Отиди на
Форум "Наука"

Да си путинофил в България е липса на родова памет и национално предателство.


Recommended Posts

  • Потребител

По моя въпрос няма друго мнение и ми остава само да гадая. 

Една друга възможност за скритото обсъждане на войната в Украйна е, че се пропагандират тайни идеи, колко е добре да бъдат ликвидирани инакомислещите. Защо да не наречем тази нощ "Нощ на дългите ножове", а тези, които мислят по друг начин, да примерно "национални предатели","путинофили", "гадове без родова памет"... ей това за родовата памет е много готино. Родът, нацията юбер алес ин дер велт. 

Нещата ми се проясняват. Когато Петър пише за Павел, научаваш повече за Петър, отколкото за Павел.

Благодаря за съдействието, че ми просветна. Излизам от темата. Нали написах. Не съм наясно за путинистите.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 243
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Да е ясно, че украинците ни смятат също толкова като част от украинския свит, колкото руснаците от техния мир. Да му мислят рубладжиите... 

«Агенты Службы безопасности Украины весной прошлого года
убили участника первых переговоров о прекращении огня между Россией и Украиной финансиста Дениса Киреева, которого подозревали в предательстве, рассказал WSJ сотрудник СБУ.

Труп 45-летнего банкира с простреленным затылком они бросили на тротуаре в центре Киева, пишет издание.

Но уже через несколько дней после убийства Киреева похоронили с государственными почестями, а президент Владимир Зеленский посмертно наградил его медалью за «защиту государственного суверенитета».

Моя история, рассказанная вам, подтвердилась спустя месяцы. Они убили тогда двух людей, просто казнили. Ни за что, просто так. Показалось им что-то.

Тогда же был убит, тупо забит беларус, задержанный на улице, судьба еще нескольких людей неизвестна.

ГУР знает, что СБУ убили их сотрудников.

Придет время - спросит…
Редактирано от новорегистриран3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 часа, Кимон Георгиев said:

Каква подкрепа изразяват, не се прави на ударен. С теб поне мога да дискутирам свободно, не си с интелекта на останалите зомбирани. Отлично знаеш, че омразата към Русия тук е водеща. Това ме дразни... гнусното скапано лицемерие. Вече веднъж го бях дискутирал с теб. Не помня, когато САЩ го вършеха абсолютно същото политиците и обслужващите ги медии да са виели на умряло 24/7. Нали ? Щото помня когато пращахме даже контингент в Ирак. Соломон Паси каза, че това било "данъка" който България ще плати за да влезем в НАТО. Лицемерие ? Абсолютно същата работа е и тук. Те не са солидарни към Украйна, а са "солидарни" към Украйна, просто си мразят Русия по принцип, та това е и повода сега да ми ронят лицемерни сълзи. Затова е и цялата тая патардия около "етноса". Само стоя и им гледам сеира, колко още ще увъртат. Щото няма как да мразим руснаците, пък с украинците да са от едно и също тесто, нали ?
Освен това, аз абсолютно гледам да бъде нутрален в този военен спор, ама е абсолютен факт, че в Украйна масово мозъците им са промити. Я ми кажи, защо сваляш паметник на Пушкин примерно ? Каква е логиката ? Айде Ленин бил комуняга, Бандера бил "герой" (това ми е толкова смешно, та...) Ама Пушкин какво им е направил ?
 

И кой симпатизира на Владимир Путин ?! Посочи ми един...

Човече, сбъркан си. Харесвам руска музика, руски филми и сериали, руски книги, особено по-старите фантастични и фентъзи романи, харесват ми руски танци, че и някои руснаци дори които познавам. Ама съм върл противник на шибаната война и Путин. Айде кажи аз русофил ли съм поради всичко, което харесвам или русофоб, защото не харесвам Путин и всичко, което той прави? 

Русофилите с които съм си общувал и с които съм искрено съгласен са за това Русия да стане нормална държава дори член на европейския съюз, а защо не и на НАТО. Ей това ми се иска откакто се помня. И все пак съм против Путин. Нормалните хора искат точно това, путинистите... Вият за мир на умряло и скачат за Путин повтаряйки всички опорки появили се от месеците преди войната до ден днешен. 

Редактирано от Димитър Йорданов
  • Харесва ми! 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, Димитър Йорданов said:

Човече, сбъркан си.

Кой си ти, че да ми даваш някакви определения, квалификации и т.н. !?

Преди 2 часа, Димитър Йорданов said:

Харесвам руска музика, руски филми и сериали, руски книги, особено по-старите фантастични и фентъзи романи, харесват ми руски танци, че и някои руснаци дори които познавам. Ама съм върл противник на шибаната война и Путин. Айде кажи аз русофил ли съм поради всичко, което харесвам или русофоб, защото не харесвам Путин и всичко, което той прави?

Първо, няма как да имам представа, дали наистина си толкова голям привърженик на руското изкуство. В днешно време сме заляти от гнусно лицемерие...
Второ, извинявай... ама аз точно това виждам. Поредното доказателство е една предишна тема, която я заключиха и в която беше очеизобождащо каква е истината, но определени заслепени хора носеха от девет кладенеца вода само и само за да не приемат очевидното.

Преди 2 часа, Димитър Йорданов said:

Русофилите с които съм си общувал и с които съм искрено съгласен са за това Русия да стане нормална държава дори член на европейския съюз, а защо не и на НАТО.

Първо, човек се обгражда с такива хора с каквито иска да се обгради. Нека да не правим някакви гениални умозаключения на базата на някакви петминутни разговори на седянката преди работа, докато пушим два фаса и обръщаме сутрешното си кафе. Това е несериозно...
Второ, какво разбираш ти под "нормална" държава ? Коя държава е "нормална" ? Малко ми е като "демократична" държава... "Демокрация" е една жалка дума, която е тотално изпразнена от съдържание. Едно време немалка част от диктаторите са се смятали за "демократи". Няма нито една държава, в която да има "демокрация", това е същинско безумие.
Трето, няма лошо да си влезе в Евросъюза, ама ако влезе като нас... по-добре да не влиза. Понеже не виждам да сме прокопсали особено, откакто сме вътре. А какви обещания бяха ! Е, естествено никой не ни каза, че цяла Европа ще си изтърси боклуците в хипермаркетите, но затова да благодарим всички дружно и на СДС, начело с Филип Димитров, които в началото на деветдесетте унищожиха селското стопанство. Колкото до тия пусти "европрограми"... Баща ми участва, понеже има цех и оборудва мандри... та накрая трябваше да плаща компенсация от 30 палки. Общо-взето жалка история...
Четвърто, НАТО е една организация - измамник. Надявам се, че Сърбия няма да влезе в НАТО, понеже раната от свинщината през деветдесетте години още не е зараснала. Интересно как НАТО е "миролюбива" организация (така я определи Столтенберг), при положение, че не е спряла да върши зверства. Свалям шапка на Андрей Пантев, който едно време от трибуната на НС изрази своето становище и ако не ме лъже паметта беше единственият (дано не съм прав), който гласува "против" влизането на нашата мила държавица в "миролюбивата" организация.

Що се отнася до "виенето за мир", ако вият за мир само при зверствата на руската армия, а си мълчат за това, което години наред вършеше американският солджър... значи са лицемери. Сега се сещам за един титан на мисълта от един друг форум. Момчето живее в Хамерика, бая назобено от тамошната пропаганда. Та, на въпроса, чий го дири американският войник в Сирия, пича чисто и просто си изтърси, че "САЩ са в Сирия, понеже "пазят петрола от Башар Асад" !" "Пазят петрола", така се изрази... САЩ- световният полицай се самопоканва в Сирия и почва да "пази" петрола им от сирийската държава.

Редактирано от Кимон Георгиев
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, Димитър Йорданов said:

Човече, сбъркан си. Харесвам руска музика, руски филми и сериали, руски книги, особено по-старите фантастични и фентъзи романи, харесват ми руски танци, че и някои руснаци дори които познавам. Ама съм върл противник на шибаната война и Путин. Айде кажи аз русофил ли съм поради всичко, което харесвам или русофоб, защото не харесвам Путин и всичко, което той прави? 

Русофилите с които съм си общувал и с които съм искрено съгласен са за това Русия да стане нормална държава дори член на европейския съюз, а защо не и на НАТО. Ей това ми се иска откакто се помня. И все пак съм против Путин. Нормалните хора искат точно това, путинистите... Вият за мир на умряло и скачат за Путин повтаряйки всички опорки появили се от месеците преди войната до ден днешен. 

СМСМ всички тези които са путинофили независимо от коя държава са този тип хора, на които винаги им е нужен един г..з над главата който ентосиазано могат да ближат, ближат, ближат.

Това е проблемат и с правителствата на БГ. Нема нито едно такова талантливо лице, което заемайки национално – неоконсервативна - антилиберална позиция с която може успешно  да сплоти част от народа под задника си....😉

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 19 часа, skorpion1980 said:

Напротив, путинофили сте щом му подкрепяте инвазията и фашизоидната политика. А нацизъм в управлението на Украйна няма.

Дали ще е Лавров, Медведев или Шойгу, ще съм привърженик на това, Русия да не допуска славяни да попадат под властта на немци или англоговорящи. Приемам за справедлива защитата на руски граждани от нацизма и изобщо смятам борбата срещу фашизма за справедлива.

Обаче разбирам, че в ограничено зрение и ум, виждате единствен Путин. 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 7 минути, Втори след княза said:

Приемам за справедлива защитата на руски граждани от нацизма и изобщо смятам борбата срещу фашизма за справедлива.

Продължаваш да не си дал нито едно доказателство, че повечето от избитите хора в тази война са нацисти/фашисти. Така че твърдението ти, че тая война е против нацизма/фашизма продължава да виси във въздуха и да се рее из полето на фантазията.

  • Харесва ми! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Дали ще е Лавров, Медведев или Шойгу, ще съм привърженик на това, Русия да не допуска славяни да попадат под властта на немци или англоговорящи. Приемам за справедлива защитата на руски граждани от нацизма и изобщо смятам борбата срещу фашизма за справедлива.

Обаче разбирам, че в ограничено зрение и ум, виждате единствен Путин. 

Давате ли си сметка, че вие в едно изречение оправдахте фашизма ,доколкото диференцира славяните срещу англоговорящи.Фашизмът се масовизира точно върху национализма и разделението. Иначе целите и смисълът му са съвсем различни, също както в настоящия момент. Знамето на защитата на славяните прикрива съвсем ясни икономически напъни, което явно нямате потенциала да видите. Ако беше единствено Путин, изобщо нямаше да го има вече, но не е само той, а са цяла мрежа 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, Amber said:

Фашизмът се масовизира точно върху национализма и разделението.

Тъкмо така разбирам, като нацизъм, демонизирането на инакомислещи у нас.

Цитирай

 

Да си ... в България е липса на родова памет и национално предателство.


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, Втори след княза said:

Дали ще е Лавров, Медведев или Шойгу, ще съм привърженик на това, Русия да не допуска славяни да попадат под властта на немци или англоговорящи. Приемам за справедлива защитата на руски граждани от нацизма и изобщо смятам борбата срещу фашизма за справедлива.

Обаче разбирам, че в ограничено зрение и ум, виждате единствен Путин. 

Ако си беше направил труда да прочетеш поне два реда що е то фашизъм щеше да ти е ясно, че фашистки е управляващият режим в Русия и с инвазията си тя се опитва да наложи фашизъм на Украйна, какъвто там няма.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 32 минути, Втори след княза said:

ще съм привърженик на това, Русия да не допуска славяни да попадат под властта на немци или англоговорящи.

Няма данни от историята немци или англоговорящи да са властвали над руските славяни... Ако имаш предвид императрица Екатерина,да знаеш че монарсите нямат националност... А пък за англоговорящи,не се се сещам за нито един...

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 44 минути, Втори след княза said:

Дали ще е Лавров, Медведев или Шойгу, ще съм привърженик на това, Русия да не допуска славяни да попадат под властта на немци или англоговорящи. Приемам за справедлива защитата на руски граждани от нацизма и изобщо смятам борбата срещу фашизма за справедлива.

Обаче разбирам, че в ограничено зрение и ум, виждате единствен Путин. 

При условие, че не показваш никакви дани за нацисти/фашисти със същят успех може да кажеш че войната е против марсианците в Украйна. И като такава е оправдана.

  • Харесва ми! 8
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

Каква е разликата между Степан Бандера и Александър Белев ? За мен няма абсолютно никаква разлика, та затова питам вас, понеже у нас не съм видял (освен вероятно тъпунгерите на Расате), някой да смята, че Белев е "герой", да си го татуира, да се разхожда из Киев (примерно) с тениска с неговият лик... Фашизъм не знам дали има в Украйна, ама е абсолютен факт, че част от населението е доста жестоко зомбирано. Иначе няма логика да се издига паметник на един боклук като Степан Бандера. Вие бихте ли издигнали паметник на Белев ? :)
Това например как да го коментираме ?
pIhvxGDPp3RNwhBoq6wVE_yaE2hj2IjP4JYYXOVB

Редактирано от Кимон Георгиев
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 26 минути, Кимон Георгиев said:

Каква е разликата между Степан Бандера и Александър Белев ? За мен няма абсолютно никаква разлика, та затова питам вас, понеже у нас не съм видял (освен вероятно тъпунгерите на Расате), някой да смята, че Белев е "герой", да си го татуира, да се разхожда из Киев (примерно) с тениска с неговият лик... Фашизъм не знам дали има в Украйна, ама е абсолютен факт, че част от населението е доста жестоко зомбирано. Иначе няма логика да се издига паметник на един боклук като Степан Бандера. Вие бихте ли издигнали паметник на Белев ? :)
Това например как да го коментираме ?
pIhvxGDPp3RNwhBoq6wVE_yaE2hj2IjP4JYYXOVB

Такива дебили мога да ти намеря колкото искаш и в България, достатъчно е всъщност само да отидеш на стадиона по време на столично дерби и сам ще видиш много от тях.
Иначе Белев не е особено популярна личност, че да правят тениски и знамена с него. Цар Борис и ген. Луков например обаче са и много хора разнасят аксесоари с лика им, а някои от тях правят и нацистки поздрави. Също така и много хора смятат въпросните исторически личности за фашисти - предимно македонисти и сърбомани, но и купища нашенска червена измет - също така смятат.
Та в тоя ред на мисли България в момента фашитска ли е и трябва ли някой да дойде да ни бомбардира?

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 11 минути, Warlord said:

Та в тоя ред на мисли България в момента фашитска ли е и трябва ли някой да дойде да ни бомбардира?

Първо, никъде не съм писал, че някоя държава е фашистка. Второ, никъде не съм писал и че някой някого трябвало да бомбардира.
Трето... не може да се прави сравнение между България и Украйна, защото тук не съм видял някой да сваля паметник на Иван Вазов примерно, а да ми издига паметник на Белев. Сравнението с Луков е неуместно, не бих го определил като антисемит. Защото в Украйна се случва точно това, след като почнаха да ми превеждат Гогол на "украински" и да ми възхваляват Степан Бандера... вече посягат и на Пушкин като му свалят паметника. Интересно, коя е причината... ?
Щом стигаме до там, че чак да издигаме/сваляме паметници... извинявай ама това не са "няколко души". По-скоро е следствие от доста обширно и дълго промиване на мозъци, като това в Македония. Нали се сещаш, че тук ако циганор примерно опикае паметник на Левски/Ботев/Раковски най-малкото ако е в голям град някой ще му обърше един шамар и вестниците ще го потулят, понеже "ромите не се закачат, трябва да ги интегрираме". Ама в Украйна май не се възмущават особено от подобни действия ?
Преди няколко месеца имах разговор с украинка, която беше сред "новодошлите". Ми... в момента щом тръгна да ми сравнява Степан Бандера с Васил Левски (добре го прочете), сметнах, че разговор с нея е повече от излишен. Интересно как навърза Левски, който мечтае за "чиста и свята република" с един фашоизрод, дето той и групичката му са избили хиляди хора.

Редактирано от Кимон Георгиев
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, Кимон Георгиев said:

Трето... не може да се прави сравнение между България и Украйна, защото тук не съм видял някой да сваля паметник на Иван Вазов примерно, а да ми издига паметник на Белев. Сравнението с Луков е неуместно, не бих го определил като антисемит. Защото в Украйна се случва точно това, след като почнаха да ми превеждат Гогол на "украински" и да ми възхваляват Степан Бандера... вече посягат и на Пушкин като му свалят паметника. Интересно, коя е причината... ?

Виж сега, от 2014 нататък Украйна е подложена на агресия от източния си съсед. Руснаците анексираха Крим, забъркаха кашата в Донбас, а през 2022 направо решиха да унищожат Украйна.  Украйна е във война,  а във войните се случват страшни неща.  При това положение за какви паметници и за какви пет лева става въпрос?  Кое е първичното - посягането на паметника на Пушкин или руската агресия?

Имаш действие и противодействие. Възможно е противодействието да не е адекватно на действието, но да се използва това за оправдание на първоначалното действие, като вината се приписва на следствията възникнали именно поради него е елементарна и евтина манипулация.

Да, нито Пушкин, нито Чайковски нито който и да е друг от руските класици има вина за днешното положение. Те са невинна жертва. Вината за това обаче не е в украинците, а в Путин и кликата му.  Дори такива като теб и Втория, които само поддържате тази война, а не участвате пряко в нея,  имате по-голяма вина за унищожаването на паметниците на Пушкин отколкото самите украинци. 

  • Харесва ми! 6
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 35 минути, Кимон Георгиев said:

Първо, никъде не съм писал, че някоя държава е фашистка. Второ, никъде не съм писал и че някой някого трябвало да бомбардира.
Трето... не може да се прави сравнение между България и Украйна, защото тук не съм видял някой да сваля паметник на Иван Вазов примерно, а да ми издига паметник на Белев. Сравнението с Луков е неуместно, не бих го определил като антисемит. Защото в Украйна се случва точно това, след като почнаха да ми превеждат Гогол на "украински" и да ми възхваляват Степан Бандера... вече посягат и на Пушкин като му свалят паметника. Интересно, коя е причината... ?
Щом стигаме до там, че чак да издигаме/сваляме паметници... извинявай ама това не са "няколко души". По-скоро е следствие от доста обширно и дълго промиване на мозъци, като това в Македония. Нали се сещаш, че тук ако циганор примерно опикае паметник на Левски/Ботев/Раковски най-малкото ако е в голям град някой ще му обърше един шамар и вестниците ще го потулят, понеже "ромите не се закачат, трябва да ги интегрираме". Ама в Украйна май не се възмущават особено от подобни действия ?
Преди няколко месеца имах разговор с украинка, която беше сред "новодошлите". Ми... в момента щом тръгна да ми сравнява Степан Бандера с Васил Левски (добре го прочете), сметнах, че разговор с нея е повече от излишен. Интересно как навърза Левски, който мечтае за "чиста и свята република" с един фашоизрод, дето той и групичката му са избили хиляди хора.

Там е въпроса - ти например не считаш Луков за антисемит, много други обаче го считат. Ти считаш Бандера за фашист, много други обаче го считат за национален герой на Украйна. Това, което го издига на пиедестал в Украйна е неговата борба за национална независимост първо против поляците и после против съветите, да не говорим, че реално е бил и против нацистите, тъй като и те не са били съгласни да има независима украинска държава.
Та с други думи ти не си никой да им казваш на украинците, какъв е бил националният им герой и дали те са фашисти сега. По същия начин по който и турците например не е правилно да ни казват какви са Левски и Ботев (според тях са разбойници и терористи). И също така си никой да им държиш сметка какви паметници ще издигат или събарят украинците в собствената си страна. Ако нямаше рашистка агресия в Украйна, нямаше да има и съборени паметници на Пушкин и др. велики руснаци от миналото. Сърди се на бесните псета в Кремъл за събарянето на тези паметници - те и единствено те предизвикаха такава русофобия, не само у украинците, а у целия цивилизован свят.

  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Кимон Георгиев said:

Каква е разликата между Степан Бандера и Александър Белев ? За мен няма абсолютно никаква разлика, та затова питам вас, понеже у нас не съм видял (освен вероятно тъпунгерите на Расате), някой да смята, че Белев е "герой", да си го татуира, да се разхожда из Киев (примерно) с тениска с неговият лик... Фашизъм не знам дали има в Украйна, ама е абсолютен факт, че част от населението е доста жестоко зомбирано. Иначе няма логика да се издига паметник на един боклук като Степан Бандера. Вие бихте ли издигнали паметник на Белев ? :)
Това например как да го коментираме ?
pIhvxGDPp3RNwhBoq6wVE_yaE2hj2IjP4JYYXOVB

Колко е достоверна тази картинка? Дори и да е, ти как я коментираш? Аз бих казал, идиоти. Но, не съм съгласен с това да се изтрелват ракети към жилищи блокове с надеждата да се уцели точно тази стая.

 

Как ще коментираш това?

nazi-children-1-crop.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 18 минути, Atom said:

Дори такива като теб и Втория, които само поддържате тази война, а не участвате пряко в нея,  имате по-голяма вина за унищожаването на паметниците на Пушкин отколкото самите украинци. 

Нямам никаква идея, кой е тоя "Втория", ама аз нямам никакво желание, да "участвам" и да "поддържам" една война, в която не смятам да заемам никаква страна. Тая война не е "моя". Един народ се бие в две държави, това е... Останалото са глупости за "украински език", "украински етнос" и т.н. изсмукани от пръстите "доказателства".
Между другото, не виждам и позицията на нашата страна за особено правилна. Примерно, ей тоя, дето ми е на аватара също "осъжда" агресията на Владимир Путин, ама не е престанал да работи с Русия. Не случайно в "Дойче Веле" и "Свободна Европа" го наричат "диктатор". Диктатор е да, щото не им играе по свирката на ЕС и САЩ. Ама за разлика от него, ние ще взимаме отново руски газ... ама чрез турски посредник. :)

Редактирано от Кимон Георгиев
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 11 минути, Gravity said:

Как ще коментираш това?

nazi-children-1-crop.jpg

 

 

Ами... фенове на Левски, какво има да се коментира ? То е очевидно... :)

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 1 час, Кимон Георгиев said:

Каква е разликата между Степан Бандера и Александър Белев ? За мен няма абсолютно никаква разлика, та затова питам вас, понеже у нас не съм видял (освен вероятно тъпунгерите на Расате), някой да смята, че Белев е "герой", да си го татуира, да се разхожда из Киев (примерно) с тениска с неговият лик... Фашизъм не знам дали има в Украйна, ама е абсолютен факт, че част от населението е доста жестоко зомбирано. Иначе няма логика да се издига паметник на един боклук като Степан Бандера. Вие бихте ли издигнали паметник на Белев ? :)
Това например как да го коментираме ?
pIhvxGDPp3RNwhBoq6wVE_yaE2hj2IjP4JYYXOVB

Степан Бандера е равен не на Алесандър Белев а на Гоце Делчев,Борис Сарафов или Тодор Александров.А за снимката не ти ли е хрумвало че може и да е постановка?Много е тъпо да набедиш един народ от 40 милиона човека за фашистки за да мотивираш агресията си спрямо него.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, Кимон Георгиев said:

Останалото са глупости за "украински език", "украински етнос" и т.н. изсмукани от пръстите "доказателства".

Точно подобни твърдения са проява на нацизъм, фашизъм и други подобни извращения.  Днес руснаците и украинците са един народ - руски. Утре руснаците, украинците, българите и т.н. изведнъж също ще се окажат един народ, този път славянски. Който не е съгласен с подобна постановка - под ножа или в най-добрия случай при Навални, някъде в Сибир или на местна почва в Белене.

То  затова  руският режим най-точно може да се опише като шизо-фашизъм.  Защото това са съвсем реални нацисти и фашисти, които  за да оправдаят собствената си агресия, обвиняват жертвите си във фашизъм и нацизъм. 

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

Преди 22 минути, Atom said:

Точно подобни твърдения са проява на нацизъм, фашизъм и други подобни извращения.

Mхм... Значи щом не споделям малоумната теза за украински етнос съм фашист! Колко демократично...

Преди 22 минути, Atom said:

То  затова руският режим най-точно може да се опише като шизо-фашизъм.

За разлика от всички други, дето са изключително демократични...


П.С.
Почнахме здраво да трием постове. Това пак е проява на демократичност...

Редактирано от Кимон Георгиев
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 14 минути, Кимон Георгиев said:

Mхм... Значи щом не споделям малоумната теза за украински етнос съм фашист!

Нещо не мога да те разбера.Хем няма украински етнос хем всички украинци са фашисти.Няма как и двете.

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако отричаш фактът на съществуването на украинска нация,значи няма какво да се дискутира с теб... Дали украинската нация е била създадена през 20-ти век или векове преди него,няма значение в случая...

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...