Отиди на
Форум "Наука"

А какво се случва в Русия?


Recommended Posts

  • Мнения 2,2k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 15 минути, sir said:

Putin-20155-copy.jpg

 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 15 часа, Шпага said:

Как може да се тълкува тази "набожна" самота?😂

https://fakti.bg/world/744957-putin-prisastva-sam-na-praznichna-slujba-na-badni-vecher

При него нищо не е такова, каквото изглежда. Литургията е обявена за нощна, а прозорецът е светъл. А на тази служба уж го има, но всъщност го няма.🙂

qh53jhepn9ivf7izbchwq.jpg

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Путин изглежда имитира Сталин. Нали според пропагандата,когато немските войски стигат до Москва,генералите на Сталин се изпокриват и той останал сам в кабинета си в Кремъл и слушал оперна музика...🙂

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, deaf said:

Путин изглежда имитира Сталин. Нали според пропагандата,когато немските войски стигат до Москва,генералите на Сталин се изпокриват и той останал сам в кабинета си в Кремъл и слушал оперна музика...🙂

Генералите? Скри ги той в Люблянка....Тези които не получиха оловно отравляне калибърно....М-у 1941 и 1942 екзекутирани 15 генерала, и само в 1941 м-у 08 и 10 месец 20 000 войника.🙄

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, resavsky said:

Много характерно за мисленето в Русия.

Discuss
 
 
ВИЖ КОМЕНТАРИТЕ ВЪРХУ ТОЗИ АГИТПРОП МАТЕРИАЛ. Няма смисъл да се коментира повече....🤣😂😂
Нельзя повторить “Болгарскую ошибку” товарища Сталина
 
 
3
 
 
 
33
 
 
 
 
 
ффф
👍
1 w
 
Reply
 
0
+
 
 
bd7086f1-caf6-4b4a-9125-85820d4584a8.png
Елена Шахбанова
Жаль только - жить в эту пору прекрасную
Уж не придется - ни мне, ни тебе.
1 w
 
Reply
 
0
+
 
 
 
gd_
Сначала возьмите Бахмут, а затем подумайте о нас в Болгарии!
1 d
 
Reply
 
0
+
 
 
Tolstoy Comments ©
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, resavsky said:

https://www.putin-today.ru/archives/170038

Много характерно за мисленето в Русия.

Т.е. руzоофилите и рубладжиите работят за това България и българите да изчезнат... Нищо ново под слънцето... Независимо дали става въпрос за това да изкупят зърното и да го изнесат в чужбина или да взривяват църкви, обират мандри и да правят набези по софийското метро, тяхната цел винаги е била една и съща - да ни навредят, в интерес на матушката им. 

А матушката им всеки път, в който е тръгнала против България и българите е страдала, включително днес. 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 49 минути, новорегистриран3 said:

 

А матушката им всеки път, в който е тръгнала против България и българите е страдала, включително днес. 

Не знам какво трябва да стане за да разберат в Москва че не сме им длъжни за нищо. Те взимат от нас азбуката да.речем но ние не им го натякваме.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Наскоро се повдигна въпросът, че руснаците обмислят да прекратят членството си в УЕФА, ориентирайки се към футболната конфедерация на Азия. Питам се обаче относно хокея на лед, където са една от основните суперсили (ако броим времената на СССР безспорните номер 1 в този спорт), като свърши войната дали ще ги допуснат директно до шампионската дивизия или ще ги принудят да играят с Индонезия, Кувейт и други подобни и така да се налага да си извървят пътя от нулата. Изобщо тази им изолация в спорта май тепърва ще дава своите гнили социални плодове.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 43 минути, Capitainofmarine said:

Украинската артилерия в действие!

https://t.me/Ukr_G_M/13558

Укрофашистко оръдие - да им имам речника. 

П.П.като е толкова негодна украинската артилерия да ми обяснят тогава как супермодерната професионална руска армия не може да преодолее армия с такава артилерия без флот и авиация. Че и търпи поражение след поражение.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, skorpion1980 said:

Наскоро се повдигна въпросът, че руснаците обмислят да прекратят членството си в УЕФА, ориентирайки се към футболната конфедерация на Азия. Питам се обаче относно хокея на лед, където са една от основните суперсили (ако броим времената на СССР безспорните номер 1 в този спорт), като свърши войната дали ще ги допуснат директно до шампионската дивизия или ще ги принудят да играят с Индонезия, Кувейт и други подобни и така да се налага да си извървят пътя от нулата. Изобщо тази им изолация в спорта май тепърва ще дава своите гнили социални плодове.

Много правилно. За там са те. Азия. От всички гледни точки...🤣😂😂

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Skubi said:

Много правилно. За там са те. Азия. От всички гледни точки...🤣😂😂

В случая говорех за хокея. Ако управниците им бяха на нивото на треньорите по хокей на лед, руската продукция с добавена стойност щеше да бъде по-качествена от японската и немската, а БВП по-голям от този на Япония и Германия ако не взети заедно, то поотделно със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, skorpion1980 said:

В случая говорех за хокея. Ако управниците им бяха на нивото на треньорите по хокей на лед, руската продукция с добавена стойност щеше да бъде по-качествена от японската и немската, а БВП по-голям от този на Япония и Германия ако не взети заедно, то поотделно със сигурност.

И за хокея е валидно....Не могат защото моралът, менталитетът им не годен за това. Коренно трябва да се променят обстоятелствата и с тях постепенно хората за да добият тези качества за които говориш...

Само за пример.

Имам опит с турски хора от Турция и от България. На единият ако му кажеш, че това нещо ще стане утре в 10 часа да си тук само казва -благодаря. На другият същото- абе шефе защо бе?- не може ли още днес, ще ти платя отделно,- бързам, -баба ми болна, -ууууф как ви сте,  и тнт.

Според теб кой- е кой? 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 19 минути, skorpion1980 said:

В случая говорех за хокея. Ако управниците им бяха на нивото на треньорите по хокей на лед, руската продукция с добавена стойност щеше да бъде по-качествена от японската и немската, а БВП по-голям от този на Япония и Германия ако не взети заедно, то поотделно със сигурност.

Руския хокей отдавна не е това което беше.Всичко друго но не и световен лидер въпреки милионите които се изливат там.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Няма нещо, за което да не лъжат тия. 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, nik1 said:

324888302_1942209202795368_8998353050082779109_n.jpg

Но и по физиономията му личи, че Рождеството Христово никак не го радва. Или просто не знае ден ли е, нощ ли е, а също и на какво богослужене присъства:bk:

Както казва Ботев в "Политическа зима:

"Дали се зора довърши, или се две нощи смесиха?"

 

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Для большой войны свойственен разрыв всевозможных социальных связей — и семейных в том числе. И хотя людоедство не является характерной чертой всех россиян, порой наши самые близкие люди начинают излучать ненависть. Поговорим о том, как так вышло и что с этим делать.

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Естония нареди на Русия да намали наполовина персонала на посолството
 
Естония каза на Русия да намали наполовина персонала на посолството си, съобщи външният министър на страната Урмас Рейнсалу в сряда. Общо тринадесет дипломати и осем други служители ще се върнат в Москва.
Промените трябва да влязат в сила на 1 февруари, според естонската обществена телевизия. Този ход има за цел посолствата на двете страни да имат еднакъв брой служители в столиците на всяка една от тях.
„Естония смята принципа на паритета за много важен в отношенията ни с Русия“, каза Рейнсалу в прессъобщение, цитирано от медията. „Като се има предвид, че в светлината на тази руска агресивна война, руското посолство не е ангажирано с насърчаването на естонско-руските отношения, ние вярваме, че [настоящият] му размер не е оправдан“.
Според министъра Естония преди това е затворила консулствата на Русия в Нарва и Тарту и е изгонила трима служители, „които активно подкопават сигурността на Естония и разпространяват пропаганда, оправдаваща военните действия на Русия“.
Отношенията между Русия и трите балтийски държави Естония, Латвия и Литва драстично се влошиха след пълномащабното нахлуване на Русия в Украйна.
Наскоро Вилнюс понижи дипломатическите отношения с Москва и по-късно изгони руския шарже д'афер заради недипломатично поведение. Кремъл отвърна като око за око, зъб за зъб, като изпрати литовския представител обратно във Вилнюс.
 
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...