Отиди на
Форум "Наука"

Кого искате да срещнете?


Recommended Posts

  • 4 седмици по-късно...
  • Мнения 102
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Бих искал да се срещна с Ал.Македонски, А.Хитлер, Кемал Ататюрк, проф.д-р Георги Павлов и да ги попитам как са могли да постигнат своите цели в живота. Каква е тайната на успеха им. Бих искал да чуя техния начина на мислене и разсъждение.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А, да не кажете че оф топици пиша:)

Аз съм за виждане с Лао Дзъ и Роналд Рейгън :P

Bathory:

Преместих постовете ви в отделна ТЕМА.

Моля предържайте се към темата!

Редактирано от Bathory
Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • 2 месеца по късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Има много знаменити и велики личности от миналото, които човек да иска да срещне, но аз с никого от тях не желая да се виждам и разговарям. Причината е, че съм си изградила вече представа, но евентуална среща с тях, би я променила, а аз искам да си запазя мнението и преценката за момента такива, каквито са. И все пак... бих пожелала да се видя с майка ми на моята възраст сега.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

аз искам да срещна Хулио Иглесиас, и да го помоля да ми даде единствения албум, които все още нямам :) ( който се казва Диесисеис аньос и е от 1973 г ) ..И също много исквам да срещна Симон Боливар зашото страшно му се възхищавам на този герой....

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

От живите естествено искам да срещна новият Левски- ВОЛЕН СИДЕРОВ. ПОБЕДА АТАКА От мъртвите Вълкашин и Углеша Мърнячевичи за да им кажа за засадата край марица , та да могат да изколят ония мръсни гадове и да ги изхвърлят там където им е мястото, на бунището на историята. По този начин България ще си спести "присъствито" на едни хора (грешка, казах хора така по инерция).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

С удоволствие бих се срещнал с няколко ключови фигури, изиграли водеща роля в модерната световна история.

Политиците: Оливер Кромуел, , Наполеон Бонапарт, Ото фон Бисмарк, Ейбрахам Линкълн.

Личноститите: Максимилиан Робеспиер, Симон Боливар, Джузепе Гарибалди.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

От мъртвите - Сула, Веспасиан, Цезар, Марий, знам ли сигурно има и други. /от римляните/. А, при положения с Юлиян Отстъпник. От по-новите мъртъвци - с кралица Виктория, с Мария Кюри, с Рудолф Хес.

От живите - с Фидел Кастро, със Соломон Паси/тук срещата ще протече не много етично/, вселенският патриярх Вертоломей.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Искам да се срещна, с Капитан Джак Спароуу или по-накратно с Джони Деп, а на дълго Джон Кристофър Деп ІІ....Искам да го попитам следното"КАК ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ ПРЕВЪПЛЪЩАВАШ ТАКА ЧЕ ОТ ЕДНА РОЛЯ ДО СЛЕДВАЩАТА ЕДВА ТЕ РАЗПОЗНАВАМ?" ...

Освен това нямам против да се срещна с Артър Кларк. От починалите велики личности имам силното желание да се запозная Толкин.. Толкин имам толкова неща да го попитам...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
От мъртвите - Сула, Веспасиан, Цезар, Марий, знам ли сигурно има и други. /от римляните/. А, при положения с Юлиян Отстъпник. От по-новите мъртъвци - с кралица Виктория, с Мария Кюри, с Рудолф Хес.

От живите - с Фидел Кастро, със Соломон Паси/тук срещата ще протече не много етично/, вселенският патриярх Вертоломей.

Ама Кастро защо?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А Джак ми е стар познат, ако искаш идвай със бутилка ром и ще те запозная.

Иначе за мене от мзъртвите със сигорност-Левски,Ботев,Владимир Вазов,Никола Вапцаров,цар Симеон,баба Ванга,Суворов,Кутузов,Невски и 2Пак...може и да има други ама сега не се сещам.

От живите ли..хъм...с Кастро,Путин,Бен Ладен...със някой корейски и китайски лидери, може и някой актриси като Анджелинка да опозная.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бих искал да се срещна с Робърт Хук и да му кажа да промени термина "клетка" и да го замени с друг, защото не е правилен ,и да го насоча да не гледа коркова тъкан (голям късмет от всички тъкани да избере коркова :doh: ) , за да си вади изводите какво изгражда растенията например. Сега мисля да потеглям, за да му кажа :crazy_pilot: .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

На мен също много ми се иска да се срещна с покойните Чарлз Дарвин и Стив Ъруин (Ловеца на крокодили), за да го питам как ги лови всички тези животни (предимно крокодили) и как въобще не го е страх от тях. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Забравих един от живите - Бен Ладен. Много ми се иска да я видя тая дупка Тора Бора, дето ни сателит я лови, ни секретен отряд я открива! :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Забравих, от живите Еминем и Прууф и немога до повярвам че забравих един идол Стив Ъруин,поклон дпред памета му.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

От мъртвите-Цезар,Клеопатра,Иисус,Ганди,Майка Тереза,а от живите-Мат Фрюър и Джеймс Уотсън.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребители

Трябва да кажа, че и аз забравих няколко починали - искам да срещна любимия пълководец на Чингиз Хан на име Борче и да проверя дали не е европеиден - т.е. българин, и аз искам да срещна Стив, както и Джерълд Даръл и Джой Адъмсън. Искам да се срещна с туй чудовище Моисей и да му разконспирирам номерата. Искам да прегърна Фреди Меркюри и да бия един къч в гъза на Платон и да го питам той като има гъз дали съществува ИДЕАЛЕН ТРАНСЦЕНДЕНТЕН ГЪЗ - сериозно ме интересува какво ще отговори. И естествено как можах да забравя Гаутама Буда...и Мусаши Миямото и Лао Дзъ и Судзуки и Фройд...- тях имам да ги препитвам и да беседвам..Като си помисли човек много хора са оставили въпроси в съзнанието му.

Но ДЖОНИ ГО ИСССКАМ да го видя на живо...да повярвам че е истински човек преди да се превъплъти във следващата роля..

А и много ми се иска да срещна Мерлин, или който там му е прототипа...- не го слагам при умрелите щото по легендата е безсмъртен...и вероятно още е жив

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...