Отиди на
Форум "Наука"

Да си путинофил в България е липса на родова памет и национално предателство.


Recommended Posts

Преди 9 минути, resavsky said:

А не ти ли е хрумвало че и нас българите могат да ни обявят за нацисти?Точно по същата схема - защото мразим руснаците.

Вероятно и особено ако се предприемат някакави действия в тази насока..

Но не съм останал с такива впечатления, мнението на някои радикали, екстремисти, фанатични подлоги и лакеи на всякакви господари, не са "българите"! По-скоро шепа вампирясали чичкофци и стринки...

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 243
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

Преди 12 минути, Atom said:

 

Няма да им писне. Хората сме устроени така, че всички искат именно те да са "добрите", а другите "лошите". Всички - дори и престъпниците. Имаме си работа с изперкали  престъпници - путинисти фашисти. За да успокоят съвестта си трябва по някакъв начин да оправдаят  своята агресия. А това става най-лесно като се дехуманизира противника.  Така във вътрешния си свят те не унищожават хора, а някакви нацистки изроди.

И да,  за Плашилото, Втория, Кимон и т.н. всичките 40 милиона украинци, ако не искат да са руснаци и да се подчинят на путинския руски мир, заслужават да  се избиват, защото са азовци и нацисти. Всичките - до един.

 

Ае стига с тая любителска психоанализа! Казахме, не ти се отдава, нямаш познанията и отново шарлатанстваш и опитваш да мамиш.

Кажи нещо по темата и по същество, вместо да оправдаваш безсилието си с характеристики, които нямат връзка.

Редактирано от skiahtro
о постоянно да я изместваш
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 26 минути, nik1 said:

И какво? кой отрича наличието на неонцисти в ядрото на Азов? Никой.  Сега са малцинство, полкът е деполитизиран, нали така?


Ксенофобчетата  и лицемерите отричат знаеш ли какво? Това, че Путинския режим е фашистки, че войната е агресивна, и че Путин е агресора. Служат си с аргументите на агресора.. И когато им го кажеш, се смеят като гювендии..

Нали това ти казвам Путин е агресора, а вие подкрепяте агресори нацисти и постоянно, лицемерно се оправдавате за това... :)

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, skiahtro said:

Нали това ти казвам Путин е агресора, а вие подкрепяте нацисти и постоянно се оправдавате за това... :)

Знам че си го казвал, и не визирам специално теб.

За останалото - не знаеш много неща, и затова грешиш. 


Имам и познати и приятели в Пловдив и се срещам с тях, и ще ти разкажа тяхната история:

Чортът Путин им натресе войната в Донбас,. В 2019-та, понеже им беше писнало от войната, избраха консенсусния пацифист и руски актьор, рускоезичния евреин Зеленски (имаха ли избор?). Добре, той прекрати войната в Донбас, само че ги остави голи и беззащитнитни (корупцията- да корупцията си е там,  същата като у нас е). Вместо да инвестира в отбрана, инвестира в други неща (и не е вярно, че Украйна е била толкова бедна, че не е могла да инвестира повече). Днес всичко им им идва от дарения (не само каските и бронеижилетките, но и чорапите и бельото). Бомбоубежища? Енергийна система? (в ръцете на олигарси). Интегритетни тестове на администрацията? (Саакашвили го изгониха от Украйна).

Та, нацисти  в управлението има по малко отколкото в Гърция или България.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, skiahtro said:

Нали това ти казвам Путин е агресора, а вие подкрепяте агресори нацисти и постоянно, лицемерно се оправдавате за това... :)

Точно така, Путин е хем агресор, хем нацист. И си има маса привърженици у нас, което е хем трагедия, хем национално предателство.

Редактирано от skorpion1980
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 11 минути, skiahtro said:

Нали това ти казвам Путин е агресора, а вие подкрепяте агресори нацисти и постоянно, лицемерно се оправдавате за това... :)

Аз затова съм против Путин защото е агресор и нацист .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, skiahtro said:

... а вие подкрепяте агресори нацисти и постоянно се оправдавате за това... :)

Един дядя видял, че на челото на бабата е кацнала муха, замахнал с чука и го стоварил върху челото й. Бабата умряла, а мухата отлетяла. Но разбира се, въпросният дядя нямал никаква вина, тъй като целта му била мухата, докато бабата просто се оказала в дома си по неподходящо време🤔

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 минути, skiahtro said:

Ае стига с тая любителска психоанализа! Казахме, не ти се отдава, нямаш познанията и отново шарлатанстваш и опитваш да мамиш.

Кажи нещо по темата и по същество!

Аз си пиша точно по темата, а тя е за путинофилите и путинистите. 

Не знам ти  в каква "тема" пишеш и какво ти е в главата.  Нямам никаква идея  защо го намеси Азов и какво общо има с темата. На мен ми звучи като оправдание на фашизоидния путинизъм  рекламиран от Z-съфорумците.  Иначе не  виждам каква друга връзка може да има с основния предмет на тази тема.  

Може и да не съм прав и да не е оправдание. Ти ми кажи тогава  какво е  "съществото" на темата относно Азов и азовците и връзката им с путинофилията и путинизма.   

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

Преди 5 минути, nik1 said:

Знам че си го казвал, и не визирам специално теб.

За останалото - не знаеш много неща, и затова грешиш. 


Имам и познати и приятели в Пловдив и се срещам с тях, и ще ти разкажа тяхната история:

Чортът Путин им натресе войната в Донбас,. В 2019-та, понеже им беше писнало от войната, избраха консенсусния пацифист и руски актьор, рускоезичния евреин Зеленски (имаха ли избор?). Добре, той прекрати войната в Донбас, само че ги остави голи и беззащитнитни (корупцията- да корупцията си е там,  същата като у нас е). Вместо да инвестира в отбрана, инвестира в други неща (и не е вярно, че Украйна е била толкова бедна, че не е могла да инвестира повече). Днес всичко им им идва от дарения (не само каските и бронеижилетките, но и чорапите и бельото). Бомбоубежища? Енергийна система? (в ръцете на олигарси). Интегритетни тестове на администрацията? (Саакашвили го изгониха от Украйна).

Та, нацисти  в управлението има по малко отколкото в Гърция или България.

 

Твърде възможно, но чорта в този конфликт има много лица, които твърде толерантно се премълчават.  Няма как да си обективен, като хвърляш вината само на едната страна, напротив, това показва явна зависимост, което е предпоставка за лицемерие. Не си склонен, да наричаш нещата с истинските имена, много неща прикриваш, не си искрен и това поражда спора.. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 13 минути, Atom said:

Аз си пиша точно по темата, а тя е за путинофилите и путинистите. 

Не знам ти  в каква "тема" пишеш и какво ти е в главата.  Нямам никаква идея  защо го намеси Азов и какво общо има с темата. На мен ми звучи като оправдание на фашизоидния путинизъм  рекламиран от Z-съфорумците.  Иначе не  виждам каква друга връзка може да има с основния предмет на тази тема.  

Може и да не съм прав и да не е оправдание. Ти ми кажи тогава  какво е  "съществото" на темата относно Азов и азовците и връзката им с путинофилията и путинизма.   

Както винаги си неразбрал... Ако намесвам нещо, то е поради възникнали неясноти във връзка с чужди твърдения. Виж там чети по фнимателно и вникни, за какво става въпрос.

.. и престани да оправдаваш собствените си недостатъци, създавайки негативни характеристики за други хора! Никой не ти е виновен!

За да говорим по същество трябва да има разбиране. Поради това че такова липсва, съм склонен единствено да ви посоча грешките, които не може да отречете. 

Редактирано от skiahtro
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 минута, skiahtro said:

Твърде възможно, но чорта в този конфликт има много лица, които твърде толерантно се премълчават.  Няма как да си обективен, като хвърляш вината само на едната страна, напротив, това показва явна зависимост, което е предпоставка за лицемерие. Не си склонен, да наричаш нещата с истинските имена, много неща прикриваш, не си искрен и това поражда спора.. ;)

 

Зависимостта спооред мен е при теб - не знаеш много неща по темата и си изграждаш фалшиви парадигми, с които боравиш 9а това е зависинмост)

Имам претенциите, че знам много повече от теб и за Путин . Най-малкото - изгледал съм всички серии на цикъла на Артём Круглов (знаеш ли колко часа са), Имам тема за руските избори в раздел Политика (да коментираш избори не като да чоплиш семки), редовно гледам предавания на руските анализатови и опозиционери (и те ли са лицемери?) и не само либерали. Гледам и предаванията от пропагандистите на Кремъл..

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 10 минути, nik1 said:

Зависимостта спооред мен е при теб - не знаеш много неща по темата и си изграждаш фалшиви парадигми, с които боравиш 9а това е зависинмост)

Имам претенциите, че знам много повече от теб и за Путин . Най-малкото - изгледал съм всички серии на цикъла на Артём Круглов (знаеш ли колко часа са), Имам тема за руските избори в раздел Политика (да коментираш избори не като да чоплиш семки), редовно гледам предавания на руските анализатови и опозиционери (и те ли са лицемери?) и не само либерали. Гледам и предаванията от пропагандистите на Кремъл..

 

Похвално е да знаеш повече от мен за путин, браво. :)

Но е грешно да се правят неоправдани жертви, какъвто и да е бил или е Путин. 

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

Преди 34 минути, resavsky said:

Аз затова съм против Путин защото е агресор и нацист .

Няма лощо, освен ако на свой ред това не те прави агресивен и поддържащ някакви други агресори нацисти... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, skiahtro said:

Но е грешно да се правят неоправдани жертви, какъвто и да е бил Путин. 

Може, но това го решават самите украинци, които подържат днес войната..
От моя страна, и страна на подържниците на Украйна има много неща:

-симпатия и емпатия

-солидарност

-"сметки" и разум ( да, по добре е за мен Украйна да се бори и да победи, и това мисля не се крие от никого)

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 54 минути, Шпага said:

Един дядя видял, че на челото на бабата е кацнала муха, замахнал с чука и го стоварил върху челото й. Бабата умряла, а мухата отлетяла. Но разбира се, въпросният дядя нямал никаква вина, тъй като целта му била мухата, докато бабата просто се оказала в дома си по неподходящо време🤔

Ми щом смяташ че няма друг начин, земете дайте ножове на бабите, да изколят дядовците и да спрете насилието... 😇

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

Преди 26 минути, nik1 said:

Може, но това го решават самите украинци, които подържат днес войната..
От моя страна, и страна на подържниците на Украйна има много неща:

-симпатия и емпатия

-солидарност

-"сметки" и разум ( да, по добре е за мен Украйна да се бори и да победи, и това мисля не се крие от никого)

Щеше да бъде истина, ако войната се поддържаше от украинци. Всъщност украинци са тези които са избивани масово в тази война, без дори да са ги питали...

А глупостите за "победи" и разни други красиви думи у тая грозна картина, ако се разглежда трезво, не са нужни никому и причиняват само вреда на неразумните... "Победите" са част от лицемерието и ти много добре го знаеш... ;)

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, vvarbanov said:

Кхе,кхе,...Не разбираш правилно ! Просто не зная от къде ти хрумна това дебилно твърдение.  Изучаването на езика не се прави защото хората са го забравили.

Мда... Правилно. Учим език понеже го знаем. Има логика... 😆

Преди 2 часа, vvarbanov said:

Пак не си чел линковете които съм ти дал!

Няма какво да ти чета дебилските линкове, аз предостатъчно знам какво е "украинизация", нали темата беше моя. В самите изрезки от вестници личи черно на бяло, в какво се изразява тя. Оттам нататък вие вече може да си увъртате както намерите за добре.

Преди 2 часа, vvarbanov said:

България следваше най вярно политиката на "големия брат". И щом в СССР се прави коренизация, ние трябваше да следваме с плам в очите нарежданията на Кремъл.

Върбанов, ти да не си украинец ? Не за друго, ми щото май не разбираш българският. Пак питам - какво общо има "украинизацията" с опита за интеграция на БКП спрямо българските турци ? Как го навърза ? Едното е прилагане на силов метод за да се превърнат в друг народ, а другото е интеграционен процес за да спрат да живеят като циганори и да станат част от нашето общество.

Link to comment
Share on other sites

Между другото, искам да попитам върлите защитници на справедливостта, блюсителите на демократичните ценности и т.н., как ще коментирате санкциите, които се наложиха срещу Роман Абрамович и начина, по който беше принуден да продаде Челси !?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 2 часа, skiahtro said:

Няма лощо, освен ако на свой ред това не те прави агресивен и поддържащ някакви други агресори нацисти... :)

Обясни ми какви агресори могат да бъдат украинците които сами бяха нападнати?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 часа, Кимон Георгиев said:

Ти наистина ли вярваш на всичко това ? Питам те честно...
На никой не му пука за Украйна, САЩ чисто и просто използват украинците като най-обикновено пушечно месо за да елиминират всячески руското вляние от Европа. Толкова е просто... Затова са и всички тези санкции, които се отразиха на Европа. Ти още малко ще изкараш краварите еб*си пацифистите. Естествено... тук у нас половината медии цоцат от "Америка за България" и пълна мълчанка.





Кой го вършеше това? Вова ? Или Сталин ?
19541330_101.jpg

Стига с тоя уатабаутизъм, не са краварите темата и не са те тези, които хвърлят ракети по украинските блокове в момента. След като украинците са ок да водят тази война с тяхна помощ и оръжие, няма какво да мрънкаш, че ги били използвали за пушечно месо. 

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

Преди 3 минути, Warlord said:

Стига с тоя уатабаутизъм, не са краварите темата и не са те тези, които хвърлят ракети по украинските блокове в момента.

Кой ти казва, че темата е за краварите ? Ти пишеш, че САЩ искали да помогнат на Украйна, а аз ти отговарям, че това са тинтири-минтири, доказвайки го с факти. Няма нужда да ми изкарвате американосите като някакви върли пацифисти, няма кой да се върже. САЩ чисто и просто използва войната за да унищожи руското влияние в Европа. Както ти писах преди няколко дни. Европейският съюз е една най-обикновена лека жена, която чинно изпълнява всяко нареждане на биг баткото ни. И естествено... и ние, барабар Петко с мъжете. Имаме два танка и един самолет, дето уж са в някаква изправност и вероятно и тях ще дадем на Украйна.

Преди 6 минути, Warlord said:

След като украинците са ок да водят тази война с тяхна помощ и оръжие, няма какво да мрънкаш, че ги били използвали за пушечно месо. 

Какво ще рече, че "украинците са ок" ?! Те да не би да имат някакъв особен избор в момента ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

М-да. За почти година нищо не се е променило.  Репертоарът на путинизма дъвче едни и същи опорни точки:
- няма украински етнос и никога не е имало. Има само руснаци. Следователно Украйна спокойно може да се разруши, а населението там ще - не ще, "вернуться в родную гавань".
- ако все пак има някакви украинци, това всъщност  са нацисти-азовци. Следователно спокойно могат да бъдат избити, а Украйна да се разруши.
- ако няма азовци и нацисти, са виновни американците. Те дърпат конците, пък и бият негрите. Следователно - ясно какво е следователно.

Навремето нацистите също са имали опорни точки за евреите и винаги евреите са били виновни. Естествено не само те, но и световния комунизъм и световния финансов елит. Ама и те по принцип са евреи, следователно евреите при всички случаи са виновни. Та така. 

Редактирано от Atom
  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Atom said:

М-да. За почти година нищо не се е променило.  Репертоарът на путинизма дъвче едни и същи опорни точки:
- няма украински етнос и никога не е имало. Има само руснаци. Следователно Украйна спокойно може да се разруши, а руснаците там вернуться в родную гавань.
- ако все пак има някакви украинци, това всъщност  са нацисти-азовци. Следователно спокойно могат да бъдат избити, а Украйна да се разруши.
- ако няма азовци и нацисти, са виновни американците. Те дърпат конците, пък и бият негрите. Следователно - ясно какво е следователно.

На времето нацистите също са имали опорни точки за евреите и винаги евреите са били виновни. Естествено не само те, но и световния комунизъм и световния финансов елит. Ама и те по принцип са евреи, следователно евреите при всички случаи са виновни. Та така. 

Когато казваме, че например македонската нация е плод на Комунистическият интернационал... това "дъвчене на едни и същи опорни точки" ли е ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...