният народ. Спрете агресията, сложете край на войната и изтеглете всички руски войски от територията на Украйна. Да се продължава войната е просто истерия от безсилие, а да я спреш е силен ход.

7. Съвместно с Украйна, САЩ, Европейския съюз и Великобритания да се потърсят приемливи начини за компенсиране на щетите, нанесени на Украйна. Например (след смяната на властта в Русия и края на войната), като вдигнем ограниченията за нашия нефт и газ, но с насочване на част от приходите от износа на въглеводороди за компенсация.

8. Разследване на военните престъпления в сътрудничество с международни институции.

Защо прекратяването на путинската агресия е в интерес на Русия?

9. На всички руснаци ли е присъщо имперско съзнание?
Това са глупости. Например във войната срещу Украйна участва и Беларус. И беларусите ли имат имперско съзнание? Не, те също имат диктатор на власт. В Русия, както във всяка страна с исторически предпоставки за това, винаги ще има хора с имперски възгледи, но това далеч не е мнозинството. Няма причина за рев и оплакване. Такива хора трябва да бъдат победени на избори, както десните и левите радикали биват победени в развитите страни.

10. Има ли Русия нужда от нови територии?
Русия е огромна страна с намаляващо население и умираща провинция. Империализмът и желанието за заграбване на територии са най-вредният и разрушителен път. Руските власти отново унищожават бъдещето ни със собствените си ръце, за да изглежда страната ни по-голяма на картата. Но Русия си е голяма. Нашата задача е да спасим хората и да развием това, което имаме в изобилие.

11. Като наследство от тази война ще получим плетеница от сложни и на пръв поглед почти неразрешими проблеми. Важно е сами да определим, че наистина искаме да ги разрешим, и след това да започнем да го правим честно и открито. Ключът към успеха се крие в разбирането, че за Русия и нейния народ ще бъде не само добре, но и много изгодно да се прекрати войната възможно най-скоро: само по този начин можем да започнем да се движим към премахване на санкциите, завръщане на напусналите, възстановяване на доверието на бизнеса и икономически растеж.

12. Още веднъж подчертавам, че след войната ние ще трябва да компенсираме на Украйна щетите, причинени от агресията на Путин. Но възстановяването на нормалните икономически отношения с цивилизования свят и връщането на икономическия растеж ще направи възможно това, без да пречи на развитието на нашата страна.
Ние сме на дъното и за да изплуваме, трябва да се оттласнем от него. Това ще бъде морално правилно, рационално и печелившо.

13. Демонтаж на режима на Путин и неговата диктатура. В идеалния случай чрез общи свободни избори и свикване на Конституционно събрание.

14. Установяване на парламентарна република, основана на приемственост на властта чрез честни избори, независима съдебна система, федерализъм, местно самоуправление, пълна икономическа свобода и социална справедливост.

15. Съзнавайки своята история и традиции, ние трябва да бъдем част от Европа и да следваме европейския път на развитие. Нямаме друг и не ни трябва друг.

https://offnews.bg/sviat/15-tochki-na-navalni-za-vojnata-i-ukrajna-opozitcionerat-publikuva-po-795731.html

  • Харесва ми! 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...